Νέα

Central Spa-Καλλιρόης 48

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antonis n.
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 898K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kaki_epiroi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
944
Κριτικές
6
Like
1.264
Πόντοι
486
Στο μισάωρο 60ρι είναι στοματικό χωρίς λάστιχο;
 

natura

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
32
Κριτικές
4
Like
201
Πόντοι
280
Μάγια νομίζω ότι είναι επανεμφάνιση; Υπηρεσίες ξέρουμε;
 

huncargo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2022
Μηνύματα
41
Κριτικές
6
Like
236
Πόντοι
280
Μαριάννα δουλεύει αυτες τις μέρες;
 

manmegas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2018
Μηνύματα
373
Κριτικές
16
Like
955
Πόντοι
371
καλησπερα απο εμενα, ετσι απλα μια απορια θα αφησω εδω καθως περασα 3 φορες αυτη την εβδομαδα και καθε φορα (σε διαφορετικες ωρες0 αυτη η ναγια ηταν μεσα στο δωματιο. ειναι καποιος απο αυτους εδω μεσα που δινει 20€ για ακα ή ολοι απλα μπαινουν για πιπα σκουφατη και κοιτανε τα τρομαχτικα στρ;αβα δακτυλα των ποδιων της?
(απορια απλα και ηθελα να ρωτησω) . ενημερωνω πως εχω περασει και εγω μαζι της και οταν ζητησε το 20αρικο, σε μαγαζι οπου αντε να το δωσεις για ποπο και μονξο, λεω λθος θα εκανε η κοπ[ελα!!
 

zxcv99

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2021
Μηνύματα
81
Κριτικές
5
Like
307
Πόντοι
280
Για Νικόλ τι ξέρουμε;
 

Elganador

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
14 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.176
Κριτικές
115
Like
18.229
Πόντοι
25.186
Επίσκεψη πριν λίγο από το ίδρυμα

Επέλεξα Μάγια

Πήρα το πρόγραμμα της μισής ώρας

Η Μάγια είναι ένα μελαχρινό κορίτσι με ωραίο πρόσωπο δε μιλάει ελληνικά αλλά αγγλικά

Στήθος υπέροχο κορμί φοβερό με λίγα περιττά κιλά στην κοιλιά αλλά δεν ενοχλούν

Κώλος υπέροχος διάσπαρτα τατουάζ

Ήρθε και άρχισε να με φιλάει από το κορμί από στήθος από λαιμό από αυτιά πήγα να την φιλήσω και μου πέταξε ένα πεταχτό φιλάκι ξεκίνημα με πίπα με καπότα Φοβερή με ωραία χρήση της γλώσσας πραγματικά υπέροχη πίπα

Στο σεξ Παίχτηκε μόνο ένας γύρος την γαμούσα αργά και Αισθησιακά καθόλη τη διάρκεια του ραντεβού μας άρχισε να βγάζει κραυγούλες στο ιεραποστολικό και ένωσα τα χείλη μου με τα χείλη της και μετά απελευθερώθηκε και με πλάκωσε στα γλωσσόφιλα

Προσπάθησα για δάχτυλο αλλά δεν δέχτηκε και ούτε γλειφομούνι

Εγώ προσωπικά τα ξεπέρασα και δε με ενόχλησαν πέρασα πολύ ωραία και αυτό που ήθελα το πήρα

Να είστε καλά και να γαμάτε καλύτερα
 

sawubona

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2021
Μηνύματα
25
Like
16
Πόντοι
0
Επίσκεψη πριν λίγο από το ίδρυμα

Επέλεξα Μάγια

Πήρα το πρόγραμμα της μισής ώρας

Η Μάγια είναι ένα μελαχρινό κορίτσι με ωραίο πρόσωπο δε μιλάει ελληνικά αλλά αγγλικά

Στήθος υπέροχο κορμί φοβερό με λίγα περιττά κιλά στην κοιλιά αλλά δεν ενοχλούν

Κώλος υπέροχος διάσπαρτα τατουάζ

Ήρθε και άρχισε να με φιλάει από το κορμί από στήθος από λαιμό από αυτιά πήγα να την φιλήσω και μου πέταξε ένα πεταχτό φιλάκι ξεκίνημα με πίπα με καπότα Φοβερή με ωραία χρήση της γλώσσας πραγματικά υπέροχη πίπα

Στο σεξ Παίχτηκε μόνο ένας γύρος την γαμούσα αργά και Αισθησιακά καθόλη τη διάρκεια του ραντεβού μας άρχισε να βγάζει κραυγούλες στο ιεραποστολικό και ένωσα τα χείλη μου με τα χείλη της και μετά απελευθερώθηκε και με πλάκωσε στα γλωσσόφιλα

Προσπάθησα για δάχτυλο αλλά δεν δέχτηκε και ούτε γλειφομούνι

Εγώ προσωπικά τα ξεπέρασα και δε με ενόχλησαν πέρασα πολύ ωραία και αυτό που ήθελα το πήρα

Να είστε καλά και να γαμάτε καλύτερα

Κόστος 60! ευρώ;
 

brin

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2021
Μηνύματα
53
Κριτικές
3
Like
150
Πόντοι
280
Πήγα σήμερα για Νικόλ αλλά η υπηρεσία μου είπε ότι σταμάτησε για κάποιο χρονικό διάστημα και αύριο ξεκινάει Αλίνα. Τελικά μπήκα με Τάνια για ένα μισάωρο χαλαρωμα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom