Νέα

Ανεξάρτητες κοπέλες για μασάζ στην Αθήνα (αισθητικοί ή μασέζ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gravitygr(1)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 626
  • Εμφανίσεις 292K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (3 μέλη και 12 επισκέπτες)

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.893
Πόντοι
266
Πηρα τηλ το σηκωσε μια ξενη γρια...σε ερωτηση τι προσφερει απαντησε "ερωτα". Σε αλλη ερωτηση πώς ειναι απο εμφανιση ειπε "κανονικη". Σε αλλη ερωτηση τι προγραμμα κανει ξανααπαντησε: "ερωτα". Ζητησε 50 ευρω....Την εστειλα για βρουβες....

 

Tourtouristas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2019
Μηνύματα
37
Κριτικές
5
Like
342
Πόντοι
280
Η συνάντηση έγινε την Παρασκευή το βράδυ. Μασαζ πολύ καλό. Μιαμιση ώρα, αργό και αισθησιακό. Έχει μικρά χέρια που διατρέχουν όλο το σώμα με πολύ αισθησιακό τρόπο. Το "αργό και βασανιστικό" τελείωμα ήταν από τα καλύτερα που μου έχουν κάνει. Με όρια όπως είπε και ο φίλος αρχικά.
Ναι...εξαιρετικα πειστικος.....
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
31
Like
4.146
Πόντοι
5.595
Ναι...εξαιρετικα πειστικος.....
Μας περνάνε για πολυ μαλακες. Αλλα ενταξει, 2 να τσιμπησουν απο ολους εμας, κερδος το εχουν. Εβγαλε ο αλλος δηθεν πληροφορια οτι ερχεται μια πατρινια που αρμεγει πουτσες και ολοι πεσανε με τα μουτρα λες και ηρθε η Κλωντια Σιφερ.
 

palaios70

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
171
Like
1.183
Πόντοι
201
Η συνάντηση έγινε την Παρασκευή το βράδυ. Μασαζ πολύ καλό. Μιαμιση ώρα, αργό και αισθησιακό. Έχει μικρά χέρια που διατρέχουν όλο το σώμα με πολύ αισθησιακό τρόπο. Το "αργό και βασανιστικό" τελείωμα ήταν από τα καλύτερα που μου έχουν κάνει. Με όρια όπως είπε και ο φίλος αρχικά.
Έτσι όπως τα λες περνάω και εγώ παλικάρι, ίσως η καλύτερη εκτόνωση που μου έχουν κάνει, τώρα τα γούστα είναι γούστα, όσο για τους χαρακτηρισμους ,στην ηλικία μου έχω μάθει να τους αγνοώ..μια χαρά είναι η κοπέλα και στη δουλειά της και σε όλα,καθαρό ωραίο πρόσωπο ,τώρα αν σε κάποιους που μπορεί να ήθελαν κάτι παραπάνω τους τη χάλασε τι να πω..εγώ αυτό που αισθάνομαι είπα ένα ωραίο χαλαρωτικό μασαζ και μια εκτόνωση όχι σαν αυτές που παίρνουμε σε παρόμοιες περιπτώσεις αλλά πολύ καλύτερη. Γειά μας και να είμαστε όλοι καλά εύχομαι και να μπορούμε πάντα να κάνουμε τα γούστα μας.
 

sael.x.aira

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2024
Μηνύματα
23
Like
22
Πόντοι
0
Παιδιά έχουμε κανένα νέο από Paula Paolina για μασάζ, υπηρεσίες, αν κάνει Nuru ;
Έστειλα και δεν μ απάντησε
 

fafoutis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
825
Κριτικές
4
Like
1.255
Πόντοι
206
Έτσι όπως τα λες περνάω και εγώ παλικάρι, ίσως η καλύτερη εκτόνωση που μου έχουν κάνει, τώρα τα γούστα είναι γούστα, όσο για τους χαρακτηρισμους ,στην ηλικία μου έχω μάθει να τους αγνοώ..μια χαρά είναι η κοπέλα και στη δουλειά της και σε όλα,καθαρό ωραίο πρόσωπο ,τώρα αν σε κάποιους που μπορεί να ήθελαν κάτι παραπάνω τους τη χάλασε τι να πω..εγώ αυτό που αισθάνομαι είπα ένα ωραίο χαλαρωτικό μασαζ και μια εκτόνωση όχι σαν αυτές που παίρνουμε σε παρόμοιες περιπτώσεις αλλά πολύ καλύτερη. Γειά μας και να είμαστε όλοι καλά εύχομαι και να μπορούμε πάντα να κάνουμε τα γούστα μας.
αφήνει καθόλου πιασίματα???/ βυζί βγάζει?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom