Νέα

9 χρόνια Bourdela.Com!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 256
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
166
λες να χουμε καμια καλοκαιρινη επιστροφη?

5b1367ca725da753fd622cf26c8de821.jpg
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
Έτσι από περιέργεια, υπήρχε και παλιό φόρουμ πριν το bourdela?
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.470
Κριτικές
61
Like
42.673
Πόντοι
22.785
:think: :think:

........

................ Δια ποίους άραγε ύπερβατικούς λόγους τό βήμα έδώ τής έρωτικής άπώλειας άποτελεί καί βήμα άνθρώπων άπίστευτης ποιότητας????????
 

serapis

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
29
Like
7
Πόντοι
2.007
:think: :think:

........

................ Δια ποίους άραγε ύπερβατικούς λόγους τό βήμα έδώ τής έρωτικής άπώλειας άποτελεί καί βήμα άνθρώπων άπίστευτης ποιότητας????????
  ..............Ο  υπερβατικός  διαλογισμός.................
 

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
166
...........μονοδιάστατος,δερματοδετος,απαραμφετος,καλοφορετος,βενζινακατος,ακαλαισθητος,δεν ξερω τι σημαινουν..........αλλα είμαι αυθεντικος................yo.........................ελαιοχρωματιστης....................
 

Panomegas

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Εισέρχομαι με το δεξί.  :hi:
Νέος στον παρόντα ιστότοπο, παλαιός ως προς το πορνικό πάρεργο, ανενεργός τα τελευταία χρόνια λόγω δεσμεύσεως σε "σοβαρή" σχέση, εύχομαι τα καλύτερα στους διαχειριστές, τα μέλη και πάνω απ' όλα στις εκλεκτές και αγαπημένες Κορασίδες του χώρου!
:orchestra:
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.519
Κριτικές
64
Like
5.100
Πόντοι
7.786
χρονισ πολλσ κσι σπο εμενα στο σαιτ να εχουμε υγεια ωστε να συνεχισουμε να γραφουμε τις εμπειριες μας ευχομαι σε ολους τα καλυτερα και στις κοπελες του χωρου
 

zac123

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2008
Μηνύματα
531
Κριτικές
8
Like
143
Πόντοι
6
Τον Αύγουστο δεν είναι η επέτειος ?
 

Stefansgamiasss

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2016
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδες τι γωριζετε για τα πρακτορεια μοντελων υπαρχει κανενα αθηνα αξιοπιστο που να μη γινονται βρωμοδουλειες θελει να γραφτει η κοπελα μου
 

funny_boy

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2016
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
54
Πόντοι
0
Καλησπερα και απο εμενα.. :) 1ο μυνημα.. :grin:
διαβαζω το site και ενημερωνομαι πανω απο 2 χρονια...αποφασισα να γινω ενεργο μελος να βοηθησω και εγω στους φιλους που τους αρεσει το σπορ αυτο...η διαπιστωση μ τοσα χρονια σαν απλος ανγνωστης ειναι οτι το site ειναι οτι καλυτερο στην πληροφορηση πανω σε αυτον τον τομεα  βεβαια χωρις να λειπουν και οι κακοτοπιες απο ορισμενους του τυπου δεν μοιραζομαι μια ενημερωση για ενα κοριτσι για "να το εχω δικο μ" οι λεγομενοι συμφωνα με το λεξικο του site "αγαπουληδες" αλλα ως επι το πλειστον οι περισσοτεροι ειναι προθυμοι να βοηθησουν τους αλλους και ελπιζω να γινω και εγω ενας απο αυτους.
καλη συνεχεια στο site και στα 109!  :woldman:
 

truejustice99

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2015
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα και απο εμενα.. :) 1ο μυνημα.. :grin:
διαβαζω το site και ενημερωνομαι πανω απο 2 χρονια...αποφασισα να γινω ενεργο μελος να βοηθησω και εγω στους φιλους που τους αρεσει το σπορ αυτο...η διαπιστωση μ τοσα χρονια σαν απλος ανγνωστης ειναι οτι το site ειναι οτι καλυτερο στην πληροφορηση πανω σε αυτον τον τομεα  βεβαια χωρις να λειπουν και οι κακοτοπιες απο ορισμενους του τυπου δεν μοιραζομαι μια ενημερωση για ενα κοριτσι για "να το εχω δικο μ" οι λεγομενοι συμφωνα με το λεξικο του site "αγαπουληδες" αλλα ως επι το πλειστον οι περισσοτεροι ειναι προθυμοι να βοηθησουν τους αλλους και ελπιζω να γινω και εγω ενας απο αυτους.
καλη συνεχεια στο site και στα 109!  :woldman:

φυσικα :dancing:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom