Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

leon30

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2005
Μηνύματα
206
Like
80
Πόντοι
1
πωπω καυλωσα θα κατεβω κι εγω σημερα το απογευμα να δοκιμασω βικυ....
αληθεια κοριτσαρε σου αρεσει και να σε γλυφουν ή μονο  εσυ γλυφεις.....????
 

Biky_Trans

Ιερόδουλη
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.388
Like
1.154
πωπω καυλωσα θα κατεβω κι εγω σημερα το απογευμα να δοκιμασω βικυ....
αληθεια κοριτσαρε σου αρεσει και να σε γλυφουν ή μονο  εσυ γλυφεις.....????


                      Ολα μα ολα μα ολα καυλα μου :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Και Σαββατο μεσημέρι να εχεις δημιουργησεις κυκλοφοριακό πρόβλημα  :dancing: :dancing:, αν και ωφείλω να ομολογήσω πολυ φινα και διακριτικά ντυμένη .. αλλα πως να το κανουμε ο αισθησιασμός δεν κρύβεται
 

Biky_Trans

Ιερόδουλη
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.388
Like
1.154
Και Σαββατο μεσημέρι να εχεις δημιουργησεις κυκλοφοριακό πρόβλημα  :dancing: :dancing:, αν και ωφείλω να ομολογήσω πολυ φινα και διακριτικά ντυμένη .. αλλα πως να το κανουμε ο αισθησιασμός δεν κρύβεται


                Kαι που ησουν εσυ και δεν σε ειδα?? :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
Βίκυ καλησπέρα.Δεν σε ξέρω ούτε με ξέρεις.Απλά θα ήθελα να ρωτήσω κάτι κι αν θες απαντάς.Περνάτε τακτικά από γιατρούς? Σαν πελάτες είμαστε ασφαλείς? Έχω παρατηρήσει πλέον ότι στους περισσότερους οίκους ανοχής δέχεστε και ξένους από κάθε χώρα.Δεν είμαι ρατσιστής αλλά στις πιο υποβαθμισμένες χώρες δεν ξέρουν καν τι θα πει προφυλακτικό! Εσείς δέχεστε? Και αν είναι όλα νόμιμα, τότε γιατί κάθε φορά που περνάει Αστυνομία οι περισσότεροι οίκοι ανοχής κλείνουν και βγάζουν τον κόσμο άρον άρον? Ευχαριστώ και καλή συνέχεια.
 

Biky_Trans

Ιερόδουλη
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.388
Like
1.154
Βίκυ καλησπέρα.Δεν σε ξέρω ούτε με ξέρεις.Απλά θα ήθελα να ρωτήσω κάτι κι αν θες απαντάς.Περνάτε τακτικά από γιατρούς? Σαν πελάτες είμαστε ασφαλείς? Έχω παρατηρήσει πλέον ότι στους περισσότερους οίκους ανοχής δέχεστε και ξένους από κάθε χώρα.Δεν είμαι ρατσιστής αλλά στις πιο υποβαθμισμένες χώρες δεν ξέρουν καν τι θα πει προφυλακτικό! Εσείς δέχεστε? Και αν είναι όλα νόμιμα, τότε γιατί κάθε φορά που περνάει Αστυνομία οι περισσότεροι οίκοι ανοχής κλείνουν και βγάζουν τον κόσμο άρον άρον? Ευχαριστώ και καλή συνέχεια.


                Καλησπερα να ξερεις οτι ολοι οι οικοι ανοχης εκτος απο 2 σε ολη την αθηνα δεν εχουν αδεια εγκαταστασης οποτε γιαυτο κλεινουν ολοι ασχετα αν οι κοπελες που δουλευουν εχουν αδεια ασκησεως επαγγελματος και περνουν απο γιατρους. Οποτε μην συνδυαζεις το γεγονος οτι επειδη κλεινουν οι κοπελες ολες ειναι παρανομες. Απο το υγειονομικο περναμε καθε 15 μερες και κανουμε εξετασεις αιματος καθε 2 μηνες για ΗΙΥ και ηπατιτηδες. Οσο για το αγκυρας που δουλευω ειναι παντα με κλειστη πορτα και δεν δεχομαστε ξενους οχι απο θεμα ρατσισμου απλα για να μην υπαρχουν παρεξηγησεις




 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
                 Καλησπερα να ξερεις οτι ολοι οι οικοι ανοχης εκτος απο 2 σε ολη την αθηνα δεν εχουν αδεια εγκαταστασης οποτε γιαυτο κλεινουν ολοι ασχετα αν οι κοπελες που δουλευουν εχουν αδεια ασκησεως επαγγελματος και περνουν απο γιατρους. Οποτε μην συνδυαζεις το γεγονος οτι επειδη κλεινουν οι κοπελες ολες ειναι παρανομες. Απο το υγειονομικο περναμε καθε 15 μερες και κανουμε εξετασεις αιματος καθε 2 μηνες για ΗΙΥ και ηπατιτηδες. Οσο για το αγκυρας που δουλευω ειναι παντα με κλειστη πορτα και δεν δεχομαστε ξενους οχι απο θεμα ρατσισμου απλα για να μην υπαρχουν παρεξηγησεις

Μπορείς να μας πεις ποιοι είναι αυτοί οι 2 οίκοι???
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.443
Κριτικές
61
Like
42.589
Πόντοι
22.785
                 Καλησπερα να ξερεις οτι ολοι οι οικοι ανοχης εκτος απο 2 σε ολη την αθηνα δεν εχουν αδεια εγκαταστασης οποτε γιαυτο κλεινουν ολοι ασχετα αν οι κοπελες που δουλευουν εχουν αδεια ασκησεως επαγγελματος και περνουν απο γιατρους. Οποτε μην συνδυαζεις το γεγονος οτι επειδη κλεινουν οι κοπελες ολες ειναι παρανομες. Απο το υγειονομικο περναμε καθε 15 μερες και κανουμε εξετασεις αιματος καθε 2 μηνες για ΗΙΥ και ηπατιτηδες. Οσο για το αγκυρας που δουλευω ειναι παντα με κλειστη πορτα και δεν δεχομαστε ξενους οχι απο θεμα ρατσισμου απλα για να μην υπαρχουν παρεξηγησεις

Προσυπογράφω......... μωρακι φιλάκια θά έρθω αύριο !!!!
 

Biky_Trans

Ιερόδουλη
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.388
Like
1.154
Καλησπερα...... σας περιμενω με τρελο κεφι για :knockinb:  απο 5 μεχρι 1μ.μ :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

Biky_Trans

Ιερόδουλη
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.388
Like
1.154
Καλησπερα :-*Εκτακτως σημερα στην βαρδια της ζωης 5 με 1 θα εργαζομαι εγω :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom