Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
       Το ξερω απολυτο αρσενικο οτι αυτη η κουταλορουφυχτρα σε εστειλε στην εντατικη ομως εγω η μαρουλομαριαννα σου θα στην κανω (την καρδια) σιδερενια και πολυ σκληρη για να αντιμετωπισεις τις παντες και τα παντα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ευτυχώς που είσαι εσύ αρωγός μου, μοναδικό και ουράνιο φως μου!!!!
Κάνε την (την καρδιά μου  εννοώ) σκληρή και ατσαλένια, γιατί είναι ακόμη τρυφερή και μαρουλένια!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  
 

ALHTHS

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2008
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα όμορφες! Δεν ξέρω ποια να πρωτοδιαλέξω...Μαλλον και τις δύο
 

Επισκέπτης
Χλωμο παληκαρι μαρουλοπαρη σε καληνυχτιζω και σου επιστω την προσοχη τωρα που σε αφηνω μονο σου εδω μην σε πλανευσει αυτη η θανατηφορα μαυρη χηρα και σε χασω. Θελω μονο εγω να γευομαι το αγαλματενιο κορμι του αδωνη (το δικο σου)  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* : :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Χλωμο παληκαρι μαρουλοπαρη σε καληνυχτιζω και σου επιστω την προσοχη τωρα που σε αφηνω μονο σου εδω μην σε πλανευσει αυτη η θανατηφορα μαυρη χηρα και σε χασω. Θελω μονο εγω να γευομαι το αγαλματενιο κορμι του αδωνη (το δικο σου)  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* : :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

Καληνύχτα μοναδικό και αιώνιο φως μου!!!! Μην ανησυχείς, η πλανεύτρα Εύα Χουανίτα Ντολορες Πελέ δεν μπορεί να με σαγηνεύσει πιά. Από τότε που αρχισε η χαζοΚορμαρα να κάνει τα γλυκά μάτια στον αρχιΚαρφάρα, την έχω γραμμένη εις τα παλιότερα των υποδημάτων μου (τι περίμενες να έλεγα, πονηρούλα; ;) ). Σε διαβεβαιώνω μοναδική και ατέρμονη αγάπη μου οτι το εξαίσιο κορμί μου θα είναι αποκλειστικά για τη δική σου απόλαυση!!!  Ομολόγησέ το, δεν αισθάνεσαι τυχερή που θα έχεις έναν άδωνη, που πολλές γυναίκες λαχταρούν, ολότελα δικό σου;;; Και από μένα πολλά :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Καληνύχτα μοναδικό και αιώνιο φως μου!!!! Μην ανησυχείς, η πλανεύτρα Εύα Χουανίτα Ντολορες Πελέ δεν μπορεί να με σαγηνεύσει πιά. Από τότε που αρχισε η χαζοΚορμαρα να κάνει τα γλυκά μάτια στον αρχιΚαρφάρα, την έχω γραμμένη εις τα παλιότερα των υποδημάτων μου (τι περίμενες να έλεγα, πονηρούλα; ;) ). Σε διαβεβαιώνω μοναδική και ατέρμονη αγάπη μου οτι το εξαίσιο κορμί μου θα είναι αποκλειστικά για τη δική σου απόλαυση!!!  Ομολόγησέ το, δεν αισθάνεσαι τυχερή που θα έχεις έναν άδωνη, που πολλές γυναίκες λαχταρούν, ολότελα δικό σου;;; Και από μένα πολλά :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:





Αυτο ηταν αισθανεται τοσο τυχερη που θα παει να παιξει ΛΟΤΤΟ ,,,,,,,,,, κι αν της κατσει εμενα να μου γραψει :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Απαξιώνω να απαντήσω σε μια χαζοκορμαρα που κανει τα γλυκά μάτια στον αρχιΚαρφάρα!!!!
  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Απαξιώνω να απαντήσω σε μια χαζοκορμαρα που κανει τα γλυκά μάτια στον αρχιΚαρφάρα!!!!
  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:



Εγω βρε αθεοφοβε κανω τα γλυκα ματια στον Κομαντο ??????????

στο καρκινακι κανω την γλυκια γιατη εχω αδυναμια σαν ζωδιο στους καρκινους :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:


Με εφαγες λυσσαρη
 

karkinaki

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
116
Like
0
Πόντοι
1
Εγω βρε αθεοφοβε κανω τα γλυκα ματια στον Κομαντο ??????????

στο καρκινακι κανω την γλυκια γιατη εχω αδυναμια σαν ζωδιο στους καρκινους :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:


Με εφαγες λυσσαρη

ευάρα μου να με ταϊσεις με τα χεράκια σου και τίποτε άλλο ;) ;) ;) ;)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom