Νέα

Ανέκδοτα/αστεία/περίεργα e-mails κλπ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ljsilver
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.858
Κριτικές
184
Like
44.127
Πόντοι
21.896
"Κορη μου, ελπιζω να προσεχεις και να εισαι μαζεμενη τωρα που θα πας εκδρομη με ολα τα αγορια του σχολειου" της ειπα, "Φυσικα μπαμπακα μου" μου ειπε και, οπως αναχωρουσε το πουλμαν, ο ηχος απο τα φερμουαρ που κατεβαιναν εκει μεσα σκεπασε το τζιτζιτζι των τζιτζικιων.
xa xa xa xa τελειο τωρα το καταλαβα!!!!μαζουτ καιω
 

patrick

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
695
Κριτικές
4
Like
369
Πόντοι
26
http://[URL unfurl="true"]www.protothema.gr/Images/ImageHandler.ashx?m=AnchoredFit&f=Ly8xMC4xNTAuMC40L3B0d2VibC9maWxlcy8xLzIwMTcvMDgvMjkvZ2F5LWxpb25zLWVuYS5qcGc%3d&t=0&w=820&h=457&a=Center[/img[/URL]]


Δύο αρσενικά λιοντάρια που δείχνουν να «ζευγαρώνουν» την ώρα που ένα θηλυκό βρίσκεται ξαπλωμένο ακριβώς δίπλα τους, αποτυπώνει μια φωτογραφία που έχει γίνει viral. Ο ερασιτέχνης φωτογράφος Ρας Μπρίτζες τράβηξε το στιγμιότυπο στο Ντόνκαστερ, στο πάρκο άγριας ζωής και δήλωσε εντυπωσιασμένος, όχι μόνο από το θέαμα που παρακολούθησε, αλλά και από τον τρόπο που έδειχναν να συμπεριφέρονται τα εντυπωσιακά ζώα. «Ήταν δύο αρσενικά και ένα θηλυκό. Ένα από τα αρσενικά, ξαφνικά σηκώθηκε και πήδηξε στην πλάτη του φίλου του. Κάποιοι που παρακολουθούσαν το θέαμα άρχισαν να γελούν, ιδίως γιατί ακριβώς δίπλα ήταν ξαπλωμένη μια πανέμορφη λέαινα. Κι όμως το λιοντάρι έμοιαζε να το κάνει ηθελημένα και "περήφανα"», λέει ο φωτογράφος και συμπληρώνει με χιούμορ: «Για να είμαι δίκαιος κάθε φορά που ένα αρσενικό πλησίαζε τη λέαινα, εκείνη γρύλιζε και το έδιωχνε με το πόδι της»!

«Δεν είναι ασυνήθιστο να συμπεριφέρονται έτσι τα λιοντάρια. Δεν ξέρω αν είναι ζήτημα κυριαρχίας ή κάτι τέτοιο, μοιάζουν να είναι επιθετικά, αλλά δεν είναι καθόλου, απλώς παίζουν», πρόσθεσε ο Μπρίτζες. «Η αγαπημένη μου λήψη είναι εκείνη που το λιοντάρι έχει βγάλει τη γλώσσα του έξω και μοιάζει να μας κοροϊδεύει, δηλώνοντας περήφανο γι' αυτό που είναι και αυτό που κάνει», εξηγεί ο φωτογράφος.

[img]http://[URL unfurl="true"]www.protothema.gr/files/1/2017/08/29/gay-lions-tria.jpg[/img[/URL]]

ΠΗΓΗ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ [url=http://[URL unfurl="true"]www.protothema.gr/environment/article/708892/gay-pride-sti-fusi-otan-to-liodari-protima-to-arseniko-apo-tin-leaina-/]http://www.protothema.gr/environment/article/708892/gay-pride-sti-fusi-otan-to-liodari-protima-to-arseniko-apo-tin-leaina-/[/url[/URL]]

 

lexritis

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2015
Μηνύματα
987
Κριτικές
2
Like
484
Πόντοι
26
ανετα πηγαινα για ενα σαφαρι!!
 

Aimilios1

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
109
Like
0
Πόντοι
1
οριστε ειναι φυσιολογικη η ομοφυλοφιλια. υπαρχει και στη φυση!!
 

mars_ch

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2012
Μηνύματα
1.303
Κριτικές
7
Like
504
Πόντοι
316
Δεν υπάρχει στη φύση ομοφυλοφιλία, στη συγκεκριμένη φώτο το κυρίαρχο αρσενικό λιοντάρι υπενθυμίζει (απλά καβαλώντας το και τίποτε παραπάνω) στο έτερο αρσενικό της παρέας ποιος θα καβαλήσει πρώτος τη θηλυκή λιονταρίνα όταν θα σέρνει. Προφανώς το "υποτακτικό" λιοντάρι το δέχεται γιατί δεν κατάφερε να επιβληθεί και από ένστικτο δεν εγκαταλείπει την αγέλη αλλά συμβιβάζεται. Στη φύση τα θηλαστικά που ζούνε σε αγέλες έχουν κυριαρχικές τάσεις από ένστικτο προκειμένου να ζευγαρώνουν πρωτίστως αυτά που έχουν ισχυρά γονίδια και καλύτερη σωματική διάπλαση για να διαιωνίζεται σωστά το είδος και να γεννούν δυνατούς απογόνους. Επίσης στη φύση αν κάποιο νεογνό έχει οποιοδήποτε πρόβλημα μόλις το αντιληφθεί η μητέρα του σταματάει να το θηλάζει.  

   
 

Λιλα

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
5.322
Κριτικές
3
Like
52
Πόντοι
66

Συνημμένα

  • ΤΖΟΝΝΥ ΕΝΑΣ ΠΟΥΣΤΗΣ ΠΑΣΟΚΟΣ 1.jpg.gif
    ΤΖΟΝΝΥ ΕΝΑΣ ΠΟΥΣΤΗΣ ΠΑΣΟΚΟΣ 1.jpg.gif
    145,5 KB · Εμφανίσεις: 60

Aimilios1

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
109
Like
0
Πόντοι
1
δεν ειμαι πουστης! ειμαι ΓΚΕΙ! Ο κωλος ειναι η υποδοχη της ηδονης, δοκιμασε και εσυ! δεν θα χασεις!!
η αισθηση να γεμιζει το κωλαρακι σου απο μια μαυρη ψολη ειναι μοναδικη!!
 

mars_ch

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2012
Μηνύματα
1.303
Κριτικές
7
Like
504
Πόντοι
316
δεν ειμαι πουστης! ειμαι ΓΚΕΙ! Ο κωλος ειναι η υποδοχη της ηδονης, δοκιμασε και εσυ! δεν θα χασεις!!
η αισθηση να γεμιζει το κωλαρακι σου απο μια μαυρη ψολη ειναι μοναδικη!!

ο λίλας πάντως τύπε που κάνει ακριβώς ότι και εσύ δηλώνει πούστης, εσύ γιατί δηλώνεις γκέι? μήπως είσαι πουστοφοβικός?
 

Aimilios1

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
109
Like
0
Πόντοι
1
ο λίλας πάντως τύπε που κάνει ακριβώς ότι και εσύ δηλώνει πούστης, εσύ γιατί δηλώνεις γκέι? μήπως είσαι πουστοφοβικός?
τυποι σαν το λιλα πανε πισω τις γκει διεκδικησεις... εγω θελω τους γκει επιθετικους και διεκδικητικους σε καθε επιπεδο. η λεξη πουστης ειναι προσβλητικη για τον ανδρισμο των γκει.
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66

Συνημμένα

  • image.jpg
    image.jpg
    166,1 KB · Εμφανίσεις: 41

mars_ch

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2012
Μηνύματα
1.303
Κριτικές
7
Like
504
Πόντοι
316
τυποι σαν το λιλα πανε πισω τις γκει διεκδικησεις... εγω θελω τους γκει επιθετικους και διεκδικητικους σε καθε επιπεδο. η λεξη πουστης ειναι προσβλητικη για τον ανδρισμο των γκει.

αν δεν βάλεις κούτσουρα τύπε όπως ο μεγάλος λίλας μην περιμένεις να διεκδικήσεις τπτ παραπάνω.
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.259
Like
24.176
Πόντοι
6.056
αν δεν βάλεις κούτσουρα τύπε όπως ο μεγάλος λίλας μην περιμένεις να διεκδικήσεις τπτ παραπάνω.
θα διεκδικησει τον ετησιο διαγωνισμο μας εδω στο σαιτ
με μεγαλες αξιωσεις κιολας
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
τυποι σαν το λιλα πανε πισω τις γκει διεκδικησεις... εγω θελω τους γκει επιθετικους και διεκδικητικους σε καθε επιπεδο. η λεξη πουστης ειναι προσβλητικη για τον ανδρισμο των γκει.
δεν υπαρχει η λεξη γκεη στα ελληνικα λεξικα,
πουστιδες λεγεστε εδώ και αιωνες.
αν είναι βρισια η λεξη πουστης να συμπεριφεροσασταν σωστα και τοτε θα ηταν τιμητικη λεξη.

το ιδιο ισχυει και με τους γυφτους.
κανονικα η λεξη τσιγγανος που σημαινει ανέγγιχτος , αυτος που δεν πρεπει να αγγιζεις είναι η υποτιμητικη.
επειδή όμως είναι πιο διαδεδομενη η λεξη γυφτος που απλα σημαινει από την αιγυπτο, επειδή μοιαζουν.
καταντησε η λεξη γυφοτς να θεωρείται βρισια και υποτιμητικη.
τωρα τελευταια οι αντιρατσιστες χρησιμοποιουν την λεξη ρομα, μεχρι να διαδοθεί και να γινει υποτιμητικη και αυτή γιατι αυτοι οι ανθρωποι εχουν πολλα ελαττωματα συμπεριφορας και όπως και να τους βαφτισεις στο τελος η λεξη θα γινει υποτιμητικη γιατι θα συνδέεται με την ελατωμματικη συμπεριφορά που εχουν οι περισσοτεροι από αυτους.
 

Λιλα

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
5.322
Κριτικές
3
Like
52
Πόντοι
66
τυποι σαν το λιλα πανε πισω τις γκει διεκδικησεις... εγω θελω τους γκει επιθετικους και διεκδικητικους σε καθε επιπεδο. η λεξη πουστης ειναι προσβλητικη για τον ανδρισμο των γκει.
Και εγω περιμενω τον Εντουρο να με παντρευτεί και να με κανει μανα :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :boobies:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom