Νέα

2η τσόντα Τζούλιας Αλεξανδράτου! Παρτούζα με δύο μαύρους!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Σας αρεσε η 2η τσοντα της Τζουλιας?

  • Ναι

    Ψήφοι: 89 22,9%
  • Οχι

    Ψήφοι: 170 43,8%
  • Μετρια

    Ψήφοι: 129 33,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    388

Fanis

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
753
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
η απολυτη κατηφορα.οταν την ειχα πρωτοδει ηταν μια κουκλα.αν ειναι δυνατον να σου εχει κανει τετοιο δωρο ο θεος και μεσα σε 3 χροννια να εχεις γινει ετσι.κριμα.οπως ειπε καποιος σε δυο χροννια θα δουλευει σε στουντιο αν ειναι τυχερη η στην ομονοια γιατι οσα και να βγαλει θα τα φαει στην κοκα πολυ γρηγορα
και όμως έχει βγει στο κλαρι,στο στριπτιτζαδικο που κάνει σόου γινεται πληστηριασμος και οποίος δώσει τα περισσότερα έχει ακουστεί οτι μετά το σόου την γαμαει
 

kuzia

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2010
Μηνύματα
850
Like
396
Πόντοι
26
στην επομενη λεω να παρει nacho vidal,manuel ferara και roco να φτυσει αιμα η χαμουρ :knockinb:α η κρυοκολη :headbang: :headbang:
μπα αυτοι γερασαν,ο killer τωρα ειναι ο καραφλας omar gallanti.θα της δωσει το κολαντερο και το μητροσακουλο της στην μαπα της πεθαμενης
 

Jarlaxle

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
Ειμαι βαθια απογοητευμενος γιατι η τσοντα ειναι ΓΤΠ καβαλα! Η πρωτη μου αρεσε πολυ και ηλπιζα οτι μονο καλυτερη μπορουσε να ειναι η δευτερη.

Η Τζουλια ολο κοιταζε τη καμερα λες και εβλεπε καθρευτη. Σωμα εχει γινει χαλια αλλα ακομα καβλερη ειναι. Εχει ρουφηξει οτι κινειται και ειναι ασπρο ομως.

P.S.
Καλα, τοσα χαπακια υπαρχουν εκει εξω.. 2-3 στους μαυρουκους δε μπορουσαν να δωσουν να τους σηκωθει??? Η μεγαλυτερη ξενερα του κοσμου. Ουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυστ!!!!
 

foxxx

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.444
Κριτικές
8
Like
120
Πόντοι
16
και εγω απογοητευμενος ειμαι....μια αποτυχια ξενερωσα με τους μαλακες τους ξεκαυλωτους και το ξανθο κομοδινο .....παω να δω καμια shyla stylez που γουσταρει το γαμησι απο μαυρο να μου γινει ''ντουρος''
 

josephaek

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
226
Like
0
Πόντοι
1
ΤΟΣΟ ΜΟΥΝΑΡΑ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΗΛΙΘΙΑ....
Άντε ο πρώην μάνατζερ ήταν βλάκας αλλά ο  Σειρινάκης δεν μπορεσε να βρει δύο έλληνες να την ξεσκίσουν...? Εκτός αν έχει κόμπεξ με τους έλληνες...
Οδηγεί την πουτάνα στο γκρεμο....κρίμα τα προσόντα της....................
 

ProudToBeGreek

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2008
Μηνύματα
624
Like
16
Πόντοι
6
Παιδιά η τσόντα δεν ήταν και τόσο χάλια όπως γράφεται πολλοί. Ελληνική παραγωγή είναι, τι περιμένετε να προταθεί για πορνο-όσκαρ; Μια συμπαθητική παραγωγούλα είναι που αυτό που κυρίως προσφέρει είναι ότι βλέπεις να γαμάνε την Τζούλια, την απόλυτη ονείρωξη πολλών αντρών.

Η ίδια φάνηκε πάντως πολύ πεσμένη, είναι ολοφάνερο ότι δεν απολαμβάνει αυτό που κάνει και σίγουρα έχει πάρει την κατιούσα πράγμα λογικό...όταν σε γαμάνε ΟΛΟΙ που έχουν λεφτά και θέλουν να σε γαμήσουν (και παρά την κρίση είναι ΠΟΛΛΟΙ Έλληνες που έχουν λεφτά και τα διαθέτουν για πήδημα), είναι λογικό να έχεις αποτελέσματα αρνητικά και σωματικά και ψυχικά (πράγμα που αποτυπώνεται στη φάτσα και στη διάθεση).
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Πάντως έγώ τήν ήθελα γιά τό κρεβάτι μου ......
Κι εγω θα την ηθελα.....αλλα με μια συμφωνια...Να μην με ξεφτιλισει μετα
Γιατι αυτη δεν χορταινει μ εναν φανταρο μονο...Θελει ολη την ταξιαρχια
 

oso_nixtonei

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
436
Κριτικές
5
Like
16
Πόντοι
1
Όχι.Απλά σημείωσε πόσοι την έχουν γαμήσει μέχρι στιγμής για να μη χάσει το λογαριασμό

τοσο λίγοι ??? και γω την ειχα για ευσεβες κοριτσι !!! πλακα πλακα θα αγοραζα την τσοντα του σειρηνακη να σκασω λεφτα αν μετα το γαμησι την δερνανε κανονικα οι μαυροι μπουνες κλοτσιες και να βογγαει σαν το γιδι μπεεε μπεε ααα  :rockon: :rockon: Γιατι ειναι για πολυ ξυλο το πρεζακι
 

George Cumalot

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2006
Μηνύματα
726
Κριτικές
8
Like
227
Πόντοι
6
Απ ότι φαίνεται σήμερα πιάσαν δουλειά τα κυνηγόσκυλα...
Πάμε πάλι..
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Η ολη περιεργεια του κοσμου πιστευω πωs ειναι παντα για την πρωτη φορα μιαs επωνυμηs τηλεπερσοναs πλευγκερλ  πλευμεητ και ολα αυτα....Μετα σπαει το πραγμα
Καθε νεα τηs "δουλεια" παει απ το κακο στο χειροτερο
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
:grin:


 

Συνημμένα

  • tzouliaFacebook.jpg
    tzouliaFacebook.jpg
    142,9 KB · Εμφανίσεις: 27

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Αν υπήρχε αστυνομία τσόντας, ο Σειρηνάκης θα'τρωγε ισόβια.
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Κορυφαιοι διαλογοι :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom