Νέα

Ανθή Φακιδάρη: Η πρώτη Ελληνίδα «άγγελος» της Victoria’s Secret

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα trimis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5
  • Εμφανίσεις 542
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (2 μέλη και 24 επισκέπτες)

trimis

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Ιουν 2010
Μηνύματα
465
Κριτικές
6
Like
13.234
Πόντοι
2.521

H Ανθή Φακιδάρη είναι ο πρώτος «άγγελος» από την Ελλάδα.​


Πέντε χρόνια μετά την τελευταία πασαρέλα του οίκου «των αγγέλων», η γνωστή εταιρεία εσωρούχων επιστρέφει με μια ελληνική πινελιά. Λόγος γίνεται για την Ανθή Φακιδάρη, ένα μοντέλο που περπάτησε για την Victoria’s Secret.

Ποια είναι η Ανθή Φακιδάρη​

Η Ανθή Φακιδάρη γεννήθηκε και μεγάλωσε στο Περιστέρι. Ο πατέρας της έχει καταγωγή από την Κρήτη και η μητέρα της από τα Τρίκαλα. Ωστόσο, η ίδια αυτή τη στιγμή μοιράζει τον χρόνο της ανάμεσα σε Αθήνα, Παρίσι και Μιλάνο.


 

Cantfindname

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
617
Like
1.018
Πόντοι
206

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.789
Like
15.542
Πόντοι
3.656
Τύπε Enduro θα το φιλοξενούσες το μουνέτο? :confused: Το που δεν έχει σημασία :confused:

τυπε δεν το εμαθες;θα παρατησει την επιδειξη της βικτοριας σικρετ για να ερθει να μεινει μαζι μου στο παγκακι που ζω κατω απο τη γεφυρα :confused::confused::confused:
 

Μάγος του ΟΖ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2022
Μηνύματα
644
Like
1.393
Πόντοι
206
Για να έγινε μετά από τόσα χρόνια πρώτη φορά άγγελος της βικτώρια σίκρετ Ελληνίδα, μάλλον γενικά οι ξένοι δεν προτιμάνε τις Ελληνίδες για την ομορφιά τους αλλά για τη φιλοξενία τους
 

Ντουνταράς

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.660
Κριτικές
11
Like
5.405
Πόντοι
1.346
Σε κάποιες φωτογραφίες φαίνεται ότι γυφτοφέρνει φατσικά :confused: αλλά αν μου καθότανε εννοείται ότι θα την καβάλαγα
Τυπε μην εισαι οπισθωδρομικος να πηγαινεις με το ρευμα της καθε εποχης. :confused:
λέγοντας ότι είμαι μέλος του παλιού bou κι όχι του νέου που bou, οπς γαμώ τα λάθη στο πληκτρολόγιο, που έχει αρχίζει και αλλάζει.
Φυσικά δεν θα την αποκαλούσα ποτέ με το επώνυμο, γάμησέ τα ελπίζω να το αλλάξει ή να βρει κανέναν πλούσιο γαμπρό και να γίνει κυρά με επώνυμο :headbaning2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom