Νέα

Warsaw - Βαρσοβία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TLEVEND
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 825K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
3.968
Like
3.263
Πόντοι
1.706
Απορώ πώς μπορείτε σε σλάβικο περιβάλλον. Εγώ τους σλάβους στη Γαλλία τους αποφεύγω, διότι είναι κάπως άξεστοι. Και σήμερα μια κωλόγρια σλάβα στο σούπερμάρκετ ήρθε από τα πλάγια και χώθηκε στη σειρά μπροστά από μένα και δεν μπορούσα να την ξεκουνήσω με τίποτα. Ό,τι κι αν της έλεγα με έγραφε. Είπα να μην φωνάξω το σεκιουριτά για δύο πράγματα που κρατούσε. Αλλά μιλάμε για ζώο.
Κάτι τέτοια με χαλάνε, αλλά ευτυχώς είναι σπάνια.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.703
Κριτικές
15
Like
11.331
Πόντοι
3.846
Kαλά, ούτε ξεκάρφωτα posts για Ουκρανέζες πουτάνες στη..........Λεμεσό μπαίνουμε να διαβάσουμε,
αλλά μην το κάνουμε θέμα.

Αυτό το thread έχει καταντήσει καφενείο του kman και αν μπει κάποιος επισκέπτης να διαβάσει για Πολωνία έχει ψωνίσει από σβέρκο..
Τώρα σοβαρά βρήκες και καλά κάτι να ασχοληθείς μαζί μου;
Ένα ποστ για μια ουκρανη σε πείραξε, όταν υπάρχουν δεκάδες άσχετα για Πούτιν, Πραγες, Γερμανιες και ότι θυμηθεί ο καθένας;

Πετάχτηκε και η άλλη η τσουτσου με μηδεν συνεισφορά εδώ μέσα να σου υποδείξει και καταστάσεις.
Ε ρε κάτι παληκάρια που πετυχαίνεις εδώ μέσα.
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
357
Like
1.224
Πόντοι
201
Τώρα σοβαρά βρήκες και καλά κάτι να ασχοληθείς μαζί μου;
Ένα ποστ για μια ουκρανη σε πείραξε, όταν υπάρχουν δεκάδες άσχετα για Πούτιν, Πραγες, Γερμανιες και ότι θυμηθεί ο καθένας;
Eμένα δε με πείραξε τίποτα μιας και το συγκεκριμένο thread και με δική μου συνεισφορά έχει γίνει thread καφενείο,ραντεβού θανάτου,κ.λ.μ.

Έβαλα απλά στην αναζήτηση να δω πόσες φορές έχει γραφτεί η λέξη κύπρος σε αυτό το thread από εσένα.

Kύπρος

Άμα βάλω και καμιά Λεμεσό θα έχει άλλα τόσα posts..

Κοντολογίς, να μας την πει κανά νέο μέλος που θέλει να πάει Βαρσοβία και το έχουμε φλομώσει στις μαλακίες,πάει και έρχεται...
Εμείς, οι γνωστοί άγνωστοι, δεν είμαστε για πολλά..
 

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.840
Like
4.361
Πόντοι
456
Λάβκα κάποτε...
Duplex τουρίστες
Cross Club πας ανάλογα τι παίζει
James Dean διαχρονικό.Από το υπόγειο έχω πολλές αναμνήσεις,
πάντα περνάω όταν πηγαίνω.

Η αλήθεια είναι ότι είναι λίγο παλιά τα παραπάνω, ειδικά το Λάβκα, που ακόμη τρώει για ακατανόητους λόγους promotion και πηγαίνουν οι τουρίστες και παίρνουν τα αρχίδια τους..

Έχει άλλα μαγαζιά που μετράνε περισσότερο και παίζεις και με ένα στάνταρ 70-80% οι γυναίκες που έχεις δίπλα σου να είναι Τσέχες και όχι να νομίζεις ότι είναι Τσέχες.

Αυτό είναι το θέμα οτι δε γράφεις ποια είναι τα καλά μαγαζιά για να μην πάνε άσχετοι με άγαρμπο καμάκι και τα χαλάσουν ενώ εγώ τα γράφω ποια είναι.Βέβαια εγώ το κάνω γιατί ξέρω οτι δε θα πάει κανένας επειδή ακριβώς το γράφω εγώ οπότε λένε αποκλείεται να ισχύει.Αν πίστευα οτι θα πάνε δε θα τα έγραφα.
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
357
Like
1.224
Πόντοι
201
Αυτό είναι το θέμα οτι δε γράφεις ποια είναι τα καλά μαγαζιά για να μην πάνε άσχετοι με άγαρμπο καμάκι και τα χαλάσουν ενώ εγώ τα γράφω ποια είναι.Βέβαια εγώ το κάνω γιατί ξέρω οτι δε θα πάει κανένας επειδή ακριβώς το γράφω εγώ οπότε λένε αποκλείεται να ισχύει.Αν πίστευα οτι θα πάνε δε θα τα έγραφα.

Τους γράφω εδώ και χρόνια ότι είσαι διάνοια:rockon:, αλλά δυστυχώς δε με πιστεύουν και στο τέλος μένουν με τον παργαλάτσο στο χέρι :grin:
 

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.840
Like
4.361
Πόντοι
456
Απορώ πώς μπορείτε σε σλάβικο περιβάλλον. Εγώ τους σλάβους στη Γαλλία τους αποφεύγω, διότι είναι κάπως άξεστοι. Και σήμερα μια κωλόγρια σλάβα στο σούπερμάρκετ ήρθε από τα πλάγια και χώθηκε στη σειρά μπροστά από μένα και δεν μπορούσα να την ξεκουνήσω με τίποτα. Ό,τι κι αν της έλεγα με έγραφε. Είπα να μην φωνάξω το σεκιουριτά για δύο πράγματα που κρατούσε. Αλλά μιλάμε για ζώο.
Κάτι τέτοια με χαλάνε, αλλά ευτυχώς είναι σπάνια.

Δεν υπάρχει κάτι καλύτερο από το σλαβικό περιβάλλον.Βλέπεις μουνιά παντού,υπάρχει ηρεμία,εξυπηρέτηση,τα πάντα τέλεια.Εντάξει οι Ρώσοι,Ουκρανοί δεν τηρούνε ουρές,χώνονται μπροστά,σπρώχνουν,καμιά φορά ζέχνουν κτλ αλλά το θέαμα από τα μουνάκια αποζημιώνει με το παραπάνω.
Εντωμεταξύ σλαβικό κόσμο παίζει να συναντήσεις καταστάσεις ευγενείας παλαιού τύπου που Δύση έχουν εκλείψει τελείως.
Γενικά σλαβικές χώρες ξενοιάζεις δεν έχεις όλη αυτή την πίεση της Δύσης για συμμόρφωση.
 

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.840
Like
4.361
Πόντοι
456
Τους γράφω εδώ και χρόνια ότι είσαι διάνοια:rockon:, αλλά δυστυχώς δε με πιστεύουν και στο τέλος μένουν με τον παργαλάτσο στο χέρι :grin:

Μόνο εσύ επωφελήθηκες γιατί τα παίρνεις κατά γράμμα.Πιάνεις την ουσία,είσαι στο κέντρο του παιγνίου.Οι άλλοι αγρόν αγοράζουν.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.794
Κριτικές
178
Like
39.341
Πόντοι
21.896

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
357
Like
1.224
Πόντοι
201
Εγώ αγοράζω ζαχαροκάλαμα :confused:
Η αλήθεια είναι ότι κάτι εποχές που ήταν και ο ρολογάς δραστήριος στο forum
και ο kman έγραφε κάτι σεντόνια με το manual των μουνολίβαδων,
έπαιζαν κάτι posts που όταν πήγαινες στο μέρος που είχε περιγράψει,
σου είχε κάνει ήδη την ασίστ και εσύ απλά έσπρωχνες την μπάλα στα δίχτυα.

Απλά έπρεπε να κουνήσεις και εσύ τον κώλο σου,
να πάρεις το μυθικό Polski Bus με την κόκκινη δερματίνη και να
πάρεις σβάρνα τις γκαλερίες..
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.794
Κριτικές
178
Like
39.341
Πόντοι
21.896
Η αλήθεια είναι ότι κάτι εποχές που ήταν και ο ρολογάς δραστήριος στο forum
και ο kman έγραφε κάτι σεντόνια με το manual των μουνολίβαδων,
έπαιζαν κάτι posts που όταν πήγαινες στο μέρος που είχε περιγράψει,
σου είχε κάνει ήδη την ασίστ και εσύ απλά έσπρωχνες την μπάλα στα δίχτυα.

Απλά έπρεπε να κουνήσεις και εσύ τον κώλο σου,
να πάρεις το μυθικό Polski Bus με την κόκκινη δερματίνη και να
πάρεις σβάρνα τις γκαλερίες..
Τον πήρα με τον μέρος μου τον ρολογα κ τον έκανα τριτοκοσμικό :confused:
Ο πιλότος έμεινε πιστός
 

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.840
Like
4.361
Πόντοι
456
Η αλήθεια είναι ότι κάτι εποχές που ήταν και ο ρολογάς δραστήριος στο forum
και ο kman έγραφε κάτι σεντόνια με το manual των μουνολίβαδων,
έπαιζαν κάτι posts που όταν πήγαινες στο μέρος που είχε περιγράψει,
σου είχε κάνει ήδη την ασίστ και εσύ απλά έσπρωχνες την μπάλα στα δίχτυα.

Απλά έπρεπε να κουνήσεις και εσύ τον κώλο σου,
να πάρεις το μυθικό Polski Bus με την κόκκινη δερματίνη και να
πάρεις σβάρνα τις γκαλερίες..

Polski bus,τα τσέχικα τρένα(ceske vlaky) και η ουκρανική electricka είναι μυθικά.Δεν υπήρχε αυτό να μπαίνεις απλά στο τρένο ή το λεωφορείο και να βγάζεις γκόμενα μέσα.
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
3.968
Like
3.263
Πόντοι
1.706
Δεν υπάρχει κάτι καλύτερο από το σλαβικό περιβάλλον.Βλέπεις μουνιά παντού,υπάρχει ηρεμία,εξυπηρέτηση,τα πάντα τέλεια.Εντάξει οι Ρώσοι,Ουκρανοί δεν τηρούνε ουρές,χώνονται μπροστά,σπρώχνουν,καμιά φορά ζέχνουν κτλ αλλά το θέαμα από τα μουνάκια αποζημιώνει με το παραπάνω.
Εντωμεταξύ σλαβικό κόσμο παίζει να συναντήσεις καταστάσεις ευγενείας παλαιού τύπου που Δύση έχουν εκλείψει τελείως.
Γενικά σλαβικές χώρες ξενοιάζεις δεν έχεις όλη αυτή την πίεση της Δύσης για συμμόρφωση.
Είμαι των πολύ αυστηρών κανονισμών, δεν ξέρω αν θα μπορούσα να επιβιώσω σε σλαβική χώρα. Διότι αν δεν υπάρχει συμμόρφωση για σένα δεν θα υπάρχει και για τους άλλους και θα υποστείς τις συνέπειες των πράξεών τους. Εδώ πχ δεν τραβάμε ούτε το καζανάκι το βράδυ για να μην ξυπνήσουμε τον αποκάτω. Ή πχ όταν κάποιος μπαίνει στην πολυκατοικία με το σκύλο του, πρέπει να τον κρατάει με λουρί κι όχι να τον έχει ελεύθερο, γιατί μπορεί να τρομάξει κανέναν. Υπάρχουν και κάποιοι κανονισμοί μάλλον υπερβολικοί πχ δεν μπορείς να απλώσεις ρούχα στην βεράντα, αν η απλώστρα ξεπερνάει το ύψος από τα κάγκελα, γιατί χαλάει την αισθητική του κτιρίου. Βέβαια πάντα έμενα σε vip περιοχές και δεν ξέρω αν αυτοί οι κανονισμοί ισχύουν σε λαικές συνοικίες.
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
3.968
Like
3.263
Πόντοι
1.706
Τους γράφω εδώ και χρόνια ότι είσαι διάνοια:rockon:, αλλά δυστυχώς δε με πιστεύουν και στο τέλος μένουν με τον παργαλάτσο στο χέρι :grin:
Δηλαδή μπορεί να σταθεί δίπλα σε διεθνείς παίκτες, όπως πχ rooshv κλπ, που έχουν ασχοληθεί με το αντικείμενο;
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.149
Like
6.835
Πόντοι
1.056
Τους γράφω εδώ και χρόνια ότι είσαι διάνοια:rockon:, αλλά δυστυχώς δε με πιστεύουν και στο τέλος μένουν με τον παργαλάτσο στο χέρι :grin:
Ο ΚΜΑΝ με δίμετρη στο κρεβάτι ευρωπεος

Και αυτοί στον καναπέ
 

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.840
Like
4.361
Πόντοι
456
Είμαι των πολύ αυστηρών κανονισμών, δεν ξέρω αν θα μπορούσα να επιβιώσω σε σλαβική χώρα. Διότι αν δεν υπάρχει συμμόρφωση για σένα δεν θα υπάρχει και για τους άλλους και θα υποστείς τις συνέπειες των πράξεών τους. Εδώ πχ δεν τραβάμε ούτε το καζανάκι το βράδυ για να μην ξυπνήσουμε τον αποκάτω. Ή πχ όταν κάποιος μπαίνει στην πολυκατοικία με το σκύλο του, πρέπει να τον κρατάει με λουρί κι όχι να τον έχει ελεύθερο, γιατί μπορεί να τρομάξει κανέναν. Υπάρχουν και κάποιοι κανονισμοί μάλλον υπερβολικοί πχ δεν μπορείς να απλώσεις ρούχα στην βεράντα, αν η απλώστρα ξεπερνάει το ύψος από τα κάγκελα, γιατί χαλάει την αισθητική του κτιρίου. Βέβαια πάντα έμενα σε vip περιοχές και δεν ξέρω αν αυτοί οι κανονισμοί ισχύουν σε λαικές συνοικίες.

Ακριβώς αυτή είναι η διαφορά σλαβικές χώρες.Γαλλία υποφέρεις όπως λες υπομένοντας όλη νύχτα τη μπόχα απο τα σκατά στη χέστρα για να μην ξυπνήσεις το γείτονα τραβώντας το καζανάκι.Αυτό ο Ρώσος θα το έβρισκε βλακώδες.Απο την άλλη κάνουν και οι Ρώσοι κάτι αδιανόητες καφρίλες όταν τους γράφουν όλους στα αρχίδια τους που Δύση δεν παίζουν με την καμία.Είναι όμως συνηθισμένοι σε σκληρές καταστάσεις.Τσέχοι,Πολωνοί πιο πολιτισμένοι Σλάβοι,τηρουν κάποιους κανόνες αλλά όχι στον ασφυκτικό βαθμό της Δύσης όπου τα θέλουν όλα ρυθμισμένα.Γενικά η σλαβική ελευθερία είναι μεγάλη υπόθεση,με το που περνάς τα σύνορα νιώθεις αμέσως πιο χαλαρός οτι δε σε κοιτάει και δε σε κρίνει κανένας.
Επηρρεάζει και τις γυναίκες αυτή η ελευθεριότητα,αυξάνει σημαντικά τον ερωτισμό.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.296
Κριτικές
6
Like
10.316
Πόντοι
3.936
Αυτό είναι το θέμα οτι δε γράφεις ποια είναι τα καλά μαγαζιά για να μην πάνε άσχετοι με άγαρμπο καμάκι και τα χαλάσουν ενώ εγώ τα γράφω ποια είναι.Βέβαια εγώ το κάνω γιατί ξέρω οτι δε θα πάει κανένας επειδή ακριβώς το γράφω εγώ οπότε λένε αποκλείεται να ισχύει.Αν πίστευα οτι θα πάνε δε θα τα έγραφα.
Ρε καπαμαν χωρις διαθεση ξιφομαχιας αλλα εσυ εχεις να κανεις καμακι απο τοτε που ησουν εφηβος. Τωρα οπου πας εχεις ενα μπαζουκας πυροβολεις κι οτι κατσει.Η τεχνη στο καμακι ειναι ενα αλλο κεφαλαιο απο μονο του και για να γινει πρεπει να συντρεχουν πολλες αρετες. Αρα μην παραμυθιαζεσαι και μπερδευεις το αγοραζω ετοιμο κρεας απο το σουπερ μαρκετ ειναι το ιδιο με το κυνηγι. Ειναι τελειως δυο διαφορετικα πραγματα.Αυτες οι γυναικες που απευθυνεσαι ειναι γυναικες της δουλειας που δεν εχουν καμμια σχεση με το καμακι. Πληρωνεις γ@μας -δεν πληρωνεις δεν γ@μας.Απλα τα πραγματα- δουναι και λαβειν η φαση.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.318
Πόντοι
1.706
Ρε καπαμαν χωρις διαθεση ξιφομαχιας αλλα εσυ εχεις να κανεις καμακι απο τοτε που ησουν εφηβος. Τωρα οπου πας εχεις ενα μπαζουκας πυροβολεις κι οτι κατσει.Η τεχνη στο καμακι ειναι ενα αλλο κεφαλαιο απο μονο του και για να γινει πρεπει να συντρεχουν πολλες αρετες. Αρα μην παραμυθιαζεσαι και μπερδευεις το αγοραζω ετοιμο κρεας απο το σουπερ μαρκετ ειναι το ιδιο με το κυνηγι. Ειναι τελειως δυο διαφορετικα πραγματα.Αυτες οι γυναικες που απευθυνεσαι ειναι γυναικες της δουλειας που δεν εχουν καμμια σχεση με το καμακι. Πληρωνεις γ@μας -δεν πληρωνεις δεν γ@μας.Απλα τα πραγματα- δουναι και λαβειν η φαση.
Πηγα τις προαλλες στο fkk oasis.
Πολυ μουνί μεσα. Και πολυ καμακι.
Την επεσα σε 3 γκομενες.
Μου κατσαν ολες. 100% επιτυχία.
Ενω ολες οι αλλες μου χαμογελουσαν .
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.296
Κριτικές
6
Like
10.316
Πόντοι
3.936
Πηγα τις προαλλες στο fkk oasis.
Πολυ μουνί μεσα. Και πολυ καμακι.
Την επεσα σε 3 γκομενες.
Μου κατσαν ολες. 100% επιτυχία.
Ενω ολες οι αλλες μου χαμογελουσαν .
Καταπληκτικη επιτυχια.Φανταζομαι και οι 3 θα ηταν σλαβες απο διαφορετικες χωρες στις οποιες μιλησες απταιστα στην γλωσσα τους. :D:
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.703
Κριτικές
15
Like
11.331
Πόντοι
3.846
Eμένα δε με πείραξε τίποτα μιας και το συγκεκριμένο thread και με δική μου συνεισφορά έχει γίνει thread καφενείο,ραντεβού θανάτου,κ.λ.μ.

Έβαλα απλά στην αναζήτηση να δω πόσες φορές έχει γραφτεί η λέξη κύπρος σε αυτό το thread από εσένα.

Kύπρος

Άμα βάλω και καμιά Λεμεσό θα έχει άλλα τόσα posts..

Κοντολογίς, να μας την πει κανά νέο μέλος που θέλει να πάει Βαρσοβία και το έχουμε φλομώσει στις μαλακίες,πάει και έρχεται...
Εμείς, οι γνωστοί άγνωστοι, δεν είμαστε για πολλά..
Παληκάρι μου τι σε μπερδεύει;
Για αερολογιες μιλα με άλλους.
Μιλάμε για σλαβικό περιβάλλον; Αναφέρεται συνέχεια πού παίζουν Ουκρανες κλπ;

Πώς να μην ακουστεί Κύπρος και Λεμεσός; Πλάκα κάνεις;
Νούμερο ένα μέρος να χτυπήσεις μουνάρες Ουκρανες και Ρωσίδες πέρα από τις χώρες τους.
Είμαι καθαρά μέσα στο θέμα και με πρόσφατο υλικό και απόψεις, όχι με βίντεο και θεωρίες από πριν δέκα χρόνια όπως κάνουν συνέχεια άλλοι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom