Νέα

28η Οκτωβρίου. Ψηλά την σημαία!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 985
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
ε ολοι οι γνωστοι "οικογενειαρχες" που κοπτονται για ηθικη, αξιες, ιδεολογιες ειναι οι πρωτοι που τα καταπατουν....ο λακης θα μπορουσε καλλιστα να συλληφθει με την νομοθεσια περι μοιχειας και θα σου λεγα τοτε εγω εαν θα ονειρευοταν χουντες και βασιλιαδες

Τάφε έφη καργιόλα αγάμητη αζήτητη
που ψάχνει να μάθει στο bou.com περί ανδρών
μέχρι να έρθει το πλήρωμα του χρόνου
να αγοράσει αρσενικό σκυλί ...

με μακριά ψωλή ...

σαν τόσες και τόσες γεροντοκόρες ...
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Να μην ξεχασουμε και ποιος εκλεισε την Τρουμπα ε???
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Τάφε έφη καργιόλα αγάμητη αζήτητη
που ψάχνει να μάθει στο bou.com περί ανδρών
μέχρι να έρθει το πλήρωμα του χρόνου
να αγοράσει αρσενικό σκυλί ...

με μακριά ψωλή ...

σαν τόσες και τόσες γεροντοκόρες ...

ταδε εφη παντοφλακιας που ψαχνει τροπο να σβηνει απο το gps του τις αποθηκευμενες διευθυνσεις μην τυχον και τον σαπισει με τον πλαστη η συμβια :2funny: ετσι λαλακη μου....χουντα....ουτε πουτανες...ουτε βιζιτες...ουτε κερατα...ουτε τιποτα...μονο τη γυναικουλα σου θα γαμας... δε σε χαλαει υποθετω ετσι? :)
 

Επισκέπτης
ταδε εφη παντοφλακιας που ψαχνει τροπο να σβηνει απο το gps του τις αποθηκευμενες διευθυνσεις μην τυχον και τον σαπισει με τον πλαστη η συμβια :2funny: ετσι λαλακη μου....χουντα....ουτε πουτανες...ουτε βιζιτες...ουτε κερατα...ουτε τιποτα...μονο τη γυναικουλα σου θα γαμας... δε σε χαλαει υποθετω ετσι? :)

Βασικά έχω και γκόμενα.
Και έχω έτοιμη και 2η καβάτζα γκόμενα.
Κι αυτό γιατί απ'όπου περνάω κάνω γνωριμίες και συμπάθειες.

Ψάχτο και κοίτα να βρεις κανά γκόμενο να ξελαμπικάρεις
γιατί στο Δρομοκαΐτιο θα επιβαρύνεις κι άλλο το εθνικό έλλειμα ...
 

Επισκέπτης
http://[URL unfurl="true"]www.tsantiri.gr/wp-content/media/2011/08/hliadhs-300x225.jpg[/img[/URL]]
[img]http://static.doldigital.net/webstatic/A1C7029D267C3BC5AFE8EBCACF555604.jpg

Ελληνες ολυμπιονικες :2funny: :2funny: :2funny:
 

skaska

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
6.476
Like
11
Πόντοι
66
Το ελάχιστο που περιμένω από τον Αντισθένη μετά από αυτό το μήνυμα είναι να φας ένα καλό ban χωρίς προειδοποίηση.

Καλή νύχτα!

Τι περιμένεις? Αααααααααααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Νατσο, που εισαι ρε μαλακααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα?

Αααααααααααααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

θα λιωσω λεμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

Αααααααααααααααααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχα
 

Επισκέπτης
Το ελάχιστο που περιμένω από τον Αντισθένη μετά από αυτό το μήνυμα είναι να φας ένα καλό ban χωρίς προειδοποίηση.Επειδή όμως αμφιβάλλω αν θα γίνει κάτι τέτοιο,κι επειδή δεν πρόκειται να μπω στη διαδικασία να απαντήσω στο ίδιο ύφος,μπορεί να μην είμαι δεξιός αλλά σέβομαι περισσότερα πράγμα από εσένα,θα σταματήσω να ασχολούμαι με το παρόν φόρουμ.Δόξα τω Θεώ υπάρχουν πολλά άλλα ενδιαφέροντα φόρουμ με σοβαρούς συνομιλητές να ασχοληθώ.

Καλή νύχτα!

Τι σέβεσαι ρε γαμημένε αλήτη άνανδρε;;;
Αναφέρθηκα εγώ στα προσωπικά σου ;;;;;;
Σάλτα γαμήσου.

Αλλά αν γουστάρεις,
ανοιχτά με posts όχι με pm
κανονίζουμε συνάντηση παρουσία μαρτυρων
και σε σπάω στο ξύλο αληταρά.
Γαμημένε.

warnwarn.gif
 [/color[/URL]]
 

mixalis mixoy

Μέγας
Εγγρ.
31 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.578
Κριτικές
16
Like
949
Πόντοι
3.925
"Ορκίζομαι να φυλάττω πίστη εις την πατρίδα.  [ Γ Α Π = G A P ]
..........
Να υπερασπίζω με πίστην και αφοσίωσιν, μέχρι της τελευταίας ρανίδος του αίματος μου, τας Σημαίας.[ Π Α Γ Κ Α Λ Ο Σ ]
Να μη τας εγκαταλείπω μηδέ να αποχωρίζομαι ποτέ απ’αυτών. [ Σ Η Μ Ι Τ Η Σ ]
Να φυλάττω δε ακριβώς τους στρατιωτικούς νόμους... [ Λ Υ Μ Π Ε Ρ Η Σ ]


[/quote]
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Βασικά έχω και γκόμενα.
Και έχω έτοιμη και 2η καβάτζα γκόμενα.
Κι αυτό γιατί απ'όπου περνάω κάνω γνωριμίες και συμπάθειες.

Ψάχτο και κοίτα να βρεις κανά γκόμενο να ξελαμπικάρεις
γιατί στο Δρομοκαΐτιο θα επιβαρύνεις κι άλλο το εθνικό έλλειμα ...

εσυ και ο δημητρακης ειστε μορφες του φορουμ :grin: ειστε ο λογος για τον οποιο ερχονται οι αλλοδαπες στην Ελλαδα, μεγιστη διαφημισης της χωρας μας στο εξωτερικο και η αιτια που ωρυονται στα πατωματα εκατονταδες αγαμητες μπαζολες...keep up with the good work :) :)
 

vlachodeutsch

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2008
Μηνύματα
6.218
Like
4
Πόντοι
66
Τι σέβεσαι ρε γαμημένε αλήτη άνανδρε;;;
Αναφέρθηκα εγώ στα προσωπικά σου ;;;;;;
Σάλτα γαμήσου.

Αλλά αν γουστάρεις,
ανοιχτά με posts όχι με pm
κανονίζουμε συνάντηση παρουσία μαρτυρων
και σε σπάω στο ξύλο αληταρά.
Γαμημένε.

warnwarn.gif
 [/color[/URL]]

εγω προσφερομαι να ερθω σαν μαρτυρας
μουνιτσα θα ερθεις και εσυ;
 

Επισκέπτης
Τι περιμένεις? Αααααααααααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Νατσο, που εισαι ρε μαλακααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα?

Αααααααααααααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

θα λιωσω λεμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

Αααααααααααααααααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχα

μπουαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχα
Προσπαθώ να συνέλθω απ'τα γέλια..
 

Επισκέπτης
προφανως....εαν δεν ειμασταν λαμογια (οχι ολοι ας μη γενικευουμε) δεν θα γινονταν λαμογιες...εαν δεν ειμασταν φυγοπονοι δεν θα αραζαμε στα καφενεια περιμενοντας απο τους αλβανους να μας δουλεψουν τα χωραφια...αν δεν ειμασταν κουτοπονηροι και φιλαργυροι δεν θα περιμεναμε ευκολο και γρηγορο χρημα...αν δεν ειμασταν τοσο αμοραλιστες δεν θα ειχαμε αυτην την κοινωνια ουτε αυτους τους πολιτικους...το θλιβερο ειναι οτι αυτο το πραγμα διαιωνιζεται μεχρι και στα πιτσιρικια

Το ψαρι βρωμαει απο το κεφαλι. Οταν βλεπεις διπλα σου καποιος να πλουτιζουν ευκολα, θελεις κι εσυ το ιδιο. Οταν ακους απο παιδι, οτι κανενας δεν προκοψε με το σταυρο στο χερι, θα γινεις κουτοπονηρος. Καποτε παρακαλαγαμε τους Ελληνες να ερθουν για δουλεια και δεν ερχονταν. Θα στειλει το παιδι του ο αλλος για τρυγο, τι λεμε τωρα. Σημερα παρακαλανε οι Ελληνες να ερθουν για ελιες. Μου εχουν ζητησει δουλεια πανω απο 10 ατομα, λες κι εχω τις πολλες ελιες εγω. Και για να τελειωνουμε για αποψε γιατι με περιμενει το καφενειο :2funny: οταν βλεπεις οτι υπαρχουν ατομα που θα ψηφιζαν ακομα και σημερα ΠΑΣΟΚ ή που περιμενουν το Σαμαρα να τους σωσει, ε, δεν υπαρχει σωτηρια για αυτη τη χωρα.
 

skaska

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
6.476
Like
11
Πόντοι
66
Ααααααααααααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαα

ο Λάκης είναι warned   :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Nachooooooooooooooooooooooooooooo    :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ααααααααααααααααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
 

Επισκέπτης
Ααααααααααααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαα

ο Λάκης είναι warned   :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Nachooooooooooooooooooooooooooooo    :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ααααααααααααααααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Αυτοτραυματισμός?????????????????????????????????????????
μπουααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχα
αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
εγω προσφερομαι να ερθω σαν μαρτυρας
μουνιτσα θα ερθεις και εσυ;

εγω εχω φαει και πιο παλια μπαν και ευτυχως αλλαξαμε σερβερ και εφυγε απο μονο του το μπαν :2funny: ...φοβαμαι τωρα...εχει και οπλα ο λακης ασε καλυτερα θα πηγαινω τοιχο τοιχο :P :P
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.135
Κριτικές
491
Like
37.466
Πόντοι
41.447
οταν βλεπεις οτι υπαρχουν ατομα που θα ψηφιζαν ακομα και σημερα ΠΑΣΟΚ ή που περιμενουν το Σαμαρα να τους σωσει, ε, δεν υπαρχει σωτηρια για αυτη τη χωρα.

για αυτο ακριβώς δεν υπαρχει σωτηρία...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom