Νέα

Βουλγαρία από Δράμα μεριά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα baklavatzioglou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 38
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
ΜΑ ΚΑΛΑ?..Δεν υπάρχει κανένας μπουρδελιαρης από δράμα μεριά ρε παιδιά να μας πει τι γίνετε κατακι;ευχαριστώ για τον χάρτη ..αλλά πώς πάμε εκεί; θα πρέπει να πάμε μέσα στην δράμα ;Ιδέα δεν έχω..δεν μπορούμε να βρούμε και αυτόν που ξεσήκωσε το φιλαράκι μου κάτι για 15χρονα του πε του φίλου μου και έγινε μπαρούτι ο δικός μου .χα χα χα ..
μεσα απο δραμα δεν νομιζω να πηγαινει θα υπαρχει καποιος δρομος περιφερειακα....!!ερχομενος απο εγνατια οδο και βγαινοντας για καβαλα την ωρα που βγαινεις απο τον κομβο στον Αγιο Σηλα υπαρχει απεναντι κομβος που μπαινει παλι για εγνατια και διπλα εχει αλλα ανηφορικο δρομο με μεγαλη πινακιδα που λεει Τελωνειο Εξοχης....!!αν ακολουθησεις εκεινο τον δρομο δεν υπαρχει περιπτωση να χαθεις γιατι παρακατω ανα λιγα χιλιομετρα θα σου λεει...!!
ειτε ερχονμενος απο Θεσ/νικη ειτε απο Ξανθη κλπ απο εγνατια παντα αν βγεις στο υψος που σου ειπα εφυγες ντουγρου για τελωνειο..!
 

K1967KKKK

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
ρε δεν ξερει κανενας τιποτα για Βουλγαρια απο Δραμα ,ποσο παει το γαμιση και εαν υπαρχει
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
4
Πόντοι
16
Σύντροφοι Βορειοελλαδίτες. Επαναφέρω το θέμα και την ερώτηση. Μήπως κανείς από εσάς γνωρίζει κάτι για Βουλγαρία από Δράμα μεριά ?(Τελωνείο Εξοχής μόνο). Ξενοδοχεία , τιμές , καμπαρέ, σώου κλπ. 
 

Επισκέπτης
Σύντροφοι Βορειοελλαδίτες. Επαναφέρω το θέμα και την ερώτηση. Μήπως κανείς από εσάς γνωρίζει κάτι για Βουλγαρία από Δράμα μεριά ?(Τελωνείο Εξοχής μόνο). Ξενοδοχεία , τιμές , καμπαρέ, σώου κλπ. 
Δοϊράνη να πας στην μεριά της Βουλγαρίας.
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
4
Πόντοι
16
Σύντροφε δεν με βολεύει από εκεί. Μόνο από το τελωνείο Εξοχής με βολεύει. Για αυτό εξειδίκευσα την ερώτησή μου. Merci πάντως.
 

Επισκέπτης
Σύντροφε δεν με βολεύει από εκεί. Μόνο από το τελωνείο Εξοχής με βολεύει. Για αυτό εξειδίκευσα την ερώτησή μου. Merci πάντως.
ρε μεγάλε ακόμη στο δρόμο για Βουλγαρία είσαι?με τα πόδια όχι Βουλγαρία Μόσχα θα είχες πάει.
 

Επισκέπτης
φίλε ξέχασα να στο πω κάνε λίγο υπομονή ο Καραμανλής ανακοίνωσε προχθές ότι θα κατασκευάσει νέα οδό με είσοδο στην Βουλγαρία κάπου εκεί κοντά στην Δράμα. 
 

epixirimatias24_

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2007
Μηνύματα
331
Like
1
Πόντοι
1
παιδια πηγατε απο δραμα??? τι παιζει??????????????? εχει τιποτα καλο? ;)
 

pouto

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
200
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
11
Να πω εγώ μια καλή περίπτωση,πάτε από Προμαχώνα και μετά τα σύνορα στα πέντε περίπου χιλιόμετρα κάνετε αριστερά για Πετρίτσι,στο ξενοδοχείο LAS VEGAS θα βρείτε γυναίκες με 50 ΕΥΡΩ και δωμάτια με 15 ΕΥΡΩ σύνολο 65 ΕΥΡΩ.Τώρα εκεί μετά τα σύνορα δίπλα στο καζίνο υπάρχει ένα κέντρο διασκέδασης ΑΝΔΡΟΜΕΔΑ,μετά της 10 το βράδυ έχει μουσική και παρέες από πολλές γυναίκες.Με προσωπικά μνμ όποιος θέλει τον εξηγώ τα άλλα.Τώρα στο θέμα τουρισμού όποιος έχει χρόνο ας ανέβει στο χωριό MELIK που έχει καλό φαγητό είναι στα 15 χιλιόμετρα από τα σύνορα και είναι ένα και γαμώ τα αξιοθέατα της περιοχής με ρυθμό Βυζαντινό.Στο Σαντάσκι παιδιά όλα τα ξενοδοχεία διαθέτουν γυναίκες αλλά τελευταία έπεσε πολλή το επίπεδο και το μόνο που μπορείτε είναι να βρείτε έναν φίλο από Βουλγαρία και να τσοντάρετε σ΄αυτόν ώστε να σας συστήνει γκόμενες από τα γύρω χωριά και που ξέρετε οι ελεύθεροι να κάνετε την τύχη σας.Για εχτρείμ καταστάσεις παίδες πρέπει να βάλετε βαθειά το χέρι στην τσέπι γιατί δεν σας κρύβω ότι τελευταία τα Βαλκάνια εξελίσοντε σε ένα μωσαικό πολιτισμικού φοφκλόρν που τείνει και ψάχνει την ταυτότητά του και πάνω εκεί το θέμα του sex έγινε κάπως ξενέρωτο με την είσοδο στο κλάμπ πολλών γυναικών αμφιβόλου ποιότητας.Αν λοιπόν δεν ανοίξης το πορτοφόλι σου είσαι καταδικασμένος σε τρίτης και κάτω διαλογής μουνιών.
 

pouto

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
200
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
11
Φίλε epixirimatia νομίζω ότι και εκεί τα ίδια πρέπει να ισχύουν αλλά πάντοτε ότι κάνεις να το κάνεις με γνωριμίες γιατί υπάρχει πολλή παπατσιλίκη αν σε βρουν μπόσκο,ενώ αν αποκτήσης την εμπιστοσύνη τους και είσαι λίγο χουβαρντάς(όλα από εκεί εξαρτώνται)κάνεις καλές δουλειές.Υπάρχουν πολλά κορίτσια από 18 και πάνω που ευχαρίστως με κάποιο τίμημα θα ανέπτυγαν διμερίς Βαλκανικές σχέσεις προς άνοδο του βιοτικού τους επιπέδου.  : :boobies:
 

K1967KKKK

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Σύντροφοι Βορειοελλαδίτες. Επαναφέρω το θέμα και την ερώτηση. Μήπως κανείς από εσάς γνωρίζει κάτι για Βουλγαρία από Δράμα μεριά ?(Τελωνείο Εξοχής μόνο). Ξενοδοχεία , τιμές , καμπαρέ, σώου κλπ. 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom