Νέα

Ξενοδοχείο άνευ ηχομόνωσης!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα squeazy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 81
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Cross Xaroula

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2021
Μηνύματα
281
Like
285
Πόντοι
21
Καλυσπερα στα μαναρια εδω μεσα.Και ας πηγαινα με εναν αξιοπρεπει αντρα σε ενα απο αυτα και δεν με νοιαζη αν ακουγονταν τα βογκητα μου!
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.391
Κριτικές
2
Like
18.321
Πόντοι
3.836
Καλυσπερα στα μαναρια εδω μεσα.Και ας πηγαινα με εναν αξιοπρεπει αντρα σε ενα απο αυτα και δεν με νοιαζη αν ακουγονταν τα βογκητα μου!
Συνήθως πηγαίνεις με αναξιοπρεπεί άντρα δηλαδής;
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.391
Κριτικές
2
Like
18.321
Πόντοι
3.836
Κάποιος θα ακούσει βουίσματα σε λίγο.... τρώγεται....
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.691
Κριτικές
3
Like
9.382
Πόντοι
1.336
Ούτε εγώ :confused: Για ύπνο πήγα και δεν έκλεισα μάτι....

Τέλος πάντων, είναι λίγο στιμόκωλο αλλά τίμιο.
Ώστε πήγες για ύπνο μεσημέρι σε πηδηχτάδικο, Ωρίωνα, ε; Μήπως πήγες για να μελετήσεις ; ή για να κάνεις τσίσα σου;
 

makis254

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2010
Μηνύματα
165
Κριτικές
7
Like
436
Πόντοι
301
Καλησπέρα προφέσορες....παρακαλώ θα ήθελα πληροφόρηση για hoteli που να ακούγονται τα πάντα.
Να σημειώσω ότι με ενδιαφέρει να είναι νορμάλ , όχι κανένα χοιροστάσιο!!!!!
Αναμένω τις πολύτιμες πληροφορίες σας!!!!!!!!!! :s&m_1:
Ελα Prive!Ζητα δωματιο με μπαλκονη πρωτο η δευτερο οροφο.Αν εχει κινηση,και εισαι και λιγο τυχερος,θα απολαυσεις ηχοθεαμα!!!!!!Ακουγονται τα παντα!....
 

DJ Aristarxos

Μέγας
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
6.337
Like
15.903
Πόντοι
3.556
Το " αναξιοπρεπει " είναι απαρέμφατο.. χρησιμοποιείται ως εξής: " έφαγα αναξιοπρεπει στη ταβέρνα" , δηλαδή έφαγα γρήγορα σαν βουλιμικος, ή σαν " λύκος " προκαλώντας τη θυμηδία του περιβάλλοντος..
Άλλο παράδειγμα: " εκλ@σ@ αναξιοπρεπει" , δηλαδή προκαλώντας θόρυβο και δυσοσμία..
Χρησιμοποίησε σωστά τις λέξεις, γιατί αλλιώς είναι σαν να κοροϊδεύεις..
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.391
Κριτικές
2
Like
18.321
Πόντοι
3.836
Δεν είχα ιδέα οτι ήταν γαμηστρωνας το συγκεκριμένο ξενοδοχείο....

Ώστε πήγες για ύπνο μεσημέρι σε πηδηχτάδικο, Ωρίωνα, ε; Μήπως πήγες για να μελετήσεις ; ή για να κάνεις τσίσα σου;
Δεν ήξερα ότι είναι πηδηχτάδικο, εντάξει; :tickedoff:

Εδώ δεν το ήξερε ο Knoper.
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.691
Κριτικές
3
Like
9.382
Πόντοι
1.336
Το " αναξιοπρεπει " είναι απαρέμφατο.. χρησιμοποιείται ως εξής: " έφαγα αναξιοπρεπει στη ταβέρνα" , δηλαδή έφαγα γρήγορα σαν βουλιμικος, ή σαν " λύκος " προκαλώντας τη θυμηδία του περιβάλλοντος..
Άλλο παράδειγμα: " εκλ@σ@ αναξιοπρεπει" , δηλαδή προκαλώντας θόρυβο και δυσοσμία..
Χρησιμοποίησε σωστά τις λέξεις, γιατί αλλιώς είναι σαν να κοροϊδεύεις..
Εσύ σίγουρα θα γαμας πολύ έτσι που είσαι μορφωμένος!
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.156
Κριτικές
2
Like
1.730
Πόντοι
216
Ελα Prive!Ζητα δωματιο με μπαλκονη πρωτο η δευτερο οροφο.Αν εχει κινηση,και εισαι και λιγο τυχερος,θα απολαυσεις ηχοθεαμα!!!!!!Ακουγονται τα παντα!....
13 ολάκερα χρόνια μετά, βρήκες ρε συνάδελφε να αφήσεις συμβουλή; Που να ξηλώνει τώρα τους ορούς ο συναγωνιστής, να αρπάει το Π παραμάσχαλα, να ξεφεύγει απο τις νοσοκόμες του ΚΑΠΗ για να έρθει μέχρι το Prive; Ρε, ντροπή ρε!!! Μα κανένας σεβασμός στα γερόντια, ρε πούστη μου;
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.391
Κριτικές
2
Like
18.321
Πόντοι
3.836
Το " αναξιοπρεπει " είναι απαρέμφατο.. χρησιμοποιείται ως εξής: " έφαγα αναξιοπρεπει στη ταβέρνα" , δηλαδή έφαγα γρήγορα σαν βουλιμικος, ή σαν " λύκος " προκαλώντας τη θυμηδία του περιβάλλοντος..
Άλλο παράδειγμα: " εκλ@σ@ αναξιοπρεπει" , δηλαδή προκαλώντας θόρυβο και δυσοσμία..
Χρησιμοποίησε σωστά τις λέξεις, γιατί αλλιώς είναι σαν να κοροϊδεύεις..
Έχεις δίκιο για την διόρθωση, Γιώργο.
Αλλά με συμβούλευσε ένας καλός φίλος εδώ να μην κρύβω την δυσλεξία που έχω γιατί αρέσει στα γκομενάκια...
 

DJ Aristarxos

Μέγας
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
6.337
Like
15.903
Πόντοι
3.556
Έχεις δίκιο για την διόρθωση, Γιώργο.
Αλλά με συμβούλευσε ένας καλός φίλος εδώ να μην κρύβω την δυσλεξία που έχω γιατί αρέσει στα γκομενάκια...
Αν είναι έτσι, εντάξει.. αλλά με τα γκομενάκια να πορευεσαι αξιοπρεπει! ( Κι άλλο παράδειγμα ορθής χρήσης..)
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.691
Κριτικές
3
Like
9.382
Πόντοι
1.336
Δεν ήξερα ότι είναι πηδηχτάδικο, εντάξει; :tickedoff:

Εδώ δεν το ήξερε ο Knoper.
Τι πιο φυσιολογικό από το να δώσεις 30 ευρώ ξέρω γω , για να κοιμηθείς μια ώρα ενώ είσαι στην πολη σου; Όλοι το κάνουνε αυτό. Αλίμονο. Εγώ μια φορά νοίκιασα μια σουίτα στον Αστέρα Βουλιαγμένης διότι ήθελα να βγάλω ένα πετραδάκι που είχε μπει στο παπούτσι μου
 

makis254

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2010
Μηνύματα
165
Κριτικές
7
Like
436
Πόντοι
301
13 ολάκερα χρόνια μετά, βρήκες ρε συνάδελφε να αφήσεις συμβουλή; Που να ξηλώνει τώρα τους ορούς ο συναγωνιστής, να αρπάει το Π παραμάσχαλα, να ξεφεύγει απο τις νοσοκόμες του ΚΑΠΗ για να έρθει μέχρι το Prive; Ρε, ντροπή ρε!!! Μα κανένας σεβασμός στα γερόντια, ρε πούστη μου;
Εχεις δικαιο...Δεν εδωσα καθολου σημασια στην ημερομηνια...Ναι ο ανθρωπος αυτος μπορει να ειναι εκτος μαχης...Εγω παντος απο το 2011 και μετα,αφου το ανακαλυψα,πηγαινω ακομα εκει...Εχει αρκετα πλεονεκτηματα,απ τα ποιο σημαντικα,οτι ειναι κεντρο,και διπλα στο μετρο,,,
 

makis254

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2010
Μηνύματα
165
Κριτικές
7
Like
436
Πόντοι
301
Στο Prive αν βρεθεις Παρασκευη η Σαββατο βραδυ ως καυλωμενος επαρχιωτης που κανει διανυκτερευση στην Αθηνα,μπορεις να απολαυσεις τον ηχο!...Γινεται ενας χαμος απο βογγιτα αναστεναγμους,και μπινελικια απ τα γαμησια που πεφτουν στα διπλανα δωματια!....Γενικα δεν εχω βρει κατι καλητερο στο χωρο...Και ο ανταγωνισμος απεναντη δεν παρουσιαζει κατι ιδιαιτερο,συν το οτι δεν παραχωρει δωματια για διανυκερευση.
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.691
Κριτικές
3
Like
9.382
Πόντοι
1.336
Στο Prive αν βρεθεις Παρασκευη η Σαββατο βραδυ ως καυλωμενος επαρχιωτης που κανει διανυκτερευση στην Αθηνα,μπορεις να απολαυσεις τον ηχο!...Γινεται ενας χαμος απο βογγιτα αναστεναγμους,και μπινελικια απ τα γαμησια που πεφτουν στα διπλανα δωματια!....Γενικα δεν εχω βρει κατι καλητερο στο χωρο...Και ο ανταγωνισμος απεναντη δεν παρουσιαζει κατι ιδιαιτερο,συν το οτι δεν παραχωρει δωματια για διανυκερευση.
Εγώ στο πριβέ συμπαθώ τον ηλικιωμένο καραφλάκια στη ρεσεψιόν. Κάθε φορά που πηγαίναμε, μόλις του έλεγα "ένα δωμάτιο παρακαλώ" με κοίταζε συνωμοτικά, με βλέμμα που δεν έμπαινε στο οπτικό πεδίο της φίλης μου και έλεγε χαμηλόφωνα "για λίγη ώρα; Έως 3 ώρες δηλαδή;" κι όταν απαντούσα πνιχτά "ναι", μου έδινε κλειδί και 2 τελεκοντρολ με ένα χαμόγελο ικανοποίησης.

Μια φορά έκανε το ντιλ η συνοδός μου και το μόνο που της είπε κατακόκκινος ήταν ότι προσφέρουν και 2 ποτήρια κρασί.

Τον συμπαθούσα τόσο που όταν πετυχαίναμε την μαυρομαλλα, απογοητευόμαστε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom