Νέα

Βέροια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dalli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 927
  • Εμφανίσεις 138K
  • Tagged users Καμία

A_tsotsoroglou

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2023
Μηνύματα
35
Like
44
Πόντοι
0

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.442
Κριτικές
12
Like
3.227
Πόντοι
746
Έχει έχει !
Κοι οι δύο είναι πόλεις της Ελλάδας !
Σωστό ;
Φυσικά !

Με όλο μου τον σεβασμό
Ο Δερβενακιων και Αλαμάνας
Γ.Π
Διαβαζω κ γω κ λεω τι επεισοδια ειν αυτα στη Βεροια;
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.442
Κριτικές
12
Like
3.227
Πόντοι
746
Εδω...Βεροια...εχουμε καποια ενημερωση;
 

A_tsotsoroglou

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2023
Μηνύματα
35
Like
44
Πόντοι
0
Εδω...Βεροια...εχουμε καποια ενημερωση;
Μπα τπτ, στα σκαλάκια η γνωστή Αναστασία, ψηλή μελαχρινή ωραίο στενό κωλαρακι με ίχνη κυτταρίτιδας, όμορφα μάτια, κάποιο πρόβλημα με τα δόντια, και το κυριότερο καλή προς αρκετά καλή στο δωμάτιο.
Την τίμησα πριν τρεις μέρες κ πιστεύω ότι την έχεις πάρει και εσύ ..
Κατά τα άλλα απέναντι από τον φαιρωνα η γνωστή Νατάσα.. κοντά στον γαλαξία η Μαθουσάλα Μαρίνα με την φαλακρή γάτα.
Δίπλα στα σκαλάκια η Βλάχα και βλαχαδερη Εύα που πλέον γαμιεται και με ένα 20ρικο...(καταραμένη φτώχια)
Τέλος η πόρτα της Όλγας μόνιμα κλειστή, τα φώτα από κόκκινα έγιναν άσπρα τα σκυλιά στη θέση τους, τι τρέχει δεν ξέρω κ δεν με νοιάζει...
Ααα και η νάνα των 150 cm στο διπλανό χωριό δεν γνωρίζω τι γίνεται διότι έχω καιρό να πάω.
Αυτά φιλτατε TIGER δηλαδή τπτ νέο και τπτ σπουδαίο.

Ο Δερβενακιων και Αλαμάνας Γ.Π

(Όποιος φοβάται πάει και κοιμάται)
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.442
Κριτικές
12
Like
3.227
Πόντοι
746
Μπα τπτ, στα σκαλάκια η γνωστή Αναστασία, ψηλή μελαχρινή ωραίο στενό κωλαρακι με ίχνη κυτταρίτιδας, όμορφα μάτια, κάποιο πρόβλημα με τα δόντια, και το κυριότερο καλή προς αρκετά καλή στο δωμάτιο.
Την τίμησα πριν τρεις μέρες κ πιστεύω ότι την έχεις πάρει και εσύ ..
Κατά τα άλλα απέναντι από τον φαιρωνα η γνωστή Νατάσα.. κοντά στον γαλαξία η Μαθουσάλα Μαρίνα με την φαλακρή γάτα.
Δίπλα στα σκαλάκια η Βλάχα και βλαχαδερη Εύα που πλέον γαμιεται και με ένα 20ρικο...(καταραμένη φτώχια)
Τέλος η πόρτα της Όλγας μόνιμα κλειστή, τα φώτα από κόκκινα έγιναν άσπρα τα σκυλιά στη θέση τους, τι τρέχει δεν ξέρω κ δεν με νοιάζει...
Ααα και η νάνα των 150 cm στο διπλανό χωριό δεν γνωρίζω τι γίνεται διότι έχω καιρό να πάω.
Αυτά φιλτατε TIGER δηλαδή τπτ νέο και τπτ σπουδαίο.

Ο Δερβενακιων και Αλαμάνας Γ.Π

(Όποιος φοβάται πάει και κοιμάται)
Τωρα αν σου πω οτι το μυαλο του πεινασμενου τιγρη σταματησε; Νανα;;;
 

Nikolai22

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2022
Μηνύματα
16
Like
98
Πόντοι
0
Και εμείς από Πέλλα Βέροια πυροβολαμε γιατί εδώ είναι χειρότερα τα πράγματα... Καλά ήταν το τελευταίο 20ημερο με τα βραζιλιάνακια. Κούτσα στραβά , άσχημα όμορφα τουλάχιστον βρεξαμε λίγο....
 

A_tsotsoroglou

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2023
Μηνύματα
35
Like
44
Πόντοι
0
Εγινε Νανα η Μαριαννα;
Το νάνα προέρχεται από τον νανισμό, τόσο κοντή που είναι , είναι σχεδόν στα όρια του νανισμου !
Καλή εμπειρία και αυτή να γαμαμε νάνες, μετά τις υπερήλικες, υπέρβαρες, κλπ μια νάνα θα κάνει την διαφορά

Με καρναβαλική διάθεση και την ευλογία του αγ. Αβακουμ
Γ.Π
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.442
Κριτικές
12
Like
3.227
Πόντοι
746
Το νάνα προέρχεται από τον νανισμό, τόσο κοντή που είναι , είναι σχεδόν στα όρια του νανισμου !
Καλή εμπειρία και αυτή να γαμαμε νάνες, μετά τις υπερήλικες, υπέρβαρες, κλπ μια νάνα θα κάνει την διαφορά

Με καρναβαλική διάθεση και την ευλογία του αγ. Αβακουμ
Γ.Π
Συμφωνω φιλτατε....Τα σεβη μου.
 

Trelos kamikazi

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2023
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Μπα τπτ, στα σκαλάκια η γνωστή Αναστασία, ψηλή μελαχρινή ωραίο στενό κωλαρακι με ίχνη κυτταρίτιδας, όμορφα μάτια, κάποιο πρόβλημα με τα δόντια, και το κυριότερο καλή προς αρκετά καλή στο δωμάτιο.
Την τίμησα πριν τρεις μέρες κ πιστεύω ότι την έχεις πάρει και εσύ ..
Κατά τα άλλα απέναντι από τον φαιρωνα η γνωστή Νατάσα.. κοντά στον γαλαξία η Μαθουσάλα Μαρίνα με την φαλακρή γάτα.
Δίπλα στα σκαλάκια η Βλάχα και βλαχαδερη Εύα που πλέον γαμιεται και με ένα 20ρικο...(καταραμένη φτώχια)
Τέλος η πόρτα της Όλγας μόνιμα κλειστή, τα φώτα από κόκκινα έγιναν άσπρα τα σκυλιά στη θέση τους, τι τρέχει δεν ξέρω κ δεν με νοιάζει...
Ααα και η νάνα των 150 cm στο διπλανό χωριό δεν γνωρίζω τι γίνεται διότι έχω καιρό να πάω.
Αυτά φιλτατε TIGER δηλαδή τπτ νέο και τπτ σπουδαίο.

Ο Δερβενακιων και Αλαμάνας Γ.Π

(Όποιος φοβάται πάει και κοιμάται)
Φίλε μου κάποιες λεπτομέρειες για τις περιοχές που ανέφερες και που βρίσκονται... και κάτι για τα κορίτσια
 

A_tsotsoroglou

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2023
Μηνύματα
35
Like
44
Πόντοι
0
Φίλε μου κάποιες λεπτομέρειες για τις περιοχές που ανέφερες και που βρίσκονται... και κάτι για τα κορίτσια
Αγαπητέ καμικάζι !
Αυτά που ρωτάς, δηλ περιοχές κ κορίτσια των σπιτιών, βρίσκονται ακριβώς κάτω από το νήμα Βέροια που γράφουμε τώρα. Εκεί θα βρεις χάρτες με ακριβή διεύθυνση κ φυσικά τρόπο προσέγγισης. Επίσης και κριτικές για τα κορίτσια που βρίσκονται εκεί.
Ελπίζω να σε βοήθησα, αν έχεις απορίες ξαναστείλε ερωτήσεις, κάποιος συναθλητής του ευγενούς αθλήματος των μπουρδελων θα χαρεί να σε εξυπηρετήσει !

Ο Δερβενακιων και Αλαμάνας Γ.Π

(Φως περισσότερο φώς)
 

Trelos kamikazi

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2023
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Αγαπητέ καμικάζι !
Αυτά που ρωτάς, δηλ περιοχές κ κορίτσια των σπιτιών, βρίσκονται ακριβώς κάτω από το νήμα Βέροια που γράφουμε τώρα. Εκεί θα βρεις χάρτες με ακριβή διεύθυνση κ φυσικά τρόπο προσέγγισης. Επίσης και κριτικές για τα κορίτσια που βρίσκονται εκεί.
Ελπίζω να σε βοήθησα, αν έχεις απορίες ξαναστείλε ερωτήσεις, κάποιος συναθλητής του ευγενούς αθλήματος των μπουρδελων θα χαρεί να σε εξυπηρετήσει !

Ο Δερβενακιων και Αλαμάνας Γ.Π

(Φως περισσότερο φώς)
Νημα* δηλαδή?? Γιατί είμαι σχετικά νέος εδώ δεν τα ξέρω και πολύ καλά
 

Ozzy87

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2022
Μηνύματα
42
Like
38
Πόντοι
0
Ρε μάγκες θέλω να μπω Βασούλα. όλοι την έχουν πάρει εκτός από μένα. Πώς θα γίνει δεν ξέρω ούτε αριθμό ούτε που μένει. Με καυλώνει αρκετά η θειτσα όταν τη βλέπω στο δρόμο.
 

A_tsotsoroglou

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2023
Μηνύματα
35
Like
44
Πόντοι
0
Ozzy τέκνον μου !
Σου προτείνω να μείνεις μακριά από την Βασούλα !
Έχοντας γράψει χιλιόμετρα στο ευγενές άθλημα των μπουρδελων και παραμένοντας άνευ μεταλλίων το ξαναλέω μακριά από μη εξεταζόμενες από το αφροδισίων πουτανες.
Η αποκαλούμενη Βασούλα είναι άνευ βιβλιαρίου κ συνεπώς κινούμενη βόμβα. Επίσης υπάρχουν κριτικές για αυτή... πεταμένες καπότες στο πάτωμα του σπιτιού της, χαρτιά από σκουπισμένες ψωλες και δεν συμαζευεται ! Γράφω και ανατριχιαζω !
Μείνε λοιπόν μακριά από την Βασούλα και όποιες άλλες Βασούλες και γάμα πιστοποιημένες πουτανες με βιβλιάριο και σφραγίδες ώστε να διασφαλίσεις μακροχρόνια καριέρα στο άθλημα αλλιώς το ελάχιστο που σε περιμένει είναι να σου μαραθεί η ξερή σου η κ το χειρότερο να βλέπεις τα ραδίκια ανάποδα !

Ο Δερβενακιων και Αλαμάνας Γ.Π

(Γαμάτε γαμάτε με ασφάλεια)
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom