Νέα

Ξενοδοχείο ημιδιαμονής στο Χαλάνδρι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Σαββαςfirsttime
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
27 Οκτ 2018
Μηνύματα
165
Like
220
Πόντοι
21
Παιδιά γνωρίζετε κάποιο καλό ξενοδοχείο ημιδιαμονης στο Χαλάνδρι ή αρκετά κοντά σε αυτή την περιοχή ;

Επίσης αν κάποιος ξέρει κανονικό ξενοδοχείο , καλό , και οικονομικό σε εκείνη την περιοχή για άλλη περίσταση να το γράψει!
 

Jelly Bean

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.095
Κριτικές
49
Like
6.299
Πόντοι
5.646
Παιδιά γνωρίζετε κάποιο καλό ξενοδοχείο ημιδιαμονης στο Χαλάνδρι ή αρκετά κοντά σε αυτή την περιοχή ;

Επίσης αν κάποιος ξέρει κανονικό ξενοδοχείο , καλό , και οικονομικό σε εκείνη την περιοχή για άλλη περίσταση να το γράψει!
Μάντισον Κατεχάκη αρκετά κοντά
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.612
Κριτικές
1
Like
5.923
Πόντοι
2.306
Στην ενοτητα ξενοδοχεια εχει χαρτη με ολα τα κοντινα ξενοδοχεια ημιδιαμονης, με κριτικες και τα παντα.
πιο ευκολο δεν εχει….
 

fatos1924

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2015
Μηνύματα
123
Κριτικές
15
Like
946
Πόντοι
311
Παιδιά γνωρίζετε κάποιο καλό ξενοδοχείο ημιδιαμονης στο Χαλάνδρι ή αρκετά κοντά σε αυτή την περιοχή ;

Επίσης αν κάποιος ξέρει κανονικό ξενοδοχείο , καλό , και οικονομικό σε εκείνη την περιοχή για άλλη περίσταση να το γράψει!
X-dream, Αγία Παρασκευή
 

Join.f

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.622
Κριτικές
49
Like
5.189
Πόντοι
7.636
Χαλάνδρι κέντρο δε νομίζω να παίζει κάτι σε ημιδιαμονης
 

arkad

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
139
Κριτικές
3
Like
122
Πόντοι
1
Κεντρο Χαλανδρι υπάρχει ενα Olympic Fashion Hotel δυο τρια τετράγωνα κάτω απο την Πλατεια του Αγιου Νικολάου (Σουρή), αλλα δεν ξέρω αν και κάτα πόσο είναι ημιδιαμονής ή οχι.
Η πλέον σίγουρη επιλόγη και σχετικά πιο κοντινή είναι το X dream στην Αγια Παρασκευη και αμέσως μετά το Madison αλλα κοντινό στο χαλανδρι δεν το λες.
 

Join.f

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.622
Κριτικές
49
Like
5.189
Πόντοι
7.636
Κεντρο Χαλανδρι υπάρχει ενα Olympic Fashion Hotel δυο τρια τετράγωνα κάτω απο την Πλατεια του Αγιου Νικολάου (Σουρή), αλλα δεν ξέρω αν και κάτα πόσο είναι ημιδιαμονής ή οχι.
Η πλέον σίγουρη επιλόγη και σχετικά πιο κοντινή είναι το X dream στην Αγια Παρασκευη και αμέσως μετά το Madison αλλα κοντινό στο χαλανδρι δεν το λες.
Ημιδιαμονης;
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.180
Like
10.509
Πόντοι
2.256
Κεντρο Χαλανδρι υπάρχει ενα Olympic Fashion Hotel δυο τρια τετράγωνα κάτω απο την Πλατεια του Αγιου Νικολάου (Σουρή), αλλα δεν ξέρω αν και κάτα πόσο είναι ημιδιαμονής ή οχι.
Η πλέον σίγουρη επιλόγη και σχετικά πιο κοντινή είναι το X dream στην Αγια Παρασκευη και αμέσως μετά το Madison αλλα κοντινό στο χαλανδρι δεν το λες.
Το Olympic ήταν πιο παλιά τύπε, πριν ανακαινιστεί. Εδώ και πολλά χρόνια όχι.

Μόνο Maroussi αν είσαι Κάτω Χαλάνδρι ή X Dream αν είσαι προς Πάτημα.
 

akylasr

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2022
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Χαιρετώ όλους, μπήκα και γράφτηκα γιατί βρήκα πολύ σημαντική την ύπαρξη του συγκεκριμένου site και μάλιστα των συγκεκριμένων θεμάτων επί των χώρων φιλοξενίας ιδιαίτερων στιγμών. Σίγουρα κάποιοι δεν κολλάτε, δεν μασάτε αλλά υπάρχουν και αυτοί που αναζητούν διαμονή/ημιδιαμονή εντελώς μα εντελώς διακριτική. Εκμεταλλεύομαι το νήμα για να ρωτήσω προφανώς όλους εσάς τους σαφέστατα πιο έμπειρους αν κάποιος μπορεί να βρει χώρο στην Αθήνα, κατά προτίμηση περιοχή Κηφισιά ή συγγενείς περιοχές (δεν ξέρω καθόλου από Αττική καθώς επαρχιώτης) για τη δουλειά του χωρίς την παρουσία υποδοχής, προσωπικού κλπ. Κάτι σαν το airbnb αλλά ...όχι για να κοιμηθεί. Αν όντως δεν υπάρχει κάτι τέτοιο, τότε η λύση μου θα είναι προφανώς airbnb με 3ημερη διαμονή ώστε να εκμεταλλευτώ τη 2η από τις 3 μέρες. Τέλος πάντων είμαι σίγουρος ότι καταλαβαίνετε, βασίζομαι στην ανιδιοτέλειά σας και χαίρομαι για την αλληλέγγυα παρέα σας. Ευχαριστώ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom