Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

sohoviz

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.449
Κριτικές
13
Like
1.429
Πόντοι
1.096
        Τωρα τι να σου πω μονο να στην περιγραψω ψηλη ξανθια βυζαρες κολαρα κουκλακι προσωπο μικρη και το ρεζουμε για να τελειωνουμε εξ αλαγης φυλου :-*
άμα έχει αλλάξει φιλο τι να το κάνουμε εμείς θέλουμε να το σκιζουμε κ να καυλονι αμα έχει τρύπα γαμισετα  :pipa2:
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Από το μαγαζί που είχε περάσει η "θεά" Εύα τί να μας πουν όσες την διαδέχθηκαν;
Όταν την πρωτοέβλεπες έμενες άφωνος! Κι όταν την πηδούσες έλεγες μέσα σου "Τώρα όντως πηδάω αυτόν τον μούναρο που σφαδάζει από καύλα ή βλέπω όνειρο;"

Αλλά και η Μαριάννα ήταν δύναμις έστω και προς το τέλος της καριέρας της. Δεν δουλεύει ακόμα υποθέτω, ή κάνω λάθος;
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.422
Κριτικές
61
Like
42.540
Πόντοι
22.785
Από το μαγαζί που είχε περάσει η "θεά" Εύα τί να μας πουν όσες την διαδέχθηκαν;
Όταν την πρωτοέβλεπες έμενες άφωνος! Κι όταν την πηδούσες έλεγες μέσα σου "Τώρα όντως πηδάω αυτόν τον μούναρο που σφαδάζει από καύλα ή βλέπω όνειρο;"

Αλλά και η Μαριάννα ήταν δύναμις έστω και προς το τέλος της καριέρας της. Δεν δουλεύει ακόμα υποθέτω, ή κάνω λάθος;

[size=54pt]ΤΩΡΑ
Σ ΑΓΑΠΗΣΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ [/size]
  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Καλά μην κάνεις κι έτσι! :grin: :grin:

Η Εύα παραμένει θρύλος για ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΟΥΣ! Ξέρεις πόσοι την ψάχνουν ακόμα επίμονα, παρά το ότι έχει σταματήσει; Κάποιος μάλιστα με είχε βρίσει :cheesy: επειδή δεν του είχα δώσει ένα τηλέφωνό της, ενώ η ίδια δεν ήθελε να δίνεται.

Σήμερα δεν νομίζω να παίζουν πολλοί τέτοιοι θρύλοι στην Ελλάδα και δεν εννοώ μόνο από τρανσέξουαλ.
Η Μαντόνα ίσως, η Βικάρα (την ψηλή εννοώ), άντε και η μικρή Εύα (η Εβίτα 21) που κι αυτή σταμάτησε.

Αλλά και πάλι καμία τους δεν νομίζω πως υπήρξε "Εύα"!!
 

Biky_Trans

Ιερόδουλη
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.388
Like
1.154
Από το μαγαζί που είχε περάσει η "θεά" Εύα τί να μας πουν όσες την διαδέχθηκαν;
Όταν την πρωτοέβλεπες έμενες άφωνος! Κι όταν την πηδούσες έλεγες μέσα σου "Τώρα όντως πηδάω αυτόν τον μούναρο που σφαδάζει από καύλα ή βλέπω όνειρο;"

Αλλά και η Μαριάννα ήταν δύναμις έστω και προς το τέλος της καριέρας της. Δεν δουλεύει ακόμα υποθέτω, ή κάνω λάθος;

            Καταρχας δεν τιθεται θεμα συγκρισης αγαπητε μου .Η κοπελα κανει εδω την προσπαθεια της και ουτε συνεκρινε τον εαυτο της με καμια αλλη. Τωρα αν εσυ εισαι κολημενος με το ευακι γραψε για αλλη μια φορα για τον θαυμασμο σου στο θρεντ του ευακι. Επειτα το τελος της καριερας καποιας ερχεται οταν μενει ασεφτη και με 5 6 ραντεβου. Την μαριαννα ακομα την παιρνουν τοσοι πελατες που αρκετες ταχα κουκλες δεν τους εχουν δει στον υπνο τους.
 

eliza27

Ιερόδουλη
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.197
Like
3.934
ΆΦΙΞΗ ΣΆΒΒΑΤΟ ΑΠΌΓΕΥΜΑ 5 :-* :-* :-* :-* :-*
 

Συνημμένα

  • 409193_237827973024473_459026713_n.jpg
    409193_237827973024473_459026713_n.jpg
    51,6 KB · Εμφανίσεις: 19

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
            Καταρχας δεν τιθεται θεμα συγκρισης αγαπητε μου .Η κοπελα κανει εδω την προσπαθεια της και ουτε συνεκρινε τον εαυτο της με καμια αλλη. Τωρα αν εσυ εισαι κολημενος με το ευακι γραψε για αλλη μια φορα για τον θαυμασμο σου στο θρεντ του ευακι. Επειτα το τελος της καριερας καποιας ερχεται οταν μενει ασεφτη και με 5 6 ραντεβου. Την μαριαννα ακομα την παιρνουν τοσοι πελατες που αρκετες ταχα κουκλες δεν τους εχουν δει στον υπνο τους.

Ρε κούκλα δεν ποστάρισα σε άσχετο θρεντ, στο μαγαζί που δούλευε η συγκεκριμένη ποστάρισα και να με συγχωρείς κι όλας δηλαδή.

Κατά τα λοιπά εσένα δεν σε ξέρω (και ούτε θα σε μάθω, διότι δεν μου αρέσουν οι "γυναίκες" με τσουτσούνι), αλλά για την Μαριάννα μήπως είχα πει και γι αυτήν καλά λόγια; Απλά δεν το ήξερα πως δουλεύει ακόμα.

Οπότε δεν χρειαζόταν το "γλύψιμο" προς την εργοδότρια-φίλη! ;)
 

sexyathens

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2011
Μηνύματα
948
Κριτικές
4
Like
48
Πόντοι
6
Ρε κούκλα δεν ποστάρισα σε άσχετο θρεντ, στο μαγαζί που δούλευε η συγκεκριμένη ποστάρισα και να με συγχωρείς κι όλας δηλαδή.

Κατά τα λοιπά εσένα δεν σε ξέρω (και ούτε θα σε μάθω, διότι δεν μου αρέσουν οι "γυναίκες" με τσουτσούνι), αλλά για την Μαριάννα μήπως είχα πει και γι αυτήν καλά λόγια; Απλά δεν το ήξερα πως δουλεύει ακόμα.

Οπότε δεν χρειαζόταν το "γλύψιμο" προς την εργοδότρια-φίλη! ;)
το ρολο της υπηρεσιας στο αγκυρας τον κανουν οι κοπελες η εχει καποια τσατσα?
 

Biky_Trans

Ιερόδουλη
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.388
Like
1.154
Ρε κούκλα δεν ποστάρισα σε άσχετο θρεντ, στο μαγαζί που δούλευε η συγκεκριμένη ποστάρισα και να με συγχωρείς κι όλας δηλαδή.

Κατά τα λοιπά εσένα δεν σε ξέρω (και ούτε θα σε μάθω, διότι δεν μου αρέσουν οι "γυναίκες" με τσουτσούνι), αλλά για την Μαριάννα μήπως είχα πει και γι αυτήν καλά λόγια; Απλά δεν το ήξερα πως δουλεύει ακόμα.

Οπότε δεν χρειαζόταν το "γλύψιμο" προς την εργοδότρια-φίλη! ;)


                   Για αλλη μια φορα θα σου πω και να το κταλαβεις καλα. Τις κοπελες που τελειωσε η καριερα τους (στα μπουρδελα} δεν θα τις βρεις ενεργες. Η διαρκεια μιας, οσο κουκλα και αν ειναι  την  Ο Ρ Ι Ζ Ε Ι  η παρουσια της στη εργασια... Οσο για το γλυψιμο στο ανταποδιδω .Γλυψε και αλο το ευακι γιατι το ξερω  πρωσωπικα οτι το γουσταρεις και βρισκασαι και καλα κανεις.. Να ξερεις οτι και εμεις εχουμε πολυ καλες σχεσεις με την ευα και θα ηθελα να σταματησεις εδω αυτην την ιντριγκα.
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
                   Για αλλη μια φορα θα σου πω και να το κταλαβεις καλα. Τις κοπελες που τελειωσε η καριερα τους (στα μπουρδελα} δεν θα τις βρεις ενεργες. Η διαρκεια μιας, οσο κουκλα και αν ειναι  την  Ο Ρ Ι Ζ Ε Ι  η παρουσια της στη εργασια... Οσο για το γλυψιμο στο ανταποδιδω .Γλυψε και αλο το ευακι γιατι το ξερω  πρωσωπικα οτι το γουσταρεις και βρισκασαι και καλα κανεις.. Να ξερεις οτι και εμεις εχουμε πολυ καλες σχεσεις με την ευα και θα ηθελα να σταματησεις εδω αυτην την ιντριγκα.

Μήπως μας έπαιρνες και μάτι όταν πηδιόμασταν, που ξέρεις και πως βρισκόμαστε; :jerking:
Το πως την γουστάρω πως το κατάλαβες; :grin:
Μήπως το είπα πιο πριν ο ίδιος;

Άσε μας ρε "κορίτσι" μου! Έχω να την δω πάνω από 4 χρόνια την Εύα κι αν την ξέρεις ρώτα την. Αλλά αν την έβλεπα δηλαδή θα άλλαζε κάτι;

Κάθομαι τώρα και σου απολογούμαι κι όλας!
Τέλος της κουβέντας από εμένα και κακώς σου απάντησα και αρχικά!
 

eliza27

Ιερόδουλη
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.197
Like
3.934
SABBATOBRADO H BARBIE  :-* :-*
 

Συνημμένα

  • IMG_0461.JPG
    IMG_0461.JPG
    57,7 KB · Εμφανίσεις: 61

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
Από το μαγαζί που είχε περάσει η "θεά" Εύα τί να μας πουν όσες την διαδέχθηκαν;
Όταν την πρωτοέβλεπες έμενες άφωνος! Κι όταν την πηδούσες έλεγες μέσα σου "Τώρα όντως πηδάω αυτόν τον μούναρο που σφαδάζει από καύλα ή βλέπω όνειρο;"

Αλλά και η Μαριάννα ήταν δύναμις έστω και προς το τέλος της καριέρας της. Δεν δουλεύει ακόμα υποθέτω, ή κάνω λάθος;
Το Άγκυρας 1! Είναι ένα από τα αγαπημένα μου σπίτια. Έχω περάσει τέλεια, με την Κουκλαρα ΜΑΡΙΑΝΝΑ! Με την ΖΩΗ! και την μοναδική ΒΙΚΥ! Τώρα και η Εύα ήταν  καυλα. Όσο για την καινούργια. Θα περάσω να την γνωρίσω. Γουστάρω πολύ, γενικά αυτό το μαγαζί. Για της κοπέλες του, και την καθαριότητα του.  :thumbsup: :smitten:
 

sexairetikos

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
34
Κριτικές
1
Like
46
Πόντοι
0
Του Σαββάτου, ως γνωστόν, προηγείται η Παρασκευή. Σήμερα το απόγευμα ποιά δουλεύει ρε κορίτσια;
 

periergosss

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2013
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Βικάρα το σαββατο λογικά δεν θα δουλευεις?
 

gypaetos46

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2013
Μηνύματα
127
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
1
valte kai kamia fotografia re koritsia na dume na ginume ki emeis fans tu agiras 1
pezun kai preop trans?
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Το Άγκυρας 1! Είναι ένα από τα αγαπημένα μου σπίτια. Έχω περάσει τέλεια, με την Κουκλαρα ΜΑΡΙΑΝΝΑ! Με την ΖΩΗ! και την μοναδική ΒΙΚΥ! Τώρα και η Εύα ήταν  καυλα. Όσο για την καινούργια. Θα περάσω να την γνωρίσω. Γουστάρω πολύ, γενικά αυτό το μαγαζί. Για της κοπέλες του, και την καθαριότητα του.  :thumbsup: :smitten:




Ιππότη μου κάτσε μέχρι να σου κάτσω




 

eliza27

Ιερόδουλη
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.197
Like
3.934
αύριο το απόγευμα ποιος θα πέσει στα δίχτυα μου μετά τις 5
 

Συνημμένα

  • 69890.jpg
    69890.jpg
    233,4 KB · Εμφανίσεις: 49
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom