Νέα

Αυτή είναι η γιατρός που έγινε πορνοστάρ του Σειρηνάκη: Αφροδίτη Αδάμη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Η Αφροδίτη είναι γιατρίνα;

  • Προφανώς! Το λέει άλλωστε η ίδια

    Ψήφοι: 163 64,7%
  • Όχι, φυσικά!

    Ψήφοι: 89 35,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    252

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
48
Like
6.424
Πόντοι
11.445
Φωτό από όταν ήταν φοιτήτρια στη Πάτρα...

Screenshot Afroditi Adami.jpg
:alivedick::alivedick::alivedick:τρωγανε τα καυλια 3-3 στην Γεωργιου ...
 
Εγγρ.
27 Οκτ 2018
Μηνύματα
183
Like
251
Πόντοι
21
Πάντως ρε παιδιά θα πίστευα εύκολα ότι δεν πέρασε ποτέ ιατρική. Έχω δει στο φβ ή στο ινσταγκραμ της τα κείμενα που γράφει ως λεζάντα σε φωτογραφίες και δεν θυμίζουν ιατρική αυτά. Αν προσθέσω και τον άντρα της τότε για παρά ιατρική μου κάνει
 

alex28steiner

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2024
Μηνύματα
2
Like
6
Πόντοι
0
η φίλη της τι φάση? ξέρεις αν βυζιταρει? τις είχα στείλει στο ινστα αν κάνει συναντήσει, έμεινε στο αδιάβαστο!
Στο reddit λεγεται: Morena-sexycandy
Ινστα: princessmyrto
το onlyfans: isabella_mak
εντωμεταξυ η φιλεναδα της αννα μαριας, η μυρσινη παπανικολαου ειναι παθολογος ιατρος, τελειωσαν μαζι στην πατρα
 

xamenos xamenos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2024
Μηνύματα
234
Like
500
Πόντοι
21
Καλό μουνί πριν χρόνια, αλλά με τέτοια φωνή προτιμώ να γαμήσω τρανς που θα είναι πιο καθαρή γιατί δεν θα την έχει πηδήξει ο Τζανέτος.
 

xamenos xamenos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2024
Μηνύματα
234
Like
500
Πόντοι
21
Ο Ματάκια από την Κηφισιά την κατουράει στο στόμα στο τρέιλερ πριν την πάρει παρτούζα. Μέτρια παραγωγή γιατί είναι φλώροι και δεν μπορούν να κάνουν σοβαρό σκληρό πορνό.
 

justG4

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
173
Like
70
Πόντοι
1
Παιδιά; Βιζιταρει η Αφροδίτη αυτό το καιρό; Γνωρίζει κανεις ινφο; Ευχαριστώ
 

DefectiveTb

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
50
Like
155
Πόντοι
0
Στο reddit λεγεται: Morena-sexycandy
Ινστα: princessmyrto
το onlyfans: isabella_mak
εντωμεταξυ η φιλεναδα της αννα μαριας, η μυρσινη παπανικολαου ειναι παθολογος ιατρος, τελειωσαν μαζι στην πατρα
ήταν στο γυμναστήριο μου έκανε squats και καυλωνα,προκαλούσε και πριν το ριξει στο onlyfuns εντωμεταξύ είναι από πλούσια οικογένεια.Εχω βγει μαζί της,καλή κοπέλα όταν την είδα σε βιντεοκλίπ με Ιβάν Γκρέκο λέω ωπαααα τι γίνετε εδώ.
Μετα onlyfuns εε βίζιτα και διακοπές κάνει πλέων.
 

DRMG

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Δεκ 2009
Μηνύματα
595
Κριτικές
16
Like
2.155
Πόντοι
2.257
Η προσωπική μου οπτική είναι η εξής.
Δυστυχώς, η απουσία υποστηρικτικού περιβάλλοντος και η υπέρμετρη καταπίεση από τον κοντινό κύκλο προς ένα νέο άτομο, προκειμένου να είναι πάντα αρεστό, άριστο και όσο το δυνατόν τελειότερο, σε όσα υποκριτικά ορίζει κάθε εποχή η δήθεν άμεμπτη κοινωνία, δεν φέρνει θετικά μακροχρόνια αποτελέσματα.
Εννοώ ότι όταν καταπιέζεται ένας άνθρωπος περισσότερο από όσο αντέχει άλλα και από όσο η κοινή λογική επιτάσσει δημιουργεί απωθημένα, διαταραχές της προσωπικότητας και ανισορροπίες στην μετέπειτα πορεία ένταξης του στην κοινωνία.
Καλό λοιπόν είναι προς τον κάθε "απέναντι" μας, να δείχνουμε ανοχή και να ακούμε τις ανάγκες του. Αν εγώ είμαι αστροναύτης, δεν χρειάζεται να τρελάνω το παιδί μου να διαβάζει 25 ώρες την ημέρα, ώστε να γίνει αστροναύτης και εκείνο. Γιατί και να γίνει, θα έχει καταπιέσει τα θέλω του και τα όρια του, πράγμα που θα γίνει εμφανές σε βάθος χρόνου.
Πόσους ανθρώπους δε συναντούμε καθημερινά οι οποίοι μας φαίνονται "παράξενοι", μη λειτουργικοί, ακόμη και "διαταραγμένοι";
Σε όλες τις ενήλικες επιλογές τους απουσιάζουν όλοι εκείνοι οι κήρυκες περί τελειότητας της πρώιμης ζωής. Και ξέρετε τι είναι πιο ειρωνικό από όλα; Ότι αυτοί οι κήρυκες έφτασαν αυτούς τους ανθρώπους να μοιάζουν "παράξενοι", με επιλογές που δεν εξηγούνται με την κοινή λογική.
Κρίμα.
Πολύ κρίμα.
 

mixas

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
120
Like
201
Πόντοι
1

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.905
Κριτικές
5
Like
7.939
Πόντοι
2.306
Μαλάκες, καταλαβαίνετε πώς μπαίνουν οι βαθμοί και πώς αποκτώνται τα πτυχία από τα ελληνικά πανεπιστήμια;
Ο Τσίπρας έχει τελειώσει ΕΜΠ, αυτό το πουταναριό ιατρική Πανεπιστημίου Πατρών κ.ο.κ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom