Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Giannis$$$

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2021
Μηνύματα
35
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
0
Καλησπέρα, σμρ η Τζούλι θα έχει κ το κροσακι μαζί τής?
 

Janjan13

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
233
Κριτικές
1
Like
313
Πόντοι
21
Μακάρι ναι,αν είναι αυτή η νέα π νομίζω έχω ακούσει καλα λόγια και έχει ωραίο κωλο.
 

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.526
Κριτικές
4
Like
2.342
Πόντοι
456
οτι καλυτερο να υπηρετεις την Barbie!!! Και να υποκυπτεις σε ολες τις ορεξεις της! :drooling-face::drooling-face:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.265
Κριτικές
62
Like
44.905
Πόντοι
9.297
Και εγώ χαρούμενη ειμαι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μόνο που δεν ειναι ολα για πλακα
Μπράβο Μπάρμπι....ποιότητα ΠΑΝΤΟΥ και στα ΠΑΝΤΑ έχει ο υπέροχος χώρος σας.Ευ γέ!!!! :dancing: :smitten::smitten:
 

mariannaki mariannaki

Ιερόδουλη
Εγγρ.
15 Νοε 2013
Μηνύματα
3.803
Like
5.118
Μπράβο Μπάρμπι....ποιότητα ΠΑΝΤΟΥ και στα ΠΑΝΤΑ έχει ο υπέροχος χώρος σας.Ευ γέ!!!! :dancing: :smitten::smitten:
Επειδή είναι μια πρωτόγνωρη εποχή και για σας και για μας είναι καλό να ανακοινώνεται ο εμβολιασμός κάθε εργαζόμενης ασχέτως αν δεν σου δείνει ασφάλεια εκατό τα εκατό γι'αυτό ορισμένοι να μην παρεξηγουντε επειδή γνωστοποιουμε τέτοιες εξετάσεις .Άλλωστε υπαγομαστε στα καταστήματα υγειονομικού ελέγχου.......
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.265
Κριτικές
62
Like
44.905
Πόντοι
9.297
Tzouliiiii θα το έχεις μαζί σού?????

Επειδή είναι μια πρωτόγνωρη εποχή και για σας και για μας είναι καλό να ανακοινώνεται ο εμβολιασμός κάθε εργαζόμενης ασχέτως αν δεν σου δείνει ασφάλεια εκατό τα εκατό γι'αυτό ορισμένοι να μην παρεξηγουντε επειδή γνωστοποιουμε τέτοιες εξετάσεις .Άλλωστε υπαγομαστε στα καταστήματα υγειονομικού ελέγχου.......
Και εγώ εμβολιασμενος είμαι Μαριαναρα μου ....ζητω ασφάλεια αλλά την παρέχω κιόλας.Δεν αρμόζει τίποτα λιγότερο από το τέλειο τόσο στον υπέροχο χώρο σας αλλά και στο υπέροχο προσωπικό
:smitten: :smiling-face-with-heart-eyes:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.265
Κριτικές
62
Like
44.905
Πόντοι
9.297
Και εγώ εμβολιασμενος είμαι Μαριαναρα μου ....ζητω ασφάλεια αλλά την παρέχω κιόλας.Δεν αρμόζει τίποτα λιγότερο από το τέλειο τόσο στον υπέροχο χώρο σας αλλά και στο υπέροχο προσωπικό
:smitten: :smiling-face-with-heart-eyes:
Σε σκεφτόμουν....μόλις δευτερόλεπτα πριν συνδεθώ....μάλλον θα τα πούμε σύντομα από κοντά...και θα πιούμε εγώ εσένα και εσύ εμένα!
 

Tsapoukaisex

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
432
Κριτικές
27
Like
1.716
Πόντοι
1.071
Εχει κουδούνι στο άγκυρας 1 ;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom