Νέα

Ποιός είναι τι ? τραβ/κρος/τρανς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jo145
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 296
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Γεια σας κοριτσια , αγορια , Bi  κλτ

Εχω μια απορια και ηρθα να την λυσω εδω γιατι ο χαζος ο gl δεν μπορει να μου την λυσει
η κουβεντα ξεκινησε απο εδω  
και το ερωτημα μου ειναι , τι διαφορα εχει μια τραβεστι με μια κρος ντρεσερ , υποψιαζομαι οτι ειναι το ιδιο πραγμα με αλλη λεξη αλλα ας ενημερωθουμε

Τραβεστι = Αγορακι που ντυνετε με φουστανακια (και εχει μεγαλωσει τα βυζια ?  :think: )
Κρος ντρεσερ ? =  Αγορακι που ντυνετε με φουστανακια (απλα  :think: )
τρανσεξουαλ = Αγορακι που εκοψε το πουλακι του και εχει μουνακι , εβαλε και βυζακια παιρνει και ορμονες και τωρα ειναι κοριτσακι , αλλαξε και ταυτοτητα και ολα καλα

σωστα ?  :think:
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
τραβελι, τραβεστι, κρος = αντρας με γυναικεια ρουχα

τρανς = αντρας με βυζια

τρανςτζεντερ = αντρας με μουνι και βυζια ή αλλιως γυναικα εξ αλλαγης φυλου
 

Tarasch

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2007
Μηνύματα
758
Κριτικές
11
Like
52
Πόντοι
4.165
Γεια σας κοριτσια , αγορια , Bi  κλτ

Εχω μια απορια και ηρθα να την λυσω εδω γιατι ο χαζος ο gl δεν μπορει να μου την λυσει
η κουβεντα ξεκινησε απο εδω 
και το ερωτημα μου ειναι , τι διαφορα εχει μια τραβεστι με μια κρος ντρεσερ , υποψιαζομαι οτι ειναι το ιδιο πραγμα με αλλη λεξη αλλα ας ενημερωθουμε

Τραβεστι = Αγορακι που ντυνετε με φουστανακια (και εχει μεγαλωσει τα βυζια ?  :think: )
Κρος ντρεσερ ? =  Αγορακι που ντυνετε με φουστανακια (απλα  :think: )
τρανσεξουαλ = Αγορακι που εκοψε το πουλακι του και εχει μουνακι , εβαλε και βυζακια παιρνει και ορμονες και τωρα ειναι κοριτσακι , αλλαξε και ταυτοτητα και ολα καλα

σωστα ?  :think:
καπως ετσι πρεπει να ειναι :rolleyes:
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
τραβελι, τραβεστι, κρος = αντρας με γυναικεια ρουχα

τρανς = αντρας με βυζια


τρανςτζεντερ = αντρας με μουνι και βυζια ή αλλιως γυναικα εξ αλλαγης φυλου

τρανσςξουαλ ενοουμε ετσι ?  :think:


τρανςτζεντερ , πρωτη φορα το ακουω  :think:

οπως και να εχει ευχαριστω αααα δε μου λες .. ο gl Με  περουκα και φουστανακι που ανηκει ?  :2funny: :2funny:
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
τραβελι, τραβεστι, κρος = αντρας με γυναικεια ρουχα

τρανς = αντρας με βυζια

τρανςτζεντερ = αντρας με μουνι και βυζια ή αλλιως γυναικα εξ αλλαγης φυλου

να τολιμήσω να επροσθέσω ες τα τιρία παραπάνω και τονε όρο ντραγκ-κουΐν?
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
transexual einai o antras me vyzous

transgender einai h gynaika ex allaghs, exou kai trans-gender, gender= to fulo tou an8rwpou

o Gl me perouka kai foustanaki? hm...mallon ston Gl..einai kathgoria apo monos tou :birdman:
ρε μλκ δε λεω...εισαι πουστρακος και τραβελας και τα ξερεις απο πρωτο χερι αυτα

αλλα τρανσεξουαλ ειναι οι εγχειρισμενοι...αφου η χειλουδακη τρανσεξουαλ δηλωνε :think:
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
μας γαμησες... αλλο παλι αυτο ?  :think:

χαρακτηριστικό παράδειγμα ντραγκ-κουίν είναι οι τράβελοι που βλέπουμε στις αμερικανικές ταινίες να δίνουν παραστάσεις π.χ. στο Λας Βέγκας, ως περφόρμερς (π.χ. τραγουδάνε, κάνουν κωμικά σκετσάκια, μικρά νούμερα μιούζικαλ κτλ λίγο απ' όλα).
βέβαια αν έχω καταλάβει καλά, αυτές ντύνονται έτσι για τις ανάγκες της παράστασης, ενώ στην κανονική ζωή τους είναι απλά στράκια (δίχως γυναικεία αμφίεση), μπορεί όμως να κάνω και λάθος και να μην είναι κανόνας αυτό
 

Tarasch

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2007
Μηνύματα
758
Κριτικές
11
Like
52
Πόντοι
4.165
ρε μλκ δε λεω...εισαι πουστρακος και τραβελας και τα ξερεις απο πρωτο χερι αυτα

αλλα τρανσεξουαλ ειναι οι εγχειρισμενοι...αφου η χειλουδακη τρανσεξουαλ δηλωνε :think:
αλλες δηλωνουν transexual και δεν εχουν εγχειριστη.αντε βγαλε ακρη..
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
transexual einai o antras me vyzous

transgender einai h gynaika ex allaghs, exou kai trans-gender, gender= to fulo tou an8rwpou

o Gl me perouka kai foustanaki? hm...mallon ston Gl..einai kathgoria apo monos tou :birdman:


Μισο γιατι το εχασα παλι ,

Τραβεστι > κροςντρεσρ > ντραγκ κουιν = Αγορι με πουλι ΧΩΡΙΣ βυζια ?  :think:
τρανσεξουαλ  ο απο πανω & με βυζια ( & πουλι στη θεση του ?  :think:)
Τρανσ.... πως το ειπες , γκρειντερ ? ( :2funny:) = ο απο πανω χωρις πουλι , με γυναικεια χαρτια & χαρακτιρηστηκα λογο επεμβασεων

βασικα αυτο που εμεινε να ξακαθαρισουμε ειναι αν εχει βυζια το τραβεστι και αν εχει πουλι η τρανςσεξουαλ


ο gl ειναι κατηγορια μονος του , δεν ανηκει πουθενα πραγματι .. εδω σε στιγμιοτυπο απο την χθεσινοβραδυνη του μπουρδελοτσαρκα
PNG, 236x383px, 15 KB (0.01 MB)
( ρε μαλακα , ξυρισουν και λιγο , πως βγαινεις ετσι  :2funny: :2funny: )
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
τρανσςξουαλ ενοουμε ετσι ?  :think:


τρανςτζεντερ , πρωτη φορα το ακουω  :think:

οπως και να εχει ευχαριστω αααα δε μου λες .. ο gl Με  περουκα και φουστανακι που ανηκει ?  :2funny: :2funny:
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

στα τραβελια με προσοντα.....αααααχχαχαχαχαχαχαχαχαχα μαλακα μεσημεριατικα....
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
Γεια σας κοριτσια , αγορια , Bi  κλτ

Εχω μια απορια και ηρθα να την λυσω εδω γιατι ο χαζος ο gl δεν μπορει να μου την λυσει
η κουβεντα ξεκινησε απο εδω  
και το ερωτημα μου ειναι , τι διαφορα εχει μια τραβεστι με μια κρος ντρεσερ , υποψιαζομαι οτι ειναι το ιδιο πραγμα με αλλη λεξη αλλα ας ενημερωθουμε

Τραβεστι = Αγορακι που ντυνετε με φουστανακια (και εχει μεγαλωσει τα βυζια ?  :think: )
Κρος ντρεσερ ? =  Αγορακι που ντυνετε με φουστανακια (απλα  :think: )
τρανσεξουαλ = Αγορακι που εκοψε το πουλακι του και εχει μουνακι , εβαλε και βυζακια παιρνει και ορμονες και τωρα ειναι κοριτσακι , αλλαξε και ταυτοτητα και ολα καλα

σωστα ?  :think:
Για να μην μπερδευσαι..να εχεις στο μυαλο σου οτι ολοι αυτοι πουτσα ψαχνουν.... :grin:
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Μισο γιατι το εχασα παλι ,

Τραβεστι > κροςντρεσρ > ντραγκ κουιν = Αγορι με πουλι ΧΩΡΙΣ βυζια ?  :think:
τρσας ο απο πανω & με βυζια ( & πουλι στη θεση του ?  :think: 236x383px, 15 KB (0.01 MB)[/B])
Τρανσ.... πως το ειπες , γκρειντερ ? ( :2funny:) = ο απο πανω χωρις πουλι , με γυναικεια χαρτια & χαρακτιρηστηκα λογο επεμβασεων

βασικα αυτο που εμεινε να ξακαθαρισουμε ειναι αν εχει βυζια το τραβεστι και αν εχει πουλι η τρανςσεξουαλ


ο gl ειναι κατηγορια μονος του , δεν ανηκει πουθενα πραγματι .. εδω σε στιγμιοτυπο απο την χθεσινοβραδυνη του μπουρδελοτσαρκα
PNG, 236x383px, 15 KB (0.01 MB)
( ρε μαλακα , ξυρισουν και λιγο , πως βγαινεις ετσι  :2funny: :2funny: )

ρε μλκ, είσαι τιμημένος και δεν ξέρεις τα απλά και καθημερινά πράγματα? δλδ, όταν θα βγάλει ο Γλου την αυτοβιογραφία του δεν θα μπορείς να καταλάβεις τα στάδια που πέρασε για να κάνει το όνειρό του πραγματικότητα..πφφφ....η ημιμάθεια είναι χειρότερη της αμάθειας
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Για να μην μπερδευσαι..να εχεις στο μυαλο σου οτι ολοι αυτοι πουτσα ψαχνουν.... :grin:
σωστος...ολοι αυτοι  ψαχνουν πουτσα....αλλα οσοι τους ψαχνουν κι αυτοι πουτσα ψαχνουν....εκει ειναι το αξιοπεριεργο.....και ετσι οταν συναντωνται γινονται αλλαξοπουτσιες.... :2funny: :2funny: :2funny:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
Τρανσ.... πως το ειπες , γκρειντερ ? ( :2funny:) = ο απο πανω χωρις πουλι , με γυναικεια χαρτια & χαρακτιρηστηκα λογο επεμβασεων




ο gl ειναι κατηγορια μονος του , δεν ανηκει πουθενα πραγματι .. εδω σε στιγμιοτυπο απο την χθεσινοβραδυνη του μπουρδελοτσαρκα
PNG, 236x383px, 15 KB (0.01 MB)
( ρε μαλακα , ξυρισουν και λιγο , πως βγαινεις ετσι  :2funny: :2funny: )
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Παλιοπαιδα ...  ολο εδω μεσα γυρνατε ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom