Νέα

Alisa από Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΚΟΜΑΝΤΟ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 95K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
εσύ όμως δεν μου έδωσες .....................
πότε θα μου το δώσεις?
 

Επισκέπτης
τι δε σου εδωσε , γλυκο? :)
είναι δυνατόν να μην μου έδωσε <γλυκό> βρε η κουκλίτσα?
iblis σε είχα ξαναρωτήσει, τι ρόλο βαράς με budha, γιατί σου είχα δώσει συγχαρητήρια για το ning site.
φίλε υπαρχουν και άλλες με ματάρες αλλά ρε παιδί μου έβγαζε μια τέλεια φατσούλα και ταίριαζαν πολύ τα μάτια της. έλαμπαν
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
είναι δυνατόν να μην μου έδωσε <γλυκό> βρε η κουκλίτσα?
iblis σε είχα ξαναρωτήσει, τι ρόλο βαράς με budha, γιατί σου είχα δώσει συγχαρητήρια για το ning site.
φίλε υπαρχουν και άλλες με ματάρες αλλά ρε παιδί μου έβγαζε μια τέλεια φατσούλα και ταίριαζαν πολύ τα μάτια της. έλαμπαν
τι με ρωτας?
 

Επισκέπτης
έχω μπερδευτεί iblis γιατί δεν βρισκόμαστε και πολύ. το iblis και το budhha είναι δικά σου? έχεις σχέση με το σαίτ στο ning?
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766

Επισκέπτης
έτσι μπράβο, κάπου σου είχα δώσει συγχαρητήρια αλλά πως και τα έφτιαξες? εγώ έχω μπει μέλος σε κάτι τέτοια ξένων πορνσταρ και είναι για σεξ,σκιρτ, στάσεις κλπ? εσύ πως και το έκανες?
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
έτσι μπράβο, κάπου σου είχα δώσει συγχαρητήρια αλλά πως και τα έφτιαξες? εγώ έχω μπει μέλος σε κάτι τέτοια ξένων πορνσταρ και είναι για σεξ,σκιρτ, στάσεις κλπ? εσύ πως και το έκανες?
για χαβαλε καθαρα,
δεν καταλαβαινω για ποια σάιτ μου λες, αν θες στειλε λινκ.


 

Επισκέπτης
долли большое вуайерист ты моя загорелся путь к aftokinito.filakia прекрасная девушка

έγινε σωστά η μετάφραση κουκλίτσα μου?
 

Επισκέπτης
για χαβαλε καθαρα,
δεν καταλαβαινω για ποια σάιτ μου λες, αν θες στειλε λινκ.

λοιπόν επείδη με σκοτώνεις λίγο τώρα. μου έρχονται πολλά μαιλ τέτοια.σου υπόσχομαι ότι θα προσπαθήσω αύριο να σου τα στείλω.
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
αφου σου εχουν φαει οι γυναικες τα μυαλα ρε !!!
με τι μυαλο θες να θυμασαι, αφου δε σου μεινε δραμι...!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
αυτό είναι ένα απλό.
μου έρχονται πιο πικάντικα.μπαίνεις και μιλάς για τα πάντα. δεν στραβώνεις όπως γίνεται σε μερικά δικά μας, όπως έγινε με μένα.
 

Επισκέπτης
πάρε και ένα καλό
ε τι να κάνω ρε συ είπαμε το τραβάει ο οργανισμός μου. ο χαβαλές ας γίνεται αλλά στην συγκεκριμένη περίπτωση που στράβωσε έστω ζήτησα συγν αλλά πλέον δεν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom