Νέα

Ανέκδοτα/αστεία/περίεργα e-mails κλπ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ljsilver
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.385
Like
47.205
Ήταν τρεις φίλες, η Αννα, η Βαρβάρα και η Γωγώ. Αυτές λοιπόν πήγαιναν κάθε απόγευμα για καφέ. Ένα απόγευμα λοιπόν λέει η Αννα:
- "Κορίτσια, δεν θα πιστέψετε τι μου συνέβη χθες. Ήρθε ο Ανδρέας αργά από την δουλειά του, κατασκοτωμένος από την κούραση και του λέω: Πήγαινε μωρό μου να κάνεις ένα κρύο μπάνιο κι έλα εδώ, να σε ξεκουράσω εγώ! Kι έτσι έγινε. Mέχρι να βγει από το μπάνιο, εγώ είχα φορέσει ότι πιο πρόστυχο εσώρουχο είχα και τον περίμενα. Μόλις βγήκε, του τραβάω την πετσέτα του, τα πιάνω και του λέω: - Mωρό μου, τι κρύα αρχίδια είναι αυτά που έχεις; Ελα εδώ να σου τα ζεστάνω εγώ! Kι έγινε κορίτσια της τρελής μέχρι το πρωί!"
- "Θα το δοκιμάσω κι εγώ", λέει η Βαρβάρα.
Την επόμενη μέρα λοιπόν, βρίσκονται πάλι οι τρεις φίλες και κατενθουσιασμένη η Βαρβάρα τους λέει:
- "Αννα είχες απόλυτο δίκιο. Έκανα ακριβώς το ίδιο και είχε... φοβερά αποτελέσματα. Ήρθε χθες ο Βασίλης από τη δουλειά, ψόφιος από την κούραση. Και του είπα: Πήγαινε μωρό μου να κάνεις ένα κρύο μπάνιο κι έλα εδώ σε εμένα να σε ξεκουράσω! Mέχρι να βγει από το μπάνιο, φόρεσα ότι πιο πρόστυχο βρήκα μπροστά μου και μόλις βγαίνει από το μπάνιο, του τραβάω την πετσέτα, του τα πιάνω και του λέω: - Mωρό μου, τι κρύα αρχίδια είναι αυτά που έχεις; Έλα εδώ να σου τα ζεστάνω. Kι έγινε της κόλασης μέχρι το πρωί!"
Tότε, σκέφτηκε και η Γωγώ:
- "Γιατί μόνο αυτές; Θα δοκιμάσω κι εγώ!"
Την επόμενη μέρα λοιπόν, θα ξαναβρίσκονταν οι τρεις φίλες. Η Βαρβάρα όμως είχε περιέργως αργήσει.. Κάποια στιγμή, μετά από πάρα πολύ ώρα, έρχεται η Γωγώ, μαύρη από το ξύλο, γεμάτη μελανιές και γδαρσίματα.
- "Τι έπαθες καλέ;", τη ρωτάνε οι φίλες της.
- "Να, εχθές όταν ήρθε ο Γιάννης από την δουλειά, πεθαμένος από την κούραση, του λέω: Πήγαινε μωρό μου να κάνεις ένα κρύο μπάνιο και έλα μετά εδώ σε εμένα να σε ξεκουράσω. Eντωμεταξύ, φόρεσα ότι πιο πρόστυχο είχα στο σπίτι".
- "Ε, ωραία και μετά τι έγινε;"
- "Μόλις βγήκε από το μπάνιο, πάω κοντά του, του τραβάω την πετσέτα και του λέω: Mωρό μου, γιατί έχεις ζεστά αρχίδια; O Ανδρέας και ο Βασίλης τα είχαν κρύα!"
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Ήταν τρεις φίλες, η Αννα, η Βαρβάρα και η Γωγώ. Αυτές λοιπόν πήγαιναν κάθε απόγευμα για καφέ. Ένα απόγευμα λοιπόν λέει η Αννα:
- "Κορίτσια, δεν θα πιστέψετε τι μου συνέβη χθες. Ήρθε ο Ανδρέας αργά από την δουλειά του, κατασκοτωμένος από την κούραση και του λέω: Πήγαινε μωρό μου να κάνεις ένα κρύο μπάνιο κι έλα εδώ, να σε ξεκουράσω εγώ! Kι έτσι έγινε. Mέχρι να βγει από το μπάνιο, εγώ είχα φορέσει ότι πιο πρόστυχο εσώρουχο είχα και τον περίμενα. Μόλις βγήκε, του τραβάω την πετσέτα του, τα πιάνω και του λέω: - Mωρό μου, τι κρύα αρχίδια είναι αυτά που έχεις; Ελα εδώ να σου τα ζεστάνω εγώ! Kι έγινε κορίτσια της τρελής μέχρι το πρωί!"
- "Θα το δοκιμάσω κι εγώ", λέει η Βαρβάρα.
Την επόμενη μέρα λοιπόν, βρίσκονται πάλι οι τρεις φίλες και κατενθουσιασμένη η Βαρβάρα τους λέει:
- "Αννα είχες απόλυτο δίκιο. Έκανα ακριβώς το ίδιο και είχε... φοβερά αποτελέσματα. Ήρθε χθες ο Βασίλης από τη δουλειά, ψόφιος από την κούραση. Και του είπα: Πήγαινε μωρό μου να κάνεις ένα κρύο μπάνιο κι έλα εδώ σε εμένα να σε ξεκουράσω! Mέχρι να βγει από το μπάνιο, φόρεσα ότι πιο πρόστυχο βρήκα μπροστά μου και μόλις βγαίνει από το μπάνιο, του τραβάω την πετσέτα, του τα πιάνω και του λέω: - Mωρό μου, τι κρύα αρχίδια είναι αυτά που έχεις; Έλα εδώ να σου τα ζεστάνω. Kι έγινε της κόλασης μέχρι το πρωί!"
Tότε, σκέφτηκε και η Γωγώ:
- "Γιατί μόνο αυτές; Θα δοκιμάσω κι εγώ!"
Την επόμενη μέρα λοιπόν, θα ξαναβρίσκονταν οι τρεις φίλες. Η Βαρβάρα όμως είχε περιέργως αργήσει.. Κάποια στιγμή, μετά από πάρα πολύ ώρα, έρχεται η Γωγώ, μαύρη από το ξύλο, γεμάτη μελανιές και γδαρσίματα.
- "Τι έπαθες καλέ;", τη ρωτάνε οι φίλες της.
- "Να, εχθές όταν ήρθε ο Γιάννης από την δουλειά, πεθαμένος από την κούραση, του λέω: Πήγαινε μωρό μου να κάνεις ένα κρύο μπάνιο και έλα μετά εδώ σε εμένα να σε ξεκουράσω. Eντωμεταξύ, φόρεσα ότι πιο πρόστυχο είχα στο σπίτι".
- "Ε, ωραία και μετά τι έγινε;"
- "Μόλις βγήκε από το μπάνιο, πάω κοντά του, του τραβάω την πετσέτα και του λέω: Mωρό μου, γιατί έχεις ζεστά αρχίδια; O Ανδρέας και ο Βασίλης τα είχαν κρύα!"

Χα χα καλο
Καριολες ελληνιδες
 
  • Like
Αντιδράσεις: Ettore

singer

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
2.686
Κριτικές
5
Like
7.509
Πόντοι
1.056
:grin:
 

Συνημμένα

  • 24231728_1765340130205062_3884904847658234111_n.jpg
    24231728_1765340130205062_3884904847658234111_n.jpg
    48 KB · Εμφανίσεις: 21
  • 24910034_1967951323527607_2295580367196630057_n.jpg
    24910034_1967951323527607_2295580367196630057_n.jpg
    25,6 KB · Εμφανίσεις: 17

manolo73

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2017
Μηνύματα
10
Like
3
Πόντοι
0
Τι είπε το 0 στο 6 όταν το συνάντησε........ φίλε, σου πετάει ένα τσολουφάκι!
 

singer

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
2.686
Κριτικές
5
Like
7.509
Πόντοι
1.056
:2funny:
 

Συνημμένα

  • 25289345_1739451046129992_6521516668245944374_n.jpg
    25289345_1739451046129992_6521516668245944374_n.jpg
    58,6 KB · Εμφανίσεις: 19

tangocash

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2016
Μηνύματα
410
Κριτικές
9
Like
264
Πόντοι
281
Ήταν τρεις φίλες, η Αννα, η Βαρβάρα και η Γωγώ. Αυτές λοιπόν πήγαιναν κάθε απόγευμα για καφέ. Ένα απόγευμα λοιπόν λέει η Αννα:
- "Κορίτσια, δεν θα πιστέψετε τι μου συνέβη χθες. Ήρθε ο Ανδρέας αργά από την δουλειά του, κατασκοτωμένος από την κούραση και του λέω: Πήγαινε μωρό μου να κάνεις ένα κρύο μπάνιο κι έλα εδώ, να σε ξεκουράσω εγώ! Kι έτσι έγινε. Mέχρι να βγει από το μπάνιο, εγώ είχα φορέσει ότι πιο πρόστυχο εσώρουχο είχα και τον περίμενα. Μόλις βγήκε, του τραβάω την πετσέτα του, τα πιάνω και του λέω: - Mωρό μου, τι κρύα αρχίδια είναι αυτά που έχεις; Ελα εδώ να σου τα ζεστάνω εγώ! Kι έγινε κορίτσια της τρελής μέχρι το πρωί!"
- "Θα το δοκιμάσω κι εγώ", λέει η Βαρβάρα.
Την επόμενη μέρα λοιπόν, βρίσκονται πάλι οι τρεις φίλες και κατενθουσιασμένη η Βαρβάρα τους λέει:
- "Αννα είχες απόλυτο δίκιο. Έκανα ακριβώς το ίδιο και είχε... φοβερά αποτελέσματα. Ήρθε χθες ο Βασίλης από τη δουλειά, ψόφιος από την κούραση. Και του είπα: Πήγαινε μωρό μου να κάνεις ένα κρύο μπάνιο κι έλα εδώ σε εμένα να σε ξεκουράσω! Mέχρι να βγει από το μπάνιο, φόρεσα ότι πιο πρόστυχο βρήκα μπροστά μου και μόλις βγαίνει από το μπάνιο, του τραβάω την πετσέτα, του τα πιάνω και του λέω: - Mωρό μου, τι κρύα αρχίδια είναι αυτά που έχεις; Έλα εδώ να σου τα ζεστάνω. Kι έγινε της κόλασης μέχρι το πρωί!"
Tότε, σκέφτηκε και η Γωγώ:
- "Γιατί μόνο αυτές; Θα δοκιμάσω κι εγώ!"
Την επόμενη μέρα λοιπόν, θα ξαναβρίσκονταν οι τρεις φίλες. Η Βαρβάρα όμως είχε περιέργως αργήσει.. Κάποια στιγμή, μετά από πάρα πολύ ώρα, έρχεται η Γωγώ, μαύρη από το ξύλο, γεμάτη μελανιές και γδαρσίματα.
- "Τι έπαθες καλέ;", τη ρωτάνε οι φίλες της.
- "Να, εχθές όταν ήρθε ο Γιάννης από την δουλειά, πεθαμένος από την κούραση, του λέω: Πήγαινε μωρό μου να κάνεις ένα κρύο μπάνιο και έλα μετά εδώ σε εμένα να σε ξεκουράσω. Eντωμεταξύ, φόρεσα ότι πιο πρόστυχο είχα στο σπίτι".
- "Ε, ωραία και μετά τι έγινε;"
- "Μόλις βγήκε από το μπάνιο, πάω κοντά του, του τραβάω την πετσέτα και του λέω: Mωρό μου, γιατί έχεις ζεστά αρχίδια; O Ανδρέας και ο Βασίλης τα είχαν κρύα!"


"H Γωγω  ειχε αργησει...
 

singer

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
2.686
Κριτικές
5
Like
7.509
Πόντοι
1.056
:grin:
 

Συνημμένα

  • 24899932_1772963372776071_8176982789880011858_n.jpg
    24899932_1772963372776071_8176982789880011858_n.jpg
    26,6 KB · Εμφανίσεις: 19
  • 24176651_1764733173599091_6832898468560960875_n.jpg
    24176651_1764733173599091_6832898468560960875_n.jpg
    7,5 KB · Εμφανίσεις: 18

Celebc

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2017
Μηνύματα
6.390
Like
100
Πόντοι
66
Ειχε καποιος εναν γαϊδαρο που ηταν δυστυχισμενος,σερνοταν ολη μερα.Εψαξε παντου για γιατρεια ωσπου πηγε σε εναν κτηνιατρο του λεει ο γαϊδαρος μου ειναι θλιμμενος συνεχεια κλπ μην ανησυχεις τ λεει θα δω τι εχει.Μπαινει με το γαϊδαρο στο εξεταστηριο και σε 2 λεπτα βγαινουν.Ο γαιδαρος γελαει συνεχεια μες στην τρελη χαρα.Τον παιρνει ο ιδιοκτητης και παει σπιτι.Μετα απο μια βδομαδα επιστρεφει στο γιατρο
-Γιατρε βοηθεια του λεει,ο γαιδαρος δεν σταματαει τα γελια,μας ξυπναει μες στη νυχτα κανε κατι.
-Περιμενε 2 λεπτα του λεει
Μπαινουν στο εξεταστηριο και μολις βγαινουν ο γαιδαρος εχει μια μουρη μεχρι το πατωμα.
-Γιατρε μου ευχαριστω,αλλα πες μου σε παρακαλω τι του κανες
-Τιποτα σημαντικο,την 1η φορα του πα οτι την εχω πιο μεγαλη και γελουσε,ε την 2η του την εδειξα!
:happy:
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Ειχε καποιος εναν γαϊδαρο που ηταν δυστυχισμενος,σερνοταν ολη μερα.Εψαξε παντου για γιατρεια ωσπου πηγε σε εναν κτηνιατρο του λεει ο γαϊδαρος μου ειναι θλιμμενος συνεχεια κλπ μην ανησυχεις τ λεει θα δω τι εχει.Μπαινει με το γαϊδαρο στο εξεταστηριο και σε 2 λεπτα βγαινουν.Ο γαιδαρος γελαει συνεχεια μες στην τρελη χαρα.Τον παιρνει ο ιδιοκτητης και παει σπιτι.Μετα απο μια βδομαδα επιστρεφει στο γιατρο
-Γιατρε βοηθεια του λεει,ο γαιδαρος δεν σταματαει τα γελια,μας ξυπναει μες στη νυχτα κανε κατι.
-Περιμενε 2 λεπτα του λεει
Μπαινουν στο εξεταστηριο και μολις βγαινουν ο γαιδαρος εχει μια μουρη μεχρι το πατωμα.
-Γιατρε μου ευχαριστω,αλλα πες μου σε παρακαλω τι του κανες
-Τιποτα σημαντικο,την 1η φορα του πα οτι την εχω πιο μεγαλη και γελουσε,ε την 2η του την εδειξα!
:happy:


Καλοοοο :happy:
 

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.385
Like
47.205
Μία γυναίκα είχε πρόβλημα με την παπαγαλίνα της η οποία έλεγε συνέχεια:

«Σας θέλω όλους θέλετε να κάνουμε τρελίτσες;» και την έκανε ρεζίλι στους καλεσμένους της.

Η γυναίκα αφού την πήγε στον κτηνίατρο, στον ψυχίατρο, στην καφετζού, απευθύνεται και στον παπά της ενορίας. Παπά μου του λέει, το και το, με την παπαγαλίνα μου.

«Μην ανησυχείς τέκνον μου» της λέει «έχω την λύση στο πρόβλημά σου. Εγώ έχω 3 πολύ θεοσεβούμενους παπαγάλους. Έχουν μάθει απ΄ έξω την βίβλο και όλα τα τροπάρια. Προσεύχονται καθημερινά και σίγουρα θα επηρεαστεί θετικά η παπαγαλίνα σου αν κάνει παρέα μαζί τους».

Συμφωνεί η γυναίκα και βάζουν την παπαγαλίνα στο ίδιο κλουβί με τους παπαγάλους.

Με το που βλέπει η παπαγαλίνα τους παπαγάλους λέει:

«Σας θέλω όλους! Θέλετε να κάνουμε τρελίτσες;»

και λέει ο ένας παπαγάλος στου άλλους δύο:

«Μάγκες αυτό ήταν. Οι προσευχές μας εισακούσθηκαν!»
 

wild horse

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2017
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Παντρεμένος σ' ένα σουπερμάρκετ τώρα και τον χαιρετα μια εντυπωσιακη

ξανθια!



- Γνωριζομαστε? λεει αυτος...



- Νομίζω εισαι ο πατερας ενος απο τα παιδια μου, απανταει η ξανθια.



- Ω θεε μου! λεει εκεινος και θυμαται τη φορα που απατησε τη γυναικα του.

Εισαι η στριπτιτζου απο το μπατσελορ ναιτ που ειχαμε πηδηχτει στην

πισινα

και μετα μου τις εβρεξες με το μαστιγιο και μου καρφωσες ενα καροτο στον κωλο?



- ΟΧΙ, κανει εκεινη σαστισμενη! Ειμαι η φιλολογος του γιου σας!
χαχαχαχαχαχα....καλο!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom