Νέα

Ανεξάρτητες κοπέλες για μασάζ στην Αθήνα (αισθητικοί ή μασέζ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gravitygr(1)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 623
  • Εμφανίσεις 290K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
572
Κριτικές
20
Like
2.380
Πόντοι
1.196
....... θελω να σας συστήσω μια (για μένα αρκετά καλή περίπτωση) κυρία 45αρα που στην ουσία είναι θεραπεύτρια και που αρκετό διάστημα τώρα εχω κάνει αρκετές συνεδρίες με πάντα πολύ καλες εντυπώσεις, η κυρία λοιπόν κάνει μασαζ χαλαρωτικό και ρεικι ......

Μόλις μίλησα μαζί της .
Θα είναι Αθήνα Πέμπτη - Παρασκευή.
Κόστος 50€ για μια ώρα και 70 για 1.5
προμότορας νταβατζής που απέτυχε παταγωδώς στην Πάτρα και θέλει να ρθει Αθήνα λόγω περισσότερου πληθυσμού μπας και πιάσει η μπίζνα με την αποτυχημένη θείτσα του

Θα είναι και Σάββατο και έχει κλείσει και χώρο!
Άκρα του τάφου σιωπή.
Τελικά συναντήθηκε κάποιος με αυτή την Angel Reiki Healer?? Από εμφάνιση τι λέει ;
Μήπως τελικά, ήταν απλά μια έρευνα αγοράς,
για μελλοντική, ίσως κ εφ' όσον, επίσκεψη;
 

Alvy Singer

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2015
Μηνύματα
60
Like
27
Πόντοι
0
Τελικά συναντήθηκε κάποιος με αυτή την Angel Reiki Healer?? Από εμφάνιση τι λέει ;
Καλημέρα,

Συναντήθηκα εγώ αδερφέ μου,,
Στην ερώτηση σου θα απαντήσω με ένα 3, 4 στα 10 από εμφάνιση..
Από μασάζ ένα 4 με 5 στα 10.
Έκλαψα τα λεφτά μου, δυστυχώς,,
 

mitsosoft

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2012
Μηνύματα
100
Like
158
Πόντοι
1
Καλημέρα,

Συναντήθηκα εγώ αδερφέ μου,,
Στην ερώτηση σου θα απαντήσω με ένα 3, 4 στα 10 από εμφάνιση..
Από μασάζ ένα 4 με 5 στα 10.
Έκλαψα τα λεφτά μου, δυστυχώς,,

Να προσθέσω και εγώ μια από τα ίδια.

Συναντήθηκα Σάββατο σε ένα Airbnb που είχε κλείσει Καλλιθέα αλλά ήταν από αυτά με κοινες τουαλέτες κτλ με άλλους ενοικιαστές, όποτε χάλια μιας και σε κάποια φάση κοπάναγαν κ μίλαγαν δυνατά από κάποιο άλλο δωμάτιο.

Μασάζ πολύ μετρια πράγματα, εγώ θα έλεγα 3-4 μαξ για τα γούστα μου. Στον 2ο σχετικά καλός φραπές ο οποίος κράτησε ώρα και επίσης έβγαλε έξω κ στήθος. Σε μετάφραση δεν θα ξανά πήγαινα και ψιλό έκλαψα τα 50€.
 

Xoui

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
58
Like
81
Πόντοι
0
Να προσθέσω και εγώ μια από τα ίδια.

Συναντήθηκα Σάββατο σε ένα Airbnb που είχε κλείσει Καλλιθέα αλλά ήταν από αυτά με κοινες τουαλέτες κτλ με άλλους ενοικιαστές, όποτε χάλια μιας και σε κάποια φάση κοπάναγαν κ μίλαγαν δυνατά από κάποιο άλλο δωμάτιο.

Μασάζ πολύ μετρια πράγματα, εγώ θα έλεγα 3-4 μαξ για τα γούστα μου. Στον 2ο σχετικά καλός φραπές ο οποίος κράτησε ώρα και επίσης έβγαλε έξω κ στήθος. Σε μετάφραση δεν θα ξανά πήγαινα και ψιλό έκλαψα τα 50€.
Από εμφάνιση λέει τίποτα φίλε?
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.604
Κριτικές
31
Like
4.124
Πόντοι
5.595
Δεν υπαρχει ελπιδα. Γραφουν 2/2 ανθρωπους για αρνητικη εμπειρια, οτι κλαψανε το πενηνταρι και ο αλλος ρωταει αν αξιζει απο εμφανιση. Κριμα.
 

mitsosoft

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2012
Μηνύματα
100
Like
158
Πόντοι
1
Από εμφάνιση λέει τίποτα φίλε?
Σίγουρα όχι για τα δικά μου γούστα και συμφωνώ με τον φίλο πιο πάνω για 3-4. Είναι μια μέτριας ηλικίας γυναίκα, σίγουρα πάνω από 50. Κατά τα αλλά περί ορέξεως που λέμε.
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
572
Κριτικές
20
Like
2.380
Πόντοι
1.196

JohnDA

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2022
Μηνύματα
4
Like
10
Πόντοι
0
Τελικά συναντήθηκε κάποιος με αυτή την Angel Reiki Healer?? Από εμφάνιση τι λέει ;

Η συνάντηση έγινε την Παρασκευή το βράδυ. Μασαζ πολύ καλό. Μιαμιση ώρα, αργό και αισθησιακό. Έχει μικρά χέρια που διατρέχουν όλο το σώμα με πολύ αισθησιακό τρόπο. Το "αργό και βασανιστικό" τελείωμα ήταν από τα καλύτερα που μου έχουν κάνει. Με όρια όπως είπε και ο φίλος αρχικά.
 

Dimhtrhs231

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2024
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους, έχω πολύ καιρό να γράψω στο σαιτ λόγω πολλών αλλαγών τα τελευταία χρόνια.θελω να σας συστήσω μια (για μένα αρκετά καλή περίπτωση) κυρία 45αρα που στην ουσία είναι θεραπεύτρια και που αρκετό διάστημα τώρα εχω κάνει αρκετές συνεδρίες με πάντα πολύ καλες εντυπώσεις, η κυρία λοιπόν κάνει μασαζ χαλαρωτικό και ρεικι και μια μέθοδο δικιά τής, το θέμα το καλό είναι ότι στη συνεδρια περιλαμβάνεται και η εκτόνωση (μιας και το θεωρεί (και πολύ σωστά για μένα)φυσικό επακόλουθο της πλήρης χαλάρωσης)και εκτός από το καλό μασάζ στο κομμάτι της εκτόνωσης είναι πολύ καλή, όχι σαν πολλές που ξέρουμε που κάνουν αγγαρεία..το ζήτημα είναι ότι η κυρία έρχεται Αθήνα όταν κλείνει κάποια μαζεμένα ραντεβού αλλά δουλεύει στην Πάτρα και για εκεί είναι πιο εύκολα τα ραντεβού ,λέω από εδώ και ανοιχτά ότι αυστηρά και μόνο η φάση είναι μέχρι την εκτόνωση και τίποτα παραπάνω και δεν χρειάζεσαι να πεις τίποτα για να γίνει γιατί όπως προείπα το θεωρεί φυσικό επόμενο.. αλλά αν κάποιος θερμοαιμος προσπαθήσει για κάτι παραπάνω σίγουρα θα μείνει με το πουλί στο χέρι και ίσως και χωρίς αυτό..όποιος θέλει μπορεί να ρωτήσει στοιχεία και τηλέφωνο,είναι στο φεισμπουκ έχει σελίδα και από εκεί μόνο γίνεται η επικοινωνία και τα ραντεβού, εγώ για να μην ακούσω βλακειες για προμοσιον κτλπ σας λέω καθαρά μου αρέσει η φάση αλλά δεν έχει πολλά ραντεβού Αθήνα και για μένα μόνο δεν έρχεται όπως καταλαβαίνετε, βοηθήστε λοιπόν μπας και καταφέρνουμε να έρχεται μια δυο μέρες τη βδομάδλε link Facebook φίλε μου

Καλησπέρα σε όλους, έχω πολύ καιρό να γράψω στο σαιτ λόγω πολλών αλλαγών τα τελευταία χρόνια.θελω να σας συστήσω μια (για μένα αρκετά καλή περίπτωση) κυρία 45αρα που στην ουσία είναι θεραπεύτρια και που αρκετό διάστημα τώρα εχω κάνει αρκετές συνεδρίες με πάντα πολύ καλες εντυπώσεις, η κυρία λοιπόν κάνει μασαζ χαλαρωτικό και ρεικι και μια μέθοδο δικιά τής, το θέμα το καλό είναι ότι στη συνεδρια περιλαμβάνεται και η εκτόνωση (μιας και το θεωρεί (και πολύ σωστά για μένα)φυσικό επακόλουθο της πλήρης χαλάρωσης)και εκτός από το καλό μασάζ στο κομμάτι της εκτόνωσης είναι πολύ καλή, όχι σαν πολλές που ξέρουμε που κάνουν αγγαρεία..το ζήτημα είναι ότι η κυρία έρχεται Αθήνα όταν κλείνει κάποια μαζεμένα ραντεβού αλλά δουλεύει στην Πάτρα και για εκεί είναι πιο εύκολα τα ραντεβού ,λέω από εδώ και ανοιχτά ότι αυστηρά και μόνο η φάση είναι μέχρι την εκτόνωση και τίποτα παραπάνω και δεν χρειάζεσαι να πεις τίποτα για να γίνει γιατί όπως προείπα το θεωρεί φυσικό επόμενο.. αλλά αν κάποιος θερμοαιμος προσπαθήσει για κάτι παραπάνω σίγουρα θα μείνει με το πουλί στο χέρι και ίσως και χωρίς αυτό..όποιος θέλει μπορεί να ρωτήσει στοιχεία και τηλέφωνο,είναι στο φεισμπουκ έχει σελίδα και από εκεί μόνο γίνεται η επικοινωνία και τα ραντεβού, εγώ για να μην ακούσω βλακειες για προμοσιον κτλπ σας λέω καθαρά μου αρέσει η φάση αλλά δεν έχει πολλά ραντεβού Αθήνα και για μένα μόνο δεν έρχεται όπως καταλαβαίνετε, βοηθήστε λοιπόν μπας και καταφέρνουμε να έρχεται μια δυο μέρες τη βδομάδα.
Μπορείς να στείλεις link στο facebook
 

mixalisanto

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
171
Like
309
Πόντοι
21
Είναι εντελώς βλαμένη και αυτή
Εντελώς βλαμενη όμως
Προχθές ανέβασε στο facebook τα οπίσθια της σε κάτι βράχια σε μια παραλία και κουνιοταν προκλητικά..
Της έγραψα σε προσωπικό μνμ κ όχι σχολιο για να μην φαίνεται δημόσια,ότι έχει Ωραια οπίσθια, Ωραια λικνίζεται κ ότι θέλω να την συναντήσω...με έκραξε γιατί αυτη η σελίδα είναι το επαγγελματικό της προφίλ...οκ για αυτό σου έστειλα προσωπικό μνμ.
Λίγο πιο αργά πλέον βράδυ ενώ ηταν ενεργή ρώτησα υπηρεσίες κ τιμή κ πάλι με έκραξε γιατί στέλνω νυχτιάτικα μνμ κ απαγορεύεται μετά τις 22:00 να ενοχλώ στο προσωπικό της προφίλ...εντωμεταξύ είχα στείλει στο ίδιο κ δεν έχω άλλο προφίλ της... εν τελει μου ζήτησε τον αριθμό τηλεφώνου μου να με καλεσει η ίδια να με ενημερώσει..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom