Νέα

Βιζιτες- Εσκορτς- Προτάσεις- Σόφια - Βουλγαρία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα allantalon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 577
  • Εμφανίσεις 163K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.070
Κριτικές
33
Like
5.207
Πόντοι
4.096
Φιλε,τα κομματια που εχει ο Αλεξ ειναι σε φαιρ αποτιμηση.....το lady δινει 100/ωρα κι 150/διωρο
Δεν ειναι θεμα πιατσας,αλλα τι αγοραζεις
Στο Παρισι,παντως,κατι σαλουφες ζητανε 200-250/ωρα
:hi:
 

dpk69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1
Αντιγραφή από ένα Βουλγάρικο site για αυτήν


Ади. Много е готина. В детството е имало инцидент и е пострадала едната страна на лицето и - но пак си е красавица, има силен дух девойчето, много свестен човек е. Нежно, фино и страхотно тяло, жестоки големи цици(естествени!), гладка кожа, дълга копринена коса. В секса също е много добра, държи се напълно естествено, не избягва контакта с тяло, напротив - притиска се силно и ти диша запъхтяно в ухото. Даже като свършихме дишаше по-тежко от мен :cheesy: Бе изобщо аз лично я препоръчвам горещо, много ми хареса и със сигурност пак ще и звънкам. Явно са я надушили "колегите" понеже телефонът и не спира да звъни

Μπορείτε να το μεταφράσετε από το Google translate αν και ποτέ δεν είμαστε σίγουροι αν δεν είναι ο νταβάς της που τα γράφει
 

dpk69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1
Φιλε,τα κομματια που εχει ο Αλεξ ειναι σε φαιρ αποτιμηση.....το lady δινει 100/ωρα κι 150/διωρο
Δεν ειναι θεμα πιατσας,αλλα τι αγοραζεις
Στο Παρισι,παντως,κατι σαλουφες ζητανε 200-250/ωρα
:hi:
Φίλε εννοώ ότι σε αυτές τις τιμές έχεις πολλές και καλύτερες επιλογές στο Παρίσι από το νάρθει κάποιος στην Σόφια να γαμήσει μια ξενέρωτη Εληννίδα με αυτά τα λεφτά. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ όταν οι ντόπιοι τις πέρνουν με ούτε τα μισά αυτό λέμε εδώ και καιρό αλλά και πάλι σε ευχαριστώ για την ενημέρωση.
 

FOTBORDEL

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2018
Μηνύματα
19
Like
2
Πόντοι
0
Οι Ντόπιοι τις γαμαν με ούτε 10 ευρώ σε εμάς πιάνει και ο έρωτας και δίνομαι πιο πολλά καμιά 250 ευρώ .
Είμαστε χουβαρντάδες .
 
  • Like
Αντιδράσεις: dpk69

dpk69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1
Φιλε,τα κομματια που εχει ο Αλεξ ειναι σε φαιρ αποτιμηση.....το lady δινει 100/ωρα κι 150/διωρο
Δεν ειναι θεμα πιατσας,αλλα τι αγοραζεις
Στο Παρισι,παντως,κατι σαλουφες ζητανε 200-250/ωρα
:hi:

Υπάρχουν και καλύτερες από αυτές που ανέφερες του Αλεξ αλλά ζητάνε από 700-1000 για δύο ώρες βέβαια είναι σούπερ VIP αλλά είναι για γερά πορτοφόλια και πάλι πιστεύω ότι είναι πολλά αλλά και πάλι γούστα είναι αυτά όποιος έχει χρήμα πληρώνει
 

dpk69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1
Οι Ντόπιοι τις γαμαν με ούτε 10 ευρώ σε εμάς πιάνει και ο έρωτας και δίνομαι πιο πολλά καμιά 250 ευρώ .
Είμαστε χουβαρντάδες .

Οποιος είναι κουβαρντάς ας επικοινωνήσει σε PM να του δώσω πληροφορίες για 250+ γιατί δεν θέλω να με πούν πάλι μαστρωπό.
 

Pazuzu

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2013
Μηνύματα
353
Κριτικές
2
Like
88
Πόντοι
1
Ξεφυγαν οι τιμες πολυ στην Βουλγαρια. Φθηνοτερα ειναι στην Ελλαδα
 

dpk69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1
Ξεφυγαν οι τιμες πολυ στην Βουλγαρια. Φθηνοτερα ειναι στην Ελλαδα

Συμφωνώ αλλά πάντα υπάρχουν πελάτες που ζητάνε ποιότητα και είναι διατεθημένοι να πληρώσουν πολλά.
 

mitsosmitsos69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2011
Μηνύματα
8
Κριτικές
12
Like
227
Πόντοι
290
Καλησπέρα σε όλους κι από μένα,

Πλόβντιβ πολλές φορές δοκιμασμένο μασάζ σε σπίτι κοπέλας μόνο με φραπέ σε όλα τα προγράμματα , η κοπέλα ψιλο-μέτρια αλλά τα τιμάει τα λεφτά που παίρνει. Περιβάλλον αρκετά καθαρό. 25λεβα για απλο μασαζ με φραπε και 40λεβα για νούρου...χαμηλότερου επιπέδου απο Ελλάδας φυσικά. Σε κεντρικό δρόμο είναι το διαμέρισμα (Βασίλ Απρίλοβ), νομίζω μιλάει μόνο Βουλγάρικα +359876331946
 

passas87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
9
Like
4.362
Πόντοι
736
Σίγουρα υπάρχουν αξιόλογα κομμάτια.Ψαξε στο alo.bg
Για παράδειγμα αυτές είναι αστέρια.

Αδερφε για οσους δεν ξερουμε Βουλγαρικα μας λες τιμες για τις παραπανω κορασιδες?
Υ.Γ. Την τριτη δεν την λες αστερι....Κατα την αποψη μου παντα.
 

Psol_bill

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2018
Μηνύματα
18
Like
24
Πόντοι
0
Γενικά να ξέρεις.1€-1.95λεβα χοντρικά.Η πρώτη 100€ η δεύτερη 60€ και η Τρίτη κάπου στα 75€.Κιομως η τριτη  είναι από τις καλύτερες στη Σοφια αλλά δύσκολα κλείνει σε ξένους.Εμενα μου έβγαλε το λάδι να την κλείσω αλλά τα άξιζε.
 

passas87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
9
Like
4.362
Πόντοι
736
Γενικά να ξέρεις.1€-1.95λεβα χοντρικά.Η πρώτη 100€ η δεύτερη 60€ και η Τρίτη κάπου στα 75€.Κιομως η τριτη  είναι από τις καλύτερες στη Σοφια αλλά δύσκολα κλείνει σε ξένους.Εμενα μου έβγαλε το λάδι να την κλείσω αλλά τα άξιζε.
Οι τιμες χωρις λοκο να φανταστω ετσι?

Ευχαριστω πολυ για την αμεση απαντηση.
 

Psol_bill

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2018
Μηνύματα
18
Like
24
Πόντοι
0
Η δεύτερη δίνει για τις άλλες 2 νομίζω πως όχι.Και ανεβαίνει η τιμή από τα 120 στα 170.Εγω δεν ζήτησα πάντως.Ρε αδερφέ είμαι μέσα κρίμα είναι να σε γράψω και να μην απαντήσω.Και να σου πω την αλήθεια μου,με εκνευρίζει ενώ ξέρω πως άτομα μπήκαν εδώ βοηθήθηκαν πολύ από αλλά μέλη μετά την πράξη να γίνονται καπνός.
 

dpk69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1
Η τρίτη κάνει μπάμ ότι είναι γύφτισα πάντως.
Εγώ θα έλεγα ότι και οι τρείς είναι κλασικές μέτριου επιπέδου
 

dpk69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1
Φίλε, εδώ δεν έχεις καθόλου δίκιο...

Ε τι να κάνουμε την άποψή μας λέμε όλοι η κοπέλα από τις φωτογραφίες και μόνο φαίνεται ότι δουλέυει για κάποιο κλάμπ είναι λίγο μαυριδερή μπορεί και από το σολάριουμ να γίνεται περισσότερο..Οι κριτικές της γράφουν ότι είναι στο Λούλιν όχι στο κέντρο ποιός πάει στο λούλιν ??? Επήσις γράφουν ότι μιλάει πολύ και μυρίζει τσιγαρίλα πολύ αλλά της δίνουν καλό βαθμό 9/10. Εγώ πάντως δεν θα πήγαινα μαζί της ειδικά Λούλιν....
 

XMan19

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
221
Like
146
Πόντοι
1
Φίλε, εδώ δεν έχεις καθόλου δίκιο...

Ε τι να κάνουμε την άποψή μας λέμε όλοι η κοπέλα από τις φωτογραφίες και μόνο φαίνεται ότι δουλέυει για κάποιο κλάμπ είναι λίγο μαυριδερή μπορεί και από το σολάριουμ να γίνεται περισσότερο..Οι κριτικές της γράφουν ότι είναι στο Λούλιν όχι στο κέντρο ποιός πάει στο λούλιν ??? Επήσις γράφουν ότι μιλάει πολύ και μυρίζει τσιγαρίλα πολύ αλλά της δίνουν καλό βαθμό 9/10. Εγώ πάντως δεν θα πήγαινα μαζί της ειδικά Λούλιν....

Εγω πιστευω οτι θα πρεπει να κρινουμε διαφορετικα τις Βουλγαρες. Πιστευω εχουν πολλες μιξεις και δεν ειναι παντα γυφτισσα.Οταν ημουν φοιτητης και πηγαινα για σκι ειχα γνωρισει μια στο Μποροβετς, πολυ ωραια, γαλανα ματια κλπ αλλα το δερμα ηταν καπως ποιο σκουρο  και σκεφτομουν το ιδιο. Ειχα δει τους γονεις της, και οι 2 με ανοιχτου τυπου χαρακτηριστικα. Οποτε απο τοτε επαψα να τις λεω ολς γυφτισσες αλλα μονο εχουν οσες και αλλα χαρακτηριστικα που κανουν μπαμ η μενει σε κανενα μαχαλα :cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom