Νέα

Wax with happy ending

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Nofucksgiven
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 52
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

VasilhsCm

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2021
Μηνύματα
201
Like
298
Πόντοι
21
Εν τέλη δεν υπάρχει κάποια που να συνιστάτε για ασφαλή αποτρίχωση..;
 

matrix..8444

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2022
Μηνύματα
170
Like
977
Πόντοι
81
Τι wax ρε τυπε.. Θα σου μείνουν τα αρχιδια στο χέρι..
Wax αντε να κανεις περιμετρικά της κωλοτρυπιδας. Αλλά πουτσα και αρχιδια θα στα σκίσει..
Κάνω αποτρίχωση με κερί χρόνια τίς δύο πρώτες φορές πονάει.. μετά αραιωνη η τρίχα και είναι ποίο εύκολο.... βέβαια παίζει πάντα ρόλο τι κερί θά βάλει και να ξέρει τι κάνει...
 
  • Like
Αντιδράσεις: kapsa

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
309
Κριτικές
5
Like
715
Πόντοι
81
Κάνω αποτρίχωση με κερί χρόνια τίς δύο πρώτες φορές πονάει.. μετά αραιωνη η τρίχα και είναι ποίο εύκολο.... βέβαια παίζει πάντα ρόλο τι κερί θά βάλει και να ξέρει τι κάνει..

Που πας;
 

Makis99

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Μαΐ 2011
Μηνύματα
340
Κριτικές
14
Like
1.386
Πόντοι
1.661
Αθηνα παίζει τίποτα?
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.724
Πόντοι
2.306
Nα προσέξεις φίλε
πρώτα να σου τραβήξει την μαλακία και μετά το κερί
γιατί άμα σου βαλει το καυτό κερί και το τραβήξει μαζί με τις τρίχες
να μας γράψεις εδώ πότε θα σου ξανασηκωθεί
 

Trohalos

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
30
Like
126
Πόντοι
0
Οποιος ενδιαφερεται υπαρχει το irida spa στο Χιλτον και καποια αισθητικος στον Ν.Κοσμο.Δεν εχω παει σε καποιο απο αυτα και δεν εγγυωμαι το happy ending.Τα αναφερω για καποιον που ενδιαφερεται για αποτριχωση.
Στο Irida Spa ειχα παει για wax πριν κανα-δυο χρονια. Μου είχε κάνει ενα κοριτσακι κοντά στα 20 τέρμα μπάζο, φάση χοντρή και αγορέ. Πρέπει να είναι η κόρη αυτής που το έχει.
Επίσης, μετά από κάμποσο καιρό είχα πάει σε ένα solarium spa στην πλατεία Χαλανδρίου κοντά, και μου είχε κάνει μια πιο εμφανισιμη κοπέλα.
50-60 ευρω στο καθένα πρεπει να χα δωσει, δεν θυμάμαι ακριβώς. Το wax είχε καλό αποτέλεσμα μέχρι να ξαναφυτρώσουν οι τρίχες αλλά γενικά πονάει.
Για Happy ending δεν παίζει με τίποτα πάντως σε κανένα απ τα δύο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Altion

Altion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2024
Μηνύματα
63
Κριτικές
5
Like
303
Πόντοι
280
Στο Irida Spa ειχα παει για wax πριν κανα-δυο χρονια. Μου είχε κάνει ενα κοριτσακι κοντά στα 20 τέρμα μπάζο, φάση χοντρή και αγορέ. Πρέπει να είναι η κόρη αυτής που το έχει.
Επίσης, μετά από κάμποσο καιρό είχα πάει σε ένα solarium spa στην πλατεία Χαλανδρίου κοντά, και μου είχε κάνει μια πιο εμφανισιμη κοπέλα.
50-60 ευρω στο καθένα πρεπει να χα δωσει, δεν θυμάμαι ακριβώς. Το wax είχε καλό αποτέλεσμα μέχρι να ξαναφυτρώσουν οι τρίχες αλλά γενικά πονάει.
Για Happy ending δεν παίζει με τίποτα πάντως σε κανένα απ τα δύο.
Τότε προσπεραση καθώς μας ενδιαφέρει το ευχάριστο τελείωμα
 

stelda

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Απρ 2022
Μηνύματα
1.602
Like
10.434
Πόντοι
2.256
buzzfeed-eugene.gif
 

xyse_mesa

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
256
Like
286
Πόντοι
21
Καλησπέρα.
Η Βίκυ Βικάκι από το facebook είναι trans/travesti (δεν ξέρω) και μεγάλη σε ηλικία.
Είχα πάει πριν 3 χρόνια οπότε τώρα θα είναι και μεγαλύτερη, και το κάνει άκρως επαγγελματικά.
Βασικά κάνει αποτρίχωση με χαλάουα (καραμέλα-ζάχαρη δηλαδή) και δεν είναι φτηνό.
Επίσης πονάει από αρκετά εως πολύ, οπότε και να θες... και να είσαι καυλωμένος, θα σου πέσει....
Βασικά θα βόλευε να είναι κάποιος καυλωμένος για να γίνει αποτρίχωση στην πούτσα αλλά από τον πόνο σου πέφτει...

Απλά μία διόρθωση... την έβρισκες από facebook αλλά έκλεινες ραντεβού μόνο τηλεφωνικά!
Από όσο ξέρω, αν της έγραφες ότι δεν θες με τηλέφωνο, ή ακυρωνες ραντεβού κτλπ έτρωγες άκυρο για πάντα, για την πλάκα, πολύ εύκολα δηλαδή.

Μετά από την εμπειρία μου... Το πρόσφερα κι εγώ για λίγο καιρό αυτό...
Με χαλάουα σε άντρες, αλλά πρώτον δεν συνέφερε οικονομικά για μένα, και δύο πονάει πολύ... ανάλογα και την ηλικία του άλλου, τριχοφυία κτλπ, δηλαδή κανα δυο μεγάλης ηλικίας τους είχα πονέσει πολύ οπότε το σταμάτησα.

Ακόμα και σε εμένα που έκανα... το σταμάτησα γιατί εκτός από το ότι πονάει πολύ... αλλά λερώνεις και πάρα πολύυυυυυ, τα πάντα. κάποια στιγμή είχα κάνει και σαν έγκαυμα στα αρχίδια
Βασικά όχι από αυτό, δοκίμασα τις αποτριχωτικές ταινίες της vit.... μαλακία..... έτρεχε αίμα μετά από το δέρμα στα αρχίδια....

και έτσι τα σταμάτησα όλα αυτά και πηγαίνω για αποτρίχωση με laser...
στην αρχή μία φορά το μήνα.... τώρα πια και μία το δίμηνο να πας μια χαρά είναι.

Δεν είναι μόνιμη... αυτό είναι μούφα που προωθούν οι δερματολόγοι.... πηγαίνεις για πάντα.... απλά σίγουρα αραιώνουν και βγαίνουν πολύ πιο λεπτές οι τρίχες μετά από κάποιες αποτριχώσεις.
Κι αυτό πονάει λιγάκι, ειδικά πούτσα και τρύπα δηλαδή....αλλά το προτιμώ χίλιες φορές.

Ίσως στο μέλλον ξανα δοκιμάσω, να μάθω με σεμινάρια να κάνω αποτρίχωση με κερί, αυτό το παχύ που ξερένεται και το τραβάς με το χέρι μετά,
αφού υπάρχει και η ζήτηση.

Ερώτηση. Για ξύρισμα πούτσας και μαλακία θα πηγαίνατε; (με 25-30€)

- - - - -

 

Mysthsxysths

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2022
Μηνύματα
112
Like
275
Πόντοι
21
Καλησπέρα.
Η Βίκυ Βικάκι από το facebook είναι trans/travesti (δεν ξέρω) και μεγάλη σε ηλικία.
Είχα πάει πριν 3 χρόνια οπότε τώρα θα είναι και μεγαλύτερη, και το κάνει άκρως επαγγελματικά.
Βασικά κάνει αποτρίχωση με χαλάουα (καραμέλα-ζάχαρη δηλαδή) και δεν είναι φτηνό.
Επίσης πονάει από αρκετά εως πολύ, οπότε και να θες... και να είσαι καυλωμένος, θα σου πέσει....
Βασικά θα βόλευε να είναι κάποιος καυλωμένος για να γίνει αποτρίχωση στην πούτσα αλλά από τον πόνο σου πέφτει...

Απλά μία διόρθωση... την έβρισκες από facebook αλλά έκλεινες ραντεβού μόνο τηλεφωνικά!
Από όσο ξέρω, αν της έγραφες ότι δεν θες με τηλέφωνο, ή ακυρωνες ραντεβού κτλπ έτρωγες άκυρο για πάντα, για την πλάκα, πολύ εύκολα δηλαδή.

Μετά από την εμπειρία μου... Το πρόσφερα κι εγώ για λίγο καιρό αυτό...
Με χαλάουα σε άντρες, αλλά πρώτον δεν συνέφερε οικονομικά για μένα, και δύο πονάει πολύ... ανάλογα και την ηλικία του άλλου, τριχοφυία κτλπ, δηλαδή κανα δυο μεγάλης ηλικίας τους είχα πονέσει πολύ οπότε το σταμάτησα.

Ακόμα και σε εμένα που έκανα... το σταμάτησα γιατί εκτός από το ότι πονάει πολύ... αλλά λερώνεις και πάρα πολύυυυυυ, τα πάντα. κάποια στιγμή είχα κάνει και σαν έγκαυμα στα αρχίδια
Βασικά όχι από αυτό, δοκίμασα τις αποτριχωτικές ταινίες της vit.... μαλακία..... έτρεχε αίμα μετά από το δέρμα στα αρχίδια....

και έτσι τα σταμάτησα όλα αυτά και πηγαίνω για αποτρίχωση με laser...
στην αρχή μία φορά το μήνα.... τώρα πια και μία το δίμηνο να πας μια χαρά είναι.

Δεν είναι μόνιμη... αυτό είναι μούφα που προωθούν οι δερματολόγοι.... πηγαίνεις για πάντα.... απλά σίγουρα αραιώνουν και βγαίνουν πολύ πιο λεπτές οι τρίχες μετά από κάποιες αποτριχώσεις.
Κι αυτό πονάει λιγάκι, ειδικά πούτσα και τρύπα δηλαδή....αλλά το προτιμώ χίλιες φορές.

Ίσως στο μέλλον ξανα δοκιμάσω, να μάθω με σεμινάρια να κάνω αποτρίχωση με κερί, αυτό το παχύ που ξερένεται και το τραβάς με το χέρι μετά,
αφού υπάρχει και η ζήτηση.

Ερώτηση. Για ξύρισμα πούτσας και μαλακία θα πηγαίνατε; (με 25-30€)

- - - - -

Ναι , αν ησουν γυναικα
 

xyse_mesa

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
256
Like
286
Πόντοι
21
Ναι , αν ησουν γυναικα

Ναι κι εγώ για γυναίκα λέω.... έχω μία ιδέα.... αν έχει κάποιος χρήματα και θέλει να δοκιμάσουμε κάτι τέτοιο επιχειρηματικά το έχω σκεφτεί, μπορεί να μου στείλει να το συζητήσουμε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom