Νέα

Βοηθεια στην επιλογη προφυλακτικου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostaskostak1990
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kostaskostak1990

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
13
Like
18
Πόντοι
0
Καλησπέρα, προσπαθω να βρω τι προφυλακτικα να αγορασω αλλα δεν βρισκω αυτα που θα ηθελα πουθενα στην πολη μου (Χανιά)

Το μεγεθος μου ειναι 14,7cm μηκος 14,5cm περιμετρος . Επισης χρειαζομαι κατι οσο πιο λεπτο γινεται καθως δεν ειμαι πολυ ευαισθητος

Συμφωνα με αυτο το site Which nominal width is right for me? - Nominal width - Condoms χρειαζομαι περιπου 61-64mm για το girth μου αλλα δεν βρισκω πουθενα, ουτε καν το σκρουτζ.

Εχει κανεις να προτεινει κατι?
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.001
Πόντοι
10.336
τυπε extra thin καποτες βγαζουν οι περισσοτερες εταιρειες.
δεν καταλαβαινω γιατι να θες ειδικη παραγγελια και δεν παιρνεις τις καποτες απο σουπερμαρκετ ή φαρμακειο (ή και Online).
15cm εισαι, δεν εχεις καμια προβοσκιδα, δηλαδη δοκιμασες τις συμβατικες (extra thin) καποτες πχ durex και σε χαλασε κατι;

Δεν αγοραζεις καλτσες...:coffee:
 
OP
OP
K

kostaskostak1990

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
13
Like
18
Πόντοι
0
τυπε extra thin καποτες βγαζουν οι περισσοτερες εταιρειες.
δεν καταλαβαινω γιατι να θες ειδικη παραγγελια και δεν παιρνεις τις καποτες απο σουπερμαρκετ ή φαρμακειο (ή και Online).
15cm εισαι, δεν εχεις καμια προβοσκιδα, δηλαδη δοκιμασες τις συμβατικες (extra thin) καποτες πχ durex και σε χαλασε κατι;

Δεν αγοραζεις καλτσες...:coffee:
Κυριως με ενδιαφερει το φαρδος. Δεν εχω καταλαβει πως να διαλεξω φαρδος αφου συμφωνα με το site που εχω στο post θελω προφυλακτικα πανω απο 61mm. Οπως ανεφερα δεν ειμαι πολυ ευαισθητος και αργω να τελειωσω και σκεφτομαι οτι περα απο αγχος μηπως με στενεύει και το προφυλακτικο
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.001
Πόντοι
10.336
Κυριως με ενδιαφερει το φαρδος. Δεν εχω καταλαβει πως να διαλεξω φαρδος αφου συμφωνα με το site που εχω στο post θελω προφυλακτικα πανω απο 61mm. Οπως ανεφερα δεν ειμαι πολυ ευαισθητος και αργω να τελειωσω και σκεφτομαι οτι περα απο αγχος μηπως με στενεύει και το προφυλακτικο
και σου ξαναλεω τυπε μου, δεν αγοραζεις καλτσες.
τι 61mm? δεν ραβεις κοστουμι ρε αρχηγε μια καποτα ειναι, οπως ειπα ο μονος λογος για να "ψαξεις" για καποτες ειναι να εχεις ελεφαντιαση ή ισως καποια αλλεργια. Στα παπαρια σου τι λεει ενα site, σε ξαναρωταω, τα δοκιμασες και δεν σε βολεψαν; ή απλα εχεις σκαλωσει; Αν οχι πηγαινε παρε ultra thin ή οπως στο πουτσο τις ονομαζει η εκαστοτε εταιρεια και δοκιμασε τες. Και ασε τα site, σιγα μην συμπληρωσεις και υπευθυνη δηλωση. Μια χαρα θα χωραει το πουλι σου μεσα, αλλαξε 2-3 μαρκες απο περιεργεια να δεις αν σε βολευει καποια αλλη καλυτερα και τελειωσες.
 

james tiberius kirk

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.356
Κριτικές
5
Like
5.422
Πόντοι
1.056
Τύποι, διάμετρο ή περίμετρο μετράτε εσείς;
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.739
Πόντοι
2.306
Καλησπέρα, προσπαθω να βρω τι προφυλακτικα να αγορασω αλλα δεν βρισκω αυτα που θα ηθελα πουθενα στην πολη μου (Χανιά)

Το μεγεθος μου ειναι 14,7cm μηκος 14,5cm περιμετρος . Επισης χρειαζομαι κατι οσο πιο λεπτο γινεται καθως δεν ειμαι πολυ ευαισθητος

Συμφωνα με αυτο το site Which nominal width is right for me? - Nominal width - Condoms χρειαζομαι περιπου 61-64mm για το girth μου αλλα δεν βρισκω πουθενα, ουτε καν το σκρουτζ.

Εχει κανεις να προτεινει κατι?
Ξαναμέτρα με άλλη μεζούρα, εγώ την πάτησα μια φορά ήθελα αλυσίδα για το αλυσοπρίονο και η μεζούρα δεν μέτραγε σωστά και μου έδωσαν πιο κοντή. Ο υπάλληλος μου είπε άλλη φορά να φέρνεις το αλυσοπρίονο μαζί. Εν ανάγκη να την πετάξεις έξω στον περιπτερά ή στο μίνι μάρκετ ή στο φαρμακείο, να καταλάβει ο άνθρωπος τι νούμερο θέλεις.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: barock

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.448
Κριτικές
28
Like
19.336
Πόντοι
5.896
Καλησπέρα, προσπαθω να βρω τι προφυλακτικα να αγορασω αλλα δεν βρισκω αυτα που θα ηθελα πουθενα στην πολη μου (Χανιά)

Το μεγεθος μου ειναι 14,7cm μηκος 14,5cm περιμετρος . Επισης χρειαζομαι κατι οσο πιο λεπτο γινεται καθως δεν ειμαι πολυ ευαισθητος

Συμφωνα με αυτο το site Which nominal width is right for me? - Nominal width - Condoms χρειαζομαι περιπου 61-64mm για το girth μου αλλα δεν βρισκω πουθενα, ουτε καν το σκρουτζ.

Εχει κανεις να προτεινει κατι?
...μαγκα μου, οπως το λες! Οντως ειναι ζορι το στενο προφυλακτικο και σε πολλους το αποτελεσμα ειναι η απωλεια στυσης. Αλλα οπως το περιγραφεις (διαμετρο) μπορεις να δοκιμασεις εμποριου XL που εχουν ελαφρως μεγαλυτερη διαμετρο και μην σε απασχολει το μηκος αφου ξεδιπλωνεις οσο χρειαζεται. Μην το ψαχνεις σε exrta thin κ τετοια, δοκιμασε το XL εμποριου (duo, durex που κυκλοφορουν)! :hi:
ΥΓ. Εγω που δν βρισκω νουμερο στην αγορα παραγγελνω τα Mysize στο νουμερο μου απο το διαδικτυο.
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.519
Κριτικές
20
Like
22.809
Πόντοι
8.346
Για να σε βοηθήσουν καλύτερα τα αξιότιμα μέλη αυτού του σάιτ ανεβασε μια φωτογραφία κ οι συνάδελφοι εδώ θα σου ράψουν κουστούμι
 

Satir0s

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2015
Μηνύματα
114
Like
342
Πόντοι
21
Πηγαινε σε ένα σεξ σοπ πάρε πέντε έξι διαφορετικά και δες ποιο σε βολεύει ρε μικρε
 
Εγγρ.
1 Μαΐ 2022
Μηνύματα
99
Like
151
Πόντοι
0
Τύπε πριν λίγες βδομάδες κυκλοφόρησε η durex τα sensitive τα λεπτά σε xxl με πλάτος 60mm. Υπάρχουν στο skroutz, στα hondos center και στον Μασούτη. Σιγουρα θα τα βρεις και αλλού. Σε πολλά site κάνουν τυπογραφικά με το πλάτος αλλά αν δεις την φώτο το γράφει στο κουτί 60mm. Καλά γαμήσια πάντα όρθιος!
 

Συνημμένα

  • 5208070002381_P_3.jpg
    5208070002381_P_3.jpg
    413,8 KB · Εμφανίσεις: 39
  • 5208070002381_P_1.jpg
    5208070002381_P_1.jpg
    418,3 KB · Εμφανίσεις: 47

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.783
Like
4.288
Πόντοι
456
Παλικαρι μου μην ψαχνεις δεξια και αριστερα , παρε τηλ την SEXOPOLIS 2118004882 που εχει απο τις κανονικες 54 εως 69 ,και κανε παραγγελια τηλεφωνικη και σου ερχετε στο σπιτι . Το μαγαζι εχει οτι τοσα προιοντα που δεν φανταζεσαι !!!!! (το may size εχει και αυτο αλλα εχει εδρα την Θεσαλονικη 2310515400 Κοσμοδυκτιο ) καλη επιτυχια !!!!!
 

Milf alkis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2023
Μηνύματα
33
Κριτικές
11
Like
531
Πόντοι
290
Τύπε πριν λίγες βδομάδες κυκλοφόρησε η durex τα sensitive τα λεπτά σε xxl με πλάτος 60mm. Υπάρχουν στο skroutz, στα hondos center και στον Μασούτη. Σιγουρα θα τα βρεις και αλλού. Σε πολλά site κάνουν τυπογραφικά με το πλάτος αλλά αν δεις την φώτο το γράφει στο κουτί 60mm. Καλά γαμήσια πάντα όρθιος!
Ηξερα για την απλη σειρα που ηταν τα sim.Οτι βγηκε εκδοση με xxl δεν το ηξερα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom