Νέα

Ξεπέτες τρανς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα batraxomouris
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 627
  • Εμφανίσεις 173K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

guccimane

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2012
Μηνύματα
242
Κριτικές
8
Like
326
Πόντοι
281
η χειροτερη ειναι μια γρια ξανθια στη συγγρου με ενα ασπρο λεξους ες γιου βι δεν θυμαμαι ονομα
ποσο παει λεω ?
40 λεει
οκ λεω απο μεσα μου θα μου μεινουν και 10 ευρω για βενζινη(εντωμεταξυ λιγο πιο πριν ηταν η χαρα η εγχειρισμενη υπερμουναρα που δεν εχω παρει ποτε, με 50 και δεν την πηρα ο μαλακας:headbang::jerking:)
μπενουμε μεσα της δινω το 50ρικο λεει τα ρεστα τα εχω στο αμαξι θα στα δωσω οταν βγουμε.
γδυνεται βλεπω οτι ειναι εγχειρισμενη, της λεω δεν μου το ειπες και εγω θελω να σου γαμησω το κωλαρακι
με τα πολλα λεει οκ και κανει την κλασικη πουστια και τον βαζει στο ψευτικο μουνι της να με κοροιδεψει
μετα απο 30 δευτερα μου λεει οκ γαμα το μουνι μου τωρα.της λεω το μουνι σου ηταν αυτο δεν ειμαι και πρωταρης
μου λεει κωλο δεν δινω ποτε λεω οκ γυρνα στα 4 να σε γαμησω απ το μουνι να χυσω.
οχι λεει δεν σε εμπιστευομαι εισαι πουστης θες να μου τον βαλεις στον κωλο
εχω αρχισει να τα παιρνω ασχημα,λεω δωσε τα λεφτα πισω να φυγω .λεει οχι γιατι με γαμησες
λεω τοτε γυρνα στο πλαι να στον βαλω να τελειωουμε
απαπα λεει εσυ θα μου πιασεις την κωλοτρυπιδα εισαι κωλομπαρας δεν το θες αυτο το μουνακι. μονο ετσι θα με γαμησεις(ιεραποστολικο)
γαμαω 1 λεπτο σηκωνομαι να φυγω αχυστος, μου ξαναλεει υπονοουμενο οτι γιατι πηγα με αυτην αφου λεει δεν μ αρεσουν οι γυναικες:jerking:. της λεω δωσε μου τα ρεστα(10ρικο) να φυγω , μου λεει δεν εχω, την επομενη φορα!!!!!!!
λεω ρε πας καλα? εσυ εισαι για το τρελαδικο.
και τι μου λεει ρε τυποι ???
ελα φυγε τωρα γιατι δεν σε παιρνει πιανοντας το κινητο της με κινηση οτι θα παρει καποιον τηλεφωνο
ολο αυτο εγινε πριν απο αρκετο καιρο το γραφω τωρα μπας και την γλιτωσει κανενας
 
OP
OP
batraxomouris

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.099
Πόντοι
606
ξεπετα ψαρωσα απο φωτο μ αρεσε κ εφαγα παλτο τιμη συζητησιμη
 
OP
OP
batraxomouris

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.099
Πόντοι
606
ψαχνω καιρο ν βρω μιας τρανς αγγελεια αλλα πουθενα gabriela ειχαι αγγελεια κ στ ts dating κ σιτε δυκο της !!!αν καποιος τ βρει ασ την ανεβασει παρακαλοω !!!
 

Salk97

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2021
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
25
Πόντοι
0
ψαχνω καιρο ν βρω μιας τρανς αγγελεια αλλα πουθενα gabriela ειχαι αγγελεια κ στ ts dating κ σιτε δυκο της !!!αν καποιος τ βρει ασ την ανεβασει παρακαλοω !!!
Αυτή εννοείς ;
 
OP
OP
batraxomouris

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.099
Πόντοι
606
oxi αυτη που λεω ειναι απο θες και ειχαι χωρο στο σεπολια στη πετρας δεξια οπως πας γ κολονο !!!!
 

Salk97

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2021
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
25
Πόντοι
0
oxi αυτη που λεω ειναι απο θες και ειχαι χωρο στο σεπολια στη πετρας δεξια οπως πας γ κολονο !!

oxi αυτη που λεω ειναι απο θες και ειχαι χωρο στο σεπολια στη πετρας δεξια οπως πας γ κολονο !!!!
Αα καλώς !
 
OP
OP
batraxomouris

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.099
Πόντοι
606
τιποτα τ αξιολογο !!νομιζω οτυ απο δω κ περα θα αρκεστω μονο σ οτυ ειναι χορεις χρεωσεις !!! και σε καποια στανταρ μωρα ....ποτε ποια σε ξενες αν και δεν εχω παρει κ πολλες αντε ν ειναι 3/4στ συνολο απο τ θημαμαι ....δεν θελω ν αναφερθω σ λεπτομεριες γιατι απλα δεν εχει σημασία ..
 

Greekraider

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
49
Like
49
Πόντοι
0
κανείς δεν ξέρει τίποτα για την Πέρσα.
 

vido

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2022
Μηνύματα
50
Like
140
Πόντοι
0
OP
OP
batraxomouris

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.099
Πόντοι
606
 
OP
OP
batraxomouris

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.099
Πόντοι
606
και η φαντασια οργιαζει !!!!!!!ειναι πολλες οι ξεπετες εντελυ για βαλτε απο την αρχη που γραφω μεχρι τωρα !!!!πολλα τ λεφτα !!!!!
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.384
Πόντοι
456
αυτη γιατι την εβαλες στις ξεπετες βατραχε;
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom