Νέα

Αγγελίες Transexual

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexaki.com
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

mudhoney

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
643
Like
1.150
Πόντοι
206
Empeiria kapoios?
Το τρώει το φαγητό της βλέπω... Με τέτοια κοιλουμπα ποιος να πάει...
 

PazzFuzz

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
38
Like
64
Πόντοι
0
Παιδιά την είχε πάρει το μάτι μου πέρσι στην πλατεία Βικτωρίας να πίνει καφέ και σήμερα να κατηφορίζει Μεταξουργείο....
Ψιλή επιβλητική τρανσέξουαλ με ξανθό καρέ μαλλί και λίγη κοιλίτσα....την ξέρετε? Πως την λένε, έχει αγγελία και που τη βρίσκουμε?
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
650
Κριτικές
23
Like
2.137
Πόντοι
496
Παιδιά την είχε πάρει το μάτι μου πέρσι στην πλατεία Βικτωρίας να πίνει καφέ και σήμερα να κατηφορίζει Μεταξουργείο....
Ψιλή επιβλητική τρανσέξουαλ με ξανθό καρέ μαλλί και λίγη κοιλίτσα....την ξέρετε? Πως την λένε, έχει αγγελία και που τη βρίσκουμε?
Αυτήν εννοείς ;
 

Συνημμένα

  • Καταγραφή.PNG
    Καταγραφή.PNG
    169,7 KB · Εμφανίσεις: 12

Nikitas7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2012
Μηνύματα
519
Like
1.866
Πόντοι
206
Παιδιά την είχε πάρει το μάτι μου πέρσι στην πλατεία Βικτωρίας να πίνει καφέ και σήμερα να κατηφορίζει Μεταξουργείο....
Ψιλή επιβλητική τρανσέξουαλ με ξανθό καρέ μαλλί και λίγη κοιλίτσα....την ξέρετε? Πως την λένε, έχει αγγελία και που τη βρίσκουμε?
Μάλλον θα λες για afrodite supernova
 

VasilisBottom

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2020
Μηνύματα
64
Like
54
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους έχεις κανείς να προτείνει καμία κοπέλα με καλό παθητικό πρόγραμμα που να γλύφει κωλο; Συνήθως έχω στάνταρ ενεργητικές αλλά σήμερα θέλω να βρω μια παθητική
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.402
Κριτικές
5
Like
4.182
Πόντοι
606
παντως εγω βλεπω τεραστια περουκα
Εινσι αρκετα θηλικη τ λεγαμε αρκετα πριν κανα 6 μηνες ηταν ν παω μ ειχε παρει τηλ απο μονη της ενω ειχε προιγηθει μεγαλη κουβεντα..εγω ειμουν αποσχολημενος κσι δεν εγυνε η φαση
.θημαμσι μηλαγαμε στ τηλ καμια ωρα κ .
Φαινεται πολυ καλο
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μάγκες προτείνετε Fenia , Eva Nikaia η sunrise?
Αυτο τ μι ι προγραμμα τ sunrise στ 50 τ ν λεει αραγε
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.402
Κριτικές
5
Like
4.182
Πόντοι
606

satriani33

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2011
Μηνύματα
157
Like
272
Πόντοι
21
Εινσι αρκετα θηλικη τ λεγαμε αρκετα πριν κανα 6 μηνες ηταν ν παω μ ειχε παρει τηλ απο μονη της ενω ειχε προιγηθει μεγαλη κουβεντα..εγω ειμουν αποσχολημενος κσι δεν εγυνε η φαση
.θημαμσι μηλαγαμε στ τηλ καμια ωρα κ .
Φαινεται πολυ καλο
πως γινεται αυτο? ειναι αρκετα θηλυκη αλλα δε πηγες τελικα και δεν την εχεις δει, αφου δεν εγινε η φαση. ειναι θηλυκη επειδη μιλαγατε καμμια ωρα τηλ?
 

Onlytop35Ath

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2024
Μηνύματα
2
Like
6
Πόντοι
0
Και εγώ θέλω να μάθω για αυτή την περίπτωση
Την εχω συναντησει πανω απο 5 φορες απο όταν ξεκίνησε να ανεβαζει αγγελιες πριν 1 χρόνο που ολοι νομιζαμε ειναι φεικ. Απο κοντα ειναι πιο ωραία με πολυ καλες υπηρεσιες. Στο τηλέφωνο νομίζεις ότι μιλας με γυναίκα. Πολυ καλη στο παθητικο με τελειο στησιμο που αντεχει σφυροκοπημα που καποιες φορες το ζηταει. Θυμαμαι πρωτη φορα που βρεθηκαμε την εχυσα οταν εκει που την γαμουσα στα 4 μου ζητησε με την καυλιαρικη φωνή να το κανω πιο δυνατα. Ε την καβάλησα από πανω και της εδωσα αυτο που ηθελε και χυσαμε μαζι. δεν αντεξα τετοιο μουνι. καποιες φορές χυνουμε και οι δυο μαζι χωρις να με χρεωσει κατι έξτρα. Απο συζητησεις που εχω κανει μαζι της ειναι πολυ καλο παιδι και το κάνει επιλεκτικα. Το μονο αρνητικο ειναι ότι δεν την βρισκεις ευκολα. Εχουν ξανα γραψει και αλλοι για αυτην αξιζει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom