Νέα

Ξεκάρφωτα π.μ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sotos71
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 38
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.186
Like
1.853
Πόντοι
216
Βρε αλάνια, εσείς που στέλνετε πμ για να μας πηδήξετε συζύγους, αδερφές ή θέλετε να μας πάρετε μάτι ή να μάθετε τα γούστα μας...
Σας παρακαλούμε, αν θέλουμε κάτι τέτοιο θα ανοίξουμε θέμα ξεχωριστό.
Συγνώμη και ευχαριστώ για την κατανόηση.
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.723
Κριτικές
30
Like
19.900
Πόντοι
8.746
τύπε μήπως παρεξήγησες και σου έγραφαν "να ευλογήσουμε" (πχ να μνημονεύσουν υπερ... στην εκκλησιά) συζύγους κλπ, "να σας πάρουμε κάτι" (όχι μάτι)?
ή μήπως θέλουν απλά να μάθουν τα γούστα σας για ανάλογο δώρο στην ονομαστική εορτή?
για ξανασκέψου
 
Τελευταία τροποποίηση:

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.408
Like
13.645
Πόντοι
3.506
Εχει δικιο ο παικτης.
Μαθετε να καρφωνετε τα πμ σας.
Ειδικα τις μερες που φυσαει!
 
OP
OP
S

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.186
Like
1.853
Πόντοι
216
τύπε μήπως παρεξήγησες και σου έγραφαν "να ευλογήσουμε" (πχ να μνημονεύσουν υπερ... στην εκκλησιά) συζύγους κλπ, "να σας πάρουμε κάτι" (όχι μάτι)?
ή μήπως θέλουν απλά να μάθουν τα γούστα σας για ανάλογο δώρο στην ονομαστική εορτή?
για ξανασκέψου
Θα πούμε κι ευχαριστώ στο τέλος...:grin:
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.537
Like
12.545
Πόντοι
2.256
Μια φορά, μου έχει στείλει ένας άσχετος, αν μου αρέσει να παίρνω μάτι τη μαμά του φίλου μου και να τον παίζω!!!
Οι μανάδες των δικών μου φίλων εν τω μεταξύ, όσες ζουν ακόμα, είναι 80+ χρονών :cheesy::cheesy::cheesy::cheesy:
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.212
Like
15.856
Πόντοι
3.656
αλλο ενα νημα με ουσια
πγοιτητα ........

μη ξεχνάς ... έχουμε και χιπστεράδες 60ρηδες που ξέρουν όλο το αφαν γκατέ της νύχτας ... όσους έχουν bentley & rolls royce στην ελλάδα !

αυτοί πίνουν μονό ελληνικό στα εξάρχεια ... αγοράζουν πανκιάρικα βινύλια από παζάρια
(που άλλοι αγοράζουν πανεράϊ ... και δεν ξέρουν για τις κάρτες που έχουν τα αυθεντικά)
και τα ακούνε σε πικαπ των 100€ ... που δεν ζηλεύει τίποτε από αυτά των 5000€ ....

όπως το παγκάνι δεν ζηλεύει τίποτε από το 2cv ....
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.212
Like
15.856
Πόντοι
3.656
Μια φορά, μου έχει στείλει ένας άσχετος, αν μου αρέσει να παίρνω μάτι τη μαμά του φίλου μου και να τον παίζω!!!
Για αυτόν κάπου διάβασα ... ότι κυκλοφορούσε από παλιά και σε τσατ !!!!!!!
Πρέπει να είναι μυθικός τύπος !!!
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.537
Like
12.545
Πόντοι
2.256
Εν τω μεταξύ έχει έρθει μια φορά ένα πμ
"Για δώσε πληροφορίες".
Έτσι!!!! Σκέτο!!!
 

hubwwif

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιαν 2023
Μηνύματα
377
Like
6.276
Πόντοι
1.041
Εμενα μια φορά ένας μου έστειλε την πουτσα του έτσι στο ξεκάρφωτο…. :headbang::headbang:
Ε κ εγώ του ειπα να την βάλει στον κωλο του…. Χαχαχα
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.787
Κριτικές
18
Like
15.448
Πόντοι
4.546
Βρε αλάνια, εσείς που στέλνετε πμ για να μας πηδήξετε συζύγους, αδερφές ή θέλετε να μας πάρετε μάτι ή να μάθετε τα γούστα μας...
Σας παρακαλούμε, αν θέλουμε κάτι τέτοιο θα ανοίξουμε θέμα ξεχωριστό.
Συγνώμη και ευχαριστώ για την κατανόηση.
Για αυτό οι τύποι του μπου είναι μοναδικοί, κάθε καρυδιάς τύποι. Μια από τα ίδια και εγώ.
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
1.518
Κριτικές
9
Like
2.103
Πόντοι
496
Το έχω πει και το ξαναλέω: το bou πλέει τα λοίσθια :confused:
Κάποτε στέλνονταν pm για κλείσιμο ραντεβού θανάτου, πλέον θα γίνουμε μαλλιά κουβάρια αδελφές και παλουκάρια...
 

Arxontas tou skotous

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
547
Κριτικές
25
Like
3.422
Πόντοι
1.436
Eμενα με ρωτούσε κάποτε ένας σε πμ τρόπους να πείσει μια νεαρή ιερόδουλη να σταματήσει από τη δουλειά κ να γίνει το κορίτσι του..... φουλ ερωτευμένος ο τυπος κ αγαπουλης......
Λες κ γράφω πουθενά παρέχεται ψυχολογική υποστήριξη..........
 

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
1.964
Κριτικές
1
Like
3.041
Πόντοι
456
πγοιτητα ........

μη ξεχνάς ... έχουμε και χιπστεράδες 60ρηδες που ξέρουν όλο το αφαν γκατέ της νύχτας ... όσους έχουν bentley & rolls royce στην ελλάδα !

αυτοί πίνουν μονό ελληνικό στα εξάρχεια ... αγοράζουν πανκιάρικα βινύλια από παζάρια
(που άλλοι αγοράζουν πανεράϊ ... και δεν ξέρουν για τις κάρτες που έχουν τα αυθεντικά)
και τα ακούνε σε πικαπ των 100€ ... που δεν ζηλεύει τίποτε από αυτά των 5000€ ....

όπως το παγκάνι δεν ζηλεύει τίποτε από το 2cv ....

τυπε κι αλλος για ιγκνορ ? θα τον σκουπιδιασεις πρωτα ? για πες :coffee:
 

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.085
Κριτικές
20
Like
5.951
Πόντοι
6.815
Μια φορά, μου έχει στείλει ένας άσχετος, αν μου αρέσει να παίρνω μάτι τη μαμά του φίλου μου και να τον παίζω!!!
Οι μανάδες των δικών μου φίλων εν τω μεταξύ, όσες ζουν ακόμα, είναι 80+ χρονών :cheesy::cheesy::cheesy::cheesy:
Ελπίζω να μην είναι ο ίδιος που μου έστειλε φωτογραφίες της μάνας του και μου έλεγε αν έμπαινα και πως την βλέπω σαν έμπειρος χυστης που είμαι.
Τον έστειλα από εκεί που ήρθε και τέλος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom