Νέα

28 χρόνων χωρίς sex, βοήθεια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα confuser
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 270
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

paixnidinaginete

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.371
Like
1
Πόντοι
16
1. confuser = CONFused USER

[size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt]2. auti ti stigmi anergos[/size][/size][/size][/size][/size]

3 a. prwto ptuxio mixanikos EMP, deutoro ptuxio (master) oikonomika.
3 b. opws eipa arketa emfanisimos.

Αστο

βρες δουλεια ...και μετα........


Δεν γαμας ετσι :tits2: :tits2: :tits2: :tits2:
 

dekaoxto

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
176
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Mπράβο πάντως στο κουραγιο σου να γράψεις για το πρόβλημά σου στο φόρουμ...ΕΕΤΣΙ!!Λίγο κουράγιο θέλει και στ'αρχιδια σου αν δεν κάτσει κάποια απ αυτές που θα προσπαθήσεις να ρίξεις!!Σύνδεσέ τες με Καϊρο!!!

Όσο για το άνεργος, με τέτοια πτυχία όλο και κάτι θα βρεί αυτό είναι το λιγότερο..το πρόβλημα είναι το κόλλημα που όλοι λίγο πολύ το περνάμε ο καθένας σε διαφορετικό τομέα..
 

ROMANTIC

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
66
Like
0
Πόντοι
0
Εγω νομιζω οτι μας δουλευει ολους
Δηλαδη απο τα 12-13 λεμε που σου κανει κουκου πρεπει να πας 28 για να δημοσιοποιησεις το προβλημα σου?
Δεν ειχε ποτε καποιον κοντα του να τον βοηθησει η και μονος του να μπει σ'ενα μπουρδελο εστω απο περιεργεια ?
 

paixnidinaginete

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.371
Like
1
Πόντοι
16
δεν προλαβενε να παει

ειχε διαβασμα για τα πτυχια
 

dekaoxto

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
176
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Εγω νομιζω οτι μας δουλευει ολους
Δηλαδη απο τα 12-13 λεμε που σου κανει κουκου πρεπει να πας 28 για να δημοσιοποιησεις το προβλημα σου?
Δεν ειχε ποτε καποιον κοντα του να τον βοηθησει η και μονος του να μπει σ'ενα μπουρδελο εστω απο περιεργεια ?
Ρε φίλε μην τα ισοπεδώνουμε όλα!!Είναι και στον χαρακτήρα του καθενός!!Μην κρίνεις εξ ιδίων τα αλλότρια!!
 
OP
OP
C

confuser

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
13
Like
1
Πόντοι
0
Εγω νομιζω οτι μας δουλευει ολους
Δηλαδη απο τα 12-13 λεμε που σου κανει κουκου πρεπει να πας 28 για να δημοσιοποιησεις το προβλημα σου?
Δεν ειχε ποτε καποιον κοντα του να τον βοηθησει η και μονος του να μπει σ'ενα μπουρδελο εστω απο περιεργεια ?

Δεν σε κοροϊδεύω ....
 

monkey_for_nothing

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.043
Like
23
Πόντοι
16
Ρε φίλε μην τα ισοπεδώνουμε όλα!!Είναι και στον χαρακτήρα του καθενός!!Μην κρίνεις εξ ιδίων τα αλλότρια!!

συμφωνω! δε μπορεις να ξερεις ο αλλος ποσο κλειστος ειναι αν εχει φιλους η αν ντρεπεται να εκφραστει ελευθερα

και εγω εχω γνωστο στα 25 που ακομα δεν εχει κανει οχι μονο σεξ,ΤΙΠΟΤΑ.ουτε ενα στοιχειωδες φασωμα.κολλαει! ωραιο παιδι εχει πλακα εχει παρεα καλη αλλα απο γκομενες δε σκαμπαζει μια
 

vlachodeutsch

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2008
Μηνύματα
6.218
Like
4
Πόντοι
66
Εγω νομιζω οτι μας δουλευει ολους
Δηλαδη απο τα 12-13 λεμε που σου κανει κουκου πρεπει να πας 28 για να δημοσιοποιησεις το προβλημα σου?
Δεν ειχε ποτε καποιον κοντα του να τον βοηθησει η και μονος του να μπει σ'ενα μπουρδελο εστω απο περιεργεια ?
δεν ξερω εαν ο φιλος μας κανει πλακα
παντως ειναι αρκετοι αυτοι που ειναι καποιας ηλικιας και ακομη να κανουν σχεση ή εστω να γαμησουν
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
δε μας κανει πλακα,
οσοι δεν ενδιαφερεστε να συζητησετε σοοβαρα ,
απλα μη γραφετε!!!
 

paixnidinaginete

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.371
Like
1
Πόντοι
16
Φίλε μου μήν μασάς..το θέμα είναι ρε παιδιά ο ένας να βοηθάει τον άλλο και όχι με το παραμικρό να λέμε οτι όλοι μας δουλεύουν!

μην ψαρωνεις απο μαλακιες που ακους εδω μεσα ρε

1) το σαιτ ειναι τσιτα στην διαφιμηση που ουτε ενας τυφλος δεν θα την εχανε για να παει να γαμησει
και αυτος ο μαλακας ρωταει αν ξερουμε κανα μπουρδελο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

2) αμα θελεις να γαμισεις δεν δειχνεις το Ε9 και το πεζεις ιστορια σαν να εισαι στην Ανιτα Πανια απλα ρωτας (οπως εκανες εσυ) που να πας και να σε προσεξουν

3) Αν ειχες μπει παλιοτερα ειχαμε τετοιους αρκετους που εγραφαν οτι ναναι απλα για να τραβηξουν τηυν προσωχη
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
μην ψαρωνεις απο μαλακιες που ακους εδω μεσα ρε

1) το σαιτ ειναι τσιτα στην διαφιμηση που ουτε ενας τυφλος δεν θα την εχανε για να παει να γαμησει
και αυτος ο μαλακας ρωταει αν ξερουμε κανα μπουρδελο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

2) αμα θελεις να γαμισεις δεν δειχνεις το Ε9 και το πεζεις ιστορια σαν να εισαι στην Ανιτα Πανια απλα ρωτας (οπως εκανες εσυ) που να πας και να σε προσεξουν

3) Αν ειχες μπει παλιοτερα ειχαμε τετοιους αρκετους που εγραφαν οτι ναναι απλα για να τραβηξουν τηυν προσωχη
η φαση του καθενος ειναι διαφορετικη,
μην κρινεις επιπολαια.
πες οτι ενας γνωστος εχει τις μαυρες του κ σου ζητα παρεα.
για ποιο λογο να τον αποδοκιμασεις?
 
OP
OP
C

confuser

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
13
Like
1
Πόντοι
0
μην ψαρωνεις απο μαλακιες που ακους εδω μεσα ρε

1) το σαιτ ειναι τσιτα στην διαφιμηση που ουτε ενας τυφλος δεν θα την εχανε για να παει να γαμησει
και αυτος ο μαλακας ρωταει αν ξερουμε κανα μπουρδελο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

2) αμα θελεις να γαμισεις δεν δειχνεις το Ε9 και το πεζεις ιστορια σαν να εισαι στην Ανιτα Πανια απλα ρωτας (οπως εκανες εσυ) που να πας και να σε προσεξουν

3) Αν ειχες μπει παλιοτερα ειχαμε τετοιους αρκετους που εγραφαν οτι ναναι απλα για να τραβηξουν τηυν προσωχη

Επειδή είσαι πολύ έξυπνος ...

1. Σε κάθε "πωριπτωσει" θα μπορούσα να πάω σε οποιοδήποτε μπουρδέλο όπως λες, αλλα με την πίεση από την κοπέλα είναι πολύ δύσκολο σε αυτό το σημείο που έχω φτάσει

2. ποτε έδειξα το E9 μου?

3. η μονη έννοια μου είναι να τραβήξω την προσοχή σου
 

dekaoxto

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
176
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
μην ψαρωνεις απο μαλακιες που ακους εδω μεσα ρε

1) το σαιτ ειναι τσιτα στην διαφιμηση που ουτε ενας τυφλος δεν θα την εχανε για να παει να γαμησει
και αυτος ο μαλακας ρωταει αν ξερουμε κανα μπουρδελο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

2) αμα θελεις να γαμισεις δεν δειχνεις το Ε9 και το πεζεις ιστορια σαν να εισαι στην Ανιτα Πανια απλα ρωτας (οπως εκανες εσυ) που να πας και να σε προσεξουν

3) Αν ειχες μπει παλιοτερα ειχαμε τετοιους αρκετους που εγραφαν οτι ναναι απλα για να τραβηξουν τηυν προσωχη
To bourdela το είχα βρεί απ τα 14 μου αλλά δεν είχα μπεί...LOL!!!!Ομως αν δεν είσαι 100% σίγουρος οτι κάποιος σε δουλεύει δεν πρέπει να τον κολάζεις χωρίς καμία ένδειξη, μονο και μόνο επειδή παλιά είχαν μπεί μερικοί μαλάκες και έγραφαν οτι ναναι!!
 

paixnidinaginete

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.371
Like
1
Πόντοι
16
η φαση του καθενος ειναι διαφορετικη,
μην κρινεις επιπολαια.
πες οτι ενας γνωστος εχει τις μαυρες του κ σου ζητα παρεα.
για ποιο λογο να τον αποδοκιμασεις?

ρε ιμπλακο

παρεα κανουμε σε ολους και αρκετο χαβαλε

και οποιος ζητησε κατι λογικο εδω μεσα ....ολοι βοηθησαμε και ο χαβαλες μας ηταν χαρουμενος και οχι για να τα χωσουμε

αλλα εδω μου βρωμαει (psolaras style)  αν σου θυμηζει τιποτα αυτο
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
ενας εμφανισιμος,μορφωμενος 30αρης παρθενος ειναι γ μια γυναικα σοκ!!!
θα φαει φρικη αν το πει σε απλη γκομενα...

καλυτερα να παρεις μια κοπελα ντιλιβερυ...

αλλα θα συμφωνησω κ γω με παντρεμενο πουειπε οτι ο ψυχολογος ειναι καλη σκεψη...
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.251
Κριτικές
3
Like
1.423
Πόντοι
566
...φίλε μου, δεν έχεις κανένα πρόβλημα, εκτός της άσχημης ψυχολογίας....

...πήγαινε σε studio και να δεις πως αμέσως τα κορίτσια θα σε θεραπεύσουν... :knockinb: :fuck1: :tits: :fuck2:

 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
ρε ιμπλακο

παρεα κανουμε σε ολους και αρκετο χαβαλε

και οποιος ζητησε κατι λογικο εδω μεσα ....ολοι βοηθησαμε και ο χαβαλες μας ηταν χαρουμενος και οχι για να τα χωσουμε

αλλα εδω μου βρωμαει (psolaras style)  αν σου θυμηζει τιποτα αυτο
οχι ρε φιλε,
το παιδι εχει επιπεδο κ υποβαθρο,
καμια σχεση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom