Νέα

28η Οκτωβρίου. Ψηλά την σημαία!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 985
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.005
Πόντοι
1.486
Αυτή η επέτειος ίσως να είναι και η τελευταία που θα κρεμάσουμε τις σημαίες στα μπαλκόνια μας σαν ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΡΑΤΟΣ.Ας κάνουμε όλοι την ύστατη διαμαρτυρία στο ξεπούλημα της Ελλάδας και ας γεμίσουμε όλα τα σπίτια με τη Γαλανόλευκη!Τουλάχιστον να δείξουμε ότι ο Έλληνας αντιστέκεται "μέχρι της τελευταίας ρανίδας του αίματός του"..Ίσως του χρόνου να είμαστε γερμανική επαρχία....
ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΜΟΥ ΓΑΜΩ!ΑΛΗΤΕΣ ΠΟΥΛΗΜΕΝΟΙ ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ...
 

mixalis mixoy

Μέγας
Εγγρ.
31 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.578
Κριτικές
16
Like
949
Πόντοι
3.925
Αυτή η επέτειος ίσως να είναι και η τελευταία που θα κρεμάσουμε τις σημαίες στα μπαλκόνια μας σαν ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΡΑΤΟΣ.Ας κάνουμε όλοι την ύστατη διαμαρτυρία στο ξεπούλημα της Ελλάδας και ας γεμίσουμε όλα τα σπίτια με τη Γαλανόλευκη!Τουλάχιστον να δείξουμε ότι ο Έλληνας αντιστέκεται "μέχρι της τελευταίας ρανίδας του αίματός του"..Ίσως του χρόνου να είμαστε γερμανική επαρχία....
      :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Αυτή η επέτειος ίσως να είναι και η τελευταία που θα κρεμάσουμε τις σημαίες στα μπαλκόνια μας σαν ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΡΑΤΟΣ.Ας κάνουμε όλοι την ύστατη διαμαρτυρία στο ξεπούλημα της Ελλάδας και ας γεμίσουμε όλα τα σπίτια με τη Γαλανόλευκη!Τουλάχιστον να δείξουμε ότι ο Έλληνας αντιστέκεται "μέχρι της τελευταίας ρανίδας του αίματός του"..Ίσως του χρόνου να είμαστε γερμανική επαρχία....
ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΜΟΥ ΓΑΜΩ!ΑΛΗΤΕΣ ΠΟΥΛΗΜΕΝΟΙ ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ...
παντως για του χρονου εγω πηρα αυτην που θα ναι της μοδας

germany_flag.jpg
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Mηπως αντι της γαλανολευκης να κρεμασουμε απο φετος αυτη ?
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.719
Κριτικές
90
Like
36.384
Πόντοι
25.467
:rolleyes:

Αμάν αυτοί οι δοσίλογοι...
 

asianlover8

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
21
Like
12
Πόντοι
26

Ζητω η ΕΛΛΑΣ ρε μουνια ΣΗΜΑΙΑ ΟΛΟ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
Το καλυτερο θα ηταν να παμε στις τοπικες παρελασεις και να αρχισουμε τα συνθηματα κατα της ΧΟΥΝΤΑΡΑΣ  :rockon: :rockon:

Υ.Γ.Αν δεν ξαναστειλω μημυμα στο σαιτ σημαινει οτι ηρθαν τα ματ και μου κατασχεσαν το λογαριασμο  :P
 

vlachodeutsch

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2008
Μηνύματα
6.218
Like
4
Πόντοι
66
με ψηλα την σημαια
εννοουμε την γαλανολευκη ετσι;
γιατι τo γενικο λογiστηριο του κρατους και 2-3 υπηρεσιες τις εχουμε δωσει ηδη στην Deutschland
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Το κονταρι παντως ειναι σιγουρα ψηλα και ορθιο .....

Σημαια δεν ξερω αν υπαρχει και τι ρολο παιζει πλεον.......
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
Αυτή η επέτειος ίσως να είναι και η τελευταία που θα κρεμάσουμε τις σημαίες στα μπαλκόνια μας σαν ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΡΑΤΟΣ.Ας κάνουμε όλοι την ύστατη διαμαρτυρία στο ξεπούλημα της Ελλάδας και ας γεμίσουμε όλα τα σπίτια με τη Γαλανόλευκη!Τουλάχιστον να δείξουμε ότι ο Έλληνας αντιστέκεται "μέχρι της τελευταίας ρανίδας του αίματός του"..Ίσως του χρόνου να είμαστε γερμανική επαρχία....
ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΜΟΥ ΓΑΜΩ!ΑΛΗΤΕΣ ΠΟΥΛΗΜΕΝΟΙ ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ...
αντε ρε καραβαναδες που πηζετε τα φανταρακια και μιλατε για ηθος και αξιες
σορρυ κ ολας, δεν ξερω τι κανεις εσυ, αλλα σας εχω αχτι φιλε
αν κ εκει οι πιλαφαδες ειστε λαιτ, παρολα αυτα το χετε μεσα σας

παρολα ταυτα μην τρελαινομαστε, οσοι ηταν να σηκωσουν σημαια θα σηκωσουν, οσοι θελουν να ξεπουλησουν την Ελλαδα θα το κανουν κ οσοι θελουν να αφησουν την Ελλαδα εχουν φυγει στα περατα του κοσμου.

Οποτε τρεις κ ο κουκος μειναμε να σηκωσουμε μια σημαια και μολις μας δουν θα μας πουν εθνικιστες.

Ρε αι
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
Το καλυτερο θα ηταν να παμε στις τοπικες παρελασεις και να αρχισουμε τα συνθηματα κατα της ΧΟΥΝΤΑΡΑΣ  :rockon: :rockon:

Υ.Γ.Αν δεν ξαναστειλω μημυμα στο σαιτ σημαινει οτι ηρθαν τα ματ και μου κατασχεσαν το λογαριασμο  :P
ποια ματ ρε, που ζεις

πλεον χρεη ρουφ εχουν αναλαβει τα ΚΝΑΤ
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
παντως για του χρονου εγω πηρα αυτην που θα ναι της μοδας

germany_flag.jpg
καλα σε ειχα κοψει εγω οτι γουστερνεις οκτομπερφεστ και λαβ παρειντ
πρωτα σε μεθανε, μετα σε πηδανε
ετσι μας κανανε κ εδω
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Το κονταρι παντως ειναι σιγουρα ψηλα και ορθιο .....
ειναι κονταρι ελληνικο φιλε γιαυτο.... :bigdick:

και μπορει συμφωνα με διεθνεις ερευνες να ειναι μικρο σε μηκος αλλα ειναι φαρδυ που εκει ειναι η μαγκια....τωρα αντι για σημαια μπορουμε να κρεμασουμε πανω του στριγκ απο γερμανιδες τουριστριες.... :grin: :grin:
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
ειναι κονταρι ελληνικο φιλε γιαυτο.... :bigdick:

και μπορει συμφωνα με διεθνεις ερευνες να ειναι ΜΕΣΑΙΟ σε μηκος αλλα ειναι πολυ φαρδυ που εκει ειναι η μαγκια....τωρα αντι για σημαια μπορουμε να κρεμασουμε πανω του στριγκ απο γερμανιδες τουριστριες.... :grin: :grin:
:thumbsup:
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.005
Πόντοι
1.486
Παρά τις δυσοίωνες προβλέψεις,να ξέρετε ότι το έχουμε στο αίμα μας να επιβιώνουμε.Πέστε το φιλότιμο,πέστε το κωλοφαρδία,είναι δύσκολο να μας ρίξουν κάτω ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΚΑΤΩ...Διαβάστε Κίσσινγκερ γιατί βαριέμαι να γκουγκλάρω.....
 
  • Like
Αντιδράσεις: abcxyz

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Παρά τις δυσοίωνες προβλέψεις,να ξέρετε ότι το έχουμε στο αίιμα μας να επιβιώνουμε.Πέστε το φιλότιμο,πέστε το κωλοφαρδία,είναι δύσκολο να μας ρίξουν κάτω ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΚΑΤΩ...Διαβάστε Κίσσινγκερ γιατί βαριέμαι να γκουγκλάρω.....
που να μας ριξουν ρε φιλε;στο πατωμα ειμαστε.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom