Νέα

Wrocław Poland

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tasosedess
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 179
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pacha_1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
505
Κριτικές
8
Like
624
Πόντοι
306

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.703
Κριτικές
15
Like
11.331
Πόντοι
3.846
Καλημερα. Για δωσε πληροφοριες ρε φιλε.
Τσέκαρε τη σελίδα:

Και θυμήσου να πληρώσεις σε zloty.
Πάντα παίρνεις καλύτερη τιμή.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
μαγκες,εχω γυρισει πανω απο την μιση ευρωπη,εχω παει αφρικες,λατ. αμερικες,ασιες,
αλλα τοσο κουκλαρες και περιποιημενες γυναικες πρωτη φορα βλεπω.
Το οτι πηγα συνοδευομενος δεν μ αφησε να κανω παιχνιδι σε μπαρ-δρομους κτλ αλλα το πραμα φαινεται,με το περπατημα τους βγαζουν κατι θετικο,βλεπεις πως ειναι θετικες,νοιωθεις πως αν μιλησεις θα απαντησουν.
Εχουμε πει πως αγγλικα μιλανε αλλα οχι ολοι και ολες,
Ειναι απιστευτο και υπεροχο πως οι γυναικες ακομα και για σουπερ μαρκετ να πανε ντυνονται σικ,μοντερνα και σεξυ.Οσο για το σεξυ ντυσιμο δεν ειναι δυσκολο να το πετυχουν γιατι διαθετουν υπεροχα κορμια με καμπυλες,ελαχιστες ακωλες και αβυζες δηλαδη.
Να μην ξεχασω πως φευγοντας στο αεροδρομιο,εκπληκτος ειδα πως εχει απευθειας γραμμη για θεσσαλονικη με lot air αλλα δεν ξερω τιμες συχνοτητα κτλ,οποτε μαγκες σπευδετε.
Τιμες γενικως φτηνες αλλα και τιμες για ολα τα βαλαντια
ταξι απο αεροδρομιο 10-12 ευρω μιση ωρα αποσταση
χοτελ μπορεις να βρεις και μεν 10 ευρω βραδυα απο ιντερνετ
φαγητο σε καλα εστιατορια 8-10 ευρω/ατομο μεριδα μεγαλη,σαλατα,και κανα δυο μεγαλες μπυρες,
φαστ φουντ,ενα σαντουιτς πολυ μεγαλο,σχεδον διπλο απο τα γνωστα δικα μας συν μια κολα μισο λιτρο 3 ευρω
καφες απο 1-3 ευρω
εχει πολλα εμπορικα κεντρα λουξ,εκει οι τιμες δεν μπορουμε να πουμε πως ειναι καλες αλλα εκει παμε για καφε και ματι (και ισως καμμια γνωριμια ) γιατι ειναι σαν πασαρελα.
Στα ρεστοραν-καφε-μαγαζια μιλανε σχεδον ολοι αγγλικα.
Θα επαναλαβω πως ειδα ελαχιστες χοντρες,δηλαδη 3 μερες ημουν εκει και να ειδα αντε 4 χοντρες γενικως
συνεχιζεται...
Περασμένα μεγαλεία και διηγήματα....
 

pacha_1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
505
Κριτικές
8
Like
624
Πόντοι
306
Μόλις έκλεισα για Χριστούγεννα τριήμερο Βρότσλαβ. Καμία πληροφορία για μέρη με ωραίες παρουσίες όπως το G
Μόλις έκλεισα για Χριστούγεννα τριήμερο Βρότσλαβ. Καμία πληροφορία για μέρη με ωραίες παρουσίες όπως το Grey club;
Πολυ ωραια πολη φιλε. Το κεντρο της τουλαχιστον. Γεματη στριπ κλαμπ και σαλον για μασαζ. Αν ψαχτεις ολο και κατι θα βρεις. Και γενικα πολυ ωραιες γυναικες
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.703
Κριτικές
15
Like
11.331
Πόντοι
3.846
@pacha_1977
Τελικά πώς πέρασες και τι βρήκες;
Σου είχα δώσει πληροφορίες για ένα καλό μασάζ.
Πήγες εκεί;
Βρήκες τίποτα άλλο;
 

pacha_1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
505
Κριτικές
8
Like
624
Πόντοι
306
@pacha_1977
Τελικά πώς πέρασες και τι βρήκες;
Σου είχα δώσει πληροφορίες για ένα καλό μασάζ.
Πήγες εκεί;
Βρήκες τίποτα άλλο;
Πολυ ωραιο μερος φιλε το Βροτσλαβ. Το κεντρο του τουλαχιστον που περπατησα λιγο ηταν πολυ καλο. Δεν πηγα εκει που μου προτεινες αλλα πηγαν 2 φιλαρακια και μου ειπαν μετρια πραγματα. Εγω απο τυχη πηγα σε ενα αλλο μασατζιδικο, το Οριεντ. Σουπερ ηταν
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.703
Κριτικές
15
Like
11.331
Πόντοι
3.846
Πολυ ωραιο μερος φιλε το Βροτσλαβ. Το κεντρο του τουλαχιστον που περπατησα λιγο ηταν πολυ καλο. Δεν πηγα εκει που μου προτεινες αλλα πηγαν 2 φιλαρακια και μου ειπαν μετρια πραγματα. Εγω απο τυχη πηγα σε ενα αλλο μασατζιδικο, το Οριεντ. Σουπερ ηταν
Ωραία.
Πες πόσα έδωσες εκεί και τι έκανες ακριβώς.
Να δω αν αξίζει γιατί θα πάω πάλι στην πόλη τον άλλο μήνα.
 

pacha_1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
505
Κριτικές
8
Like
624
Πόντοι
306
Ωραία.
Πες πόσα έδωσες εκεί και τι έκανες ακριβώς.
Να δω αν αξίζει γιατί θα πάω πάλι στην πόλη τον άλλο μήνα.
90€ ή 100€ νομιζω για μια ωρα με 2 εκτονωσεις (την 2η δεν την χρησιμοποιησα χα χα χα). Τρομερο μωρο Ουκρανικο αν θυμαμαι καλα. Μου εδωσε και insta στο τελος αλλα το εσβησα για λογους ασφαλειας. Χα χα χα. Δεν θυμαμαι πως λεγανε το προγραμμα που πηρα. Playboy ή VIP. Θα στα εξηγησουν εκει αν πας. Γενικα ηταν απο τα πιο ωραια σκηνικα που εχω κανει σε τετοιου τυπου μαγαζια και πιστεψε με εχω γυρισει πολλα απο δαυτα. Ισως ηταν το μωρο που με εφτιαξε. Την παντρευομουνα ΧΘΕΣ
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.703
Κριτικές
15
Like
11.331
Πόντοι
3.846
90€ ή 100€ νομιζω για μια ωρα με 2 εκτονωσεις (την 2η δεν την χρησιμοποιησα χα χα χα). Τρομερο μωρο Ουκρανικο αν θυμαμαι καλα. Μου εδωσε και insta στο τελος αλλα το εσβησα για λογους ασφαλειας. Χα χα χα. Δεν θυμαμαι πως λεγανε το προγραμμα που πηρα. Playboy ή VIP. Θα στα εξηγησουν εκει αν πας. Γενικα ηταν απο τα πιο ωραια σκηνικα που εχω κανει σε τετοιου τυπου μαγαζια και πιστεψε με εχω γυρισει πολλα απο δαυτα. Ισως ηταν το μωρο που με εφτιαξε. Την παντρευομουνα ΧΘΕΣ
100€ στην Πολωνία χωρίς γαμησι είναι πεταμένα λεφτά.
Εγώ είχα δώσει 50€ για 45 λεπτά και βαριόμουν κιόλας μόνο με μασάζ και HJ.
Εδώ Αθήνα γαμας 2 φορές και κάνεις μασάζ με 80€ για 1 ώρα.
Για Πολωνία είναι πολλά.
 

christos_021187

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2016
Μηνύματα
788
Κριτικές
8
Like
1.295
Πόντοι
486
Πρώτη βραδιά στο Wroclaw και λόγω παραμονής και ανήμερα Χριστουγέννων ήταν τα πάντα κλειστά. Δυστυχώς η μόνη επιλογή ήταν το red rabbit strip club στην κεντρική πλατεία. Υπόγειο καταγώγι, Ουκρανες χορεύτριες μετρίου εμφάνισης που με το παραμικρό ζητούσαν ποτό που είχε από 35ευρω- 550 (σαμπάνια?. Χορός πριβέ για 2-3 τραγούδια διάρκεια 60ευρω περίπου και γενικά μια ακριβή σαχλαμάρα. Οπότε όπως έχουν γράψει κάποιοι προγενέστερα: Μακριά από στριπτιτζαδικα.
Θα ακολουθήσουν νέες πληροφορίες απόψε!
 

christos_021187

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2016
Μηνύματα
788
Κριτικές
8
Like
1.295
Πόντοι
486
Πρώτη βραδιά στο Wroclaw και λόγω παραμονής και ανήμερα Χριστουγέννων ήταν τα πάντα κλειστά. Δυστυχώς η μόνη επιλογή ήταν το red rabbit strip club στην κεντρική πλατεία. Υπόγειο καταγώγι, Ουκρανες χορεύτριες μετρίου εμφάνισης που με το παραμικρό ζητούσαν ποτό που είχε από 35ευρω- 550 (σαμπάνια?. Χορός πριβέ για 2-3 τραγούδια διάρκεια 60ευρω περίπου και γενικά μια ακριβή σαχλαμάρα. Οπότε όπως έχουν γράψει κάποιοι προγενέστερα: Μακριά από στριπτιτζαδικα.
Θα ακολουθήσουν νέες πληροφορίες απόψε!
 

Συνημμένα

  • IMG_20221225_152617.jpg
    IMG_20221225_152617.jpg
    3,7 MB · Εμφανίσεις: 76

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.703
Κριτικές
15
Like
11.331
Πόντοι
3.846
ΡΩΤΑ ΤΟΥΣ ΝΤΟΠΙΟΥΣ!

ΡΩΤΑ ΤΟΥΣ ΤΑΞΙΤΖΗΔΕΣ!


ΑΥΤΟΙ ΞΕΡΟΥΝ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ!
Αυτά τα λες από προσωπική εμπειρία από το ταξίδι που όλο συζητούσες αλλά ποτέ δεν έκανες;
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.703
Κριτικές
15
Like
11.331
Πόντοι
3.846
Τύπε @christos_021187 η μόνη περίπτωση να βρεις πιο οικονομικό μουνι είναι να πας σε κανένα μασατζιδικο ή να κλείσεις εσκορτ από αγγελία.

Οι ταξιτζήδες δε μιλάνε Αγγλικά, ούτε θες πολλές κουβέντες με τους Πολωνούς που είναι εθνικιστές. Εκτός αν έχεις κανένα ντόπιο γνωστό.
 

christos_021187

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2016
Μηνύματα
788
Κριτικές
8
Like
1.295
Πόντοι
486
Τύπε @christos_021187 η μόνη περίπτωση να βρεις πιο οικονομικό μουνι είναι να πας σε κανένα μασατζιδικο ή να κλείσεις εσκορτ από αγγελία.

Οι ταξιτζήδες δε μιλάνε Αγγλικά, ούτε θες πολλές κουβέντες με τους Πολωνούς που είναι εθνικιστές. Εκτός αν έχεις κανένα ντόπιο γνωστό.
Βρήκαμε κάτι παιδιά Έλληνες στρατιωτικούς ακολούθους του ΝΑΤΟ που είναι στο Wroclaw πολλούς μήνες και μου έδωσαν ένα τηλέφωνο - διεύθυνση για ένα μασατζίδικο με nuru και hj. Θα δοκιμαστεί αυτές τις ημέρες. Χτες παίχτηκε φάση με κάτι ώριμες στο Casa de la musica και μετά στa Mundo- Cherry clubs. Δυστυχώς στα κλαμπς τίγκα στις πιτσιρίκες που κάνανε παιχνίδι με συνομηλίκους τους.
Θα δείξει μήπως παιχτεί φάση και σε άλλα μέρη
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.703
Κριτικές
15
Like
11.331
Πόντοι
3.846
Βρήκαμε κάτι παιδιά Έλληνες στρατιωτικούς ακολούθους του ΝΑΤΟ που είναι στο Wroclaw πολλούς μήνες και μου έδωσαν ένα τηλέφωνο - διεύθυνση για ένα μασατζίδικο με nuru και hj. Θα δοκιμαστεί αυτές τις ημέρες. Χτες παίχτηκε φάση με κάτι ώριμες στο Casa de la musica και μετά στa Mundo- Cherry clubs. Δυστυχώς στα κλαμπς τίγκα στις πιτσιρίκες που κάνανε παιχνίδι με συνομηλίκους τους.
Θα δείξει μήπως παιχτεί φάση και σε άλλα μέρη
Φίλε για μασάζ δε χρειάζεσαι κονε. Τσεκάρεις το μέρος που είναι δοκιμασμένο και που ανέφερα πιο πάνω ή βλέπεις τα υπόλοιπα που βγάζει το Google maps τριγύρω. Δεν είναι κρυμμένα αυτά.

Τα κονέ θα ήταν χρήσιμα για να γαμησεις κανένα νεαρό μουνάκι, αλλά όπως βλέπεις δύσκολα τα πράγματα έτσι στα τυφλά.
 

christos_021187

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2016
Μηνύματα
788
Κριτικές
8
Like
1.295
Πόντοι
486
Φίλε για μασάζ δε χρειάζεσαι κονε. Τσεκάρεις το μέρος που είναι δοκιμασμένο και που ανέφερα πιο πάνω ή βλέπεις τα υπόλοιπα που βγάζει το Google maps τριγύρω. Δεν είναι κρυμμένα αυτά.

Τα κονέ θα ήταν χρήσιμα για να γαμησεις κανένα νεαρό μουνάκι, αλλά όπως βλέπεις δύσκολα τα πράγματα έτσι στα τυφλά.
Δεν έχεις άδικο σε αυτό που λες. Πλέον οι πάντες έχουν γίνει πεφτουλες στα κλαμπς - μπαρς, οπότε και οι νεαρές Πολωνέζες μόλις δεν ακούσουν πολωνικά ρίχνουν άκυρο. Κάτι γίνεται με τις πιο ώριμες αν και αυτές κάνουν λίγο καβλάντα να κεράσεις κανένα ποτό. Θα δείξει και απόψε τελευταία βραδιά πριν αναχωρήσουμε για Βερολίνο
 

nikolakis66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
983
Κριτικές
4
Like
796
Πόντοι
366
Πολυ ωραιο μερος φιλε το Βροτσλαβ. Το κεντρο του τουλαχιστον που περπατησα λιγο ηταν πολυ καλο.
λογικα προλαβες τα υπαιθρια μαγαζια για τα χριστουγεννα.
δυστυχως αν δεν ξερεις πολωνικα η πιθανοτητα να βγαλεις γκομενα ειναι μηδενικη.
ακομα και στο σεξοτουρισμο ειναι δυσκολο αν δεν ξερεις τη γλωσσα. μονο ακριβες τιμες θα πετυχεις.
στριπ αξιζουν αλλα παλι ακριβα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom