Νέα

Nikol (Asexydate)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 0
  • Εμφανίσεις 609
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.642
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.960
Πόντοι
17.085
www.bourdela.com/city-tours/girls/nikol-asexydate/]Nikol (Asexydate)[/url]

underwater111  
08/01/07


Nikol από Asexydate
Διάρκεια : 1 ώρα (αναγνωριστικό)

Ζήτησα high heels και mini skirt το οποίο τηρήθηκε...

Μου άνοιξε την πόρτα μια συμπαθέστατη γυναίκα (και όχι κοπέλα) με χαμόγελο που τουλάχιστον σε προυδιαθέτει θετικά... Φορούσε ότι είχα ζητήσει και πρόσφερε τσιγαράκι. Τα είπαμε για λίγο ενώ τα μάτια μου ήταν καρθωμένα στα όλο υποσχέσεις βυζιά της ( 3αρι γεμάτο μέθεγος, πολύ απαλό στην αφή - όπως ακριβώς μου αρέσει).  Το πρόσωπό της ανταποκρίνεται στις φωτογραφίες του site αν αφαιρέσετε το μακιγιάζ.  Τίποτα ιδιαίτερο, απλά συμπαθητικό.  Το σώμα είναι όπως ακριβώς το θέλω... γεμάτο και απαλό όσο πρέπει (όχι χοντρή αλλά με πιασίματα).

Μετά από κουβεντούλα, μπήκα για το καθιερωμένο ντούζ.  Με περίμενε όπως την άφησα.... (με ξενερώνει όταν έχουν ήδη γδυθεί και περιμένουν ξαπλωμένες στο κρεβάτι).  Αρχίσαμε τα χαμουρέματα τα΄οποία κράτησαν αρκετή ώρα... Σιγά - σιγά κατέβαινε πιο κάτω μέχρι που έφτασε εκεί που έπρεπε... Πήγε να τον πάρει στον στόμα της και την σταμάτησα....

Και αυτός είναι ο λόγος που όπως ανέφερα και παραπάνω απέχω για αρκετό διάστημα από το σπόρ. Είμαι παντρεμένος και τρελαίνομαι για πίπες, ακάποτες πάντα και τα ποτά κερασμένα που λέμε... Αυτό όμως έγινε αιτία να κολήσω πριν περίπου 1 χρόνο κονδηλώματα... Όσοι το έχουν περάσει καταλαβαίνουν, οι υπόλοιποι ελπίζω να μην μάθουν ποτέ.  Σε ένα χρόνο μου κατηριάσαν το καβλί 2 φορές προκειμένου αυτά να φύγουν... Αρκετά επώδυνο.  Και πάει στο καλό, για μας τους άντρες δεν αποτελούν ουσιαστική απειλή.  Το πρόβλημα το έχουν οι γυνάικες αφού συνδέεται άμεσα με καρκίνο στον τράχηλο...  Αυτά τα αναφέρα, έστω και ετεροχρονισμένα, με αφορμή την κουβέντα που είχε δημιουργηθεί γύρω από τους κινδύνους του ελεύθερου σεξ με cg.  Σέβομαι και εκτιμώ τον Nitro και πραγματικά διαβάζω με πολυ ενδιαφερόν κάθε φορά τα reviews του αλλά θεωρώ ότι στο συγκεκριμένο σημείο έχει λάθος...  

Συνεχίζω λοιπόν....

Αφού μου έβαλε το προφυλακτικό ξεκίνησε μια πραγματικά πολύ καλή πίπα... δεν έδειξε να βιάζεται καθόλου και έκανε όλους εκείνους τους ωραίους θορύβους... ήρθε από πάνω μου και άρχισε το γλέντι.  Να βλέπεις αυτά τα τέλεια βυζιά να πηγαίνουν πέρα-δώθε ήταν κάτι πολύ ωραίο... τελείωσα μέσα της...

Συνέχισε με ένα πάρα πολύ ωραίο μασάζ με baby oil και περάσαμε στο δεύτερο γύρο... Ακόμα καλύτερα από τον πρώτο, μαλακίστηκε μπροστά μου, έπαιζε με τα βυζιά της και γενικά έδειχνε να το γουστάρει... Στο πισωκολητό ήταν πραγματικά εντυπωσιακή.  Τελείωσα πάλι μέσα της.

Γενικά θα την χαρακτήριζα από τα καλά cg που αξίζουν τα λεφτά της.  Αγγλικά μιλάει τέλεια και πιστεύω ότι έχει να δώσει παραπάνω σε μεγαλύτερα ραντεβου.  Είναι από τις περιπτώσεις που ξέρουν τί θέλουν και τι πρέπει να δώσουν...  Πιθανόν να ξαναπάω μέχρι να φύγει την άλλη Κυριακή.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom