Νέα

Ξενοδοχεία με κακή ηχομονωση ή να βλέπονται δωμάτια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Spicylover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 45
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Spicylover

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2019
Μηνύματα
9
Like
28
Πόντοι
0
Γεια και χαρά σας, ξέρει κανείς εαν υπάρχει ξενοδοχείο ημιδιαμονής, ή άλλο, να μην έχει καλή ηχομόνωση ωστε να ακουγονται τα γαμησια ή να 'βλέπονται' τα μπαλκόνια ή δωμάτια ?
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
5.712
Like
10.038
Πόντοι
3.556
Γεια και χαρά σας, ξέρει κανείς εαν υπάρχει ξενοδοχείο ημιδιαμονής, ή άλλο, να μην έχει καλή ηχομόνωση ωστε να ακουγονται τα γαμησια ή να 'βλέπονται' τα μπαλκόνια ή δωμάτια ?

Τύπε μουσική παίζεις με όλα όσα πιάνει το αυτί χωρίς παρτιτούρα ? :confused:
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.390
Κριτικές
2
Like
18.318
Πόντοι
3.836
Γεια και χαρά σας, ξέρει κανείς εαν υπάρχει ξενοδοχείο ημιδιαμονής, ή άλλο, να μην έχει καλή ηχομόνωση ωστε να ακουγονται τα γαμησια ή να 'βλέπονται' τα μπαλκόνια ή δωμάτια ?
Και ματάκιας και αυτάκιας.... ωραίος!!
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.691
Κριτικές
3
Like
9.382
Πόντοι
1.336
Τα περισσότερα πηδηχταδικα δεν έχουν καλή ηχομόνωση. Μια φορά που είχα πάει στο Prive για να κοιμηθώ λίγο το μεσημέρι, άκουγα από δίπλα μια που έλεγε με παράξενη προφορά "γάμα με τον κουώλοο γκαριόλη" και έναν βλάκα που μουγκάνιζε. Περιττό να σας πω ότι δεν έκλεισα μάτι παρά μόνο αφού έβαλα ακουστικά.
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.390
Κριτικές
2
Like
18.318
Πόντοι
3.836
Τα περισσότερα πηδηχταδικα δεν έχουν καλή ηχομόνωση. Μια φορά που είχα πάει στο Prive για να κοιμηθώ λίγο το μεσημέρι, άκουγα από δίπλα μια που έλεγε με παράξενη προφορά "γάμα με τον κουώλοο γκαριόλη" και έναν βλάκα που μουγκάνιζε. Περιττό να σας πω ότι δεν έκλεισα μάτι παρά μόνο αφού έβαλα ακουστικά.
Και εκείνος που μουγκάνιζε, για ύπνο θα είχε πάει και θα έβλεπε όνειρο...και εκείνη με την προφορά, θα του το εξηγούσε.

Εσείς, για ύπνο, μεσημέρι, στο τίμιο Prive... Βέβαια, το μήλο κάτω από τη μηλιά θα έπεφτε...
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.691
Κριτικές
3
Like
9.382
Πόντοι
1.336
Και εκείνος που μουγκάνιζε, για ύπνο θα είχε πάει και θα έβλεπε όνειρο...και εκείνη με την προφορά, θα του το εξηγούσε.

Εσείς, για ύπνο, μεσημέρι, στο τίμιο Prive... Βέβαια, το μήλο κάτω από τη μηλιά θα έπεφτε...
Ποια είναι η μηλιά εν προκειμένω , Ωρίωνα; Τι εννοείς; Τι πιο φυσιολογικο απο το να πας σε ένα τίμιο πηδηχταδικο για να κοιμηθείς και να κάνεις το μπανάκι σου στην μέση μιας κουραστικής ημέρας;
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.786
Κριτικές
18
Like
15.446
Πόντοι
4.546
Τα περισσότερα πηδηχταδικα δεν έχουν καλή ηχομόνωση. Μια φορά που είχα πάει στο Prive για να κοιμηθώ λίγο το μεσημέρι, άκουγα από δίπλα μια που έλεγε με παράξενη προφορά "γάμα με τον κουώλοο γκαριόλη" και έναν βλάκα που μουγκάνιζε. Περιττό να σας πω ότι δεν έκλεισα μάτι παρά μόνο αφού έβαλα ακουστικά.
εγώ πάντως, όταν ακούω τους γείτονες, δίπλα ή πάνω, να πηδιονται (να κάνουν έρωτα πώς το λένε ) , θέλω δεν θέλω, καυλώνω.
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.469
Κριτικές
56
Like
6.111
Πόντοι
3.556
Τα περισσότερα πηδηχταδικα δεν έχουν καλή ηχομόνωση. Μια φορά που είχα πάει στο Prive για να κοιμηθώ λίγο το μεσημέρι, άκουγα από δίπλα μια που έλεγε με παράξενη προφορά "γάμα με τον κουώλοο γκαριόλη" και έναν βλάκα που μουγκάνιζε. Περιττό να σας πω ότι δεν έκλεισα μάτι παρά μόνο αφού έβαλα ακουστικά.
:cheesy::cheesy::cheesy::cheesy:
Ρε θεε, θεαμα εχω γινει(ειμαι σε πλοιο και ταξιδευω)δεν μπορώ να σταματήσω τα γέλια !!!!
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.390
Κριτικές
2
Like
18.318
Πόντοι
3.836
Ποια είναι η μηλιά εν προκειμένω , Ωρίωνα; Τι εννοείς; Τι πιο φυσιολογικο απο το να πας σε ένα τίμιο πηδηχταδικο για να κοιμηθείς και να κάνεις το μπανάκι σου στην μέση μιας κουραστικής ημέρας;
Εσείς είστε η μηλιά και εγώ το μήλο. Πώς το εξηγείτε που το κάνω και εγώ, χωρίς να ξέρω ότι το κάνετε και εσείς, που είστε Δάσκαλος μου;
 

xlm

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Σεπ 2018
Μηνύματα
1.603
Κριτικές
78
Like
7.411
Πόντοι
17.436

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.980
Κριτικές
4
Like
7.373
Πόντοι
2.306
Τα περισσότερα ξενοδοχεία για να κάνουν περισσότερα δωμάτια να πουλάνε, στις ανακαινισεις μικραίνουν χώρους βάζοντας γύψο σανίδα η οποία από ηχομόνωση ειναι τίποτε. Για αυτό ακούς τα πάντα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: john8

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.691
Κριτικές
3
Like
9.382
Πόντοι
1.336
Εσείς είστε η μηλιά και εγώ το μήλο. Πώς το εξηγείτε που το κάνω και εγώ, χωρίς να ξέρω ότι το κάνετε και εσείς, που είστε Δάσκαλος μου;
Μεταξύ κατεργαρέων, ειλικρίνεια, Ωρίωνα.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.786
Κριτικές
18
Like
15.446
Πόντοι
4.546
Τα περισσότερα ξενοδοχεία για να κάνουν περισσότερα δωμάτια να πουλάνε, στις ανακαινισεις μικραίνουν χώρους βάζοντας γύψο σανίδα η οποία από ηχομόνωση ειναι τίποτε. Για αυτό ακούς τα πάντα.
εδώ πολλά κανονικά σπίτια έχουν άθλια ηχομόνωση, περπατάει ο αλλος και ακούγεται, κατουραει, το ίδιο.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.004
Κριτικές
94
Like
46.295
Πόντοι
17.311
εδώ πολλά κανονικά σπίτια έχουν άθλια ηχομόνωση, περπατάει ο αλλος και ακούγεται, κατουραει, το ίδιο.
γι'αυτο παντα μονοκατοικια η' το πολυ διπλοκατοικια.
αξιζει απο ολες τις αποψεις... πλην του οικονομικου :upsidedown:
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.001
Πόντοι
10.336
ή να 'βλέπονται' τα μπαλκόνια ή δωμάτια ?
πο τυπε, τωρα θα μας κανετε τον κοσμο να διπλοκλειδωνει τις μπαλκονοπορτες και να τραβαει και τις κουρτινες καθε φορα που παει σε ημιδιαμονης, γιατι τα κομαντο ναυαγια σαν εσενα θα πηδανε μπαλκονια για να παρουν ματι;

εχουμε περισσοτερους ανωμαλους αποσους μπορουμε να καταναλωσουμε, αργα ή γρηγορα θα κυτει αιμα :knuppel:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic
OP
OP
S

Spicylover

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2019
Μηνύματα
9
Like
28
Πόντοι
0
πο τυπε, τωρα θα μας κανετε τον κοσμο να διπλοκλειδωνει τις μπαλκονοπορτες και να τραβαει και τις κουρτινες καθε φορα που παει σε ημιδιαμονης, γιατι τα κομαντο ναυαγια σαν εσενα θα πηδανε μπαλκονια για να παρουν ματι;

εχουμε περισσοτερους ανωμαλους αποσους μπορουμε να καταναλωσουμε, αργα ή γρηγορα θα κυτει αιμα :knuppel:
Σε ξενοδοχεία ημιδιαμονης δεν πηγαίνω μόνος ποτέ. Με γυναίκα πηγαίνω και αυτό που εννοώ είναι να βλεπόμαστε η να ακουγομαστε με άλλο ζευγαρι
 

GRmilfGR

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Οκτ 2022
Μηνύματα
95
Like
8.279
Πόντοι
1.040
Σε ξενοδοχεία ημιδιαμονης δεν πηγαίνω μόνος ποτέ. Με γυναίκα πηγαίνω και αυτό που εννοώ είναι να βλεπόμαστε η να ακουγομαστε με άλλο ζευγαρι
Και γιατί δεν κανονίζεις να πας σε ένα δωμάτιο με άλλο ένα ζευγάρι για same room sex;
 

Cooper S

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Απρ 2021
Μηνύματα
1.128
Κριτικές
31
Like
3.975
Πόντοι
2.846
Σε ξενοδοχεία ημιδιαμονης δεν πηγαίνω μόνος ποτέ. Με γυναίκα πηγαίνω και αυτό που εννοώ είναι να βλεπόμαστε η να ακουγομαστε με άλλο ζευγαρι
Να ακουγεστε οκ είναι πιο συνηθισμένο ειδικά σε αυτά του κέντρου γινεται της πουτανας από ηχομόνωση
Να βλέπεστε δε νομίζω να υπάρχει κάτι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom