Νέα

3ης Σεπτεμβρίου 119, "Ρείκι"

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 669
  • Εμφανίσεις 191K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

cybermass

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
866
Like
14
Πόντοι
6
καλο πιπινακι η αλικη φιλε πολυ ''πετιτ'' αλλα μικρο και πολυ πεσμενο στηθος  οταν ειναι ξαπλα δεν ειναι και κατι το ωραιο
Δεν θα την έλεγα πιπινάκι αλλά μιλφάκι,  καθότι είναι 30+.
Δεν είπα οτι είναι τέλεια από σώμα, αλλά είναι θέμα χημείας..... Εγώ τη βρίσκω μαζί της.
 

agathoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2013
Μηνύματα
279
Like
0
Πόντοι
1
Δεν θα την έλεγα πιπινάκι αλλά μιλφάκι,  καθότι είναι 30+.
Δεν είπα οτι είναι τέλεια από σώμα, αλλά είναι θέμα χημείας..... Εγώ τη βρίσκω μαζί της.
Σιγουρα ειναι θεμα χημειας. Θυμαμαι μια φορα την πετυχα πολυ  μεσα στην καυλα ,ημουν και το πρωτο ραντεβουτης ,οτι ειχαν ανοιξει
περασα τελεια το εζησα και εγω και εκεινη.Γενικα ειναι αρκετα καλη  φροντιζει τον πελατη.
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Όλοι την έχετε πάρει την Αλίκη αλλά καμία κριτική δεν βλέπω.
 

agathoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2013
Μηνύματα
279
Like
0
Πόντοι
1
Όλοι την έχετε πάρει την Αλίκη αλλά καμία κριτική δεν βλέπω.
τι θες να σου πουμε ρε φιλε ποσο μηκος εχουν τα κατω χειλη .
τα εχουμε πει ολα .εγω προσωπικα ποτε δεν γραφω λεπτομερεστατα  και ουτε  υα γραψω.
δεν παμε για να γραψουμε τσονταδορικο αρλεκιν εδω
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
τι θες να σου πουμε ρε φιλε ποσο μηκος εχουν τα κατω χειλη .
τα εχουμε πει ολα .εγω προσωπικα ποτε δεν γραφω λεπτομερεστατα  και ουτε  υα γραψω.
δεν παμε για να γραψουμε τσονταδορικο αρλεκιν εδω

Εδώ μπαίνουμε φίλε (ρε φίλε) για να γράψουμε την κριτική μας για ότι μας φάνηκε καλό ή κακό άπό την απλή επίσκεψή μας σε ένα μαγαζί, μέχρι την συνεύρεσή μας με μια κοπέλα. Αυτό γίνεται όχι για να γράψουμε άρλεκιν αλλά επειδή δεν έχουμε ούτε το χρόνο, ούτε την οικονομική δυνατότητα να τις περάσουμε όλες. Αν λοιπόν για κάποια κοπέλα έχουν γράψει 5-6 πελάτες την κριτική τους, σίγουρα κάποιος που τα διαβάζει μπορεί να βοηθηθεί στην απόφασή του να πάει για συνεδρία. Λόγω των υποκειμενικών απόψεων βέβαια πάντα μπορεί να υπάρχουν διαφοροποιήσεις αλλά είναι απείρως προτιμότερο από το να πηγαίνεις στο τελείως άγνωστο. Άσε που τα διαβάζουν και αυτές και αναγκάζονται να προσέχουν περισσότερο τον πελάτη. Σκέψου αν από αυτά που έχεις διαβάσει σε έχουν βοηθήσει στο να βρεις κάθε φορά αυτό που θέλεις (δηλαδή να μειώσεις τις αποτυχίες)
Αν τώρα εσύ μπαίνεις εδώ για κοινωνικές σχέσεις ή για να περνάς την ώρα σου ............ υπάρχει και το καφενείο.
 

agathoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2013
Μηνύματα
279
Like
0
Πόντοι
1
Εδώ μπαίνουμε φίλε (ρε φίλε) για να γράψουμε την κριτική μας για ότι μας φάνηκε καλό ή κακό άπό την απλή επίσκεψή μας σε ένα μαγαζί, μέχρι την συνεύρεσή μας με μια κοπέλα. Αυτό γίνεται όχι για να γράψουμε άρλεκιν αλλά επειδή δεν έχουμε ούτε το χρόνο, ούτε την οικονομική δυνατότητα να τις περάσουμε όλες. Αν λοιπόν για κάποια κοπέλα έχουν γράψει 5-6 πελάτες την κριτική τους, σίγουρα κάποιος που τα διαβάζει μπορεί να βοηθηθεί στην απόφασή του να πάει για συνεδρία. Λόγω των υποκειμενικών απόψεων βέβαια πάντα μπορεί να υπάρχουν διαφοροποιήσεις αλλά είναι απείρως προτιμότερο από το να πηγαίνεις στο τελείως άγνωστο. Άσε που τα διαβάζουν και αυτές και αναγκάζονται να προσέχουν περισσότερο τον πελάτη. Σκέψου αν από αυτά που έχεις διαβάσει σε έχουν βοηθήσει στο να βρεις κάθε φορά αυτό που θέλεις (δηλαδή να μειώσεις τις αποτυχίες)
Αν τώρα εσύ μπαίνεις εδώ για κοινωνικές σχέσεις ή για να περνάς την ώρα σου ............ υπάρχει και το καφενείο.

δεν εχω καμια ορεξη  για αντιπαραθεση ρε φιλε  αλλα την ωρα μου δεν περναω εδω και ουτε η ηλικια μου ειναι για καφενειο δεν εφτασα τα 60 και βαλε να πηγαινω καφενειο  εχω σχεδο 35 χρονια μπροστα μου , αυτα και τελος  για να μην πηδαμε το καθε θρεντ
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
μια θειτσα γκρανυ ναταλια  βυζοβισμαρκ  βυζαρες 4 μ 5
τι λεει ρε μαγκες???
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
το ποταμι του θωδορακη εννοεις?
μπορει ομως να κανει καλο σερβις
εχει τολμησει κανεις ρε αλανια?
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Ειναι  η  θείτσα που  ήρθε  εκει (προ)περσι και  εκανε/ κανει  και πόρτα-
πρωην βοηθός  ηλικιωμενων  που έγινε  μασατζου
Πολυ καλή  για οσους γουσταρουν ρωσικα ματουρ , σύμφωνα  με  περσινη  δήλωση εγκριτότατου συναγωνιστού :)
 

HONDACRV

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
168
Κριτικές
24
Like
147
Πόντοι
291
Επίσκεψη μεσημεράκι της προηγούμενης Πέμπτης. Στην πόρτα η θείτσα Ναταλί. Ομολογουμένως, εάν μείνει κάποιος σε αυτό, έφυγε!
Πέρασα στο σαλόνι και αφού ζήτησα ένα ποτήρι νερό άρχισε η παρέλαση. Μη φανταστείτε μεγάλη παρέλαση! Μικρό και ευέλικτο σχήμα.
Η Αλίκη και η Τζένη. Η Τζένη είναι μια ωραία γυναίκα με πλούσιο στήθος, αλλά, παρά τις αρχές μου, προτίμησα την Αλίκη. Δικαιώθηκα απολύτως. Χρόνος παραμονής πάνω από μια ώρα, 50 το παράβολο και στα του αγώνα, τα πάντα όλα πλην πρωκτικού. Η κοπέλα είναι εξαιρετική, μια πραγματική όαση! Θα επανέλθω για να δοκιμάσω και Τζένη πολύ σύντομα!
 

daredevil12345

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2013
Μηνύματα
998
Κριτικές
5
Like
34
Πόντοι
6
Επίσκεψη μεσημεράκι της προηγούμενης Πέμπτης. Στην πόρτα η θείτσα Ναταλί. Ομολογουμένως, εάν μείνει κάποιος σε αυτό, έφυγε!
Πέρασα στο σαλόνι και αφού ζήτησα ένα ποτήρι νερό άρχισε η παρέλαση. Μη φανταστείτε μεγάλη παρέλαση! Μικρό και ευέλικτο σχήμα.
Η Αλίκη και η Τζένη. Η Τζένη είναι μια ωραία γυναίκα με πλούσιο στήθος, αλλά, παρά τις αρχές μου, προτίμησα την Αλίκη. Δικαιώθηκα απολύτως. Χρόνος παραμονής πάνω από μια ώρα, 50 το παράβολο και στα του αγώνα, τα πάντα όλα πλην πρωκτικού. Η κοπέλα είναι εξαιρετική, μια πραγματική όαση! Θα επανέλθω για να δοκιμάσω και Τζένη πολύ σύντομα!

ωραια φατσουλα αν και εχει σπασει αρκετα τα τελευταια 2 χρονακια... ασε που εχει αδυνατισει κιαλλο  !!
από θεμα δωματιου , είναι το ιδιο καλη όπως παλια ....  :thumbsup:
 

pixis

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2005
Μηνύματα
446
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
καμία μα καμία σε αυτό το μαγαζί να μην δινει κωλο.

Η Αλικη ειναι καλη αλλα το σωμα της ειναι εντελώς χαλια εχει αδυνατησει υπερβολικα....

η Χριστινα ειναι αρκετα καλή δεκτική αλλα εχει πολλα σημαδια στο σωμα της εξ και κλείνει τα φωτα....,

τωρα γιαγια αν ειναι καλή δεν ξερω αλλα εχει τρομακτικη φατσα

θελει μια ανανεωση το μαγαζι θελει 1-2 καλες για να πάρει μπρος αφού το 50αρικο πια δεν το δινουν εκεί αφόσον υπάρχουν και άλλες επιλογές
 

bill noxas

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2010
Μηνύματα
975
Like
268
Πόντοι
26
τωρα γιαγια αν ειναι καλή δεν ξερω αλλα εχει τρομακτικη φατσα
Από φάτσα για πολύ σκληροπυρηνικούς γκιλφάκιδες σαν και του λόγου μου,βυζί και κώλος όμως σε πολύ καλή κατάσταση(ρίχνει σε πολλές μικρότερες), κλασσική mature Ρωσίδα στο sex (καλό αυτό ;)),από μασσάζ δεν λέει πολλά ..αυτά...
 

daredevil12345

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2013
Μηνύματα
998
Κριτικές
5
Like
34
Πόντοι
6
καμία μα καμία σε αυτό το μαγαζί να μην δινει κωλο.

Η Αλικη ειναι καλη αλλα το σωμα της ειναι εντελώς χαλια εχει αδυνατησει υπερβολικα....

η Χριστινα ειναι αρκετα καλή δεκτική αλλα εχει πολλα σημαδια στο σωμα της εξ και κλείνει τα φωτα....,

τωρα γιαγια αν ειναι καλή δεν ξερω αλλα εχει τρομακτικη φατσα

θελει μια ανανεωση το μαγαζι θελει 1-2 καλες για να πάρει μπρος αφού το 50αρικο πια δεν το δινουν εκεί αφόσον υπάρχουν και άλλες επιλογές

αν θεσ να δεις τρομακτικη φατσα γιαγιας φιλε μου ... περνα από δημοκριτου ... εγγυημενα , θα ζοριστείς ... TRUST me !!  :thumbsup:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
αν θεσ να δεις τρομακτικη φατσα γιαγιας φιλε μου ... περνα από δημοκριτου ... εγγυημενα , θα ζοριστείς ... TRUST me !!  :thumbsup:
μετα τις 12 το βραδυ τυπε?
ή την εχουν να κυκλοφορει και μερα? :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom