Νέα

Amsterdam

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tin_kanw_sfentona
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 225K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

salonikios21

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2013
Μηνύματα
476
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
1
Ευχαριστω, υπαρχει κανα συγκεκριμενο μασατζιδικο για ασιατικο "κρεας"?
τα περισσοτερα που θα δεις αδερφε αριστερα-δεξια εχουν μεσα ασιατισες αλλα ολες κοιμουνται ορθιες μονο που θα τις τσεκαρεις απ εξw θα σ φυγει η ορεξη
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
Ευχαριστω, υπαρχει κανα συγκεκριμενο μασατζιδικο για ασιατικο "κρεας"?

Η περιοχη εχει χαρτογραφηθει απο τον Μπλαστμπιτ,η θα στειλεις πμ σε αυτον η θα κατσεις να ψαξεις εδω μεσα  ;)
 

Ρωμαιος

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
424
Like
0
Πόντοι
1
Παιδιά κάνα αξιόπιστο σαιτ με κοπέλες υπάρχει που να έρχονται  στο χοτελ.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
Παιδιά κάνα αξιόπιστο σαιτ με κοπέλες υπάρχει που να έρχονται  στο χοτελ.

Τα περισσοτερα μπαζα ειναι,καλυτερα πανε σε καμια βιτρινα η σε κανενα μασατζιδικο
 

Επισκέπτης
Τα περισσοτερα μπαζα ειναι,καλυτερα πανε σε καμια βιτρινα η σε κανενα μασατζιδικο
καλυτερα μην πας σε καμια βιτρινα .οι καλυτερες οι γκομενες ειναι απατη σκετη.σε ξεκινανε απ το 50 με γαμησι υποτίθεται και ανεβαινουν αναλογα με το ποσο απατη ειναι γκομενα.με το που θα μπεις μεσα σου λενε 50 ειναι η πιπα.100 το γαμησι.νταξει λεω σε μια καριολα 100.και τι κανει ;ουτε καν πιπα.και γαμησι ιμιτασιον.δεν το εβαλε στο μουνι.τον ετριβε αναμεσα στα σκελια και το χέρι  της να  δίνεται η εντυπωση οτι γαμας στο πισωκολλητο.απατη σκετη.αξεχαστο κολπο.το αμστερνταμ  ειναι απ τα χειροτερα μερη για σεξοτουρισμο.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
καλυτερα μην πας σε καμια βιτρινα .οι καλυτερες οι γκομενες ειναι απατη σκετη.σε ξεκινανε απ το 50 με γαμησι υποτίθεται και ανεβαινουν αναλογα με το ποσο απατη ειναι γκομενα.με το που θα μπεις μεσα σου λενε 50 ειναι η πιπα.100 το γαμησι.νταξει λεω σε μια καριολα 100.και τι κανει ;ουτε καν πιπα.και γαμησι ιμιτασιον.δεν το εβαλε στο μουνι.τον ετριβε αναμεσα στα σκελια και το χέρι  της να  δίνεται η εντυπωση οτι γαμας στο πισωκολλητο.απατη σκετη.αξεχαστο κολπο.το αμστερνταμ  ειναι απ τα χειροτερα μερη για σεξοτουρισμο.

Επειδη το επαθες εσυ αυτο μια φορα,σημαινει οτι θα το παθουν ολοι?  :think:
Εμενα ποτε (στις 4 φορες που εχω παει)δεν μου εχει συμβει κατι αναλογο και στο φιναλε αμα δε σου αρεσει το Αμστερνταμ και το 50αρικο,πανε στη Χαγη με 25αρι  :sunglasses:
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Καλησπέρα. Έχουμε κανέναν μόνιμο κάτοικο Άμστερνταμ στο φόρουμ; Θα ήθελα πληροφορίες σχετικά με το κόστος ζωής (κυρίως τα ενοίκια με ενδιαφέρουν) και τη φορολογία. Ευχαριστώ!
 

lagos

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
1
Like
13
Πόντοι
16

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Ευχαριστὠ τύπε. Απλά να πω οτι το συγκεκριμένο λινκ και γενικότερα το συγκεκριμένο φόρουμ απευθύνεται κυρίως σε άτομα που προσπαθούν να κάνουν την αρχή εκτός Ελλάδας, ἐχει ενθαρυντικό χαρακτήρα και συμβουλές επιβίωσης. Ευτυχώς εγώ είμαι σε καλύτερη μοίρα, έχω offer από Αμστερνταμ και τώρα διαπραγματεύομαι το μισθό μου. Αυτό που προσπαθώ να καταλάβω είναι α) το ὐψος του μισθού που πρέπει να λάβω για να αξίζει η μετακίνηση (ποιο είναι το κόστος ζωής, πόση η φορολογία, πόσο ακριβές είναι οι πτήσεις απο το αεροδρόμιο τους, κτλ), και β) πως είναι η ζωή στην πόλη; Οι γκόμενες τι λένε εκεί; Προσωπικά από την εμπειρία μου δεν πολυκολλάω μαζί τους...

Ρε σεις γιατί δε φαινεται το μήνυμά μου  :think:
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
7
Πόντοι
16
Καλησπέρα. Έχουμε κανέναν μόνιμο κάτοικο Άμστερνταμ στο φόρουμ; Θα ήθελα πληροφορίες σχετικά με το κόστος ζωής (κυρίως τα ενοίκια με ενδιαφέρουν) και τη φορολογία. Ευχαριστώ!
προ τριετιας 1000 δωματιο μακρια απο κεντρο
1300 1700 καλουτσικο δυαρι κοντα κεντρο
εφορια απο 27%
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
Πρωτος μισθος 1700ε οι μπυρες εχουν απο 2,50-3 ε το πολυ.τα τσιγαρα ειναι ακριβα 6-7 ε το πακετο,τα ποτα ακριβα και μεζουρα βαζουν,οι πουτανες στο Αμστερνταμ 50ε και 25ε στη Χαγη.Τα γκομενακια ψοφανε για πουτσο σε καθημερινη βαση και σε ολα τα μπαρακια.Η ζωη στην πολη ειναι γαματη αμα εχεις και παρεα βασικα,μονος τι να κανεις και που να πας?οι πτησεις ειναι καλες και οικονομικες (εχω βρει πτηση με 80ε)Πιστευω πως αμα σου δωσουν 2500ε μισθο,να μη το σκεφτεις και να πας,σκεψου στις εταιρειες που εχουν τα σκουπιδια δινουν 2000ε και διαμονη σε μπανγκαλοουζ(μαζι με Πολωνους)η ασφαλεια σου κοστιζει περιπου 120ε αλλα σου παρεχουν τα παντα!!!
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
προ τριετιας 1000 δωματιο μακρια απο κεντρο
1300 1700 καλουτσικο δυαρι κοντα κεντρο
εφορια απο 27%

27% φορολογία στην Ολλανδία ρε τύπε;! Λοιπόν, τσέκαρα και , φαίνεται πως η φορολογία στην Ολλανδία είναι δυσβάστακτη, σχεδόν τα μισά σου λεφτά τα παίρνει το κράτος  :S  με 100Κ το χρόνο μεικτά καταλήγεις να παίρνεις 55Κ μετά τους φόρους  :S

Τραγική φορολογία απλά, τροχοπέδη για προσέλκυση υπαλλήλων. Να φανταστείτε ότι μου προσφέρουν 25% πάνω από οτι παίρνω τώρα και μου την τρώει σχεδόν όλη την αύξηση ο φόρος!!!!! Ήμαρτον...



Πρωτος μισθος 1700ε οι μπυρες εχουν απο 2,50-3 ε το πολυ.τα τσιγαρα ειναι ακριβα 6-7 ε το πακετο,τα ποτα ακριβα και μεζουρα βαζουν,οι πουτανες στο Αμστερνταμ 50ε και 25ε στη Χαγη.Τα γκομενακια ψοφανε για πουτσο σε καθημερινη βαση και σε ολα τα μπαρακια.Η ζωη στην πολη ειναι γαματη αμα εχεις και παρεα βασικα,μονος τι να κανεις και που να πας?οι πτησεις ειναι καλες και οικονομικες (εχω βρει πτηση με 80ε)Πιστευω πως αμα σου δωσουν 2500ε μισθο,να μη το σκεφτεις και να πας,σκεψου στις εταιρειες που εχουν τα σκουπιδια δινουν 2000ε και διαμονη σε μπανγκαλοουζ(μαζι με Πολωνους)η ασφαλεια σου κοστιζει περιπου 120ε αλλα σου παρεχουν τα παντα!!!

Τύπε μου ο από πάνω μιλάει για 1700 ευρώ μόνο το νοίκι, πώς θα ζήσει κάποιος με 2500; Εκτός αν μιλάς να ζήσει μαζί με Πολωνούς σε μπανγκαλοουζ  :grin:
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
62
Πόντοι
166
θα γαμας κ στην ολλανδια τωρα ρε φιλε
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
7
Πόντοι
16
27% φορολογία στην Ολλανδία ρε τύπε;! Λοιπόν, τσέκαρα και , φαίνεται πως η φορολογία στην Ολλανδία είναι δυσβάστακτη, σχεδόν τα μισά σου λεφτά τα παίρνει το κράτος  :S  με 100Κ το χρόνο μεικτά καταλήγεις να παίρνεις 55Κ μετά τους φόρους  :S

Τραγική φορολογία απλά, τροχοπέδη για προσέλκυση υπαλλήλων. Να φανταστείτε ότι μου προσφέρουν 25% πάνω από οτι παίρνω τώρα και μου την τρώει σχεδόν όλη την αύξηση ο φόρος!!!!! Ήμαρτον...



Τύπε μου ο από πάνω μιλάει για 1700 ευρώ μόνο το νοίκι, πώς θα ζήσει κάποιος με 2500; Εκτός αν μιλάς να ζήσει μαζί με Πολωνούς σε μπανγκαλοουζ  :grin:
ρε εκατομυριουχοι του μπου η του κωλου,δεν μιλησα για εφορια σε 100χιλαρικα,μιλησα για εφορια σε 1600 2000 το μηνα που παιρνει το80% των εργαζομενων
,που κι αυτα τον μισθο κ πληρη απασχοληση  δυσκολα τα βρισκεις...μην μιλησω γιαεστιατορια κ χοτελ που καλυτερα αν ειναι ελληνικα μην περασετε ουτε απ εξω... ;) :helpplea: :helpplea:
οσο για νοικια,το 80% αν δεν ειναι παντρεμενοι που εργαζεται και η γυναικα,συγκατοικει
οσοι εχτε προθεση να πατε κ να παρετε 100χιλ στην ολλανδια ,ειστε αλλη περιπτωση.... :jerking: :grin: :grin:
υγ,ναι λαθος οχι  27%,37% αρχιζει,,αλλα ετσι κι αλλιως με χωρες της συμφορας της ΕΕ δεν αχοληθηκα ποτε εππαγγελματικα,ειναι για απελπισμενους η εξεκιουτιβ
ουτε το ενα υπηρξα ουτε το αλλλο
απλα εχω γνωστους παντου κ παω συνεχεια οποτε εχω αποψη μισθων κατοικιας κ ζωης
γενικα  :hi:
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
ρε εκατομυριουχοι του μπου η του κωλου,δεν μιλησα για εφορια σε 100χιλαρικα,μιλησα για εφορια σε 1600 2000 το μηνα που παιρνει το80% των εργαζομενων
,που κι αυτα τον μισθο κ πληρη απασχοληση  δυσκολα τα βρισκεις...μην μιλησω γιαεστιατορια κ χοτελ που καλυτερα αν ειναι ελληνικα μην περασετε ουτε απ εξω... ;) :helpplea: :helpplea:
οσο για νοικια,το 80% αν δεν ειναι παντρεμενοι που εργαζεται και η γυναικα,συγκατοικει
οσοι εχτε προθεση να πατε κ να παρετε 100χιλ στην ολλανδια ,ειστε αλλη περιπτωση.... :jerking: :grin: :grin:
υγ,ναι λαθος οχι  27%,37% αρχιζει,,αλλα ετσι κι αλλιως με χωρες της συμφορας της ΕΕ δεν αχοληθηκα ποτε εππαγγελματικα,ειναι για απελπισμενους η εξεκιουτιβ
ουτε το ενα υπηρξα ουτε το αλλλο
απλα εχω γνωστους παντου κ παω συνεχεια οποτε εχω αποψη μισθων κατοικιας κ ζωης
γενικα  :hi:

Τρικυμία εν κρανίω... Δε φτάνει που έδωσες λάθος πληροφορίες προσπαθείς να βγεις και από πάνω...

ΥΓ. Το εξεκιουτιβ τι είναι  :think:
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
7
Πόντοι
16
Τρικυμία εν κρανίω... Δε φτάνει που έδωσες λάθος πληροφορίες προσπαθείς να βγεις και από πάνω...

ΥΓ. Το εξεκιουτιβ τι είναι  :think:
απο πανω ειμαι ετσι κι αλλιως
το λαθος ποιο ητανε?
εξεκιουτιβ δεν ξερω τι σημαινει ,,καπου το ακουσα
 

Fil_gr

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
42
Like
6
Πόντοι
0
Kαλημερα και καλο μηνα σε ολους μεσα στον μηνα θα ειμαι 3 μερες στο αμστερνταμ και λεω να κανω μια βολτα απο το club paradise σε μερα Gang Bang εχει παει κανεις ?Αξιζει η ειναι εντελως μουφα?
 

vakis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.092
Κριτικές
8
Like
20
Πόντοι
16
αξιζει και πολυ μαλιστα
 

vakis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.092
Κριτικές
8
Like
20
Πόντοι
16
η τελευταια φορα που το επισκεφτηκα ηταν πριν 3 χρονια και ηταν σουπερ
 

Fil_gr

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
42
Like
6
Πόντοι
0
Eλπιζω να μην εχει αλλαξει τπτ τωρα  :2funny: θα κανω μια επισκεψη λοιπον!Ευχαριστω πολυ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom