Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Πραξιτέλους 139, Πειραιάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 17
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Αν δηλώσω θαυμαστής του Ερμή του Πραξιτέλους, θα λάβω πλήρες πρόγραμμα?
 

silverpalm

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
483
Κριτικές
48
Like
12
Πόντοι
2.930
αυτή είναι αμεσότητα κύριοι..
 

silverpalm

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
483
Κριτικές
48
Like
12
Πόντοι
2.930
επίσκεψη πραξιτέλους 139 χθες το απόγευμα. η γνωστή βυζαρού στη ρεσεψιόν κ δύο φώλες φωλάρες μελαχρινές στη βάρδια. οι 6-7 που συνάντησα την 1η εβδομάδα των εγκαινίων άφαντες. χαιρέτισα κ (απ-)έφυγα.
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
6
Like
668
Πόντοι
96
Από εδω τι γίνεται ρε παίδες?
έχει περάσει κανέις πρόσφατα?
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
παιδια η βυζαρου ηταν καραισκου 88 παλια ειναι λετονη ηταν μπριζολιαρα και καλη εχω παει δυο φορες σαββατο και εχω κανει μαζι της ακουω οτι λεει οχι σε καποιους παραξενο γιατι και αλλη φιλοι απο πειραια που την ξερουν δεν λεει οχι.
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
6
Like
668
Πόντοι
96
Είπα να το δοκιμάσω σήμερα αλλά δεν κατάφερα να το εντοπίσω.
Είναι μέσα στη στοά μήπως?
 

michael_ath31

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2008
Μηνύματα
203
Like
0
Πόντοι
1
Είπα να το δοκιμάσω σήμερα αλλά δεν κατάφερα να το εντοπίσω.
Είναι μέσα στη στοά μήπως?

η στοα που λες ειναι μαλλον πιο πριν απο το μαγαζι!

το ιδιο λαθος ειχα κανει κ εγω κ ψαχνομουνα!(εχει κ στη στοα ενα μασαζ αλλα ειναι κανονικο μασαζ,

καποιο απο τις γνωστες αλυσιδες! ευτυχως κ δεν χτυπησα κουδουνι εκει!!χαχαχα)

το μαγαζι ειναι οπως κατεβαινεις την βασιλεως γεωργιου (απο την ηρωων πολυτεχνειου), στα δεξια σου!

οταν πηγα παντως δεν ειχε κατι το ιδιαιτερο αν εξαιρεσεις την αντζελα, ασιατικων χαρακτηριστικων απο

καζακσταν (ηταν παλια καλιρροης 85 κ νομιζω κ στουρναρη) η οποια μου φανηκε οτι εχει παχυνει λιγο!
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
...

οταν πηγα παντως δεν ειχε κατι το ιδιαιτερο αν εξαιρεσεις την αντζελα, ασιατικων χαρακτηριστικων απο

καζακσταν (ηταν παλια καλιρροης 85 κ νομιζω κ στουρναρη) η οποια μου φανηκε οτι εχει παχυνει λιγο!

Αυτή είχε δουλέψει και στα 2 στη Στουρνάρη, και σε μερικά ακόμη.

Πλέον είναι εντελώς τυποποιημένη, δεν αξίζει.
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
6
Like
668
Πόντοι
96
η στοα που λες ειναι μαλλον πιο πριν απο το μαγαζι!

το ιδιο λαθος ειχα κανει κ εγω κ ψαχνομουνα!(εχει κ στη στοα ενα μασαζ αλλα ειναι κανονικο μασαζ,

καποιο απο τις γνωστες αλυσιδες! ευτυχως κ δεν χτυπησα κουδουνι εκει!!χαχαχα)

το μαγαζι ειναι οπως κατεβαινεις την βασιλεως γεωργιου (απο την ηρωων πολυτεχνειου), στα δεξια σου!

οταν πηγα παντως δεν ειχε κατι το ιδιαιτερο αν εξαιρεσεις την αντζελα, ασιατικων χαρακτηριστικων απο

καζακσταν (ηταν παλια καλιρροης 85 κ νομιζω κ στουρναρη) η οποια μου φανηκε οτι εχει παχυνει λιγο!

Εχεις δίκιο. Μπερδευτικα και εψαχνα στο 135.
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Πέρασα την Παρασκευή απότο ίδρυμα. Μασαζάκι έκανα με τη σεριφισσα. Είχε δυο άλλες μέσα την Ελίνα (περίπου 1.60 πολύ αδύνατη βαμμένο ξανθό μαλλί) μ την οποία είχα ξανακάνει αλλά δεν έμεινα ικανοποιημένος και την Έλενα (δεν την ξέρω αλλα και δεν μπήκα στο κόπο να την δώ μιας και μου άρεσε καλύτερα η σερίφισσα.

Καλό μασαζάκι για τα δικά μου γούστα με πολλά χάδια και εκτόνωση στο τέλος όπου δεν μπορεσα να κρατηθώ πολύ και τέλειωσα μέσα σε δυο λεπτά..  Σορρυ αλλά δεν είμαι και καλός στις περιγραφές..

Επίσης μου είπε ότι από τη Δευτέρα 11/10 μετακομίζουν και μεταφέρονται σε άλλο χώρο πάλι στον Πειραιά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom