Νέα

Αννα απο Γεωργια - ανεξαρτητη μασσεζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα petros_real
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 30
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

big_lebowski

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
240
Like
0
Πόντοι
1
αυτο το thread θα μπορουσε καλλιστα να μετονομαστει σε "¨Η επιθεση των κλονων" ή "Αναζητωντας κοροιδα στην χωρα του φραπε"
 
OP
OP
P

petros_real

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
SSGTi για πιο λογο εβαλες τα στοιχεια μου στο θρεντ?

Οσο για τους φιλους που με θεωρουν προμοτερ, τι να πω. Ετσι αποθαρρυνετε ατομα να μοιραζονται πληροφοριες ανοικτα και να βοηθαμε καλυτερα την κοινοτητα μας.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
SSGTi για πιο λογο εβαλες τα στοιχεια μου στο θρεντ?

Οσο για τους φιλους που με θεωρουν προμοτερ, τι να πω. Ετσι αποθαρρυνετε ατομα να μοιραζονται πληροφοριες ανοικτα και να βοηθαμε καλυτερα την κοινοτητα μας.
μην ασχολησε ρε τους εχει βαρεσει η μαλακια.
 

feetlover28

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2008
Μηνύματα
26
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
0
Παιδια έχω νεότερα! Δεν ξέρω αν ο φίλος προμοτάρει ή όχι αλλα η κοπέλα μας περναει για  :jerking: :jerking: :jerking: .Σε σημερινή κουβεντούλα που είχα μαζί της απο msn πρέπει να πώ βέβαια ότι μου έδειξε κάποιες φωτό τις με εσώρουχα και πρόσωπο ακόμη η οποίες αν είναι αληθινές αξίζει τον κόπο αλλα,,, όταν την ρώτησε τι περιλαμβάνει το αισθησιακό μασαζ των 40 λεπτών μου είπε απλά οτι θα είναι ντυμένή με τα εσώρουχα της!!!!  :idiot: :idiot: Καλα την ρωτάω τίποτα άλλο; Τιποτα λέει!! Κάλα της λέω θα με εχεις 40 λεπτά να με τρίβεις με τα sexy εσώρουχα σου και με κάνεις turbo και στο τέλος τίποτα! Ε καλα μου λέει μόνο φραπέ!!! Καλα αμα είναι να πληρώσω 100 + 30 για ξενοδοχείο για 40 λεπτά και μόνο φραπέ ε τότε να τον πιείς μόνη σου! Ούτε μια πίπα ουτε τίποτα την πίεσα!!! Εστω να το κάνουμε 80 αντι για 100 μου λέει ότι δεν παζαρεύει!!!!

Συμπέρασμα όσο καυλόφατσα και πιπίνι να είναι η συγκεκριμένη Αννα και κάθε Αννα δεν αξίζει ούτε για κουβέντα....
Ελπίζω να βοηθησα!
Να σημειώσω πώς αν κατέβαινε λίγο στην τιμή ή δεχόταν έστω να κανει καλαμάκι :pipa1: τότε θα τη δοκίμαζα έτσι για να δώ αλλα΄...
 

alexis82

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
325
Κριτικές
8
Like
96
Πόντοι
1
100 ευρω για μια μαλακια..? χαχα ενδιαφερον  :P
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
όταν την ρώτησα τι περιλαμβάνει το αισθησιακό μασαζ των 40 λεπτών μου είπε απλά οτι θα είναι ντυμένή με τα εσώρουχα της!!!!  :idiot: :idiot: Καλα την ρωτάω τίποτα άλλο; Τιποτα λέει!!

Θέλει πρώτα να γνωριστείτε καλύτερα για να σου.....ανοιχτεί! :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

big_lebowski

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
240
Like
0
Πόντοι
1
μην ασχολησε ρε τους εχει βαρεσει η μαλακια.

:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: λογω οικονομικης κρισης, οι προμοτερ και οι υποστηρικτες αυτων εχουν ξεφλουδισει απο την μαλακια....130 ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΜΙΑ ΜΑΛΑΚΙΑ!!!  :2funny: :2funny: :2funny:

εχουν ξεφυγει τελειως τα πραγματα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom