Νέα

Αγγελίες Transexual

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexaki.com
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.387
Κριτικές
1
Like
3.030
Πόντοι
456
Βατραχε έχεις εμπειρία με μια Αναστασία από το kanesex.gr ?Δεν έχει τηλέφωνο, λέει μόνο άμα της στείλεις φωτογραφία και είσαι του γούστου της απαντάει, φαίνεται κορμάρα...Δεν λέει κάτι για αμοιβή οπότε είπα να σε ρωτήσω γιατί έλεγες ότι κάνεις κάτι τέτοια κασκαντέρ :2funny:
 

Doctor17

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
92
Like
170
Πόντοι
0
Όταν είχε ξεκινήσει με την φίλη της την konnie η konstantina s στο insta... Με ένα 100ρικο τις έκανες όλα τα κόλπα
Αδερφέ μπορείς να παραθέσεις το ισντα αυτής της Κωνσταντίνας; Μια ξανθιά μικρή αδύνατη; Κάνει συναντήσεις; Σε πμ αν δεν θες δημόσια. Ευχαριστώ προκαταβολικά
 

Nikitas7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2012
Μηνύματα
514
Like
1.859
Πόντοι
206
Βατραχε έχεις εμπειρία με μια Αναστασία από το kanesex.gr ?Δεν έχει τηλέφωνο, λέει μόνο άμα της στείλεις φωτογραφία και είσαι του γούστου της απαντάει, φαίνεται κορμάρα...Δεν λέει κάτι για αμοιβή οπότε είπα να σε ρωτήσω γιατί έλεγες ότι κάνεις κάτι τέτοια κασκαντέρ :2funny:
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.387
Κριτικές
1
Like
3.030
Πόντοι
456
Ναι αυτή λέω ,έχεις εσύ εμπειρία ?
 

nadiaki90

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2022
Μηνύματα
7
Like
54
Πόντοι
0
Έπεσα εντελώς τυχαία στη σελίδα και στο συγκεκριμένο μήνυμα.. Δεν συνηθίζω να σχολιάζω... Απλά δε χρειαζόταν νομίζω τόση ενημέρωση σε κάτι που δεν ισχύει... διότι έχει γίνει αλλαγή στην ταυτότητα.. επίσης δε με ξέρεις προσωπικά.. Αυτα..
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.396
Κριτικές
5
Like
4.151
Πόντοι
606
Βατραχε έχεις εμπειρία με μια Αναστασία από το kanesex.gr ?Δεν έχει τηλέφωνο, λέει μόνο άμα της στείλεις φωτογραφία και είσαι του γούστου της απαντάει, φαίνεται κορμάρα...Δεν λέει κάτι για αμοιβή οπότε είπα να σε ρωτήσω γιατί έλεγες ότι κάνεις κάτι τέτοια κασκαντέρ :2funny:
οχι μουτρο δεν ετυχε ασε που εχω αλλα στανταρ αυτην την παιριοδο αλλαζουν τ γουστα βλεπεις ψαχνω κατυ παλιες φιλες στ λιοσιων !!
 

loo

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
581
Κριτικές
3
Like
858
Πόντοι
86
Έπεσα εντελώς τυχαία στη σελίδα και στο συγκεκριμένο μήνυμα.. Δεν συνηθίζω να σχολιάζω... Απλά δε χρειαζόταν νομίζω τόση ενημέρωση σε κάτι που δεν ισχύει... διότι έχει γίνει αλλαγή στην ταυτότητα.. επίσης δε με ξέρεις προσωπικά.. Αυτα..
Μην ασχολείσαι μωρό ότι και αν έχει γίνει
 

loo

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
581
Κριτικές
3
Like
858
Πόντοι
86
Κατάλαβα τι εννοείς δεν νομίζω να το έκανε κακοπροαίρετα αλλά έχεις δίκιο δεν υπήρχε λόγος
Η αλήθεια είναι ότι είσαι κούκλα και καυλα
 

Nikitas7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2012
Μηνύματα
514
Like
1.859
Πόντοι
206
Δεν Ξέρω πως λειτουργεί το site ... Απλά ο χρήστης nikitas7 στην προηγούμενη σελίδα ανέβασε κάτι για μένα..
Από γκουγκλ έκανα αναζήτηση μπας και βρω τπτ γιατί ήθελε πληροφορίες κάποιο μέλος, δεν υπάρχει κακή πρόθεση να ξέρεις, επίσης και εγώ σε έχω καλέσει στον αριθμό αυτό χωρίς ανταπόκριση, αν υπάρχει άλλος αριθμός ενημέρωσε τα μέλη γιατί έχεις ζήτηση,,,
 

nadiaki90

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2022
Μηνύματα
7
Like
54
Πόντοι
0
Κατάλαβα τι εννοείς δεν νομίζω να το έκανε κακοπροαίρετα αλλά έχεις δίκιο δεν υπήρχε λόγος
Η αλήθεια είναι ότι είσαι κούκλα και καυλα
Σε ευχαριστώ πολύ!
 

Συνημμένα

  • VID_114960622_073005_213.mp4
    535,8 KB · Εμφανίσεις: 0

nadiaki90

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2022
Μηνύματα
7
Like
54
Πόντοι
0
Από γκουγκλ έκανα αναζήτηση μπας και βρω τπτ γιατί ήθελε πληροφορίες κάποιο μέλος, δεν υπάρχει κακή πρόθεση να ξέρεις, επίσης και εγώ σε έχω καλέσει στον αριθμό αυτό χωρίς ανταπόκριση, αν υπάρχει άλλος αριθμός ενημέρωσε τα μέλη γιατί έχεις ζήτηση,,,
Εντάξει! Ίσως να μην μπορούσα εκείνη τη στιγμή να απαντήσω... Κάλεσε με μετά τις 2 το μεσημέρι... ☺️
 

loo

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
581
Κριτικές
3
Like
858
Πόντοι
86

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.396
Κριτικές
5
Like
4.151
Πόντοι
606
Ναι δεν χριαζοταν θ μπορουσε ν μηνει στην αγγελια που ειναι δοαθεσιμη στ κ σεχ
 

sise

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2009
Μηνύματα
157
Κριτικές
10
Like
328
Πόντοι
291
Ουαου! Εντυπωσιακό πρόσωπο!
Καλό μεσημέρι στους συναγωνιστές , αν υπάρχει πρόσφατη εμπειρία από κάποιον καλό θα ήταν να ανεβεί κάποια κριτική όντως στη φωτό είναι γοητευτική
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom