Νέα

Ανεκπλήρωτες επιθυμίες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα goustarwnaxunw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 63
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
981
Like
3.146
Πόντοι
446
3μιση βράδυ, μόνος, έβαλα ουισκάκι και ανοίγω νήμα στο πολυαγαπημένο μας bou :grouphug:

Θα έλεγα ότι όλη μου η ζωή είναι μια ανεκπλήρωτη επιθυμία, σε ένα μεγάλο βαθμό φταίω και εγώ που όντας δειλός, δεν την πιάνω απτα μαλλιά και είμαι απλά παρατηρητής στον χρόνο που περνάει τόσο γρήγορα

Εσείς τι επιθυμία έχετε η οποία σας έχει μείνει ανεκπλήρωτη? Μπορεί να είναι οτιδήποτε...σεξουαλική, εργασιακή, κάποιο όνειρο που δεν πραγματοποιήσατε όταν ήσασταν πιο νέοι κλπ...Για πιο πράγμα θα μετανιώνετε όταν είσαστε στο νεκροκρέβατο?
 

Anri10

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
7
Κριτικές
3
Like
43
Πόντοι
0
Δουλεύω με μια γυναίκα π εχοθμε
Ίδια ηλικία 30 ετών αυτή έχει 2 παιδιά νομίζω ότι με κοιτάει επίμονα εδώ κ 2 χρόνια αλλά δεν κάνω κίνηση…βοηθήστε τ να κάνω μάγκες
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.600
Κριτικές
1
Like
5.509
Πόντοι
2.356
3μιση βράδυ, μόνος, έβαλα ουισκάκι και ανοίγω νήμα στο πολυαγαπημένο μας bou :grouphug:

Θα έλεγα ότι όλη μου η ζωή είναι μια ανεκπλήρωτη επιθυμία, σε ένα μεγάλο βαθμό φταίω και εγώ που όντας δειλός, δεν την πιάνω απτα μαλλιά και είμαι απλά παρατηρητής στον χρόνο που περνάει τόσο γρήγορα

Εσείς τι επιθυμία έχετε η οποία σας έχει μείνει ανεκπλήρωτη? Μπορεί να είναι οτιδήποτε...σεξουαλική, εργασιακή, κάποιο όνειρο που δεν πραγματοποιήσατε όταν ήσασταν πιο νέοι κλπ...Για πιο πράγμα θα μετανιώνετε όταν είσαστε στο νεκροκρέβατο?
αν περιμενεις να φτασεις στο νεκροκρεβατο για να μετανιωσεις δεν εχει κανενα νοημα...

η αληθεια ειναι μια. εκανες αυτο που πραγματικα ηθελες... αν δεν ηθελες δε θα ησουν δειλος. ειναι επιλογη σου να εισαι δειλος... οποτε δεν εχεις δικαιωμα να μετανιωσεις τοτε. εφοσον ηδη το ξερεις απο τωρα. ζησε σα να μην εχεις τιποτα να χασεις...
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.146
Κριτικές
149
Like
2.827
Πόντοι
6.925
Δουλεύω με μια γυναίκα π εχοθμε
Ίδια ηλικία 30 ετών αυτή έχει 2 παιδιά νομίζω ότι με κοιτάει επίμονα εδώ κ 2 χρόνια αλλά δεν κάνω κίνηση…βοηθήστε τ να κάνω μάγκες
Μήπως κάθεσαι δίπλα στο ρολόι της δουλειάς ?
 

alafroiskiotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
569
Like
2.109
Πόντοι
206
Δουλεύω με μια γυναίκα π εχοθμε
Ίδια ηλικία 30 ετών αυτή έχει 2 παιδιά νομίζω ότι με κοιτάει επίμονα εδώ κ 2 χρόνια αλλά δεν κάνω κίνηση…βοηθήστε τ να κάνω μάγκες
Μια χαρά είσαι … πάνε μιλά της !!!!
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.537
Like
17.652
Πόντοι
3.656
Δευτέρα γυμνασίου έκανα πρώτη φορά windsurfing ....
Μιλάμε με mistral και τρίγωνο πανί (βαριά να ήταν 4.5τμ) .... χωρίς δέστρες ... παίζει να μην εμπνευστεί καν ακόμη τις δέστρες ......

Μετά από δευτέρα λυκείου μέχρι πρώτα χρόνια σπουδών δεν ξανάκανα ποτέ ..... Κάπου στα 27 αγόρασα ένα f2 δικό μου .......

Ζήτημα να έκανα καμιά 50ρια φορές στα επόμενα 25 χρόνια ........


Θα ήθελα να πήγαινα σε μια παραλία κάπου στον τρίτο κόσμο που να έχει κι άλλους και να βγάζει .... καλές ριπές αέρα ....

και να ήμουν αραχτός δίπλα στην παραλία σε καμιά παράγκα φάση και να κάνω windsurfing για μήνες συνεχόμενους ....


να μην υπάρχουν κινητά και ίντερνετ κοντά και άλλες ενοχλήσεις !!!


 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.060
Κριτικές
123
Like
50.854
Πόντοι
27.261

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.787
Πόντοι
3.656
3μιση βράδυ, μόνος, έβαλα ουισκάκι και ανοίγω νήμα στο πολυαγαπημένο μας bou :grouphug:

Θα έλεγα ότι όλη μου η ζωή είναι μια ανεκπλήρωτη επιθυμία, σε ένα μεγάλο βαθμό φταίω και εγώ που όντας δειλός, δεν την πιάνω απτα μαλλιά και είμαι απλά παρατηρητής στον χρόνο που περνάει τόσο γρήγορα

Εσείς τι επιθυμία έχετε η οποία σας έχει μείνει ανεκπλήρωτη? Μπορεί να είναι οτιδήποτε...σεξουαλική, εργασιακή, κάποιο όνειρο που δεν πραγματοποιήσατε όταν ήσασταν πιο νέοι κλπ...Για πιο πράγμα θα μετανιώνετε όταν είσαστε στο νεκροκρέβατο?

Αν είχες κανα γκομενάκι εκεί μαζί σου,και το νεκροκρέβατο ήταν...γαμωκρέβατο,δε θα σκεφτόσουν τίποτα απο αυτά

Είναι αυτό που λέω συχνά,λέμε ότι λέμε για τις γυναίκες,αλλά δυστυχώς είναι κι απαραίτητες
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.006
Πόντοι
216
3μιση βράδυ, μόνος, έβαλα ουισκάκι και ανοίγω νήμα στο πολυαγαπημένο μας bou :grouphug:

Θα έλεγα ότι όλη μου η ζωή είναι μια ανεκπλήρωτη επιθυμία, σε ένα μεγάλο βαθμό φταίω και εγώ που όντας δειλός, δεν την πιάνω απτα μαλλιά και είμαι απλά παρατηρητής στον χρόνο που περνάει τόσο γρήγορα

Εσείς τι επιθυμία έχετε η οποία σας έχει μείνει ανεκπλήρωτη? Μπορεί να είναι οτιδήποτε...σεξουαλική, εργασιακή, κάποιο όνειρο που δεν πραγματοποιήσατε όταν ήσασταν πιο νέοι κλπ...Για πιο πράγμα θα μετανιώνετε όταν είσαστε στο νεκροκρέβατο?
Καποιες γκομενες τις οποιες δε γαμησα γιατι ημουν βλακας
Το χειροτερο ηταν γυρω στα 19-20 ειχα ενα κολλητο ο οποιος συνεχεια βγαιναμε εγω, αυτος, η γκομενα του και μια αλλη γκομενα
Και διακοπες καναμε και τα παντα
Εγω χαμπαρι δεν ειχα παρει οτι βγαιναμε επιτηδες οι 4 μας
Ειχαμε παει και στο εξοχικο της γκομενας του οι 4 μας
Και το βραδυ μου λενε δυστυχως δεν υπαρχει δωματιο για να κοιμηθειτε ξεχωριστα με την κοπελα
Ειχε μονο ενα δωματιακι που το ειχαν κανει αποθηκη
Κι εγω αντι να παω να κοιμηθω με την κοπελα, κοιμηθηκα πανω σε κατι κατσαρολες :confused:
Αλλα δε μπορουσα καν να διανοηθω οτι αυτη η γκομενα με γουσταρε
Στα 40 χρονια ζωης μου δεν εχω δει πιο ωραια γκομενα
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.865
Like
12.842
Πόντοι
2.606
Δουλεύω με μια γυναίκα π εχοθμε
Ίδια ηλικία 30 ετών αυτή έχει 2 παιδιά νομίζω ότι με κοιτάει επίμονα εδώ κ 2 χρόνια αλλά δεν κάνω κίνηση…βοηθήστε τ να κάνω μάγκες
να σε σπρωξουμε στο γκρεμο τυπε θελεις ?να πληρωνεις για να τα μεγαλωνεις?:confused:
 

daddycool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2022
Μηνύματα
616
Κριτικές
14
Like
1.698
Πόντοι
496
Περιμένω να γινω 87 να χτυπήσω ΖΑ..
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.600
Κριτικές
1
Like
5.509
Πόντοι
2.356
Δουλεύω με μια γυναίκα π εχοθμε
Ίδια ηλικία 30 ετών αυτή έχει 2 παιδιά νομίζω ότι με κοιτάει επίμονα εδώ κ 2 χρόνια αλλά δεν κάνω κίνηση…βοηθήστε τ να κάνω μάγκες
ριξτης ενα μπουτσο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom