Νέα

Βραζιλιάνα Τrans στη Θεσσαλονίκη!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα David
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 91
  • Εμφανίσεις 9K
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Ρε deker αφου δε σου κανουν αισθηση γιατι ασχολεισαι?Τα ειπαμε και προχθες.23 σπιτια λειτουργουν στη Θεσσαλονικη απο 2 βαρδιες το καθενα,εχουμε 46 πουτανακια ημερησιως!!!Εσυ υποτιθεται οτι ψαχνεις τα ρουμανακια του παλιου σταθμου και απεχθανεσαι τις τρανς.Γιατι απαντας λοιπον επικριτικα σε οτι εχει σχεση μ'αυτες?Γουστα του καθενος ειναι αυτα.Αλλωστε εσυ το ειπες προχθες...
οχι φιλε δεν ψαχνω κανενα ρουμανακι του παλιου σταθμου σε αντιθεση με αρκετους,απλα τους το υπενθυμιζω οτι δεν θα τα ξαναδουμε.το να πω την αποψη μου νομιζεις πως εισαι σε θεση εσυ κ οποιοςσδηποτε αλλος να μου το απαγορευει?δεν νομιζω.ασε που με τον simera κανουμε κ λιγο χαβαλε,οσο για το trans στη φωτο απλα ηθελα κ το ειπα.δηλαδη εσυ μπορει να μη γουσταρεις τις γυναικες κ να θες μονο τρανς,παραδειγμα ειναι,σου απαγορευω να ποσταρεις για τα μπουρδελα η να κανεις βολτα απο εκει?κ στον david που κανω την ερωτηση ξερει γιατι την κανω.πριν μερες το πρωτο πραγμα που εκανε αφου εγραψε παλι για πρωτη φορα στο φορουμ ηταν να μου την πει γιατι ενω δεν μ αρεσουν οι τρανς ρωταω τι παιζει για την καθε μια.μπορει σε μενα να μην αρεσουν αλλα να εχω ειτε φιλους που ενδιαφερονται ειτε στην τελικη να ειναι γενικο το ενδιαφερον κ να θελω να ειμαι ενημερος για ολα στην πολη μου.αλλωστε αυτος ειναι ο χαρακτηρας του site
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
κριμα να ακουω τετοια κριτικη απο σενα.........εσυ να σαι καλα ομως
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.189
Κριτικές
293
Like
9.456
Πόντοι
12.525
Ρε deker μη  τα χαλασουμε τωρα.στο ειπα και μερες πριν οτι τα σχολια σου ειναι σωστα και αντιλαμβανομε οτι κυκλοφορεις.δε γραφεις αοριστες παπαριες σε συγκριση με πολλους εδω μεσα.Αλλα απ'τη στιγμη που κατι δε σ'ενδιαφερει καθολου γιατι νιωθεις την αναγκη ν'απαντησεις αμεσως και πρωτος?Στο λεω πολυ ειλικρινα και φιλικα,με το να απαντας σε ολους και σε ολα μπορει να γινεις αντιπαθης καποια στιγμη.Ασε τους τους διαφορους παπαρολογους να λεν οτι θελουν...
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Ρε deker μη  τα χαλασουμε τωρα.στο ειπα και μερες πριν οτι τα σχολια σου ειναι σωστα και αντιλαμβανομε οτι κυκλοφορεις.δε γραφεις αοριστες παπαριες σε συγκριση με πολλους εδω μεσα.Αλλα απ'τη στιγμη που κατι δε σ'ενδιαφερει καθολου γιατι νιωθεις την αναγκη ν'απαντησεις αμεσως και πρωτος?Στο λεω πολυ ειλικρινα και φιλικα,με το να απαντας σε ολους και σε ολα μπορει να γινεις αντιπαθης καποια στιγμη.Ασε τους τους διαφορους παπαρολογους να λεν οτι θελουν...
δεν ηθελα να απαντησω σε ολους κ ολα αλλα στον συγκεκριμενο που δεν βλεπω το λογο να προσπαθει να μου την πει για κατι.δεν μπορω να μη δε ποσταρω οταν βλεπω τον καθενα να γραφει κατι στο +5 ενω τα εχουμε πει στο -5 μονο κ μονο για να πει κατι κ δεν απευθυνομαι στον david τωρα αλλα γενικα.μακαρι να ηταν μεσα να μας ελεγε κ αυτος γιατι πεταει μια βομβα κ μετα φευγει.τεσπα,ειλικρινα,θα προσπαθησω να μην ξαναποσταρω σε θεμα θεσ νικης αν δεν εχω κανει βολτα για να την περιγραψω.δεν απανταω σε κανενα κ για τιποτα
 

rolaho

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
332
Like
0
Πόντοι
1
ολεσ η τραβεστι ειναι μια κορυφη,τα τα σφιχτα τουσ κολαρακια ειναι για τρελα κολπακια.
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
δεν ηθελα να απαντησω σε ολους κ ολα αλλα στον συγκεκριμενο που δεν βλεπω το λογο να προσπαθει να μου την πει για κατι.δεν μπορω να μη δε ποσταρω οταν βλεπω τον καθενα να γραφει κατι στο +5 ενω τα εχουμε πει στο -5 μονο κ μονο για να πει κατι κ δεν απευθυνομαι στον david τωρα αλλα γενικα.μακαρι να ηταν μεσα να μας ελεγε κ αυτος γιατι πεταει μια βομβα κ μετα φευγει.τεσπα,ειλικρινα,θα προσπαθησω να μην ξαναποσταρω σε θεμα θεσ νικης αν δεν εχω κανει βολτα για να την περιγραψω.δεν απανταω σε κανενα κ για τιποτα
Deker επέτρεψέ μου και μένα να σου την πω σε εισαγωγικά γιατί αν και παοκτζής, δεν φαίνεσαι παπαρολόγος και μου είσαι συμπαθής. Ο david μάλλον σου την είπε γιατί ενώ ανοίγει ένα θέμα για κάτι που τον ενδιαφέρει εσύ πετάγεσαι και λες "να χαίρεστε την τραβεστάρα σας και μακρυά από μένα" ή κάτι τέτοιο. Είναι να μην την ψωνίσει; Αν δεν σε ενδιαφέρει μην συμμετέχεις καθόλου. Α και μην κάνεις ρε σαν γκόμενα (πείσμωσα, δεν ξαναγράφω τίποτα). Φιλικά
 

rolaho

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
332
Like
0
Πόντοι
1
να στε ολοι καλα με 2009 μουνια στην πουτσαρα την μακρια
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Deker επέτρεψέ μου και μένα να σου την πω σε εισαγωγικά γιατί αν και παοκτζής, δεν φαίνεσαι παπαρολόγος και μου είσαι συμπαθής. Ο david μάλλον σου την είπε γιατί ενώ ανοίγει ένα θέμα για κάτι που τον ενδιαφέρει εσύ πετάγεσαι και λες "να χαίρεστε την τραβεστάρα σας και μακρυά από μένα" ή κάτι τέτοιο. Είναι να μην την ψωνίσει; Αν δεν σε ενδιαφέρει μην συμμετέχεις καθόλου. Α και μην κάνεις ρε σαν γκόμενα (πείσμωσα, δεν ξαναγράφω τίποτα). Φιλικά
φιλε petrosyn κ συ αν κ αρειανος σε παω.δεν καταλαβες καλα ομως τι εχει γινει.ο david κ λυπαμαι το ξαναλεω που δεν ειναι μεσα τωρα να μας το πει,αφου ειχε να γραψει απο πριν κλεισουν το site ξαφνικα γραφει κ λεει αφου δεν σε ενδιαφερουν ρε deker τα τραβελια τι ρωτας για το καθενα,σαν να μου τη λεει......κ πεταει κ ενα εντελως φιλικα.του απανταω οτι με ενδιαφερει να ενημερωνομαι για το τι παιζει στην πολη μου οπως αλλωστε ολοι θελουν να κανουν εδω μεσα.κ τωρα του του γραφω για την τραβελαρα του με αφορμη την προηγουμενη κουβεντα μας που μονο φιλικη δεν ηταν η υποδειξη του.δεν νομιζω να εχω πειραξει καποιον εδω μεσα η να του την εχω πει.κ τα τραβελια που ακουω να λετε ακομα κ γι αυτα αν κ τα απαιχθανομαι μιλαω κ προτεινω απ οσα ακουω..........κ κατι ακομα,δεν κανω σαν γκομενα,απλα καποιοι δε με γουσταρουν οποτε δεν υπαρχει λογος να ασχολουμαι κ να βοηθαω
 
OP
OP
D

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
κ στον david που κανω την ερωτηση ξερει γιατι την κανω.πριν μερες το πρωτο πραγμα που εκανε αφου εγραψε παλι για πρωτη φορα στο φορουμ ηταν να μου την πει γιατι ενω δεν μ αρεσουν οι τρανς ρωταω τι παιζει για την καθε μια.μπορει σε μενα να μην αρεσουν αλλα να εχω ειτε φιλους που ενδιαφερονται ειτε στην τελικη να ειναι γενικο το ενδιαφερον κ να θελω να ειμαι ενημερος για ολα στην πολη μου.αλλωστε αυτος ειναι ο χαρακτηρας του site

δεν ηθελα να απαντησω σε ολους κ ολα αλλα στον συγκεκριμενο που δεν βλεπω το λογο να προσπαθει να μου την πει για κατι.δεν μπορω να μη δε ποσταρω οταν βλεπω τον καθενα να γραφει κατι στο +5 ενω τα εχουμε πει στο -5 μονο κ μονο για να πει κατι κ δεν απευθυνομαι στον david τωρα αλλα γενικα.μακαρι να ηταν μεσα να μας ελεγε κ αυτος γιατι πεταει μια βομβα κ μετα φευγει.τεσπα,ειλικρινα,θα προσπαθησω να μην ξαναποσταρω σε θεμα θεσ νικης αν δεν εχω κανει βολτα για να την περιγραψω.δεν απανταω σε κανενα κ για τιποτα

Σε πληροφορώ ότι είμαι πολύ παλαιότερός σου στο σάιτ και στο προηγούμενο θρεντ εννοείται(πιάτσες τραβέλια/πουτάνες Θεσ/νίκη), άσχετα αν εσύ ξημεροβραδιάζεσαι εδώ μέσα τους τελευταίους 2-3 μήνες.
Συνεπώς οι μπηχτές σου αλλού.
Αναφορικά με τα όσα σου είπα προχθές και σου ξαναλέω και σήμερα δεν θα κάτσω άλλο να ασχοληθώ μαζί σου. Συνεχώς κρίνεις και κριτικάρεις. Αφού δεν σε νοιάζουν τα τρανς μην προσβάλεις τους άλλους που συμμετέχουν σε ένα θρεντ. Κάτσε διάβαζε, γράφε την άποψή σου, αλλά μην λες μαλακίες.
Και τις αμπελοφιλοσοφίες του στυλ δεν σου αρέσουν οι τρανς, δεν θα πήγαινες ποτέ, αλλά συμμετέχεις σε θρεντ σχετικά με τρανς, επειδή έχεις φίλους που γουστάρουν τρανς και λόγω γενικού ενδιαφέροντος, αυτά πες τα αλλού....
Και μην το συνεχίζεις άλλο. Χαλάρωσε...  
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
δεν ειχα ποτε σκοπο να την πω σε κανεναν γιατι τους σεβομαι ολους εδω μεσα κ ακομα στην πιο ηλιθια ερωτηση ειμαι προθυμος να απαντησω γιατι μπορει σαν νεος να την εκανα κ εγω,αλλα δεν μπορω να μου τη λενε κιολας......
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.189
Κριτικές
293
Like
9.456
Πόντοι
12.525

deker επαναλαμβανω,στα ειπα ΦΙΛΙΚΑ γιατι φαινεσαι περπατημενος.Μη χανεις το δικιο σου μωρε αδερφε μου.Α...και μην επηρεαζεσαι απο τις διαφημισεις του 11880
 

rolaho

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
332
Like
0
Πόντοι
1
ελα βρε μην κανεισ σαν μορω ριξε φωσ στην ενημεροση μην μασ αφηνεισ -στο φωσ στι τουνελ.
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Σε πληροφορώ ότι είμαι πολύ παλαιότερός σου στο σάιτ και στο προηγούμενο θρεντ εννοείται(πιάτσες τραβέλια/πουτάνες Θεσ/νίκη), άσχετα αν εσύ ξημεροβραδιάζεσαι εδώ μέσα τους τελευταίους 2-3 μήνες.
Συνεπώς οι μπηχτές σου αλλού.
Αναφορικά με τα όσα σου είπα προχθές και σου ξαναλέω και σήμερα δεν θα κάτσω άλλο να ασχοληθώ μαζί σου. Συνεχώς κρίνεις και κριτικάρεις. Αφού δεν σε νοιάζουν τα τρανς μην προσβάλεις τους άλλους που συμμετέχουν σε ένα θρεντ. Κάτσε διάβαζε, γράφε την άποψή σου, αλλά μην λες μαλακίες.
Και τις αμπελοφιλοσοφίες του στυλ δεν σου αρέσουν οι τρανς, δεν θα πήγαινες ποτέ, αλλά συμμετέχεις σε θρεντ σχετικά με τρανς, επειδή έχεις φίλους που γουστάρουν τρανς και λόγω γενικού ενδιαφέροντος, αυτά πες τα αλλού....
Και μην το συνεχίζεις άλλο. Χαλάρωσε...  
οκ,δεν ειναι η πρωτη φορα που δημιουργεις εντασεις οποτε δεν νινω σημασια.μπορει να εισαι πιο παλιος αλλα δε μου λεει κατι κ ουτε ποτε πετακα μπηχτες για σενα.ακομα κ τωρα ειπα μακαρι να ησουν μεσα να μας ελεγες τι πιστευεις.εσυ δεν μπορω να καταλαβω για ποιο λογο μου τη λες ενω τα ιδια με μενα εχουν πει κ αλλο.σε πειραζει που δεν μου αρεσουν τα τραβελια?τραβελι εισαι?σε πειραζει που λεω την αποψη μου κ το ιδιο λενε κ αλλοι πολλοι?τι σε πειραζει κ τη λες σε μενα?
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
deker επαναλαμβανω,στα ειπα ΦΙΛΙΚΑ γιατι φαινεσαι περπατημενος.Μη χανεις το δικιο σου μωρε αδερφε μου.Α...και μην επηρεαζεσαι απο τις διαφημισεις του 11880
ελα......?δεν το καταλαβα αυτο με το 11880
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.189
Κριτικές
293
Like
9.456
Πόντοι
12.525
που κανει τον Ξανθοπουλο ο αλλος ρε!!!κανουμε και λιγη πλακα να χαλαρωσουμε.μη το παρεις στραβα και αυτο
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
που κανει τον Ξανθοπουλο ο αλλος ρε!!!κανουμε και λιγη πλακα να χαλαρωσουμε.μη το παρεις στραβα και αυτο
κατι τετοιο καταλαβα αλλα δεν ημουν σιγουρος.σου φαινομαι να παρεξηγουμαι ευκολα?ισα ισα,δεν εχω ξεσπασει ετσι ποτε ξανα αλλα δεν μου αρεσει να μου τη λενε.
 
OP
OP
D

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
Τι να σου πω ρε φίλε....
Ειλικρινά τα έχω παίξει με την πάρτη σου.
Αν έχεις να πεις κάτι για την γκόμενα σε
αυτό το θρεντ πες το, αλλιώς μην εκθέτεις
τους πάντες και τα πάντα και κάνε το χαζό
καμιά φορά δεν βλάπτει.
Είναι ή δεν είναι βλακεία να μπαίνεις εσώ μέσα
και το πρώτο σου μήνυμα να είναι να τη χαιρεστε την τραβελαρα σας.........μακρυα απο μενα??? :think:

Σκέψου λίγο ώριμα και ήρεμα και απάντησέ μου τα εξής:

Σε ρώτησε κανείς πριν ανοίξει αυτό το θρεντ αν πας μαζί της
ή αν την γουστάρεις???
Τι θα πει να χαιρόμαστε την τραβελάρα μας και μακριά από σένα??
Εγώ φταίω που σου την είπα δηλαδή ή εσύ που πετάγεσαι και
λες πάλι τα ίδια, πάλι το ίδιο τροπάριο?

 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
μαλλον δεν καταλαβαινεις ελληνικα φιλε.....το ειπα γιατι εισαι ο πρωτος που μου τη λες εδω μεσα κ ελπιζω κ ο τελευταιος χωρις να με ξερεις κ χωρις να εχουμε ανταλλαξει εστω ενα μην.οσο για το Trans σου να το χαιρεσαι κ θελω να δω αν οντως ερθει.δεν εχω να πω κατι αλλο,για να μην ασχολουμαι μαζι σου παρα μονο για καλο σκοπο μην ξανασχολιασεις οσα λεω.θα προσπαθησω να μην πω τιποτα για τα τραβελια αλλα δεν σου πεφτει λογος αν θελω να μαθαινω τι παιζει για το καθενα.μπορει να ειμαι ανωμαλος κ τη μια να λεω οτι δεν θελω να τις βλεπω κ την αλλη να τις πηδαω.καλο σου απογευμα
 

rolaho

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
332
Like
0
Πόντοι
1
deker κοιταξε να δεισ .οταν λεσ να την χεραιστε την τραβελαρα σασ  δεν πετασ βελακια σε καποιουσ απαντησεμου αν θεσ με ναι η οχι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom