Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (2 μέλη και 9 επισκέπτες)

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.201
Like
3.043
Πόντοι
506

Μπόνους παραγωγικότητας στο Δημόσιο: Πώς θα υπολογίζεται και ποιοι υπάλληλοι θα είναι δικαιούχοι

Mε αδεια ταμεία οι γέλιοι θέλουν να δωσουν και επιδοματα στους τεμπεληδες. Οποιος βάζει πιο πολλες σφραγίδες θα παίρνει και επιδοματα. 60% ειναι αυτο μη το χάσουν.
Να πληρώσουν κανα ενφια, καμία δεη, Κανα οτε καμια ευδαπ τα γαλαζια σκουπιδαρια ουτε που το σκέφτονται. Το απαγορευει ο μεγάλος. Προηγουνται οι αναθεσεις
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.091
Κριτικές
18
Like
16.018
Πόντοι
4.546
Mε αδεια ταμεία οι γέλιοι θέλουν να δωσουν και επιδοματα στους τεμπεληδες. Οποιος βάζει πιο πολλες σφραγίδες θα παίρνει και επιδοματα. 60% ειναι αυτο μη το χάσουν.
Να πληρώσουν κανα ενφια, καμία δεη, Κανα οτε καμια ευδαπ τα γαλαζια σκουπιδαρια ουτε που το σκέφτονται. Το απαγορευει ο μεγάλος. Προηγουνται οι αναθεσεις
Δεν έχω αμφιβολία ποιοί θα το πάρουν,τα συνήθη κομματόσκυλα, από οποιαδήποτε πλευρά.
Όσοι τίμιοι και εργατικοί υπάρχουν, θα πάρουν το μακρύτερο, όπως πάντα.
 

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
5.703
Κριτικές
25
Like
10.038
Πόντοι
4.746
Τουρκοπροσκυνημενοι
1714466673133.png
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.351
Κριτικές
178
Like
40.181
Πόντοι
21.896
Επί του θέματος έχεις να πει συγκεκριμένα κάτι
Γιατί εσύ δεν ξέρεις και εγώ δεν ξέρω και αυτός δεν ξέρει όλοι μπορούμε να πούμε
Η καμπύλη ανάπτυξη πληθωρισμός τι πρόσημο έχει ;εξήγησε μου
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
30.190
Κριτικές
1
Like
33.248
Πόντοι
6.256
Το νούμερο, η Μενδωνη, χαμογελάει περήφανο κάτω από το κάδρο του σφαγέα του Ελληνισμού.
Τουλάχιστον ο Πρόξενος στέκεται σοβαρός παραδίπλα. Κατά τα άλλα μας έφταιγε ο "συνωστισμός στο λιμάνι της Σμύρνης" που είπε το άλλο νούμερο.

1714396975796.png
Εχουμε τα μεσα με τον ερντο.
Ειναι κουμπαρος του καραμανλη
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.351
Κριτικές
178
Like
40.181
Πόντοι
21.896
Τελευταία τροποποίηση:

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.985
Like
68.427
Πόντοι
12.756
Αναμένω απάντηση από Εεδήμων νταιμα:confused:

να εχεις υπομονη :coffee:
θα πρεπει να διαβάσει 2 βιβλια οικονομικων
Να ρίξει το google απο τις αναζητησεις
και μετα να κολλησει το κινητο του απο τα σκριν-σοτ

ολα αυτα οπως καταλαβαινεις θελουν χρόνο :coffee:
 
OP
OP
stekas72

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.203
Κριτικές
3
Like
1.359
Πόντοι
566

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.351
Κριτικές
178
Like
40.181
Πόντοι
21.896
Χαρές στον ΣΥΡΙΖΑ για την μεγάλη μεταγραφή!!!!

Κρίμα για το ΠΑΣΟΚ που πήρε μόνο Ζαγοράκη!!!!!


Που είσαι τραλαλακη;;;;


:2funny::2funny:


:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
Είδες τι ρεζικικι είναι μα είσαι πολιτικός τελικά ; Ε;;
Μιλάμε οι απόλυτοι ξεδτιλες ...να σε φτύνουν κ εσύ να λες βρέχει ....να μην έχεις ίχνος ντροπής όταν με την πολιτική σου σκοτώνεις ανθρώπους καθώς κ να είσαι τσιράκι των 5-6 μεγαλων οικονομικών οικογενειών κ πολιτικών οικογενειών.
 
OP
OP
stekas72

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.203
Κριτικές
3
Like
1.359
Πόντοι
566
Είδες τι ρεζικικι είναι μα είσαι πολιτικός τελικά ; Ε;;
Μιλάμε οι απόλυτοι ξεδτιλες ...να σε φτύνουν κ εσύ να λες βρέχει ....να μην έχεις ίχνος ντροπής όταν με την πολιτική σου σκοτώνεις ανθρώπους καθώς κ να είσαι τσιράκι των 5-6 μεγαλων οικονομικών οικογενειών κ πολιτικών οικογενειών.

Ο καθένας το βλέπει με τα κομματικά γυαλιά του τύπε .... κάτι τραλαλακιδες και νιπληδες θα κατουρήθηκαν από την χαρά τους!!!

Όλα καλά ....
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
30.190
Κριτικές
1
Like
33.248
Πόντοι
6.256
Χαρές στον ΣΥΡΙΖΑ για την μεγάλη μεταγραφή!!!!

Κρίμα για το ΠΑΣΟΚ που πήρε μόνο Ζαγοράκη!!!!!


Που είσαι τραλαλακη;;;;


:2funny::2funny:


:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
Ο αρης ειναι μουνακιας. Θα ναι μελος του μπου σιγουρα
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.985
Like
68.427
Πόντοι
12.756
Ο καθένας το βλέπει με τα κομματικά γυαλιά του τύπε .... κάτι τραλαλακιδες και νιπληδες θα κατουρήθηκαν από την χαρά τους!!!

Όλα καλά ....

Εγω Κουλη θελω μεχρι το 2052 μπρο :rockon::rockon:

images
 

resp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
4.496
Like
4.758
Πόντοι
1.706
Όλα αυτά μέχρι να βρεθούν οι ίδιοι στο σκαμνί. Εκεί θέλουν δικαιοσύνη και να ακουστούν, ακόμα και αν έχουν κάνει φόνο.
Τότε δεν θέλουν ούτε όχλο, ούτε "κοινό περί δικαίου αίσθημα". Θέλουν δίκαια πράγματα, και ας φάνε όσα είναι να φάνε.
Στο λέω εκ πείρας, δεν μπορείς να φανταστείς πόσοι μετανοιωμένοι υπάρχουν για όσα έλεγαν, όταν έρθει η κακιά στιγμή και έρθει η σειρά τους.

Κανείς δεν υποστηρίζει ότι "δεν έγινε τίποτα". Αλλά κάποιοι από εμάς υποστηρίζουμε ότι οι καρέκλες, οι επιθέσεις και οι κατάρες δεν έχουν θέση.
Δυστυχώς δεν γίνεται αντιληπτό ότι είναι ένα μαχαίρι που κόβει και από τις δύο μεριές.
Τρεις φορές έχω βρεθεί εκεί. Τη μια με ιδιώνυμο κιόλας. Ότι λέω τώρα έλεγα και τότε.
Η μενταλιτέ μου, λέει ότι πρέπει να πληρώσω το τίμημα αυτών που εχω κάνει. Είτε είναι πληθος με φορτηγό του Βαραγκη απέξω είτε όχι.
Τα υπόλοιπα, περί μετανιωμενων που το γυρίζουν στον καλαματιανό, τα ακούω βερεσέ.
Αναρχιδους τους θεωρώ.
 

Αναφυλαξίας3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2023
Μηνύματα
1.236
Like
1.106
Πόντοι
216
Τρεις φορές έχω βρεθεί εκεί. Τη μια με ιδιώνυμο κιόλας. Ότι λέω τώρα έλεγα και τότε.
Η μενταλιτέ μου, λέει ότι πρέπει να πληρώσω το τίμημα αυτών που εχω κάνει. Είτε είναι πληθος με φορτηγό του Βαραγκη απέξω είτε όχι.
Τα υπόλοιπα, περί μετανιωμενων που το γυρίζουν στον καλαματιανό, τα ακούω βερεσέ.
Αναρχιδους τους θεωρώ.
Και καμία δεν έφαγες καρέκλα στο κεφάλι, ούτε εσύ, ούτε ο δικηγόρος σου που τόλμησε να ψελλίσει το "αθώος", ούτε το δικαστήριο που σε αθώωσε.
Χθες το υπερασπίστηκες όμως.
 

resp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
4.496
Like
4.758
Πόντοι
1.706
Και καμία δεν έφαγες καρέκλα στο κεφάλι, ούτε εσύ, ούτε ο δικηγόρος σου που τόλμησε να ψελλίσει το "αθώος", ούτε το δικαστήριο που σε αθώωσε.
Χθες το υπερασπίστηκες όμως.
Το υπερασπιζομαι και τώρα.
Αν η αθώωσή μου συνιστούσε πρόκληση καλό θα ήταν να μου ρίξουν μερικές και μένα και αυτού που με "αθώωσε".

Τους δικηγόρους τους εξαιρεσα χθες
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.985
Like
68.427
Πόντοι
12.756
Τρεις φορές έχω βρεθεί εκεί. Τη μια με ιδιώνυμο κιόλας. Ότι λέω τώρα έλεγα και τότε.
Η μενταλιτέ μου, λέει ότι πρέπει να πληρώσω το τίμημα αυτών που εχω κάνει. Είτε είναι πληθος με φορτηγό του Βαραγκη απέξω είτε όχι.
Τα υπόλοιπα, περί μετανιωμενων που το γυρίζουν στον καλαματιανό, τα ακούω βερεσέ.
Αναρχιδους τους θεωρώ.

Τωρα που ειπες Βαραγκη ... θυμηθηκα κάτι καρεκλες που ειχα και δεν ξερω που στο διάολο ειναι οι γαμημένες , λες και ανοιξε η γη και τις κατάπιε :coffee:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom