Νέα

Voronezh

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα leonoro
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 103
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Η ζωη και τα γουστα που θες στην κατασταση που εισαι φιλε Νεαρχε και ενοω(οτι ξερεις μονο αγγλικα και πας μονος) ακουνε στο ονομα THAILAND και οχι επαρχια ρωσιας.Και θα σου στοιχισει το ιδιο ακριβως  και με ζωη χαρισαμενη!

Καμία σχέση.
Ξέρω καλά τι λέω, Ρωσία μου χρειάζεται. Δεν μου ήρθε χθες στον ύπνο η ιδέα, είναι χρόνια που το σκέφτομαι.


Εγώ λατρεύω το κρύο. Στη Ταϊλάνδη σκάει ο τζίτζικας.
Λατρεύω το βορρά, η Ταϊλάνδη είναι νότος.
Λατρεύω τη περιπέτεια και το μυστήριο. Γουστάρω που μιλάνε μόνο Ρωσικά και καθόλου Αγγλικά, τα κάνει όλα πιο ενδιαφέροντα.
Επίσης λατρεύω το βόρειο κλίμα και τα βόρεια τοπία. Με ενθουσιάζουν οι παγωμένες στέπες.

Και όσο για τα κορίτσια, μου αρέσουν οι όμορφες. Οπότε η Ρωσία είναι μονόδρομος.

Δυτικού τύπου γούστα όπως οι γέρο farang στη Ταϊλάνδη με αφήνουν αδιάφορο. Προς το παρόν τουλάχιστον. Ίσως αλλάξω γνώμη στο μέλλον.

Μπορεί να μην τα καταφέρω φέτος ή του χρόνου, αλλά είμαι σίγουρος ότι άμα το σάιτ αντέξει στο χρόνο και δεν το κλείσουν, θα έρθει η μέρα που θα σας ποστάρω από Yakutsk και θα σας λέω ότι έξω έχει -40 C  !

Και όσον αφορά την προσέγγιση των κοριτσιών, θα βρω κάποια άκρη. Μπορεί να μην μιλάω Ρωσικά, αλλά βλέπομαι, και θα βρω έναν τρόπο να τους δωσω να καταλάβουν τι ζητώ.
 

thebigdogs

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2006
Μηνύματα
113
Like
0
Πόντοι
1
Nα ζησεις ΝΕΑΡΧΕ ......
πεστα μεγαλεεεεεεεεεεεεεεεε


ΥΓ . χειμωνα 2006-2007 στη μοσχα ειχε -38 ...
Πιστεω στο Ικουτσκ τοτε ειχαν -60  , χαχαχαχα
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Ρήξτε μια ματιά στο βιντεάκι να καταλάβαιτε που θέλω να πάω διακοπές.

 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
νεαρχε
καλη πολη ειναι και ι γιοσκαρ ολα νοτια τοθ Καζαν
εκει υπαρχει εμπορικο ονοματι φαραω οπου επανω εχει ξενοδοχειο και στο υπογειο ντισκο και τρελενονται στις παρτουζες μετα
εχω φιλο που εχει μεινει εκει 2 χρονια και ξερει τη γιοσκαρ ολα καλυτερα απο την αθηνα
ειναι πολη των 200,000 κατιοκων
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
νεαρχε
καλη πολη ειναι και ι γιοσκαρ ολα νοτια τοθ Καζαν
εκει υπαρχει εμπορικο ονοματι φαραω οπου επανω εχει ξενοδοχειο και στο υπογειο ντισκο και τρελενονται στις παρτουζες μετα
εχω φιλο που εχει μεινει εκει 2 χρονια και ξερει τη γιοσκαρ ολα καλυτερα απο την αθηνα
ειναι πολη των 200,000 κατιοκων

Πολύ ενδειαφέρον.

Τί εκριβώς εννοείς ότι γινόταν στο εμπορικό κέντρο κάτω από το ξενοδοχείο ;
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
νεαρχε
καλη πολη ειναι και ι γιοσκαρ ολα νοτια τοθ Καζαν
εκει υπαρχει εμπορικο ονοματι φαραω οπου επανω εχει ξενοδοχειο και στο υπογειο ντισκο και τρελενονται στις παρτουζες μετα
εχω φιλο που εχει μεινει εκει 2 χρονια και ξερει τη γιοσκαρ ολα καλυτερα απο την αθηνα
ειναι πολη των 200,000 κατιοκων
Πολύ ενδειαφέρον.

Τί εκριβώς εννοείς ότι γινόταν στο εμπορικό κέντρο κάτω από το ξενοδοχείο ;
Νεαρχε το Ταλισμαν στο Νοβγοροντ ειναι καπως ετσι!ενα υπογειο κατω απο ενα εμπορικο κεντρο.σιγουρα απο'κει μπορεις να παρεις γκομενες ανετα και να κανεις παρτουζες!ΑΛΛΑ 1.πρεπει να ξερεις Ρωσσικα.και 2.να εχεις διαμερισμα και οχι ξενοδοχειο.σε μια μικρη πολη που ο ενας ξερει τον αλλον μια κοπελα αποκλιεται να παει σε ξενοδοχειο!φοβαται οτι μετα θα μιλαει ολη η πολη για αυτην!οποτε πρεπει να νοικιασεις διαμερισμα (με τη μερα αν γινεται.στο Νοβγκοροντ ΑΔΥΝΑΤΟΝ!)ή με το μηνα.οποτε εισαι θεος!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
θυμιθηκα τη γκομενα που'χα τη Σεκιουριτου απο την Ντισκο.Ρωσσιδα αλλα ο ενας παπους της ηταν Ισπανος απο αυτους που ειχε στηλει ο Φρανκο με τη γαλαζια στρατια να πολεμισουνστο πλευρο των Γερμανων.μου αρεσε παρα πολυ με τη στολη και την πλησιασα στη Ντισκο και της ειπα οτι μου αρεσει.....
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
....μετα απο κατι μερες ημουνα με κατι γκομενες σε ενα καφε και τους ειπα οτι αυτη η Σεκιουριτου μου αρεσει παρα πολυ!α μου λενε η Ναστια?ειναι φιλη μας.μου τη φερανε στην ντισκο!δεν μου αρεσε που δεν γουσταρε να την χουφτωνω μπροστα στον κοσμο!μου ελεγε ηρεμα με ξερει ολη η πολη!μια ωραια βραδια τη μεθυσα!μου ειπε παμε στη λιμνη!της λεω ειναι μακρια και πηγα στο κεντρο της πολης και σταματισα τ'αμαξι μεσα σε μια μεγαλη λακουβα με νερο!απεναντι απο ενα σουβλατζιδικο και διπλα απο μια τραπεζα!ηταν 11 το βραδυ περιπου...
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
....της ειπα να ειναι σαν λιμνη εδω!της εβγαλα τη φουστα και αρχισα να της γλυφω στην αρχη τα ποδια και μετα το μουνακι μεσ'τ'αμαξι μιλαμε για πανω απο 2 ωρες!αυτη εβγαζε κατι πνιχτες κραυγες που ακουγονταν!απο το σουβλατζιδικο ειχαν φρικαρει και κοιταγαν ολοι!στην τραπεζα ηταν ενας φυλακας που ειχε γουρλωσει τα ματια!σιγουρα ηταν η καλητερη βαρδια της ζωης του!θυμαμαι και οι θαμνοι που ειχε στο πλα'ι' κουνιοντουσαν και ακουγονταν βηματα.....
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
....την αλλη μερα το ηξερε ολη η πολη!!!!αυτη μου παροπονιοταν οτι δεν μπορει να βρει γκομενο!μου ελεγε:βρηκα εναν και με ρωταει δεν εχεις φιλο?του λεω οχι.δεν εισαι παντρεμενη?οχι του απανταω!α της λεει νομιζα οτι αυτος απο την Αγια Πετρουπολη με το πρασινο Λαντα Σαμαρα που σε παιρνει και κανετε οργια τα βραδυα μπροστα στον κοσμο ειναι ο συζηγος σου!!!!!ακομα γελαω!!!!σε μια φαση ημουνα με μια Ουζμπεκα.....
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
....και ο μαλακας ο Αλγερινος με εψαχνε.(ειχα το κινητο χωρις ειχο και δεν το σηκωνα).πηγε ο μαλακας στη Ναστια στην ντισκο και τη ρωταει που ειμαι?αυτη του ειπε:και εγω τον ψαχνω παλι με καμια Κινεζα θα ειναι!!!!παντος ηταν οικονομικη.οπως ολες στο Νοβγκοροντ.στη ντισκο μου ζηταγε και της πηγαινα να φαει ενα πλαστικο ταπερ με ψαρι Кета в Масле θυμαμαι κοστιζε 50,5 ρουβλια.θυμαμαι μια φορα που μου ειχε ζητησει να παμε στη γιαγια της.και ελεγε σιγα στη γιαγια της για μενα:ειναι απο την Αγια Πετρουπολη μαλλον θα παντρευτουμε!αυτο μου αρεσει στο Νοβγκοροντ οποια θελω ευκολα ή δυσκολα την εχω!ωραιο πραγμα η Ρωσσικη επαρχια!
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Τί θα γίνει με εσένα ρε παιδί μου.
Ζηλεύω, το καταλαβαίνεις ;

Θα με κάνεις να τα παρατήσω όλα και να ακολουθήσω τα χνάρια σου.
Και βεβαίως θα αποτύχω. Διότι Δημητράκης29 είναι μόνο ένας.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Τί θα γίνει με εσένα ρε παιδί μου.
Ζηλεύω, το καταλαβαίνεις ;

Θα με κάνεις να τα παρατήσω όλα και να ακολουθήσω τα χνάρια σου.
Και βεβαίως θα αποτύχω. Διότι Δημητράκης29 είναι μόνο ένας.
δεν θα αποτιχεις!εκει εχει 6 γυναικες για καθε αντρα!και αν δεις τους αντρες ειναι για να τους λυπασαι!οι Ρωσσοι της Αγιας Πετρουπολης που ειναι να τους χεσεις ειναι σαν πριγκηπες σε συγκριση με αυτους!το Νοβγκοροντ θυμιζει Αγια Πετρουπολη πανω απο 10 χρονια πριν.--παντος η κριση χτυπησε και το Ιβανοβο.τα κλωστουφαντουργεια δουλευουν μονο 3-4 μερες τη βδομαδα μονο μια βαρδια!η θε'ι'κη νυχτερινη βαρδια που μπορουσες με 100 ρουβλια και 1 μπουκαλι βοτκα στο φυλακα να εισαι αναμεσα σε 200+ γυναικες εχει σταματισει!
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
dimitrakis29 να ρωτησω κατι
ελληνας εισαι που εχεισ μεινει χρονια εκει
η εχεισ ρωσικη καταγωγη?
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
dimitrakis29 να ρωτησω κατι
ελληνας εισαι που εχεισ μεινει χρονια εκει
η εχεισ ρωσικη καταγωγη?

Καλά δεν ξέρεις το βιογραφικό του Δημήτρη29 ;;;
Ντροπή σου !

Να πας να διαβάσεις το Ρωσία sex & vodka αμέσως !
 

giorgosav

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2010
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
jimmys77 syntoma paw ki egw voronezi an thes dwse kamia pliroforia metavasis kai ta sxetika eyxaristw
 

ypostratigos

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2015
Μηνύματα
342
Like
0
Πόντοι
1
Καταλαβαινω οτι ολοι μιλατε για νοβγκοροντ οτ5ι ειναι θεικα και ωραια,αλλα δεν μπορει αλλες επαρχιες που να ειναι ΤΙΓΚΑ ΣΤΟ ΜΟΥΝΙ και αγαμητες δεν εχει η Ρωσικη επαρχια?  :think: Πειτε και κανενα αλλο μερος....
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
δεν θα αποτιχεις!εκει εχει 6 γυναικες για καθε αντρα!και αν δεις τους αντρες ειναι για να τους λυπασαι!οι Ρωσσοι της Αγιας Πετρουπολης που ειναι να τους χεσεις ειναι σαν πριγκηπες σε συγκριση με αυτους!το Νοβγκοροντ θυμιζει Αγια Πετρουπολη πανω απο 10 χρονια πριν.--παντος η κριση χτυπησε και το Ιβανοβο.τα κλωστουφαντουργεια δουλευουν μονο 3-4 μερες τη βδομαδα μονο μια βαρδια!η θε'ι'κη νυχτερινη βαρδια που μπορουσες με 100 ρουβλια και 1 μπουκαλι βοτκα στο φυλακα να εισαι αναμεσα σε 200+ γυναικες εχει σταματισει!

Καλή Πρωτοχρονιά μύστη!

Θα γράψεις κάποια στιγμή για την εμπειρία σου στην Β.Κορέα;
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Καλή Πρωτοχρονιά μύστη!

Θα γράψεις κάποια στιγμή για την εμπειρία σου στην Β.Κορέα;
Απο τότε εχουν περάσει 14 χρόνια!Εχουν αλλάξει πάρα πολλά.έγραψα σήμερα στο Amurspb.ru για την Ελλάδα και τα μπουρδελάκια με φωτο απο το ιερόδουλες
 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom