Νέα

XXX Hotel (Αθήνα)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kon82
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 926
  • Εμφανίσεις 269K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.566
Κριτικές
190
Like
48.196
Πόντοι
41.443

kormaki

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27
Like
52
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους.
Έχει δοκιμάσει κανένας κάποιο δωματιο ψιλοbsdm φαση;Τι έχει μέσα ,πχ κρεβατι για δεσίματα κ τίποτα τετοια..;;;
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.180
Like
10.509
Πόντοι
2.256
Καλησπέρα σε όλους.
Έχει δοκιμάσει κανένας κάποιο δωματιο ψιλοbsdm φαση;Τι έχει μέσα ,πχ κρεβατι για δεσίματα κ τίποτα τετοια..;;;
Κλουβί σιδερένιο, δεσίματα σε κρεββάτι, σταυρό με χειροπέδες, περίεργη πολυθρόνα για υποτακτικά στησίματα, αλυσίδες ταβανιού...

ilioupolh203_sinner4.jpg
gkazi34_fetish1.jpg
 

kormaki

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27
Like
52
Πόντοι
0
Ωραίο φαίνεται.Μηπως ξέρεις που είναι κ πόσο κοστίζει???
 

The Metalhead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2019
Μηνύματα
87
Κριτικές
5
Like
481
Πόντοι
300
Ωραίο φαίνεται.Μηπως ξέρεις που είναι κ πόσο κοστίζει???
Πρίαμος Ηλιούπολη είναι το συγκεκριμένο, το 203. Είναι 30 η ημιδιαμονή, 25 αν πας πριν τις 4...

Γενικά νομίζω όλα του Πρίαμου έχουν κάποιο δωμάτιο τέτοιου είδους, είτε απλό δωμάτιο ή σουίτα. Ψάξτο στο site του. Επίσης νομιζω και το Salem στην Αργυρούπολη έχει ένα σαν το πάνω, αλλά με λιγότερα πράγματα...
 

kormaki

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27
Like
52
Πόντοι
0
Πρίαμος Ηλιούπολη είναι το συγκεκριμένο, το 203. Είναι 30 η ημιδιαμονή, 25 αν πας πριν τις 4...

Γενικά νομίζω όλα του Πρίαμου έχουν κάποιο δωμάτιο τέτοιου είδους, είτε απλό δωμάτιο ή σουίτα. Ψάξτο στο site του. Επίσης νομιζω και το Salem στην Αργυρούπολη έχει ένα σαν το πάνω, αλλά με λιγότερα πράγματα...
Τελςια.Θα μπω να το δω κ λογικά θα το επισκεφτω κιολας.
Ευχαριστώ
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.180
Like
10.509
Πόντοι
2.256
Κλουβί σιδερένιο, δεσίματα σε κρεββάτι, σταυρό με χειροπέδες, περίεργη πολυθρόνα για υποτακτικά στησίματα, αλυσίδες ταβανιού...

ilioupolh203_sinner4.jpg
gkazi34_fetish1.jpg
Το πάνω Ηλιούπολη το κατω Γκάζι. Πριαμος και τα δύο.

Το πάνω το επισκέφθηκα προ 15νθημερου με τη παντρεμενη που χαρίζω χαρά και πόνο στη καθημερινότητά της. Τα λουριά στο σταυρό και η πολυθρόνα του κλουβιού ήταν αρκετά χρησιμοποιημενα και με δειγματα χαλάρωσης, κατάλληλα μονο για μικρόσωμες παρτεναιρ. Στο Γκαζι,όλα κομπλέ.
 

kormaki

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27
Like
52
Πόντοι
0
Το πάνω Ηλιούπολη το κατω Γκάζι. Πριαμος και τα δύο.

Το πάνω το επισκέφθηκα προ 15νθημερου με τη παντρεμενη που χαρίζω χαρά και πόνο στη καθημερινότητά της. Τα λουριά στο σταυρό και η πολυθρόνα του κλουβιού ήταν αρκετά χρησιμοποιημενα και με δειγματα χαλάρωσης, κατάλληλα μονο για μικρόσωμες παρτεναιρ. Στο Γκαζι,όλα κομπλέ.
Ευχαριστώ πολύ κ παλι.Με βολεύουν κ τα δυο, οπότε εκτός απ το ένα ίσως πάω κ στα δύο.
 

Jason Lee Son

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2017
Μηνύματα
163
Κριτικές
4
Like
399
Πόντοι
21
Ξέρει κανείς κάνα ξενοδοχείο που να έχει στο δωμάτιο καθρέφτη στο ταβάνι?
 

spyrospol

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2011
Μηνύματα
12
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
0

George Iakovidis

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.609
Κριτικές
43
Like
5.077
Πόντοι
2.846
Παίδες δεν βλέπω να υπάρχει στα ξενοδοχεία το Ruby Rooms Ξενοδοχεία ημιδιαμονής Αθήνα-Κηφισιά - Ruby Rooms Ξενοδοχεία .
Έχει στην Αθήνα κοντά στο μετρό Αγ. Ιωάννη και Κηφισιά.
Πολύ καθαρά δωμάτια, αξιοπρεπέστατα και σε πολύ καλές τιμές.
Το πρώην Midas hotel δεν είναι;
Αυτό στην κηφισια;
 

Vor

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2023
Μηνύματα
13
Like
6
Πόντοι
0
Υπάρχει κάποιο σε Αλιμο, Ελληνικο, και γενικά σε περιοχες εκει γυρω? Σε λογικες τιμες, χωρις να ζηταν ταυτοτητες κτλ και σχετικά απομερα απο κεντρικες οδους?
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.566
Κριτικές
190
Like
48.196
Πόντοι
41.443
Υπάρχει κάποιο σε Αλιμο, Ελληνικο, και γενικά σε περιοχες εκει γυρω? Σε λογικες τιμες, χωρις να ζηταν ταυτοτητες κτλ και σχετικά απομερα απο κεντρικες οδους?
υπαρχει το salem το οποιο ομως βρισκεται σε κεντρικο δρομο στα ορια Αργυρουπολης - Ελληνικου.



υπαρχουν και στον Αλιμο δυο που ειναι σε στενα πισω απο την παραλιακη,αλλα εχω να παω χρονια και δεν ξερω σε τι κατασταση ειναι σημερα.

αλλο ενα ειναι αυτο στον Αλιμο 3 XXX Ελληνικό
αλλα ειναι πανω στην παραλιακη και στο οποιο επισης εχω να παω χρονια και δεν ξερω πως ειναι σημερα.

μετα παμε σε αλλη κοντινη περιοχη,Γλυφαδα,Μοσχατο κλπ που εχεις πιο πολλες επιλογες.
 

Theodor73

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
1.349
Κριτικές
49
Like
4.868
Πόντοι
5.646
υπαρχει το salem το οποιο ομως βρισκεται σε κεντρικο δρομο στα ορια Αργυρουπολης - Ελληνικου.



υπαρχουν και στον Αλιμο δυο που ειναι σε στενα πισω απο την παραλιακη,αλλα εχω να παω χρονια και δεν ξερω σε τι κατασταση ειναι σημερα.

αλλο ενα ειναι αυτο στον Αλιμο 3 XXX Ελληνικό
αλλα ειναι πανω στην παραλιακη και στο οποιο επισης εχω να παω χρονια και δεν ξερω πως ειναι σημερα.

μετα παμε σε αλλη κοντινη περιοχη,Γλυφαδα,Μοσχατο κλπ που εχεις πιο πολλες επιλογες.
Νομίζω έχεις αναφέρει τις πιο καλές επιλογές
 

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.742
Κριτικές
56
Like
17.974
Πόντοι
13.636
υπαρχει το salem το οποιο ομως βρισκεται σε κεντρικο δρομο στα ορια Αργυρουπολης - Ελληνικου.



υπαρχουν και στον Αλιμο δυο που ειναι σε στενα πισω απο την παραλιακη,αλλα εχω να παω χρονια και δεν ξερω σε τι κατασταση ειναι σημερα.

αλλο ενα ειναι αυτο στον Αλιμο 3 XXX Ελληνικό
αλλα ειναι πανω στην παραλιακη και στο οποιο επισης εχω να παω χρονια και δεν ξερω πως ειναι σημερα.

μετα παμε σε αλλη κοντινη περιοχη,Γλυφαδα,Μοσχατο κλπ που εχεις πιο πολλες επιλογες.
Εγκυκλοπαίδεια !!! :hi:
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
714
Κριτικές
5
Like
2.757
Πόντοι
726

Zen Hotel 1 Poseidonos Av. & Kotzia 8 str, Alimos 174 55•21 0985 8585​

 
  • Like
Αντιδράσεις: Vor

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom