Νέα

Video Show... το καλύτερο για μαλακία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vadimit
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 964
  • Εμφανίσεις 297K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Συμποσιος

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2019
Μηνύματα
9
Like
6
Πόντοι
0
Καλημερα ,αναμενουμε με καυλα ομορφες περιηγησεις κι αξεχαστες ιστοριες φιληδονοι εξερευνητες
 

Horny_36

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2021
Μηνύματα
101
Like
88
Πόντοι
1
Καλησπέρα σας.Θα θέλατε μέσα στην ερχόμενη εβδομάδα να κανονίσουμε ένα blowbang με θύμα εμένα?Αν ψήνεστε το κανονίζουμε
 

Argiris13

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2009
Μηνύματα
6
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
0
Ξερει καποιος να μου πει το ωραριο του video show?
 

sperfect

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2007
Μηνύματα
227
Κριτικές
1
Like
195
Πόντοι
1
10 πρωι με 2 το βραδυ
 

Andriana

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2019
Μηνύματα
57
Like
84
Πόντοι
0
Υπάρχει πιθανότητα να μαζευτεί κόσμος για κάνα καλό παιχνίδι τις επόμενες μέρες?
 

Kaulotzitzikas

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2021
Μηνύματα
124
Κριτικές
1
Like
467
Πόντοι
21
Υπάρχει πιθανότητα να μαζευτεί κόσμος για κάνα καλό παιχνίδι τις επόμενες μέρες?
Θα ήταν καλύτερο λόγω εποχής να το διοργανώνεις εσύ σε κάποια παραλία γυμνιστών που υπάρχει η δυνατότητα για παιχνίδι...χωρίς αυτό να σημαίνει ότι απορρίπτουμε το μαγαζί η λέμε κάτι έμμεσα κακό για εκείνο...
 

sperfect

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2007
Μηνύματα
227
Κριτικές
1
Like
195
Πόντοι
1
Θα παει κανας ψωλαρας το απόγευμα; Θελω σκισιμο
 

69fil

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2022
Μηνύματα
93
Like
138
Πόντοι
0
τετιο ξενερωμα σαν το σημερινο δεν υπαρχει πεντε εξι περιεργοι γυρνουσαν σαν τις αδικες καταρες δροσερος ουτε για δειγμα εμεινα με τη ψωλη στο χερι πεταμενα λεφτα και χρονος
 

matakias_megas

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
461
Like
895
Πόντοι
81
τετιο ξενερωμα σαν το σημερινο δεν υπαρχει πεντε εξι περιεργοι γυρνουσαν σαν τις αδικες καταρες δροσερος ουτε για δειγμα εμεινα με τη ψωλη στο χερι πεταμενα λεφτα και χρονος
ειχες τεραστια αναγκη ενα δροσερο κωλο
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: 69fil

matakias_megas

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
461
Like
895
Πόντοι
81
εχει καταντησει τελειως μαλακια το σινεμα πλεον και τα πρωινα βλεπεις τους ιδιους και τους ιδιους τι κανταντια ειναι αυτη επισης εχουν αρχισει να ερχνται και γυφτοι
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: jimi09

69fil

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2022
Μηνύματα
93
Like
138
Πόντοι
0
ειναι κανεις αποψε για να δωσω πιπα και να τα ρουφηξει ολα??στειλτε p m
 

scork

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2018
Μηνύματα
104
Κριτικές
1
Like
88
Πόντοι
1
ειναι κανεις αποψε για να δωσω πιπα και να τα ρουφηξει ολα??στειλτε p m
Πάμε σήμερα αν θέλεις. Εγώ πήγα και τη Δευτέρα μεσημέρι και είχε κόσμο και έπαιξαν δυο φασεις με μενα με εναν daddy παντρεμενο που με μπουκωσε κ μετα με εναν παλιο φιλο καναμε 69
 

index

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.940
Like
160
Πόντοι
16
τεταρτη βραδακι μετα τις 8 θα φερω με εναν φιλο μια καυλιτσα τρανσακι που γουσταρει γαμησι και ξευτιλισμα αλλα δεν θελει να παει στα αλλα λογο δουλειας...θα παμε Αθηναικο
 

scork

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2018
Μηνύματα
104
Κριτικές
1
Like
88
Πόντοι
1
Όποιος ψωλαράς φίλος θέλει να του τον ρουφήξω είμαι τώρα εδώ και γα κάτσω περίπου μέχρι τις 5…
 

nickos_20

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2014
Μηνύματα
61
Κριτικές
3
Like
105
Πόντοι
0
Δευτέρα βράδυ έλεγα να περάσω από αθηναϊκό ή video show για να μπει καλά ο μήνας:)
 

nickos_20

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2014
Μηνύματα
61
Κριτικές
3
Like
105
Πόντοι
0
Αθηναϊκό καμία 10αρια άτομα τώρα
 

freegay

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2023
Μηνύματα
61
Like
134
Πόντοι
0
Δεν ξέρω γιατί κάποιοι εμφανίζονται δυσαρεστημένοι με αυτούς τους χώρους. Το σίγουρο είναι ότι είναι επιλογή του καθ' ενός να βρεθεί εκεί. Αν μείνει δυσαρεστημένος απλώς δεν ξαναπάει. Τώρα όσον αφορά το αν γίνονται φάσεις ή όχι είναι θέμα ότι οι περισσότεροι είναι ή ντροπαλοί οι επιφυλακτικοί η πολύ πολύ επιλεκτικοί. Αν δείξεις από την αρχή τι ζητάς δεν υπάρχει περίπτωση να μην ικανοποιηθείς . Εγώ προσωπικά που μου αρέσει να με πηδάνε και να κάνω πίπες το ξεκαθαρίζω με την πρώτη επαφή που θα γίνει. Τώρα αν θέλει η δεν θέλει ο άλλος πάω παρακάτω. Με αυτά τα δεδομένα δεν έχω φύγει ποτέ δυσαρεστημένος. Εχθές το μεσημέρι χόρτασα από παντού και δεν έλεγες ότι είχε και πολύ κόσμο. Αυτά τα ολίγα...
 

tkis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2021
Μηνύματα
65
Κριτικές
1
Like
103
Πόντοι
0
Τώρα όσον αφορά το αν γίνονται φάσεις ή όχι είναι θέμα ότι οι περισσότεροι είναι ή ντροπαλοί οι επιφυλακτικοί η πολύ πολύ επιλεκτικοί.
Δεν θα μπορουσες να το περιγραψεις καλυτερα...
 

lakiskiss

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
249
Κριτικές
6
Like
290
Πόντοι
1
το σαβ 14/10 πρωι θα ειμαι στον κατω οροφο στα glory holes κ να με αδειασουν κ να αδειασω. (στειλε μυνημα, αν ερθεις)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom