Νέα

Αφέντρα Ίσιδα Καρρά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα LB
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 349K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (2 μέλη και 19 επισκέπτες)

Fuck2024

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2024
Μηνύματα
5
Like
16
Πόντοι
0
1000001020.jpg
εφτασεεεε.....
 

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
918
Like
4.440
Πόντοι
446
Ωραίο φρούτο το καρπούζι αλλά τι φάση ;;
Καλημέρα πλάσμα μου...

Το καρπούζι εκτός από ωραίο φρούτο είναι ιδανικό για πολλές διαφορετικές χρήσεις...

1. Τρώει η κυρία για να ποτίσει και εσένα με τα άφθονα καυτά υγρά της..

2. Γαμας και νιώθεις ότι μπαίνεις σε μουνακι, μην το βάλεις στο ψυγείο όμως...

Έχει κ άλλες χρήσεις, θα δεις από κοντά...
 

Cman

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2016
Μηνύματα
346
Κριτικές
2
Like
330
Πόντοι
21
Καλημέρα πλάσμα μου...

Το καρπούζι εκτός από ωραίο φρούτο είναι ιδανικό για πολλές διαφορετικές χρήσεις...

1. Τρώει η κυρία για να ποτίσει και εσένα με τα άφθονα καυτά υγρά της..

2. Γαμας και νιώθεις ότι μπαίνεις σε μουνακι, μην το βάλεις στο ψυγείο όμως...

Έχει κ άλλες χρήσεις, θα δεις από κοντά...
Ανυπομονώ να εξερευνήσω ένα νέο κόσμο μαζί σας ΚΥΡΙΑ
 
OP
OP
L

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
689
Like
1.700
Πόντοι
206
Τώρα μάλιστα.... Ε μααααα με τα κουλούρια όλοι... Ασε τον λβ με το κουλούρι.... :gay:
Φημισμένο το θεσσαλονικιώτικο κουλούρι ης Κυρίας... Πλέον όλοι οι θαυμαστές της έχουμε και από ένα μόνιμο... :D::D:
 

Saras84

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2024
Μηνύματα
1
Like
2
Πόντοι
0
Παρακολουθώ το νήμα ως επισκέπτης πολύ καιρό τωρα και τε΄λικά αποφάσισα να εγγαφώ και να συμμετάσχω και εγώ. Υπάρχουν φορες που είναι τερμα καυλωτικη η φαση σας εδω για κάποιον τριτο, άσχετα αν δεν το καταλαβαίνετε διότι συμμετεχετε.
Η συνάντηση έγινε πριν φύγει για κρητη η Κυρία Ίσιδα...μάλλον χαριστικά με στρίμωξε στο πρόγραμμα της μετά απο εντονη επιμονη μου να την συναντήσω μιας και καιγότανε με διάφορες δραστηριότητες που οργάνωνε. Δεν θα την πάλευα για 3 βδομάδες μετά αφου είχα ψηθεί πολυ με την όλη φάση. Τελικά κατάλαβα οτι η γυναικα ειναι διαστημική! Επι μια ωρα με ειχε τεντα και δεν καταλαβαινα απο που μου ερχότανε. Από μαλιστα κυρια σε μαλιστα κυρια πηγαινα...Το τελευταιο που θυμάμαι ειναι να βρίσκομαι στο πατωμα με μια σφήνα καρφωμενη και να γλειφω το σπέρμα μου και αυτη να μου ρίχνει μπινελίκια κα με φτυνει. Πεντακαθαρος χωρος, σουπερ αφεντρα. Κατάλαβα ότι εχει να δωσει πολλα και περιμένω πως και πως την επιστροφή της. Σίγουρα μια απο τις πιο εντονες εμπειριες μου στο χωρο. Σας ευχαριστώ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom