Νέα

Αντίο Alexxx !!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 37
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
Κατ'αρχήν να πω πως είμαι ενθουσιασμένος που το site συνεχίζει από εκεί που το είχαμε αφήσει........!!!!!!!!!

Θέλω να ευχαριστήσω για άλλη μία φορά τον antistheni για την επαναλειτουργία του site και εύχομαι και πάλι στον Alexxx καλή τύχη και ό,τι κι αν κάνει στη ζωή του να συνοδεύεται από επιτυχίες.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Χαρηκα πολυ με την επανεναρξη του site. Eνα μεγαλο ευχαριστώ στον Antistheni για το κουραγιο του ολα αυτα που μας προσφέρει και αναγνωριση, συμπαράσταη  και σεβασμο στον νεαρό Alexxx για ολα αυτά που περασε απο τις ΑΔΙΚΕΣ κατηγορίες. Θα χαρούμε πολύ να να ξαναγυρίσει στην παρέα μας. 
:rockon:  :rockon:  :rockon:  :rockon:
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
την συμπαράστασή μας τον Αλέξανδρο και τον ευχαριστούμε για ό,τι έκανε!!
Κατάφερε να ενώσει ΠΟΛΥ κόσμο και άνοιγε δρόμους, μάτια κλπ.....

Επίσης μέσω της σελίδας, έχουν δημιουργηθεί καλές παρέες.. πολύ σημαντικό αυτό.. ;)
 

KOSTAS_23

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
841
Like
0
Πόντοι
6
Να ευχηθώ υπομονη και κουράγιο στο παιδί για όσα πέρασε και περνά. Στην αρχή όταν έκλεισε το site εξεπλάγην,αφού σκέφτηκα πως μπορεί από τη μια να διώκεται για μαστρωπία και στο site να μην έχει κρυφα link με παράνομες;;Πείραζε το κύκλωμα των νταβατζήδων,τσατσάδων και ξεφτιλισμένων ιερόδουλων που κορόιδευαν τον κόσμο και τον έκλεβαν και μέσω απλών forum με απλά μηνύματα αποκαλύπτονταν οι βρωμιές τους.Εγώ πάντως θέλω να συγχαρώ και τον Alex και τους υπόλοιπους που είχαν την ιδέα να κάνουν το site.Μυαλά ξυράφια!!
 
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
Τη συμπαράσταση μου στον Αλεξ, εκανε τομή στον ερωτικό χωρο στην Ελλάδα και οι παρέες που φτιάχτηκαν εδω μεσα και το πνευμα που υπάρχει ειναι μοναδικο.
Καλή αρχή στη μεα διαχείρηση, γερα με τρελα και παράνοια!!
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Δεν τον ξερω τον ανθρωπο αλλα.....ειχε-ειχαν μια ΜΕΓΑΛΗ ΙΔΕΑ που θελει πολλα κανταρια μυαλο...αντε να ξεμπερδεψει με το καλο!!!!
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
σίγουρα θα έχει ξενερώσει και μπορεί να μην ξανασχοληθεί με ίντερνετ, οίκους ανοχής
και τα σχετικά... ίσως και με το δίκιο του αφού ορισμένα μουνόπανα, ξεφτυλισμένα ανθρωπάκια του κώλου φρόντισαν να στιγματιστεί το παιδί στον οικογενειακό και μη κύκλο του...

Αλέξανδρεεεε.. μη μασάς φίλε... ;) ;)
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
ακομα ενα αντιο και καλο βραδι στον ουσιαστικο υλοποιητη της θηριωδους και πολυποικιλης βασης δεδομενων της οποιας πιστευω λοι ειμαστε τυχεροι που ειμαστε εδω και μιλησαμε με τον alexxx.
ελπιζω πλεον να μας δωθει η ευκαιρια να τα λεμε ως χρηστες , γιαρι μας λειπει πολυ η παρουσια του.
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
σίγουρα θα έχει ξενερώσει και μπορεί να μην ξανασχοληθεί με ίντερνετ, οίκους ανοχής
και τα σχετικά... ίσως και με το δίκιο του αφού ορισμένα μουνόπανα, ξεφτυλισμένα ανθρωπάκια του κώλου φρόντισαν να στιγματιστεί το παιδί στον οικογενειακό και μη κύκλο του...

Αλέξανδρεεεε.. μη μασάς φίλε... ;) ;)
Ελα βρε τακουνολοβερ μου τωρα που θα στιγματιστει...
Ουτε το κορμι του πουλουσε ουτε "διευκολυνση σε ακολασια"(βλεπε Ν.Ε17)..
Απλα..Μπηκε στη μυτη πολλων...και οι μυτες εχουν πολλα μεγεθη..μην πιστευετε οτι μονο το πουλι σας ειναι μετρο συγκρισης με μερικους..
Αυτο σημαινει οτι υπαρχουν πολλοι κομπλεξικοι που ασχολουνται με μαλακιες..γιατι δεν μπορουν ν'ασχοληθουν με τα σοβαρα θεματα της κοινωνιας μας...
Ο νοων...νοητω...!!!!
 

MANOU

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2008
Μηνύματα
5.430
Like
0
Πόντοι
66
R.I.P Φιλε...................η χωρα καιγετε για σενα :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
R.I.P Φιλε...................η χωρα καιγετε για σενα :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Φιλε MANOU δεν ενοει τον μαθητη που σκοτωσε ο αστυνομος.

Ο Alexxx ειναι απο τα ιδρυτικά μελη του site και ειναι και αυτος θυμα της αστυνομίας....(Ευτυχως με οχι τοσο ακραιες συνεπειες)
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.435
Κριτικές
61
Like
42.559
Πόντοι
22.785

MANOU

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2008
Μηνύματα
5.430
Like
0
Πόντοι
66
Φιλε MANOU δεν ενοει τον μαθητη που σκοτωσε ο αστυνομος.

Ο Alexxx ειναι απο τα ιδρυτικά μελη του site και ειναι και αυτος θυμα της αστυνομίας....(Ευτυχως με οχι τοσο ακραιες συνεπειες)
οκ γραψε λαθος.....αλλα και εγς μαζι του :uzi: :uzi:
 

vakis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.092
Κριτικές
8
Like
20
Πόντοι
16
Μπραβο στην ελληνικη αστυνομια τωρα που εχουν πιασει και οδηγησει στην δικαιοσυνη τον Αλεξ δεν νοιωθεται ολοι καλυτερα?
Βασιμες πληροφοριες αναφερουν οτι αυτος φταιει για την Αλωση της Πολης καθως επισης και για το θανατο  του Λεωνιδα στις θερμοπυλες. Παντως ρε Συναγωνιστες εγω ειμαι εθνικα υπερηφανος για την ΕΛΑΣ. Συντροφε Αλεξ γραφτους ολους αυτο που εκανες ειναι μαγκια και οτι και να γινει εισαι πρωτοπορος στον χωρο σου. Ειλικρινα χωρις το σαιτ ενοιωθα βαρεμαρα να μπαινω στο ιντερνετ - παμε ξανα και δυνατα λοιπον καλημερα
 

MANOU

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2008
Μηνύματα
5.430
Like
0
Πόντοι
66
οχι ρε μαλακια μου...τον πεθανα τον ανθρωπο........επρεπε να διαβασω απο πιο πριν......ναι ακουσα που τσαλακωσανε καποιον και τον σερνουνε σε δικες......να ναι καλα και να ξεμπερδευει γρηγορα :rockon: :rockon:
 

kar4

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
135
Like
0
Πόντοι
1
Όταν διάβασα τον λόγο που δεν μπορούσα να μπω στο site ειλικρινά «στράβωσα». :huh: :jerking:
Δεν μπορώ να ξέρω σε ποιανού την μύτη μπήκε, αλλά το παιδί είχε μια ιδέα που επιχειρηματικά πήγε πολύ καλά και για αυτό και μόνο του βγάζεις το καπέλο. :thumbsup:
Από την άλλη το site επειδή είναι ζωντανός οργανισμός σε όλους πέφτει το βάρος. Θα πεις τώρα ότι αυτός τραβιέται με την «δικαιοσύνη» αλλά για να είμαι ειλικρινής  αισθάνθηκα ότι οι κατηγορίες απευθύνονται και σε εμένα, διότι και παρακολουθούσα το site και συμμετείχα γράφοντας.
Καταλήγοντας να δώσω ευχές να ξεπεράσει γρήγορα τα θέματα που έχουν προκύψει και για μένα είναι σίγουρο ότι δεν πάνε χαμένα τέτοια μυαλά. Επίσης κουράγιο στον μοναδικό (για την ώρα admin) και νομίζω ότι τα νούμερα των συνδεδεμένων μελών το δηλώνουν.
Καλή νέα αρχή και συνέχεια. :cool2:
Kar4
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
Eιναι γνωστο οτι στην Ελλαδα οταν βλεπουμε το γειτονα μας να προοδευει αντι να ξεστραβωθουμε και να κανουμε και εμεις κατι καλυτερο αν οχι αντιστοιχο κοιταμε πως θα βλαψουμε τον αλλο / παιρνει ο γειτονας καινουριο καλυτερο αμαξι απο εμας παμε το βραδυ και του σκαμε τα λαστιχα

Ετσι λοιπον και ο Αlexxx ειχε την ατυχια να ειναι στην Ελλαδα / δεν καθονταν καλυτερα στη Σουηδια το παλικαρι που ηρθε στην μπανανια να εφαρμοσει νεες ιδεες / μαλακες Ελληνες σας βαρεθηκε η ψυχη μου ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom