Νέα

Χούλιγκαν του πληκτρολογίου - σκηνικά με αντίπαλους οπαδούς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Μεγαλέφαντος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 46
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιοι είναι τα μεγαλύτερα χουλιγκάνια;

  • Γαύροι

    Ψήφοι: 14 15,9%
  • Πανάθες

    Ψήφοι: 17 19,3%
  • Αεκτζίδες

    Ψήφοι: 7 8,0%
  • Παοκτζίδες

    Ψήφοι: 29 33,0%
  • Αρειανοί

    Ψήφοι: 6 6,8%
  • Πανιώνιοι

    Ψήφοι: 2 2,3%
  • Έχω ξεχάσει τι ομάδα είμαι, αλλά σας έχω τρέξει όλους!

    Ψήφοι: 8 9,1%
  • Αστεροτριπολιτσώτες

    Ψήφοι: 5 5,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    88
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Όπως σωστότατα έγραψε ο συναγωνιστής Kironas, είναι αναγκαίο ένα thread για όλους τους χούλιγκαν του πληκτρολογίου, όπου να μπορούν να μας περιγράφουν τα φοβερά σκηνικά, τις επικές εκδρομές εκστρατείες στις πόλεις και τα γήπεδα των αντιπάλων, τα καψίματα συλλόγων, τη μάχη της Κρήτης, την απελευθέρωση του Κατσουράνη, που τους έτρεξαν, ποια βουνά σκαρφάλωσαν οι φλώροι, πως τους έδειραν ενώ οι άλλοι ήταν δεκαπλάσιοι (τουλάχιστον), με ανώτερο εξοπλισμό (κάτι ανάμεσα σε εξοπλισμό Αμερικάνων Navy Seals και Βρεττανών SΑS) και 50 διμοιρίες ΜΑΤατζήδων (δεν υπάρχουν τόσες σε όλη την Ελλάδα, αλλά λεπτομέρειες) και 8 Ρωμαϊκές Λεγεώνες να τους νταντεύουν. Σε λίγο θα δείρουν και τον Τσακ Νόρρις, γιατί φοράει ίδιο χρώμα μπουφάν με τους άλλους σιχαμένους!


Τα είπε όλα ο φίλος Kironas:

+1000
τελευταια φορα θα το γραψω και προσωπικα δε ξερω αν μπω παλι στα θρεντ οσφπ-παο.(στα αρχιδια σας βεβαια θα μου πεις)
πλεον μου προκαλει αηδια ολο αυτο.
ανα καιρους γραφουν καποιο τετοια πραγματα αλλα καπου σταματανε.
τωρα εχει παραγινει.
μπορειτε να ανοιξετε ενα θρεντ με ξυλο οσφπ-παο-αρη κλπ και να γραφετε ολες αυτες τις ωραιες ιστοριες που σας κανουν να νοιωθετε ποιο πλεονεκτηκα και σε θεση εξουσιας (αυτο που δυστυχως θελουν ολοι) απο ολπους.

συγχαρητηρια που παιζετε μπατσες για το μαρινακη και το βγενοπουλο.

τα θρεντ αυτα ειναι να κανουμε-διαβασουμε καμμια ψευτοαναλυση και κανα πειραγμα σε λογικα πλαισια.

υπαρχουν εδω παιδια που ειναι πολυ πιο παναθηναικοι-ολυμπιακοι απο εσας και ας μη κυκλοφορουν με μαχαιρια και κροτιδες.

τσαμπα το χρονο μου εχασα το ξερω αλλα αυτα αργα η γρηγορα θα σας γυρισουν μπουμερανγκ.
 

andrios

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2009
Μηνύματα
490
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ναι το θεμα μπορει να ξεφυγε λιγο αλλα αφου σας πειραζει τοσο μην ασχολειστε.Ολοι οι οπαδοι λιγο πολυ εχουν εμπλακει με Ματ η με αλλους οπαδους,το αθλημα δεν ειναι μονο για χαρτογιακαδες αναλυτες που πανε γηπεδο μονο με καλο καιρο κ στα καλα της ομαδας μονο.Δυναμη καθε ομαδας οι οπαδοι της ειτε σας αρεσει ειτε οχι,σε αυτο που εχετε δικιο ειναι οτι τωρα τα πιτσιρικια πανε οπλισμενα ως τα δοντια ενω παλιοτερα πεφταν κλωτσομπουνιδια κ καμια πετρα,αυτα απο εμενα....
 
OP
OP
Μ
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Αν υπάρχει στο forum χούλιγκαν άλλης ομάδας, να μου πει να την προσθέσω.
Για να μην έχουμε και σκηνικά!!!  :grin:
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.940
Like
11.165
Πόντοι
2.606
:2funny:
Αν υπάρχει στο forum χούλιγκαν άλλης ομάδας, να μου πει να την προσθέσω.
Για να μην έχουμε και σκηνικά!!!  :grin:
:2funny: :2funny:καλο νημα ρε μεγαλεφα αν και παπαρογαυρος....νομιζω απο μια εκδρομη οτι ειχα δει ενα πανο των οπαδων του αστ.τριπολης που γραφε πυρηνας και ηταν 3 η 4 ατομα....βαλε ρε και αυτους να τους ψηφισω...
 

Επισκέπτης
εδω μιλαμε για τα ποιο ψυχικα διαταραγμενα ατομα του φορουμ  :2funny: :2funny:


ατομα τα οποια ξερουν με ποιον τροπο μπηκαν τα γκολ στον αγωνα ολυμπιακος-αθηναικος το 1967

ποιος εβαλε τα γκολ...

φιλοσοφοντας ολη την ημερα,χωρις αυτο να αποφερει καποιο κερδος για αυτους, το μονο που θελουν ειναι φιλοσοφουν

τιποτα αλλο..

:2funny:
 

Επισκέπτης
:2funny: :2funny: :2funny:καλο νημα ρε μεγαλεφα αν και παπαρογαυρος....νομιζω απο μια εκδρομη οτι ειχα δει ενα πανο των οπαδων του αστ.τριπολης που γραφε πυρηνας και ηταν 3 η 4 ατομα....βαλε ρε και αυτους να τους ψηφισω...
πυρηνας νομιζω ειναι χωριο του νομου αργολιδος
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.940
Like
11.165
Πόντοι
2.606
πυρηνας νομιζω ειναι χωριο του νομου αργολιδος
ε θα τους ψηφισω σιγουρα τοτε...πανε σε διπλανο νομο για την ομαδαρα τους...αυτα ειναι οπαδιλικια!ΑΣΕ που πλακα πλακα μας  :pipa1: και τους δυο φετος!
 
OP
OP
Μ
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
:2funny: :2funny: :2funny:καλο νημα ρε μεγαλεφα αν και παπαρογαυρος....νομιζω απο μια εκδρομη οτι ειχα δει ενα πανο των οπαδων του αστ.τριπολης που γραφε πυρηνας και ηταν 3 η 4 ατομα....βαλε ρε και αυτους να τους ψηφισω...

Τα καλύτερα thread έχω ανοίξει ρε τύπε, όπως το www.bourdela.com/forum/index.php?topic=98511.0]"Ποιος είναι ο πιο γραφικός"[/url], όπου βγήκα και 3ος!!  :rockon: :rockon: :rockon:
Επίσης: www.bourdela.com/forum/index.php?topic=122165.0]"Κώστας Μήτρογλου-Νέρι Καστίγιο: Οι τελευταίοι κάγκουρες των Ελληνικών γηπέδων"[/url],
www.bourdela.com/forum/index.php?topic=121274.0]"Σοκ και Μ-πέος"[/url], "Γιαννακόπουλος - Γκαλέτι: Βίοι παράλληλοι" και αρκετά άλλα.
Το συγκεκριμένο για τους χούλιγκαν ήταν ιδέα του Κίρων.

 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.119
Κριτικές
491
Like
37.374
Πόντοι
41.447

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.119
Κριτικές
491
Like
37.374
Πόντοι
41.447
OP
OP
Μ
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66

Επισκέπτης
pauli1.jpg
 

paranomos68

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2009
Μηνύματα
707
Like
14
Πόντοι
6
Νατα τα μεγαλυτερα χουλιγκανια  :rockon: :rockon: :rockon:



Καθηστε εσεις και πλακωθητε με τους αλλους  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom