Νέα

"Αφού κανείς δε μιλάει για την εργασία στο σεξ, ας μιλήσει μια σεξεργάτρια"

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα obi1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
5 ευρώ ανά πελάτη στο δρόμο.
πριν λιγους μηνες που αραζα στο Μεταξι στο δρομο περιμενοντας ενα φιλο να τελειωσει απο μπουρδελο,ηρθε μια λεπτη κοπελα,ισως εξαρτημενη και μου επιασε τη συζητηση για 10 ευρω "παρεα" σε ξενοδοχειο η καβατζα.
το εκανε στα μουλωχτα,οποτε φανταζομαι οτι δεν εχει την "αδεια" των νταβατζηδων της περιοχης,αρα το δεκαρικο θα το κραταει αυτη.
Προφανως δεν εκανα τιποτα μαζι της,αλλα καποιοι αλλοι θα το παρακανουν.
αν εβρισκε 5 πελατες τη μερα,ενα 50ρικο για πλακα.
5 ευρω εχω διαβασει εδω μεσα οτι ζητανε οι μαυρες για τσιμπουκι στα παρκα.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.176
Κριτικές
23
Like
7.809
Πόντοι
3.346
Είχα προαναφέρει ότι όσες δουλεύουν στο δρόμο,Φυλής,Μετάξι να αντιμετωπιστούν ως υποκείμενα ειδικής μέριμνας,γιατί είναι σε δεινή οικονομική κατάσταση.
Μονο αμα δουλευουν νομιμα. Το παρανομο πρεπει να σταματισει καποια στιγμη για δυο λογους 1) ειναι υγειονομικες βομβες, ασχετα αν λενε μερικες οτι εμεις παμε.. κανενας δεν τις πιστευει,φταινε βεβαια και οι πελατες που τις παιρνουν.
2) το κρατος χανει εσοδα οχι μονο απο αυτες που δεν πληρωνουν τιποτα..αλλα και απο τους πελατες γιατι αυτα τα λεφτα θα πηγαιναν σε νομιμες εαν δεν υπηρχαν αυτες.

Ξερω θα μου πεις απο αναγκη το κανουν..εγω δεν το δεχομαι αυτο,εχει πολλες αλλες νομιμες δουλειες να κανουν.
Αλλα μαθαν ετσι να την βγαζουν τζαμπα και απο υποχρεωσεις σχεδον τιποτα..κι εσυ μαλακα φορολογουμενε κατσε και πληρωνε και για αυτους.Ε οχι ρε παιδια..δεν γινεται αυτο το πραγμα και απο πανω να εχουν και απαιτησεις.
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Μονο αμα δουλευουν νομιμα. Το παρανομο πρεπει να σταματισει καποια στιγμη για δυο λογους 1) ειναι υγειονομικες βομβες, ασχετα αν λενε μερικες οτι εμεις παμε.. κανενας δεν τις πιστευει,φταινε βεβαια και οι πελατες που τις παιρνουν.
2) το κρατος χανει εσοδα οχι μονο απο αυτες που δεν πληρωνουν τιποτα..αλλα και απο τους πελατες γιατι αυτα τα λεφτα θα πηγαιναν σε νομιμες εαν δεν υπηρχαν αυτες.

Ξερω θα μου πεις απο αναγκη το κανουν..εγω δεν το δεχομαι αυτο,εχει πολλες αλλες νομιμες δουλειες να κανουν.
Αλλα μαθαν ετσι να την βγαζουν τζαμπα και απο υποχρεωσεις σχεδον τιποτα..κι εσυ μαλακα φορολογουμενε κατσε και πληρωνε και για αυτους.Ε οχι ρε παιδια..δεν γινεται αυτο το πραγμα και απο πανω να εχουν και απαιτησεις.
κοιτα να ασκησεις νομιμα το επαγγελμα με ολους αυτους τους περιορισμους στην Αθηνα ειναι λιγο δυσκολο.
το θεμα ειναι οτι Ελληνιδες που το παιζουν και ακτιβιστριες δεν ειναι καν χαρακτηρισμενες πολλες φορες.
"Η άδεια άσκησης επαγγέλματος ιερόδουλης χρειάζεται χαρτί από ψυχίατρο, τοξικολογικές και αιματολογικές εξετάσεις, ποινικό μητρώο και ένα παράβολο 150 ευρώ. Με την άδεια να ανανεώνεταικάθε τρία χρόνια. Και κάθε μήνα ΙΚΑ 324 ευρώ."
σκασε λοιπον το 324αρι το μηνα,αν θες να σου δωσει το κρατος σε μια δυσκολη στιγμη
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.176
Κριτικές
23
Like
7.809
Πόντοι
3.346
κοιτα να ασκησεις νομιμα το επαγγελμα με ολους αυτους τους περιορισμους στην Αθηνα ειναι λιγο δυσκολο.
το θεμα ειναι οτι Ελληνιδες που το παιζουν και ακτιβιστριες δεν ειναι καν χαρακτηρισμενες πολλες φορες.
"Η άδεια άσκησης επαγγέλματος ιερόδουλης χρειάζεται χαρτί από ψυχίατρο, τοξικολογικές και αιματολογικές εξετάσεις, ποινικό μητρώο και ένα παράβολο 150 ευρώ. Με την άδεια να ανανεώνεταικάθε τρία χρόνια. Και κάθε μήνα ΙΚΑ 324 ευρώ."
σκασε λοιπον το 324αρι το μηνα,αν θες να σου δωσει το κρατος σε μια δυσκολη στιγμη
Ας τα κανουν ολα οσα χρειαζεται για να ασκουνε το επαγγελμα νομιμα και μετα να εχουν απαιτησεις.
Αλλιως δεν πρεπει να μιλανε καθολου...και για αυτα που ανεφερα πριν αλλα και οτι πρεπει να καταλαβουν αυτες αλλα και αρκετοι αλλοι.. οτι οταν δουλευεις μαυρα ειναι σαν να μην υπαρχεις εργασιακα.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.583
Πόντοι
3.656
Κάποιες βγάζουν όμως 5 ευρώ στο δρόμο.. Αυτές κινδυνεύουν περισσότερο.. Προτιμούν να κάνουν σεξ και να κολλήσουν κορονοϊό πάρα να πεθάνουν από την πείνα.. Υπάρχει ένα άρθρο στο ίντερνετ που τα λέει αυτά..

Δε βγάζουν όλες 3.000-4.000€ το μήνα..

Είσαι στην Ελλάδα. Το ποστ μιλάει για τις Ελληνίδες σεξεργάτριες. Μας βάζεις άρθρο εφημερίδας για τη Βραζιλία. Τρολάρεις, ή ο εγκέφαλός σου νομίζει ότι έχει κάποια σχέση;
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.008
Πόντοι
216
Θα μας κόβουν και απόδειξη από εδώ και πέρα;
Γιατί για να είσαι νόμιμος δε χρειάζεται μόνο ΙΚΑ, αλλά και ΦΠΑ.
Θα σκάει και το ΣΔΟΕ να κάνει τον πελάτη για να δει άμα κόβουν αποδείξεις;
Επίσης αν εγώ γαμάω σε διάλειμμα εργασίας για να ξελαμπικάρει το κεφάλι μου από την πολλή δουλειά, μπορώ να το περάσω με τιμολόγιο στα έξοδα της επιχείρησης;
:2funny:
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.176
Κριτικές
23
Like
7.809
Πόντοι
3.346
Θα μας κόβουν και απόδειξη από εδώ και πέρα;
Γιατί για να είσαι νόμιμος δε χρειάζεται μόνο ΙΚΑ, αλλά και ΦΠΑ.
Θα σκάει και το ΣΔΟΕ να κάνει τον πελάτη για να δει άμα κόβουν αποδείξεις;
Επίσης αν εγώ γαμάω σε διάλειμμα εργασίας για να ξελαμπικάρει το κεφάλι μου από την πολλή δουλειά, μπορώ να το περάσω με τιμολόγιο στα έξοδα της επιχείρησης;
:2funny:
Tυπε αμα θελουν να εχουν απαιτησεις..πρεπει να γινουν νομιμες,τωρα αν θα κοβουν αποδειξεις η οχι ειναι αλλη κουβεντα.
παντως να πληρωνεις με καρτα δεν εβαλαν ακομα το μηχανιμα..αλλα γραφουν με χαρτι στην εξωπορτα οτι δεν το διαθετουν. :grin:
 

Kotopoulo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2011
Μηνύματα
102
Like
93
Πόντοι
1
5 ευρω εχω διαβασει εδω μεσα οτι ζητανε οι μαυρες για τσιμπουκι στα παρκα.

Προ 10 ετίας και βάλε στη φυλής που έκαναν πιάτσα οι μαύρες, ήμασταν 6 άτομα σε ενα τζίπ ενός φίλου και έρχετε μια μαύρη και μίλαγε με τον οδηγό και της λέει 20€ για να την πηδήξουμε όλοι μαζί, η κοπέλα έβαλε το κεφάλι μέσα απο το τζάμι και μας είδε όλους πίσω και είπε ναί....δεν την γαμήσαμε προφανώς γιατί είμασταν πιτσιρικάδες (18 χρονων) και απλά κάναμε πλάκα αλλά με 20 ευρώ να φας 6 πούτσες μαζί....είναι πολύ λίγα.

Ξερω θα μου πεις απο αναγκη το κανουν..εγω δεν το δεχομαι αυτο,εχει πολλες αλλες νομιμες δουλειες να κανουν.

Ποιά νόμιμη δουλεία σου δίνει 10-20€ το 10λεπτο μαν μου? Γιατι αν υπήρχε όλες αυτήν τη δουλειά θα έκαναν
που να δείς δηλαδή εσύ τι γίνετε με το onlyfans.

Το Onlyfans είναι σελίδα που κάθε καρυδιάς καρύδι μπορεί να φτιάξει προφίλ και να πουλάει "υλικό" δικό του, είτε φωτογραφίες είτε βίντεο, τα τελευταία 2 χρόνια μεν έχει γίνει ανάρπαστο ανάμεσα στις τσουλάρες ανα τον κόσμο. Λειτουργεί ώς εξής, πληρώνεις μια μηνιαία συνδρομή, όσο θέλει ο καθένας βάζει στο προφίλ του, άλλες βάζουν 9€ άλλες βάζουν 25€ και γενικά απο εκεί έρχετε το κύριο εισόδημα, το άλλο εισόδημα έρχετε απο "κλειδωμένο" υλικό που πρέπει να δώσεις έξτρα φιλοδώρημα (χώρια απο την συνδρομή) για να το ξεκλειδώσεις. Το site παίρνει 30% μερίδιο απο οποιαδήποτε συναλλαγή γίνετε. Πρόσεξε τώρα να δείς πόσα λεφτά βγάζουν.

Έστω οτι μια έχει βάλει την συνδρομή της 10€ και έχει 100 μέλη, αυτη η τύπισσα βγάζει 1000€ - 30% (300€) = 700€ το μήνα, με το να βγάζει selfies στο κρεβάτι της, βασικά τσαμπέ λεφτά, ούτε φορολογία ούτε τίποτα, πιάνετε σαν φιλοδώρημα. Μια άλλη καργιολάρα του κερατά που μου έκανε πολύ μεγάλη εντύπωση με αυτό που έγινε είναι αυτή εδώ http://www.instagram.com/bakharnabieva/?hl=el...αυτή εδώ όπως βλέπεις παρόλο που είναι σα γαμώ την πουτάνα μουέχει 2,9 εκατομμύρια followers και σε κάποια φάση ανακοίνωσε οτι θα φτιάξει onlyfans, και μετά απο λίγο καιρό το έφτιαξε, το ποσό το έχει βάλει στα 9,99$. Πρόσεξε τώρα, αν πούμε οτι έστω το 1% απο αυτά τα 2,9 εκατομμύρια (που είναι σίγουρα ΠΟΛΥ ΠΑΡΑΠΑΝΩ γιατι τα λιγουρια είναι παρα πολλα ανα τον κόσμο) γράφτηκε, είναι 2900 μέλη τουλάχιστον, οπότε,

2900 * 9,99$ = 28971$
28971 - 30% (8691,3) = 20279,7$

Η τύπισσα έβγαλε 20 χιλιάρικα ΤΟΥΛΆΧΙΣΤΟΝ!!! ΣΤΙΓΜΙΑΙΑ!!!!
και συνεχίζει να βγάζει γιατί δεν είναι χαζή απ'οτι φαίνεται και το έχει μήνες τώρα το προφίλ.....
Νομίζεις αυτήν την ενδιαφέρει αν θα έχει ασφάλεια απο το κράτος όταν βγάζει 20 χιλιάρικα το μήνα με μερικες φωτο και βίντεο απο τον κώλο της?
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Προ 10 ετίας και βάλε στη φυλής που έκαναν πιάτσα οι μαύρες, ήμασταν 6 άτομα σε ενα τζίπ ενός φίλου και έρχετε μια μαύρη και μίλαγε με τον οδηγό και της λέει 20€ για να την πηδήξουμε όλοι μαζί, η κοπέλα έβαλε το κεφάλι μέσα απο το τζάμι και μας είδε όλους πίσω και είπε ναί....δεν την γαμήσαμε προφανώς γιατί είμασταν πιτσιρικάδες (18 χρονων) και απλά κάναμε πλάκα αλλά με 20 ευρώ να φας 6 πούτσες μαζί....είναι πολύ λίγα

Αδερφε στη Σωκρατους οταν περναγαμε πιτσιρικαδες μετα απο εξοδο Ψυρρη,καποιες μαυρες μας έλεγαν να γαμηθουμε τζαμπα,οταν τους λεγαμε οτι δεν παίζουν λεφτα.
Αν ήσουν νεος και σχετικά εμφανισιμος βέβαια,επαιζε αυτο με τις γαζέλες.
Δε νομίζω να πρότειναν τζαμπα γαμησι στους κοιλαραδες κρεοπωλεις της Βαρβακειου...
:2funny:
Το ίδιο συνέβη και σε εσένα με την παρεα σου.
Δεν τη χαλαγε να φάει πουτσα απο 18χρονα παιδια :afro:
 

greekarmy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.253
Κριτικές
12
Like
2.686
Πόντοι
746
Δεν θελω νεα παιδια εδώ μεσα να είναι αφελείς.Οι πουτανες στην ελλαδα τα τελευταια χρονια ειδανε το εισοδημα να πεφτει λογω κρισης μνημονιων κτλ,και ότι γινανε παρα πολλες πανω από 20000-25000,αλλα να γνωρίζετε ότι καμμια δεν γυρναει σπιτι χωρις μεροκαματο τουτέστιν 70 -80 ευρω ημερησίως για πλακα.γνωριζω αλλοδαπη ωριμης ηλικιας που χρεωνει 40 ευρω την ωρα κανει μαξ 3 ραντεβού την ημερα συντηρει τον ευατο της εδώ,και συντηρει άλλες δυο οικογενειες στην πατριδα της.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.176
Κριτικές
23
Like
7.809
Πόντοι
3.346
Δεν θελω νεα παιδια εδώ μεσα να είναι αφελείς.Οι πουτανες στην ελλαδα τα τελευταια χρονια ειδανε το εισοδημα να πεφτει λογω κρισης μνημονιων κτλ,και ότι γινανε παρα πολλες πανω από 20000-25000,αλλα να γνωρίζετε ότι καμμια δεν γυρναει σπιτι χωρις μεροκαματο τουτέστιν 70 -80 ευρω ημερησίως για πλακα.γνωριζω αλλοδαπη ωριμης ηλικιας που χρεωνει 40 ευρω την ωρα κανει μαξ 3 ραντεβού την ημερα συντηρει τον ευατο της εδώ,και συντηρει άλλες δυο οικογενειες στην πατριδα της.
Βρε τζαμπα διαφημιση θελουν να κανουν..απο φραγκα τουλαχιστον οι περισσοτερες ειναι παρα πολυ καλα.Ειδικα στην χωρα τους που εχουν μεγαλυτερη αξια το ευρω.
 

Giorgos_Papadopoulos

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουν 2011
Μηνύματα
666
Κριτικές
23
Like
822
Πόντοι
1.590
Αμείβονται καλά μεν, αλλά σκέψου ότι βγαίνουν νωρίς στην «σύνταξη» (μεταξύ 30 ως 40 ετών ενδεικτικά), οπότε αυτά που παίρνουν πρακτικά αντιστοιχούν στα μισά ενός ίσα αμειβόμενου συνταξιοδοτίσιμου επαγγέλματος (πλήρης σύνταξη στα 68, και τώρα συζητείται να ανέβει στα 72).
 

imp9

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2020
Μηνύματα
68
Like
5
Πόντοι
0
Δεν θελω νεα παιδια εδώ μεσα να είναι αφελείς.Οι πουτανες στην ελλαδα τα τελευταια χρονια ειδανε το εισοδημα να πεφτει λογω κρισης μνημονιων κτλ,και ότι γινανε παρα πολλες πανω από 20000-25000,αλλα να γνωρίζετε ότι καμμια δεν γυρναει σπιτι χωρις μεροκαματο τουτέστιν 70 -80 ευρω ημερησίως για πλακα.γνωριζω αλλοδαπη ωριμης ηλικιας που χρεωνει 40 ευρω την ωρα κανει μαξ 3 ραντεβού την ημερα συντηρει τον ευατο της εδώ,και συντηρει άλλες δυο οικογενειες στην πατριδα της.

Πεστα ρε αλάνι... εδώ ρε τραβέλι βραζιλιάνικο 19 χρόνων δυο βδομάδας άρρωστο με γρίπη και έβγαλε 4 χιλιάρικα. Σε δυο βδομάδες. Ή μήπως το σάιτ δεν έχει προμοτορες που πάνε να βγάλουν λίγο ψωμί για να το δώσουν πάλι σε πουτάνες; Ή μήπως τα λαικ και οι διθυραμβικές κριτικές από ερείπια που «σφυροκοπάνε αλύπητα» δεν είναι το ίδιο;
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Δεν θελω νεα παιδια εδώ μεσα να είναι αφελείς.Οι πουτανες στην ελλαδα τα τελευταια χρονια ειδανε το εισοδημα να πεφτει λογω κρισης μνημονιων κτλ,και ότι γινανε παρα πολλες πανω από 20000-25000,αλλα να γνωρίζετε ότι καμμια δεν γυρναει σπιτι χωρις μεροκαματο τουτέστιν 70 -80 ευρω ημερησίως για πλακα.γνωριζω αλλοδαπη ωριμης ηλικιας που χρεωνει 40 ευρω την ωρα κανει μαξ 3 ραντεβού την ημερα συντηρει τον ευατο της εδώ,και συντηρει άλλες δυο οικογενειες στην πατριδα της.

Ε,κάποιες είναι τυχερές..
Άλλες είναι θύματα τράφικινγκ,ή δουλεύουν αποκλειστικά στο δρόμο.
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Η αλήθεια είναι πως 2 χρόνια πάω σε μπουρδέλα.
Δεν ξέρω και πολλά για τις περισσότερες και πόσα βγάζουν προσεγγιστικά.
 

no mercy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.398
Κριτικές
2
Like
3.588
Πόντοι
456
διαβασα με προσοχη ο,τι εχετε γραψει και πραγματικα μου κανει εντυπωση το γεγονος οτι ακομη και στα απλα πραγματα δυσκολευομαστε να βρουμε μια απλη κοινη γραμμη.να καταθεσω και γω την αποψη μου.....το κρατος για να λειτουργησει χρειαζεται χρηματα,τα οποια παιρνει απο φορους. το λογικο ειναι οποιος βγαζει χρηματα,με οποιον τροπο,να πληρωνει και τους αναλογους φορους.ετσι το κρατος θα μπορει να βοηθα καποιες ιδιαιτερα αδυναμε ομαδες η γενικα οταν παρουσιαζεται η αναγκη.κατ'αρχην δεν μπορω να δεχτω οτι υπαρχουν πλεον τοσες πολλες πουτανες που ειναι εξαρτημενες απο νταβατζηδες. η πληθωρα ανεξαρτητων που με ευκολια βαζουν τοσες αγγελιες το αποδυκνυει.δευτερον τα χρηματα που βγαζουν ειναι κατα πολυ απο αυτα που θα εβγαζαν αν δουλευαν υπαλληλοι σε μια εταιρεια. εδω να κανω μια παρενθεση και να πω οτι ειναι στον ανθρωπο το τι διαχειρηση θα κανει στα εισοδηματα του.μπλεξαμε ομως πολλα θεματα μαζι.το τραβεστι,τη κοπελα στο μπουρδελο,τη βιζιτα,το πρεζακι στο δρομο....χωρις να ειμαι νομικος πιστευω οτι υπαρχει ευρωπαικη νομοθεσια που καλυπτει τις ιεροδουλες επαγγελματικα,οπως γινεται στην ολλανδια,στη γερμανια κτλ....γιατι λοιπον δεν συννενοουνται να κανουν μια οργανωμενη κινηση ωστε να εξασφαλιστουν?γιατι πολυ απλα δεν θελουν......καμμια τους δεν θελει να πληρωνει φορους,να εξεταζεται καθε 15 μερες,να τηρει κανονες υγειηνης στα σπιτια.κατι που θα σημαινε οτι θα εκαναν μια εργασια που θα εμοιαζε με αυτο της πωλητριας ως προς τους κανονες.....αυτο που θελουν ειναι να κανουν οτι γουσταρουν οποτε το γουσταρουν με οποιο κοστος....καλυτερα να μην αναφερθουμε καν στο λογο που εγιναν αυτο που εγιναν γιατι θα βγουν μαχαιρια....το θεμα ειναι οτι οπως ολοι μας στη δουλεια που κανουμε αλλοι ειμαστε καλοι κι αλλοι οχι ετσι και σε αυτο το χωρο υπαρχουν οι καλες και οι κακες....καποιες εκαναν περιουσια και εφυγαν για τις χωρες τους ,οπου εχουν χτισει η αγορασει δικο τους σπιτι(ξερω προσωπικα δυο),αλλες εκαναν ακομη και μαγαζια εκει...αλλες παλι φυτοζωουν στην ελλαδα γιατι την εποχη των παχιων αγελαδων προτιμουσαν τα λουσα και τα ταξιδια,αρα εχουν φτασει να δουλευουν για να ζουν.....το πρεζακι στο δρομο που πουλαει το κορμι του για 5-10 ευρω δεν ειναι πουτανα και δεν πρεπει να αντιμετωπιζεται ως τετοια...δυστυχως εχει αλλα σοβαροτερα προβληματα στη ζωη του και ειναι το κρατος υπευθυνο για να το βοηθησει.....δυστυχως ακομη και το να γινει καποια  ιεροδουλος δεν υπαρχει σαν επαγγελματικη επιλογη για τον απλουστατο λογο οτι ειναι ευκολα θυματα εκμεταλλευσης...οργανωσεις τυπου ΛΑΟΤΚΙ δεν αντιμετωπιζουν αυτες τις γυναικες,τραβεστι η οτιδηποτε αλλο ως αδικημενους εργαζομενους αλλα ως θυματα....και γι αυτο το λογο δεν απαιτουν εργατικη δικαιοσυνη αλλα οικονομικη βοηθεια.δεν θα ηθελα να αναφερθω στο αρθρο γι αυτο ακριβως το λογο.
στη διαρκεια της συζητησης εμπλεξαν και οι παρανομοι εργατες και μεταναστες.δεν μπορει να γινει κανενας παραλληλισμος γιατι ειναι εντελως διαφορετικες καταστασεις.....
εν κατακλειδι....οσοι απο εμας εχουν βγει στο εξωτερικο εχουν παει και στα εκει μαγαζια και εχουν δει τη διαφορα.....εμενα ο προβληματισμος μου ηταν αν θα περναγαν οι αποδειξεις στην εφορια!!!!οποιος ξερει για τα FKK καταλαβαινει τη διαφορα.....και εκει βεβαια υπηρχαν τα μαυρα χρηματα.καμμια απο τις κοπελες ομως δεν κλαιγοταν.γουσταραν αυτο που εκαναν και το εκαναν και καλα.κι αν τα συγκρινουμε με τις εδω δεν εχουν καμμια σχεση.....εμεις σαν πελατες δεν μπορουμε να διαδηλωσουμε για την νομιμοποιηση της πορνειας....αυτες μπορουν,αλλα δεν το κανουν.περιμενουν απο ΛΑΟΤΚΙ κτλ να το κανουν....μεγα λαθος.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom