Νέα

Zaawaadi

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα RT103
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 106
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.513
Like
13.477
Πόντοι
3.656
Ελα ρε είχε παίξει woodman? Τι τυχερός αυτός ο τύπος
Ναι, του βγάζω το καπέλο. Είχε την απίθανα έξυπνη σκέψη, όταν έπεσε το Ανατολικό Μπλοκ να πάρει μια κάμερα και 5 - 6 ψωλαράδες και να γυρίσει όλες τις χώρες κάνοντας κάστινγκ για πορνοταινίες. Γύρισε με χιλιάδες ταινίες, στις οποίες όλες είναι κουκλάρες, έχουν πανέμορφα μάτια, πολύ καλά φυσικά σώματα και κάνουν πολύ συναισθηματικό σεξ, σαν αματούρια που ήταν. Του στοίχισαν πάμφθηνα σε σύγκριση με πραγματικές πορνοστάρ και πήδηξε τις περισσότερες. Κι απέδειξε έμμεσα ότι ο τύπος ανθρώπου που ευαγγελίζονταν ότι θα έφτιαχναν εκεί, απλά δεν υπήρξε. Γιατί όλες αυτές, όχι μόνο πηδήχτηκαν έναντι χρημάτων, το οποίο είναι ο ορισμός της πορνείας, αλλά ΥΠΕΓΡΑΨΑΝ ότι οι φάτσες τους θα γίνονταν γνωστές σε όλα τα βίντεο κλαμπ της Ευρώπης και της Αμερικής. Κι όχι μόνο. Βάσει διαδικτύου, οι φάτσες τους είναι και σήμερα προσβάσιμες από όλους. Οι κοπέλες οι οποίες το 1990 ήταν 20χρονες, σήμερα έχουν παιδιά και κάποιες εγγόνια. Για φαντάσου οι συμμαθητές τους να τους πουν ....Μεγάλε, είδα τη μάνα σου / γιαγιά σου να γαμιέται από όλες της τις τρύπες από τον Woodman. Να είσαι περήφανος
 

crazy bunny

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Δεκ 2021
Μηνύματα
453
Κριτικές
32
Like
2.580
Πόντοι
2.471
πολύ όμορφη η μαυρούλα
 

CrazyPussyLicker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
571
Like
1.798
Πόντοι
206
Εντωμεταξύ το κουφό είναι πως πιο όμορφη είναι ως γλόμπος παρά με μαλλί.
 
OP
OP
R

RT103

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2012
Μηνύματα
835
Κριτικές
1
Like
1.259
Πόντοι
206
Σοκολατένια απόλαυση
 

Συνημμένα

  • DAEA1C9B-53E8-47E6-9BC8-2C4A54FA1BE5.jpeg
    DAEA1C9B-53E8-47E6-9BC8-2C4A54FA1BE5.jpeg
    393,2 KB · Εμφανίσεις: 81
  • 85302404-CEDA-4713-9B45-348209163713.jpeg
    85302404-CEDA-4713-9B45-348209163713.jpeg
    1,2 MB · Εμφανίσεις: 75
  • 5D25280E-621B-46C7-A06B-D44DB853853E.jpeg
    5D25280E-621B-46C7-A06B-D44DB853853E.jpeg
    842,5 KB · Εμφανίσεις: 78

georgepalaio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2017
Μηνύματα
227
Κριτικές
10
Like
485
Πόντοι
311
Ναι, του βγάζω το καπέλο. Είχε την απίθανα έξυπνη σκέψη, όταν έπεσε το Ανατολικό Μπλοκ να πάρει μια κάμερα και 5 - 6 ψωλαράδες και να γυρίσει όλες τις χώρες κάνοντας κάστινγκ για πορνοταινίες. Γύρισε με χιλιάδες ταινίες, στις οποίες όλες είναι κουκλάρες, έχουν πανέμορφα μάτια, πολύ καλά φυσικά σώματα και κάνουν πολύ συναισθηματικό σεξ, σαν αματούρια που ήταν. Του στοίχισαν πάμφθηνα σε σύγκριση με πραγματικές πορνοστάρ και πήδηξε τις περισσότερες. Κι απέδειξε έμμεσα ότι ο τύπος ανθρώπου που ευαγγελίζονταν ότι θα έφτιαχναν εκεί, απλά δεν υπήρξε. Γιατί όλες αυτές, όχι μόνο πηδήχτηκαν έναντι χρημάτων, το οποίο είναι ο ορισμός της πορνείας, αλλά ΥΠΕΓΡΑΨΑΝ ότι οι φάτσες τους θα γίνονταν γνωστές σε όλα τα βίντεο κλαμπ της Ευρώπης και της Αμερικής. Κι όχι μόνο. Βάσει διαδικτύου, οι φάτσες τους είναι και σήμερα προσβάσιμες από όλους. Οι κοπέλες οι οποίες το 1990 ήταν 20χρονες, σήμερα έχουν παιδιά και κάποιες εγγόνια. Για φαντάσου οι συμμαθητές τους να τους πουν ....Μεγάλε, είδα τη μάνα σου / γιαγιά σου να γαμιέται από όλες της τις τρύπες από τον Woodman. Να είσαι περήφανος
Δεν ηξερα καθόλου την ιστορία του. Οντως ενδιαφέρουσα. Δεν νομίζω βέβαια να ειναι τόσο εύκολο να βρεις τα πραγματικά στοιχεία τους.
Έχει ζήσει δυο ζωές δικές μας. Πήγε πολύ και σε πιο δύσκολες χώρες βέβαια πχ Ουγγαρία
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.513
Like
13.477
Πόντοι
3.656
Δεν ηξερα καθόλου την ιστορία του. Οντως ενδιαφέρουσα. Δεν νομίζω βέβαια να ειναι τόσο εύκολο να βρεις τα πραγματικά στοιχεία τους.
Έχει ζήσει δυο ζωές δικές μας. Πήγε πολύ και σε πιο δύσκολες χώρες βέβαια πχ Ουγγαρία
Μα δεν έγραψα ότι είναι τα πραγματικά ονόματά τους. Έγραψα ότι όσα άτομα τις γνωρίζανε, κατάλαβαν ποιές είναι, και ότι δεν είναι απίθανο τα παιδιά τους ή οι φίλοι των παιδιών τους να αναγνωρίσουν τις φάτσες τους στις ταινίες που έχουν γυριστεί πριν λίγες δεκαετίες
 
OP
OP
R

RT103

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2012
Μηνύματα
835
Κριτικές
1
Like
1.259
Πόντοι
206
Γυμνάζεται η καβλα
 

Συνημμένα

  • 89390512-265D-4BB8-80FB-F525642F14BE.jpeg
    89390512-265D-4BB8-80FB-F525642F14BE.jpeg
    1 MB · Εμφανίσεις: 84

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.233
Κριτικές
4
Like
7.208
Πόντοι
2.586
Ωραία φάση οι μαυρούλες. Πρώτα από όλα γουστάρουν φουλ λευκούς.

Δεν ξέρω τα τελευταία χρόνια τί έχει γίνει και πόσο οι τσόντες και τα media προμοτάρουν αράπηδες αλλά οι μαύρες γουστάρουν πάρα πολύ τους μπαλαμούς.

Τώρα για το αν δοκιμάσεις μαύρη δεν πας σε άλλο. Είχα μία εμπειρία παλιά σε σπουδές και μου έκανε έκπληξη.
Ήταν ομορφούλα αλλά πάνω από όλα κορμάρα, ειδικά αν είσαι λάτρης της πίσω κίνησης, τέτοια σφιχτή και στρογγυλή κωλάρα που βρίσκεις τόσο εύκολα σε μαύρη δεν συναντάς αλλού.
Μετά είναι και λεπτομέρειες, μου είχε αρέσει πάρα πολύ η αντίθεση ροζ μουνάκι σε σκούρο δέρμα. Το βλέπεις και σου ανοίγει η όρεξη.
Πολύ θερμές και στο σεξ αλλά όχι μόνο, καλόκαρδες, ζωντανές. Αυτή και οι φίλες της ήταν όλες πολύ καλή παρέα έξω, γελούσαν συνέχεια, χόρευαν κτλπ.
Κενυάτισες.
Στεναχωρέθηκα γιατί δοκίμασα προς το τέλος των σπουδών και σκέφτηκα τί έχανα τόσο καιρό.

Τώρα κάτι μαύρες εδώ που συναντάμε εμείς στον χώρο του "μπου" δεν ξέρω πως συγκρίνονται.
 

kostaspeir

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2022
Μηνύματα
355
Like
469
Πόντοι
21
Ωραία φάση οι μαυρούλες. Πρώτα από όλα γουστάρουν φουλ λευκούς.

Δεν ξέρω τα τελευταία χρόνια τί έχει γίνει και πόσο οι τσόντες και τα media προμοτάρουν αράπηδες αλλά οι μαύρες γουστάρουν πάρα πολύ τους μπαλαμούς.

Τώρα για το αν δοκιμάσεις μαύρη δεν πας σε άλλο. Είχα μία εμπειρία παλιά σε σπουδές και μου έκανε έκπληξη.
Ήταν ομορφούλα αλλά πάνω από όλα κορμάρα, ειδικά αν είσαι λάτρης της πίσω κίνησης, τέτοια σφιχτή και στρογγυλή κωλάρα που βρίσκεις τόσο εύκολα σε μαύρη δεν συναντάς αλλού.
Μετά είναι και λεπτομέρειες, μου είχε αρέσει πάρα πολύ η αντίθεση ροζ μουνάκι σε σκούρο δέρμα. Το βλέπεις και σου ανοίγει η όρεξη.
Πολύ θερμές και στο σεξ αλλά όχι μόνο, καλόκαρδες, ζωντανές. Αυτή και οι φίλες της ήταν όλες πολύ καλή παρέα έξω, γελούσαν συνέχεια, χόρευαν κτλπ.
Κενυάτισες.
Στεναχωρέθηκα γιατί δοκίμασα προς το τέλος των σπουδών και σκέφτηκα τί έχανα τόσο καιρό.

Τώρα κάτι μαύρες εδώ που συναντάμε εμείς στον χώρο του "μπου" δεν ξέρω πως συγκρίνονται.
οι μαυρες που ερχονται εδω ειναι ναυαγια απλα
μουναρες μαυρες δεν πατανε καν ελλαδα
γκανα νιγηρια παιζει ελλαδα και θα παιζει μονο
οι επαγγελματιες βιζιτες ειτε λευκες ειτε μαυρες που ειναι πορνοσταρ γνωστες κτλ κινουνται λονδινο νεα υορκη
μην σου πω ουτε καν ευρωπη
 
OP
OP
R

RT103

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2012
Μηνύματα
835
Κριτικές
1
Like
1.259
Πόντοι
206
Ωραία φάση οι μαυρούλες. Πρώτα από όλα γουστάρουν φουλ λευκούς.

Δεν ξέρω τα τελευταία χρόνια τί έχει γίνει και πόσο οι τσόντες και τα media προμοτάρουν αράπηδες αλλά οι μαύρες γουστάρουν πάρα πολύ τους μπαλαμούς.

Τώρα για το αν δοκιμάσεις μαύρη δεν πας σε άλλο. Είχα μία εμπειρία παλιά σε σπουδές και μου έκανε έκπληξη.
Ήταν ομορφούλα αλλά πάνω από όλα κορμάρα, ειδικά αν είσαι λάτρης της πίσω κίνησης, τέτοια σφιχτή και στρογγυλή κωλάρα που βρίσκεις τόσο εύκολα σε μαύρη δεν συναντάς αλλού.
Μετά είναι και λεπτομέρειες, μου είχε αρέσει πάρα πολύ η αντίθεση ροζ μουνάκι σε σκούρο δέρμα. Το βλέπεις και σου ανοίγει η όρεξη.
Πολύ θερμές και στο σεξ αλλά όχι μόνο, καλόκαρδες, ζωντανές. Αυτή και οι φίλες της ήταν όλες πολύ καλή παρέα έξω, γελούσαν συνέχεια, χόρευαν κτλπ.
Κενυάτισες.
Στεναχωρέθηκα γιατί δοκίμασα προς το τέλος των σπουδών και σκέφτηκα τί έχανα τόσο καιρό.

Τώρα κάτι μαύρες εδώ που συναντάμε εμείς στον χώρο του "μπου" δεν ξέρω πως συγκρίνονται.
Και η αίσθηση του δέρματος τους είναι σαν να πιάνεις βελούδο
 
OP
OP
R

RT103

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2012
Μηνύματα
835
Κριτικές
1
Like
1.259
Πόντοι
206
οι μαυρες που ερχονται εδω ειναι ναυαγια απλα
μουναρες μαυρες δεν πατανε καν ελλαδα
γκανα νιγηρια παιζει ελλαδα και θα παιζει μονο
οι επαγγελματιες βιζιτες ειτε λευκες ειτε μαυρες που ειναι πορνοσταρ γνωστες κτλ κινουνται λονδινο νεα υορκη
μην σου πω ουτε καν ευρωπη
Η καλύτερη μαύρη πορνοστάρ είναι μακράν η Diamond Jackson για μένα
 

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
856
Κριτικές
17
Like
2.872
Πόντοι
1.436
Ναι, του βγάζω το καπέλο. Είχε την απίθανα έξυπνη σκέψη, όταν έπεσε το Ανατολικό Μπλοκ να πάρει μια κάμερα και 5 - 6 ψωλαράδες και να γυρίσει όλες τις χώρες κάνοντας κάστινγκ για πορνοταινίες. Γύρισε με χιλιάδες ταινίες, στις οποίες όλες είναι κουκλάρες, έχουν πανέμορφα μάτια, πολύ καλά φυσικά σώματα και κάνουν πολύ συναισθηματικό σεξ, σαν αματούρια που ήταν. Του στοίχισαν πάμφθηνα σε σύγκριση με πραγματικές πορνοστάρ και πήδηξε τις περισσότερες. Κι απέδειξε έμμεσα ότι ο τύπος ανθρώπου που ευαγγελίζονταν ότι θα έφτιαχναν εκεί, απλά δεν υπήρξε. Γιατί όλες αυτές, όχι μόνο πηδήχτηκαν έναντι χρημάτων, το οποίο είναι ο ορισμός της πορνείας, αλλά ΥΠΕΓΡΑΨΑΝ ότι οι φάτσες τους θα γίνονταν γνωστές σε όλα τα βίντεο κλαμπ της Ευρώπης και της Αμερικής. Κι όχι μόνο. Βάσει διαδικτύου, οι φάτσες τους είναι και σήμερα προσβάσιμες από όλους. Οι κοπέλες οι οποίες το 1990 ήταν 20χρονες, σήμερα έχουν παιδιά και κάποιες εγγόνια. Για φαντάσου οι συμμαθητές τους να τους πουν ....Μεγάλε, είδα τη μάνα σου / γιαγιά σου να γαμιέται από όλες της τις τρύπες από τον Woodman. Να είσαι περήφανος

μιλώντας για τον woodman....το βιντεο εχει ενδιαφερον
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.704
Like
20.540
Πόντοι
5.006
Γυμνάζεται η καβλα
ντυμενη που σπαει την μαυριλα, κατι λεει...
αν κοτσάρει και καμια περουκα να κρυψει καράφλα που μου θυμιζει αμπντεσλαμ ουαντού, θα γινει ακομα καλυτερη...
:coffee: :coffee: :coffee:
 
OP
OP
R

RT103

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2012
Μηνύματα
835
Κριτικές
1
Like
1.259
Πόντοι
206
ντυμενη που σπαει την μαυριλα, κατι λεει...
αν κοτσάρει και καμια περουκα να κρυψει καράφλα που μου θυμιζει αμπντεσλαμ ουαντού, θα γινει ακομα καλυτερη...
:coffee: :coffee: :coffee:
Είναι καλύτερη γλόμπος της πάει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom