Νέα

Αίσθηση αμηχανίας στις ρεσεψιόν πριν το ραντεβού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giannSL
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.428
Κριτικές
2
Like
5.669
Πόντοι
2.356
θα ηθελα να θεσω ενα ζητημα το οποιο δεν ξερω αν εχει συζητηθει ποτε, πριν το ραντεβου σας με καποιο call girl ή σε επισκεψη με την γκομενα ,κατα την ωρα εισοδου στην ερωτικη σας φωλια , νιωθετε καποια αμηχανια στη ρεσεψιον?
απο ελαχιστες εως λιγες εμπειριες μπορω να πω πως καποιες ρεσεψιονιστ κοιταζουν περιπαιχτικα , μειδιαζουν και αλλες φορες ειναι φουλ αδιαφορες και ταυτοχρονα διακριτικες.
επισης υπαρχει και μια αμηχανη ευγενεια με αλλα ζευγαρια που παραχωρουν τη σειρα στο ασανσερ με τις συνοδους τους να φαινονται αναψοκοκκινισμενες και ετοιμες για το μελλουμενο στο δωματιο ....
δε ξερω αλλα ολο αυτο το αντιμετωπιζω καπως αμηχανα , ωστοσο πιστευω πως η καβλα υπερτερει αυτης της αμηχανιας
Ασχετο. Ελάχιστες γκόμενες δέχονται να πάνε σε ξενοδοχείο ημιδιαμονης για σεξ. Άρα μόνο ιερόδουλες - άρα χέστηκες. Καμία αμηχανία.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.944
Κριτικές
121
Like
50.481
Πόντοι
21.661
θα ηθελα να θεσω ενα ζητημα το οποιο δεν ξερω αν εχει συζητηθει ποτε, πριν το ραντεβου σας με καποιο call girl ή σε επισκεψη με την γκομενα ,κατα την ωρα εισοδου στην ερωτικη σας φωλια , νιωθετε καποια αμηχανια στη ρεσεψιον?
απο ελαχιστες εως λιγες εμπειριες μπορω να πω πως καποιες ρεσεψιονιστ κοιταζουν περιπαιχτικα , μειδιαζουν και αλλες φορες ειναι φουλ αδιαφορες και ταυτοχρονα διακριτικες.
επισης υπαρχει και μια αμηχανη ευγενεια με αλλα ζευγαρια που παραχωρουν τη σειρα στο ασανσερ με τις συνοδους τους να φαινονται αναψοκοκκινισμενες και ετοιμες για το μελλουμενο στο δωματιο ....
δε ξερω αλλα ολο αυτο το αντιμετωπιζω καπως αμηχανα , ωστοσο πιστευω πως η καβλα υπερτερει αυτης της αμηχανιας
δικο σου θεμα ειναι καθαρα παιχτη και το πως αντιμετωπιζεις ανθρωπους και καταστασεις.
π.χ. εγω ειμαι του χαβαλε και του πειραγματος κυριως, μαζι με μια δοση ειρωνιας σε σωστη μορφη.
με σχεδον ολες και ολους τους ρεσεψιονιστ που εχω δει μεχρι στιγμης, εχουμε γελασει με τον τροπο που τους μιλαω και τους ζηταω καποια πραγματα και καποιοι με ακολουθουν.
αλλα μη φανταστεις καραγκιοζιλικια, αυτα δεν παιζουν.
σε καποια περιπτωση ομως η τυπισσα δεν ακολουθουσε τη ροη μου, δεν επιανε την πλακα και το πειραγμα μου, επομενως την πηγα αλλου τη φαση, σε καθαρα τυπικη διαδικασια.
αμηχανια δεν υπαρχει, γιατι δεν πας να κανεις κατι κακο επι της ουσιας και ολοι ξερουν τους ρολους τους εκει περα.
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.569
Κριτικές
1
Like
5.469
Πόντοι
2.356
ασε τον /τη ρεσεψιονιστ να παιζει το πουλακι του και να ζηλευει που εσυ πας για ξαλαφρωμα και αυτος δουλευει εκει στελνοντας ινμποξ στα ινσταγκραμ....
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.905
Κριτικές
5
Like
7.939
Πόντοι
2.306
θα ηθελα να θεσω ενα ζητημα το οποιο δεν ξερω αν εχει συζητηθει ποτε, πριν το ραντεβου σας με καποιο call girl ή σε επισκεψη με την γκομενα ,κατα την ωρα εισοδου στην ερωτικη σας φωλια , νιωθετε καποια αμηχανια στη ρεσεψιον?
απο ελαχιστες εως λιγες εμπειριες μπορω να πω πως καποιες ρεσεψιονιστ κοιταζουν περιπαιχτικα , μειδιαζουν και αλλες φορες ειναι φουλ αδιαφορες και ταυτοχρονα διακριτικες.
επισης υπαρχει και μια αμηχανη ευγενεια με αλλα ζευγαρια που παραχωρουν τη σειρα στο ασανσερ με τις συνοδους τους να φαινονται αναψοκοκκινισμενες και ετοιμες για το μελλουμενο στο δωματιο ....
δε ξερω αλλα ολο αυτο το αντιμετωπιζω καπως αμηχανα , ωστοσο πιστευω πως η καβλα υπερτερει αυτης της αμηχανιας
Μειδιούν είναι το ρήμα.
Μάθετε σωστά ελληνικά, που μου θέλετε και αρχαιοπρεπή ρήματα.
 

Jarilo

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2021
Μηνύματα
37
Like
392
Πόντοι
20
Ασχετο. Ελάχιστες γκόμενες δέχονται να πάνε σε ξενοδοχείο ημιδιαμονης για σεξ. Άρα μόνο ιερόδουλες - άρα χέστηκες. Καμία αμηχανία.
Να το κοιταξεις αυτο.. :cheesy:
ασε τον /τη ρεσεψιονιστ να παιζει το πουλακι του και να ζηλευει που εσυ πας για ξαλαφρωμα και αυτος δουλευει εκει στελνοντας ινμποξ στα ινσταγκραμ....
μην γινεσαι τοξικ ,κριμα... τη δουλεια του κανει.. νομιζεις οτι εχει ορεξη να βλεπει την καθε random φατσα με 24ωρο κυλιομενο ωραριο ???
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.569
Κριτικές
1
Like
5.469
Πόντοι
2.356
Να το κοιταξεις αυτο.. :cheesy:

μην γινεσαι τοξικ ,κριμα... τη δουλεια του κανει.. νομιζεις οτι εχει ορεξη να βλεπει την καθε random φατσα με 24ωρο κυλιομενο ωραριο ???
δε καταλαβες. για τον νηματοθετη το λεω....

χεστηκε ο καθε ρεσεψιονιστ τι ρολο βαραει το καθε νουμερο που μπαινει σε καθε ξενοδοχειο....
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.158
Like
2.019
Πόντοι
456
Ξέρω πως η κοπέλα είναι επαγγελματίας , πάω να γαμήσω και φεύγω το βλέπω ως κάτι καλύτερο από το " μαλακία και τσόντες ". Οπότε τα υπόλοιπα δε με νοιάζουν.
 
Εγγρ.
17 Νοε 2023
Μηνύματα
183
Like
438
Πόντοι
21
Νομιζω οτι μετα απο καποιες μερες εργασιας και επειτα τα ατομα της ρεσεψιον θα σε κοιταξουν περιεργα αν ΔΕΝ κλεισεις για ημιδιαμονη και τους πεις ενα δωματιο για 3 μερες παρακαλω
 

Sfedona

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2021
Μηνύματα
991
Κριτικές
34
Like
3.182
Πόντοι
2.596
Νομιζω οτι μετα απο καποιες μερες εργασιας και επειτα τα ατομα της ρεσεψιον θα σε κοιταξουν περιεργα αν ΔΕΝ κλεισεις για ημιδιαμονη και τους πεις ενα δωματιο για 3 μερες παρακαλω
Γιατί να κοιτάξουν περίεργα;Νομίζω ότι ούτε που ασχολούνται
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.007
Κριτικές
10
Like
1.384
Πόντοι
506
Στις πρωτες φορες υπηρξε,υστερα ποτε ξανα!Κανα να περνας!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom