Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Εδώ είμαι, αλλά η Μαριάννα-Ελενίιτσα-Ντούβλη κτλ κτλ ως καλή μαγείρισσα μας εφιστά να προσέχουμε τι τρωμε για να είμαστε υγιείς!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Μαριαννα Ντουβλη η πραγματικη εστειλε επιστολη στον προεδρο δημοκρατιας και ζητα εκλογες,απο Τροκτικο,οποτε για μαγειρικη δυσκολα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Εδώ είμαι, αλλά η Μαριάννα-Ελενίιτσα-Ντούβλη κτλ κτλ ως καλή μαγείρισσα μας εφιστά να προσέχουμε τι τρωμε για να είμαστε υγιείς!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



Αχ για σενα μωρο μου σημερα εχω βαλη τα μαυρα για αρχη :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Συνημμένα

  • Ax BAx Maroylia moyyyyyyyy.JPG
    Ax BAx Maroylia moyyyyyyyy.JPG
    24,3 KB · Εμφανίσεις: 110

ALAN75

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
294
Like
157
Πόντοι
1
Α ρε Ευάκι τι μας κάνεις πάλι!!! Ώραια η φωτό σου!!! Μαριαννακι εσύ δε θα μασ δείξεις τα κάλλη σου???
 

panosrs

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
63
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα στην παρεα.τι κανεις Ευακι?
 

ALAN75

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
294
Like
157
Πόντοι
1
Μπααααα Τα δείχνει !!!!  Και όλο φωτιά και λάβρα !!!
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
καλησπερα στην παρεα.τι κανεις Ευακι?


Καλησπερα μωρο μου  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Καλα ειμαι κι εγω ... εδω στο μαγαζι :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:




Καλογρια μηπως ειναικαι δεν διχνει τιποτα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



Ναι τι να σου πω !!!!!!!!!!!!!
Αν η Μαριαννα ειναι καλογρια τοτε εγω ειμαι η οσια Αθανασια του Αιγαλεου :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

Συνημμένα

  • Niaoy Niaoy.JPG
    Niaoy Niaoy.JPG
    17,6 KB · Εμφανίσεις: 72
  • Niaoy Niaoy.JPG
    Niaoy Niaoy.JPG
    17,6 KB · Εμφανίσεις: 64

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Καλησπερα μωρο μου  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Καλα ειμαι κι εγω ... εδω στο μαγαζι :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:






Ναι τι να σου πω !!!!!!!!!!!!!
Αν η Μαριαννα ειναι καλογρια τοτε εγω ειμαι η οσια Αθανασια του Αιγαλεου :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ωωωωωωωωωχ παλι θα μας βγη το ΜΑΤΙ
 

panosrs

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
63
Like
0
Πόντοι
0
τι φωτο ειναι αυτες θα μας τρελλανεις
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Καλησπερα μωρο μου  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Καλα ειμαι κι εγω ... εδω στο μαγαζι :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:





Ναι τι να σου πω !!!!!!!!!!!!!
Αν η Μαριαννα ειναι καλογρια τοτε εγω ειμαι η οσια Αθανασια του Αιγαλεου :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Τώρα εξηγείται γιατί οι χριστιανοί πιστεύουν στα θαύματα!!!!
Με το θαύμα που βλέπω, το σκεφτομαι σοβαρά να βαφτιστώ χριστιανός :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom